Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) Jim74 válasza RR-13 (#16649) üzenetére


Jim74
nagyúr

Legalább kommunikálnak folyamatosan. :K

Már előre félek a vasárnapi és a jövő hét csütörtöki karbantartástól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16652) RR-13 válasza Jim74 (#16650) üzenetére


RR-13
őstag

Sajnos szerintem is, ahogy látod az új felhívásból nagy a baj. :Y

(#16653) INGJOKE válasza RR-13 (#16649) üzenetére


INGJOKE
veterán

Milyen okból lehet kártérítést kérni? :)

(#16654) Jim74 válasza RR-13 (#16652) üzenetére


Jim74
nagyúr

Mentésük biztos hogy van. Adatvesztéstől nem tartok. Ha mégis így lenne, akkor akár le is húzhatják a rolót...

(#16655) RR-13 válasza Jim74 (#16651) üzenetére


RR-13
őstag

Igen, pontosan, és talán példátlan ez, mert emlékezetem szerint talán ilyen nem is volt még, hogy folyamatosan, és pár óránként tájékoztatja a bank az ügyfeleket. :K (persze nem védeni akarom őket)

(#16656) Jim74 válasza INGJOKE (#16653) üzenetére


Jim74
nagyúr

Gondolom bármilyen okból, ha tudod bizonyítani, hogy a rendszerleállás miatt anyagi kár ért.

(#16657) RR-13 válasza INGJOKE (#16653) üzenetére


RR-13
őstag

Bármilyen okból, ami a rendszer elérhetetlenségéből adódik, pl. ha nem tudsz határidőben utalni valahova, valamire, és ez miatt anyagi károd keletkezik, akkor annak az összegét (nem tudom, hogy van-e limit) "megtéríthetik" kb. 2 napon belül, amennyiben "gyorsított ügyféligényként" rögzítik, és ugyanilyen tárgyú panaszod korábban nem volt még. :K

(#16658) RR-13 válasza Jim74 (#16656) üzenetére


RR-13
őstag

Első esetnél bizonyítani "sem kell". :N
Persze ez sok mindentől függhet még, összegtől, körülménytől stb.

[ Szerkesztve ]

(#16659) INGJOKE válasza RR-13 (#16658) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hmmm erre még alszok egyet holnapig. :)

(#16660) RR-13


RR-13
őstag

Lehet, hogy sejtem, hogy mi lehet a baj, és, ha jól sejtem nem a CIB Bank a hibás ezért. :U

(#16661) RR-13


RR-13
őstag

Friss infó!

Működik a CIB Alkamazás, CIB Bank Online, és kb. minden újból!

:K

[ Szerkesztve ]

(#16662) Jim74 válasza RR-13 (#16660) üzenetére


Jim74
nagyúr

Most már nagyon kíváncsi vagyok. :K Elárulod? ;)

[ Szerkesztve ]

(#16663) Jim74 válasza RR-13 (#16661) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót. :R

(#16664) RR-13 válasza Jim74 (#16662) üzenetére


RR-13
őstag

Azért várjuk meg a hivatalos infót, vagy híreket erről. :K
Pü. ment.

(#16663) Jim74:
Nincs mit. :K

(#16665) cocka


cocka
veterán

Ugye jól gondolom, hogy egy ilyen leállás az új hullámos pénzügyi szolgáltatóknak is gondot okozna, mivel elektronikusan nem tudnák lekérdezni a banki adataidat.

Ügyfeleink egyenlegüket CIB-es ATM-eknél tudják ellenőrizni, illetve kártyás szolgáltatásaink továbbra is megfelelően működnek.

Épp azon filóztam, hogy lemondom a bankkártyát, mert így is sok a díja és majd utalok másik számlára, ahol eleve kötelező volt a bankkártya. De ha ilyen gebaszok vannak, akkor érdemes inkább megtartani a kártyát. :(

David_DD

gondolom itt a számlakonverziós árfolyam vételi oszlopát kéne néznem.

Nem az eladásit? Hát neked nincs euród és a banktól akarsz. (ilyenkor a bank szemszögéből kell nézni)

Jim74

MKB - Pfff.... Szerintem ez a legalja...

Oda most végképp nem érdemes menni főleg, hogy valami Budapest bank - MKB - Takarékbank fúzióra készülnek. Mondjuk nem tudom most a Bp. bank kinél van, de régen amerikai tulajdonban volt, nem is értem egy ilyen cég hogy fúzionálhat ilyen fapados szarokkal, mint pl. Takarékbank? LOL

Mindenki arról papol, hogy mennyit profitálhat a nagyobb cégtől a kisebb, de hogy a nagyobb milyen hátrányba kerül a kisebb miatt, arról rendszerint kuss van. :D

Raiffeisen - talán még őket kipróbálnám, de szerintem a jelenlegi számlacsomagomnál ők is drágábbak.

Az online számlacsomaggal nehéz versenyezni. Ez az igazság. Asszem az OTP-nél van, hogy modulokból összelegózhatod magadnak az egyedi számlacsomagodat (kedvező utalások, kp. felvétek stb..) és ha ugyanezt legózom össze mint, amit a CIB most kb. havi 842-ért (hard token+feltétel teljesítése miatt) fog adni havonta, akkor már jócskán 1200-1300 körül járunk.

akinek kb. egy forintjába sem kerül a számlavezetés, kártyadíj, utalás,

Ja hogyne. Max. a mesében. A három közül max. kettő lesz ingyenes, azzal együtt, hogy a számlavezetés+utalás kombó nem játszhat.

(#16666) RR-13 válasza cocka (#16665) üzenetére


RR-13
őstag

Az utolsó bekezdésedre:

Az nem mese, mert nekem jelenleg ez a helyzet, hogy mindhárom díjmentes, hiszen pont ez a lényege a CIB BM ECO-nak.
A számlavezetésen, a számlavezetési (zárlati) 2.284 Ft-os díjat értettem, amit feltétel teljesítése esetén nem kell fizetni, én számlanyitás óta nem fizettem 1x sem.

(#16667) István89 válasza cocka (#16665) üzenetére


István89
tag

Budapest Bank már egy jó ideje az államhoz tartozik. 200 milliárdot fizettünk érte. :)

Pont tegnap jelentették be, hogy jövőre megtörténik az integráció MKB, Takarék és Bp. bank között. Érdekes lesz ez a történet is.

Jönnek majd a nulla forintos számlacsomagok? :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16668) RR-13 válasza István89 (#16667) üzenetére


RR-13
őstag

"Magyar Szuperbank érkezett" :F :DDD
legyen igazad és jöjjenek a díjmentes csomagok.... ;]

(#16669) cocka válasza RR-13 (#16666) üzenetére


cocka
veterán

Na ja, de állítólag ez csak 2 évig működik, utána meg trükközni kell, hogy újabb 2 évre hosszabbíthasd. Akinek ehhez van idegzete.

[ Szerkesztve ]

(#16670) RR-13 válasza cocka (#16669) üzenetére


RR-13
őstag

Persze, de én a jelenlegi helyzetre írtam, hogy mivel nem fizetek "semmiért", ezért nem bosszant (annyira), ha nem megy a rendszer, ha nem akarok nagyon éppen semmit csinálni a bankos felületeken.

(#16671) sifarr válasza RR-13 (#16660) üzenetére


sifarr
senior tag

Lehet, hogy sejtem, hogy mi lehet a baj, és, ha jól sejtem nem a CIB Bank a hibás ezért.
Én is nagyon kiváncsi vagyok a sejtésedre! :K
El nem tudom képzelni, hogy ki más lehetne a hibás, ha nem a CIB.
Jöhetne akár privátban ..., de megöl a kiváncsiság! :R

(#16672) dptrsk válasza sifarr (#16671) üzenetére


dptrsk
addikt

Engem is nagyon érdekelne...

(#16673) INGJOKE válasza dptrsk (#16672) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem mindenkit, mehet a fórumba. :)

(#16674) sifarr válasza Jim74 (#16640) üzenetére


sifarr
senior tag

Nem nagyon van hova menni.
Tényleg nem nagyon van ... ;)

GRÁNIT - voltam már náluk, jobban bízom egy külföldi nagybankban
Tartalék számlavezetőnek elmegy. Engem a CIB mostani mizériája csak megerősített abban a nézetemben, hogy egy embernek/családnak mindig legyen a fő bankja mellett egy biztonsági tartalék. Erre jó a Gránit.

ERSTE ... Ügyfélszolgálatuk katasztrófa...
Viszont a számlacsomagjai a többihez viszonyítva a jobbak közé tartoznak. Az applikációjuk az értékelések szerint nem rossz.

Unicredit - róluk nem nagyon tudok semmit,
Nagyon nem szeretem, ha egy kondíciós lista televan olyan kitétellel, miszerint "akciós díj visszavonásig". Na az övék legtöbbször ilyen, felejtős.

MKB - Pfff.... Szerintem ez a legalja...
Talált, süllyedt. :K Ez igaz a Takarékra is. Ráadásul mi lesz itt, amikor az egyesülés során összehozzák a rendszereiket a BB-vel és a Takarékkal? Ahogy az MKB lebonyolította a saját rendszerének a teljes megújátását, az nem sok jót ígér.

Raiffeisen - ... de szerintem a jelenlegi számlacsomagomnál ők is drágábbak.
Az általános csomagjai ... hát nem igazán jók. Ha olyat olvasok egy elektronikus megbízás díjánál, hogy ", de minumum ...", akkor azonnal dobom azt a csomagot.
A prémium csomagjuk jó. Az applikációjukat állítólag most cserélik le az újra. Az értékelések nem túl bíztatók, se a réginál, se az újnál.

Szóval még mindig a CIB a legkorrektebb. Még BM kedvezmény nélkül is.

(#16675) Jim74 válasza István89 (#16667) üzenetére


Jim74
nagyúr

Attól tartok sokba fog ez az adófizetőknek kerülni... :U

(#16676) goop válasza RR-13 (#16661) üzenetére


goop
őstag

Valóban megy, viszont a push értesítések nem jönnek, se bejövő, se kimenő utalás esetén, de legalább megy az utalás része.

(#16677) Brandynew válasza sifarr (#16674) üzenetére


Brandynew
őstag

Hasonló tapasztalataim vannak, viszont szerintem még mindig az ERSTE a legjobb választás, hiába nem a legjobb az ügyfélszolgálatuk, úgyis egyre több mindent netbankban is el tudsz intézni.

A legrosszabb magyarországi bankbank szerintem könnyebb megegyeznünk, ha azt mondom, OTP :)

(#16678) sifarr válasza István89 (#16667) üzenetére


sifarr
senior tag

Jönnek majd a nulla forintos számlacsomagok?
Oh, egész biztosan. :N
Csak azt nem értem, hogy a tisztán állami tulajdonú BB-nél miért nincs 0-ás csomag, eddig/jelenleg is miért hárítja át a tr illetéket az ügyfeleire? :F :DDD Pedig a tulajdonosa megmondta, hogy az a bankok adója, nekik kell fizetniük a profitból. A BB-s menedzsment pedig nem engedelmeskedik a tulajdonos szavának. Hogy is van ez? :Y ;)

(#16679) Jim74 válasza sifarr (#16678) üzenetére


Jim74
nagyúr

MKB dettó...

(#16680) sifarr válasza Brandynew (#16677) üzenetére


sifarr
senior tag

A legrosszabb magyarországi bankbank szerintem könnyebb megegyeznünk, ha azt mondom, OTP
Nem. Az MKB, Takarék rosszabb.
De abban igen, hogy az OTP-be én sem tenném be a lábam. :N

(#16681) Jim74 válasza sifarr (#16680) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az OTP-vel csak SZÉP kártya miatt van kapcsolatom. Előtte MKB volt, de az OTP SZÉP szolgáltatása sokkal színvonalasabb, mint az MKB-é.

(#16682) bigdady válasza sifarr (#16678) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az egyetlen állami vásárlás volt a BB ami nyereséget is hoz évi 15 Mrd majd hülyék lennének belepiszkálni összes többi MÁV BKV stb csak veszteséget halmoz. Hogyan engedhetné el a tr illetéket komolyan gondolod? Versenyszabályzásról hallottál már? 20 e Ft alatt trv engedi el a banknak ennyi, amíg a törvény szerint 0,3%megy államnak addig nem fognak elengedni ennyit 0.15%-ból.... Ha elengedné akkor veszteséges lenne és mérleg is torz lenne, állami feneketlen lyukban meg eltűnne...
Egyébként nekem az a fontos hogy stabil legyen egy bank és a szolgáltatása és ha az akkor nem zavar a havi díj nem is keresek ingyenes csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#16683) sifarr válasza Jim74 (#16681) üzenetére


sifarr
senior tag

Az OTP-vel csak SZÉP kártya miatt van kapcsolatom.
Nekem a CIB-es kártyám a SZÉP. :Y :DD Nekem tetszik. :K A gránitos nem annyira.

Annyit az OTP javára kell írni, hogy összehasonlításban az applikációja a BB-s után a második legjobbra értékelt. A digitalizációban is innovatívak.

(#16684) sifarr válasza bigdady (#16682) üzenetére


sifarr
senior tag

Hogyan engedhetné el a tr illetéket komolyan gondolod?
A hozzászólásom nem a BB-ről szólt, hanem a tulajdonosáról.

amíg a törvény szerint 0,3%megy államnak addig nem fognak elengedni ennyit 0.15%-ból....
A 0,15 %-ot nem értem.
Emlékezetem frissítéséül belekukkantottam a BB kondíciós listájába.
A legtöbb csomagnál (Komfort, Zéró, Bázis, Hello) az elektronikus utalásoknál ott a díj: x Ft + y %, min z Ft max q Ft + (0,3 % max 6000 Ft.). A minimum összegek nem is kicsik.
És még a 20 ezer alatti tr illeték mentességet sem adja meg az ügyfélnek.
Akkor miről beszélünk?

(#16685) axioma


axioma
veterán

targytalan

[ Szerkesztve ]

(#16686) cocka válasza sifarr (#16674) üzenetére


cocka
veterán

Az applikációjuk az értékelések szerint nem rossz.

Jó mondjuk fintechek korában mindegy, de kegyetlen rossz árfolyamaik vannak. Most 366 az euró, náluk 379. Nevetséges. De ha a 368-as csúccsal számolunk, még ahhoz képest is kínos.

Nagyon nem szeretem, ha egy kondíciós lista televan olyan kitétellel,

Meg egy olyan tétellel is, ami egyik másik banknál sem szerepel. (Pedig a K&H messze földön híres arról, hogyan lehet sóhajtási vagy vizelési díjat kérni.) Könyvelési díj tételenként WTF?! És asszem ez tizen x éve jelen van náluk, amióta bejöttek az országba.

egy elektronikus megbízás díjánál, hogy ", de minumum ...", akkor azonnal dobom azt a csomagot.

És az ilyenek mindig szeretnek erre alapozni, aztán előveszed a mellé írt százalékot és a minimum díjat osztod vele. Kijön az összeg, aminél többet az esetek túlnyomó részében nem tranzaktálsz. (már ha létezik ilyen szó)

Még BM kedvezmény nélkül is.

Erre azért nem vennék mérget. :DD

eddig/jelenleg is miért hárítja át a tr illetéket az ügyfeleire?

Ahogy a Gránit is.

Nekem a CIB-es kártyám a SZÉP.

Ha már a kártyák szépségénél tartunk. Volt régen a bankkartya.hu-n egy bankkártya-képgaléria, ahol volt egy Erste Visa classic dombornyomott, azon volt egy szép kilincs, azóta se találom. :D

(#16687) bigdady válasza sifarr (#16684) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mi a különbség hogy a tulaj vagy a bankról van szó illetéket tekintve? Nem teheti meg az állam slussz pasz

0.15%-ot általános átlagos utalasi díjnak írtam lényeg kisebb mint a 0.3% adó. Minden ami kisebb mint 0.3 az veszteség lenne a banknak... majd ő fizessen hogy elutaljam a pénzem? :DDD
Nézz utána jobban elsők között engedte el 20e alatt a tr illetéket..kezdetektől nem is fizetek tr illetéket 20e alatt ott:

“2019. január 1-től a számlacsomagban meghatározott átutalási díjnak (ide nem értendő a közüzemi megbízás, amely beszedésnek minősül) a 0,3% max. 6.000 Ft részösszege csak az átutalt összeg 20.000 Ft feletti részére kerül felszámításra.”

[ Szerkesztve ]

(#16688) sifarr válasza bigdady (#16687) üzenetére


sifarr
senior tag

Nézz utána jobban elsők között engedte el 20e alatt a tr illetéket..
Segíts nekem kérlek! A szeptember 30-tól hatályos kondíciós listából néztem ki a díjakat. Ezekben a díjtételeknél nem szerepel a 20 ezer alatti elengedés. Rákerestem a pdf-ben 20.000-re és a 20000-re is, nem adott találatot. Hol szerepel (oldalszám, lábjegyzet, szöveg, stb), hogy nem kell 20 ezer alatt fizetni?
(Megtaláltam. A Firefox volt a keresésnél béna.)

Egyébként eszembe jutott egy kis történelem is.
Van régi, lezárt, de elő gránitos számlánk. Elektronikus utalás ingyenes. Bejött a tr illeték. Bankok, Gránit is ebben a csomagban díjat módosított, elkezdte átterhelni a díjat.
MNB megszólalt, rápirított a bankokra, hogy ez a bankok által fizetendő illeték. Gránit díjmódosítás vissza, a korábbi levont összegeket visszafizette. Ma is tr illeték mentes a csomag. Nem lehet, hogy te is egy hasonló, régi csomagban vagy a BB-nél?

Hogyan engedhetné el a tr illetéket komolyan gondolod?
Itt a példa, elengedi.

Minden ami kisebb mint 0.3 az veszteség lenne a banknak... majd ő fizessen hogy elutaljam a
pénzem?
Igen, ő fizeti a ráfizetést. De pl. a Rafi prémium számláknál is a bank ráfizet a nullás utalásokra.

[ Szerkesztve ]

(#16689) David_DD válasza cocka (#16665) üzenetére


David_DD
tag

valóban, arra gondoltam csak rosszat írtam

(#16690) sifarr válasza bigdady (#16687) üzenetére


sifarr
senior tag

Mi a különbség hogy a tulaj vagy a bankról van szó illetéket tekintve? Nem teheti meg az állam slussz pasz
Persze, igazad van, semmi.
Viszont korábban is mondtam, hogy én az államról írtam.
Ne mondja azt az állam, hogy a tr illeték nem növeli majd az ügyfelek költségét, mert azt a bankok fizetik. Nem mondja azt, hogy a telekomadó (már ott is résztulajdonos) nem növeli az ügyfelek számláját, mert azt a telekom cégeknek kell fizetni.
De ezt mondja, azután pedig a cégek tulajdonosaként úgy viselkedik, mint minden normális tulajdonos. Áthárít minden adót.
Mert én tudom, hogy minden adót, illetéket, költséget + profit a végfelhasználó fizet meg.
De miért kell "átverni" az átlagpolgárt?
Ja, tudom ...

(#16691) bigdady válasza sifarr (#16688) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hidd el nem fizet rá a bank sosem. Rafinál sem prémium csomagban bejön annak az ellenértéke..

A Gránit hülye volt gondolom mert atharitotta... Többi bank új díjat vezetett be ami ugyanennyi mint az illeték és nem annak hívta... Tökéletes adó volt amiért nem az államot utálod hanem a bankot...

En is fizetek 20e felett nem írtam hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#16692) sifarr válasza bigdady (#16691) üzenetére


sifarr
senior tag

Hidd el nem fizet rá a bank sosem.
Összességében sosem, ezt tudom. De nem erről beszéltünk.

Rafinál sem prémium csomagban bejön annak az ellenértéke..
Ezt is tudom, azt is, hogy hol. Ahogy az itt kedvelt CIB BM ECO számla sem azért ingyenes, mert a CIB szereti az ügyfeleket. :B Nem is lesz a kedvezménynek hosszabbítása.

A Gránit hülye volt gondolom mert atharitotta...
Nem csak a Gránit. Más bank is megtette, ahogy később a visszavonást és díjvisszafizetést is.

Többi bank új díjat vezetett be ami ugyanennyi mint az illeték és nem annak hívta...
Ez így volt sok esetben. Az MNB-s morgás is csak azért volt, mert azonnal léptek a bankok. Túl hamar nyilvánvaló lett, hogy az átterhelés elkerülhetetlenül meglesz. Hogy valójában ki fogja az illtéket végül megfizetni.
Később okosabbak lettek a bankok. Csomagkivezetések, új csomagok, új díjtételek ...
De azért az MNB ma is látja, hogy a +0,3 % max 6000 az áthárítás. De már nem szól, nem érdekli. Már politikailag irreleváns.

Tökéletes adó volt amiért nem az államot utálod hanem a bankot...
Ez rám nem igaz. De az ügyfelek elsöprő többségére igen.
Telekomadóval is ugyanaz volt/van a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#16693) RR-13


RR-13
őstag

CIB Bank Tájékoztatása:

"Elektronikus csatornáink ismét megfelelően működnek

2020.10.31.
Tájékoztatjuk kedves ügyfeleinket, hogy az éjszakai javításoknak köszönhetően az elektronikus csatornáinkat érintő problémát megoldottuk, a csatornák ismét elérhetőek. Elnézést kérünk mindenkitől az okozott kellemetlenségért, és ezúton is nagyon köszönjük türelmüket!

A felmerülő kérdések kapcsán, illetve ha segítségre van szükségük valamiben, ügyfélszolgálatunk a (+36 1) 4 242 242 telefonszámon rendelkezésre áll. Ha esetleg továbbra is problémát tapasztalnak a CIB Bank Mobilalkalmazással vagy az internetbankkal, kérjük, jelezzék ügyfélszolgálatunknak!

Ha többször próbáltak a tegnapi nap során sikertelenül belépni az alkalmazásba, előfordulhat, hogy kitiltották magukat az applikációból, ilyen esetben újraregisztrációs kódot kell igényelni. A kódot egyedüli magánszemély tulajdonosok a korábban megadott telefonszámukra ügyintézői közreműködés nélkül is kérhetik a CIB24 menürendszerében a 8-as vagy az 1.5.1. menüpontban. Szükséges a CIB24 azonosító és a Telefonos Azonosító Kód megadása, utána pedig *-ot kell nyomni, ekkor a rendszer beolvassa a telefonszámot, és ha megfelelő, akkor kiküldi a kódot, ha nem, akkor ügyintézőhöz kapcsol.
Még egyszer köszönjük a türelmet és elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért."

Forrás.

[ Szerkesztve ]

(#16694) sifarr válasza RR-13 (#16693) üzenetére


sifarr
senior tag

"Elektronikus csatornáink ismét megfelelően működnek
Hát, nekem a push még nem működik, pedig eddig rendben ment. Ma jött is, ment is utalás, de üzenet nulla.
Ezt még javítani illene, mert az online vásárlás új rendszeréhez a működő push kellene.

Ami változást észrevettem az az, hogy a hiteláttekintő már működik.

A sejtésedről esetleg valami ...? Többen is várunk rád. :K

(#16695) RR-13 válasza goop (#16676) üzenetére


RR-13
őstag

Írtam, hogy kb. minden megy, de egyébként a Push üzenet hétvégén egyébként sem nagyon szokott működni, majd valamikor kb. egymás után, egyben kapod meg őket, utólag talán. :K
Tapasztalatom szerint ma éjfél után valamikor (éjszaka) kapod majd meg az összeset, ha most pár órán belül nem érkeznek meg. (gondolom reggel óta történtek az utalások)

Egyébként az utolsó 1 hétben nekem is volt bejövő 1 utalás hétköznap, amiről egyáltalán nem kaptam. :U

(#16696) RR-13 válasza sifarr (#16694) üzenetére


RR-13
őstag

Igen a Pushról tudnak, de egyébként az hétvégén egyébként is döcögni szokott valami miatt.

Látom, hogy többen is várják az "infót", kis türelmet kérek még, amint "lehet" leírom... :U

(#16697) sifarr válasza RR-13 (#16696) üzenetére


sifarr
senior tag

Látom, hogy többen is várják az "infót", kis türelmet kérek még, amint "lehet" leírom... :U
Na neeee! Ne csináld már!
Felhergelsz minket, azután hagysz vergődni. :F :D Kegyetlen vagy! :O
Sejtést bármikor közzé lehet tenni, nincs benne kockázat.
Vagy biztos infóra, "engedélyre" vársz? :F

Sejtésem nekem is van. :K
Milánóban áramszünet volt, leálltak a szerverek, mi meg szívtunk. Mint nem is rég a Gránitnál is volt.
(Azért ezt a sejtést nem vedd egészen komolyan!) :N

[ Szerkesztve ]

(#16699) RR-13 válasza sifarr (#16694) üzenetére


RR-13
őstag

(#16674) sifarr eredeti üzenetéből:
"Szóval még mindig a CIB a legkorrektebb. Még BM kedvezmény nélkül is"

Tőled: "Erre azért nem vennék mérget."
Nyugodtan "vehetsz" rá mérget. ;]
És MOST bizonyították be nekem, hogy korrektek. :K

[ Szerkesztve ]

(#16700) István89 válasza sifarr (#16688) üzenetére


István89
tag

Ez melyik számlacsomag volt a gránitnál? (ha nem titok) :)

Én márciusban rákérdeztem, hogy lesz itt is 20 000 Ft alatti ingyenes utalás, ha már az AFR bevezetik, de kedvesen a gránit bajnok plusz és a nem rég bevezetett digitális plusz csomagot ajánlották, ott ingyen utalgathatok. (igaz, csak elég drága a számlavezetési díj) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.