Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) Mister_X válasza adrian360 (#11750) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem ér semmit? Öt másodpercen át extra sebzést kap minden irányból, múltkor egy 100 stackes Diablo lett elpárologtatva azonnal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11752) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11749) üzenetére


F-ECT$
titán

Lunara-t nem vettem meg (bár jön rá buff), lehet Greymane-t sem fogom?

Valahogy ezek a mixed hősök (ranged - melee, assa - tank, stb) nem igazán sikerülnek a Blizznek, vagy gyengék kicsit (még buff után is): Artanis, (és egyelőre Greymane is) vagy túl erősek és jön rájuk a nerf: Leroic, Tyrande. Talán Thrall most kb jó, de ő egy ideig iszonyat OP volt, utána meg iszonyat gyenge.

Mister_X: nehéz skillshot, de ha talál, és a csapat is jól reagál rá, akkor valóban jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#11753) adrian360 válasza Mister_X (#11751) üzenetére


adrian360
őstag

önmagában nem sokat sebez, más karakterek kitalentelt ability-kkel 10 sec cd körül tolják fel a vulnerable-t, nem pedig 60s ultival.

(#11754) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Heteken belül indul a tavaszi bajnokság. Döntő április. 1-3

(Gyakorlatilag ez olyan lesz mint a Road to Blizzcon, csak minden évszakban, és a nagy döntő majd a Blizzconon (1-2 millió dolláros prize poollal ott már).

Összesen amúgy több mint 4 millió dollárt osztanak majd szét ezekkel a szezonális bajnoksággal. Kezdetnek nem rossz szerintem.

Remélhetőleg ez azt is jelenti, hogy nem sokára már mi is kapunk első szezont.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11755) adrian360


adrian360
őstag

háhá, megnéztem melyek a legjobb hőseim (qm és hl együtt), méghogy gyenge a morales :D

(#11756) DaveNo1 válasza adrian360 (#11755) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja csak az a 24 meccs nem szignifikáns

You are not prepared.

(#11757) adrian360 válasza DaveNo1 (#11756) üzenetére


adrian360
őstag

persze tudom, csak kicsit meglepődtem hogy ennyivel átlag felett van :)

(#11758) DaveNo1 válasza adrian360 (#11757) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amióta buffolták a hpját nem rossz, csak értelmes csapat kell köré. Meg kevesebb a dive in setup.

You are not prepared.

(#11759) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Who is the next?

Valaki felismeri ezeket a hangokat?

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11760) adrian360 válasza DaveNo1 (#11759) üzenetére


adrian360
őstag

az első az eléggé diablo 3 wizard : [link]

a második szerintem tuti nem kelthusad, annak eléggé viszhangosított hangja volt, nem ilyen tiszta

[ Szerkesztve ]

(#11761) DaveNo1 válasza adrian360 (#11760) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja a D3 Wiz az szinte fix (már eddig is őt tippelték következő hősnek), másodikra ahogy néztem van pár tipp:

KT, Medivh, Vol'jin, Zul'jin (utóbbinak már rég bent van a modellje a játékban)

You are not prepared.

(#11762) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#11761) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én elsőre Zoltan Kulle-ra gondoltam, de valszeg csak azért mert az is egyfolytában vihogott. Visszahallgatva eléggé különbözőek.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11763) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#11762) üzenetére


DaveNo1
veterán

Van akik Mephistot tippelik a másodikra. Nem lenne rossz behozni a jó öreg Prime Evilt ;] Utána jöhetne Baal is.

You are not prepared.

(#11764) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na ez az a meccs amit nem gondoltam az elején, hogy megnyerünk, főleg úgy hogy ellenfélnél 5-ös premade volt:

Gall sebzése azért eléggé OP, ha Cho-t felbuffolnák, szerintem jó kis hőspáros lenne.

You are not prepared.

(#11765) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

HL meccsen sikerült visszajönni 36-8ról és két szint hátrányról Towers of doomon. A végén életem mentése. Nehéz volt megtalálni a szöget, hogy elférjen az owl(nem volt pierce) és ne is nyúvadjak ki közben. Nem látszik de kb fél secen múlt.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11766) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#11765) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dirty meta pickker ;] ezzel a setuppal hogy sikerült 36-8-ra állni?

Mondjuk az sokat mondó, hogy a Thrall rárohan a Leoricra, ahelyett, hogy a Moralest ütné agyon :U

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11767) Bocizozz83


Bocizozz83
tag

Volt szerencsém kipróbálni Lunara-t hát nekem nem igazán jött be.Nagyon gyenge és papír , szenvedés kitólni az 5-ös szintig is.(a játék első részében még jó)

Komplett gép szabadulna nem komplett gazdájától!

(#11768) TBT válasza Bocizozz83 (#11767) üzenetére


TBT
addikt

Nekem tetszik, bár tényleg vannak nála sokkal jobb Assassin-ok. A Master skinje szép és akarom, szóval most azon vagyok, de a 10. szint nehezen akar összejönni. A Gold már félre van téve rá. :D
Meg egy másik új hősre is. Remélem Diablo 3 Wizard karaktere tényleg érkezni fog!

Tracert meg ingyen kapom, úgyhogy arra nem kell Goldot áldoznom.
A másik nem érdekel, kizárólag női karakterek érdekelnek! Anno a LoL-ban is csak azokat gyűjtöttem össze és azokkal játszottam. :DDD
Ahri/Katarina/Syndra (AP Mid) volt a mainem. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11769) DaveNo1 válasza TBT (#11768) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ugye tudod, hogy a real nők azért jobbak? ;]

You are not prepared.

(#11770) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#11766) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Alacsony szinten két dolog ellen tudnak meghasonlani az emberek: Morales és a vikingek. Utóbbi ha splitel és nem feedel, még a legmagasabb szinten is képes komoly zavart okozni, ez pedig kifejezetten ügyes volt. A csapata 4 man gankelt míg ő soakolt, campezett, és splitpusholt. Én azzal kezdtem a meccset, hogy beírtam gank the shit out of the Vikings, de nem akart összeállni a csapat. Mindenki fejvesztve rohangált, és lett megölve egyesével. Alapból a Jaina-KT pick nem volt szerencsés együtt, mert ha nem sikerült megölni valakit, Morales szépen visszagyógyította míg a a varázslók CD-n voltak. Aztán szerencsére a Butcher túllelkesedte a dolgot, és egy teamwipe+tripla shrine után elhitte mindenki, hogy nyerhetünk. Előtte érezhetően szét volt esve mindenki. Muradinnak nem láttam sikeres stunját, Thrall szerintem egy elefántcsordát se talált volna el a Sunderingel, és én is gyakran rossz emberre raktam a fókuszt, annyira esetleges volt minden csata. Nagyon mélyről jött vissza mindenki, és így nagyon epikus győzelem volt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11771) 0karmacoma0 válasza Bocizozz83 (#11767) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Chu szerint minden idők leggyengébb MOBA heroja. :D Én is próbáltam kihozni belőle a maxot sokáig, de azt tapasztaltam amit te is írtál. Hiába vannak jó talentjei, lategamre teljesen eltűnik. Mindezt megfejelve a nem túl smooth AA animációval és az egészen nevetséges kiterjedésű Q-val.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11772) holozis_HUN válasza 0karmacoma0 (#11771) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem bejött, mondjuk QM-ben. Ügyesen lehet vele pozicionálni. Viszont néha miatta akkora laggokat kapok, amit akkor sem, ha minden kael skillt elnyomok, minden ég, robban stb és akkor sem laggol be, de lunara szökkenései...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11773) Metacska


Metacska
aktív tag

A jelenlegi matchmaking és ranked rendszerről sok mindent elmond, hogy a QM MMR-em 3200, a Ranked 1900.

HL-ben nem is tudok előrelépni, mert a játék kreténként értelmez az mmr-em alapján, és kreténeket rak mellém.

(#11774) DaveNo1 válasza Metacska (#11773) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért ez gyanús, tudsz linkelni hotslogsot?

You are not prepared.

(#11775) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#11774) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem is 2560-2090. Mondjuk inkább azért, mert nehezen szánom rá magam, hogy megint a retard leaguebe szenvedjek. Anno rohadt nagy grindel 1700-ról hoztam fel a qm MMR-t is, de még egyszer képtelen vagyok végigcsinálni. 4-5 HL meccs után fáj a fejem a sok hülyeségtől és flame-től, aztán inkább napokig csak questelek.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11776) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#11775) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem kb. ugyanannyi, meg azoknak is szerintem akikkel együtt szoktam tolni.

Ráadásul 1900-as MMR-nél nem csak a csapattársak, hanem az ellenfél is hasonló szintű játékosokból áll, viszont ha valójában 3000 felett kellene ennek lennie, akkor ez azt jelenti hogy carryzni kellene a meccset.

Tankkal, Healerrel lehet carryzni ilyen szinten, de akár még Novaval is.

You are not prepared.

(#11777) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#11776) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Persze hogy lehet. QM-ben is volt vagy 55-60% közötti winrate-em gold ligában mikor beálltam erre a 2500-2600 környékére. Az a gond, ha mondjuk átlagosan 10 pontot kapsz egy győzelemért, akkor 55% winrattel 100 meccs 100 pont mmr, szóval kell vagy 500 meccs mire utoléred magad, és most nagyon optimista számokkal dolgoztam.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11778) F-ECT$ válasza 0karmacoma0 (#11775) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem most ~300-zal több a QM, mint a HL (2700 / 2400), de 1000+ is volt köztük a különbség eleinte.

Az elmúlt 1 hónapban lejátszott 64 meccsemből 55 HL volt, léptem is előre 2-3 rankot, szóval nem tudom, hogy mi kellene ahhoz, hogy feljebb menjen a HL-es MMR.

(Sajnos QM-ben és HL-ben is tök noobként indultam, így eleinte csomót vesztettem, mindkét MMR-em lement 1000 körülre, onnan hoztam fel őket.)

Dive ever, work never.

(#11779) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11778) üzenetére


DaveNo1
veterán

Reset, ami elvileg lesz valamilyen formában, utána meg season roll lesz.

You are not prepared.

(#11780) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Legújabb rage post ;]

Amúgy azon már én is gondolkodtam, hogy írok a fejlesztőknek, hogy hallottak-e már a projektmenedzsmentről? Ez a "soon" dolog nagyon idegesítő már.

You are not prepared.

(#11781) TBT


TBT
addikt

Diablo III Wizard confirmed

A másikra Medivh-et tippelnek

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11782) adrian360 válasza DaveNo1 (#11780) üzenetére


adrian360
őstag

Egyébként pont ez a "Soon™" dolog a legidegesítőbb, minden fejlesztés alatt van, minden jön nemsokára, soha egy biztos infó nincs. már az sokat jelentene ha azt mondanák hogy oké tudjuk hogy szar, február 2. patch, addig bírjátok ki. de nem minden csak hamarosan, meg még az idén, nemsokára

(#11783) DaveNo1 válasza TBT (#11781) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ami talán még ennél is fontosabb most:

"We're preparing to release a balance update later today!"

Twitterről, Tyrande nerf inc? :C :C

You are not prepared.

(#11784) TBT válasza DaveNo1 (#11783) üzenetére


TBT
addikt

Szuper.

Wizard-ot megvesszük, mert csöcsös lesz. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11785) DaveNo1 válasza TBT (#11784) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy a második miért Medivh? Neki hol van ekkora füle? Szerintem vagy valami Elf, vagy Troll (Zul'jin modellje már rég a játékban van).

You are not prepared.

(#11786) TBT válasza DaveNo1 (#11785) üzenetére


TBT
addikt

Redditen tippeltek rá, hogy ő lehet az a hang alapján.
De én is inkább valami Trollra gondoltam (dögivel van belőlük a WarCraft-ban). Jó is lesz trollkodni majd. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11787) DaveNo1 válasza TBT (#11786) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy a hang az teljesen olyan mint a HS Medivh.

You are not prepared.

(#11788) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

szerintem meg az "árnyképen" úgy néz ki mintha egy kardot/tőrt fogna a háta mögött.Az én tippem Edwin VanCleef, de a balanceos szöveg nem rá utal.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11789) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Közben redditen is megerősítették, hogy patch jön

"It'll be a patch that only affects balance."

0karmacoma0: Fórumok azzal vannak tele, hogy ez a D2 Necro. Az nagy PogChamp lenne, D2-vel rengeteget játszottam fiatal koromban és Necro volt a mainem :R

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11790) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#11789) üzenetére


Gyuri27
félisten

Necroooooooooo igen igen igen :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#11791) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#11789) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem az egyetlen Blizz játék volt, ami kimaradt a Wow-on kívül. Még anno a Warcraft 1 volt az első eredeti játék amit a kezemben tartottam, nem tudom, hogy nem kapott el a Diablo 2 őrület. Párszor elkezdtem de nekem nagyon unalmas volt a Baldurs Gatehez képest. Érdekes, hogy a Diablo 3-al már egész sokat toltam.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11792) zws


zws
senior tag

Nekem QM 3351 HL 2770, de szerintem csak azért, mert hónapok óta nem HLezek. Kicsit unalmas volt mindig a top hősökkel menni, aztán inkább marad a szórakozás QM-ben :D

(#11793) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Minor patch lesz ma, ami a problémás hősöket érinti. Mostantól gyakran jönnek majd ilyen patchek, szerdánként, függetlenül a nagyobb major patchektől

:R

You are not prepared.

(#11794) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#11793) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Teljesen jó így, mert jelenelg megítélhetetlen a balance. Van egy 100% pick rate-es 60% winrate-es hero. Minden healernek lenyomja a statjait, ahogy a dreamfive minden tagja így tesz a többi heroval a roleján belül. Szóval ezt most nagy lépésekben az életben nem balanceolják ki. Apró módosításokkal gyorsabban gyűlnek a statok.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11795) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Sok jó változtatás. Cleanase nem tűnik rossznak, bár szerintem még mindig kevés lesz a meta ellen. Mindenesetre végre nőtt a skillcap a supportokon. Tyrande nerf szerintem nem lesz elég. Eddig is mindig battle momentumra mentem Lunar helyett. Meglátjuk. Az biztos, hogy jó irányba lépkednek. Raynor nerf is teljesen jogos, nevetségesen erős volt a selfheal+hp. Lunara +1% dmg skálázódása elég soknak tűnik. Még az is lehet megyek vele pár kört.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11796) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jan 20 balance patch notes

You are not prepared.

(#11797) F-ECT$ válasza 0karmacoma0 (#11795) üzenetére


F-ECT$
titán

végre nőtt a skillcap a supportokon
Azért eddig se voltak egyszerűek, pl egy Uther vagy egy Kharazim.

Dive ever, work never.

(#11798) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11797) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak gyakorlás kérdése, azért nem vikingek ;]

You are not prepared.

(#11799) Bocizozz83 válasza DaveNo1 (#11796) üzenetére


Bocizozz83
tag

Szerintem jó úton halad ezzel a balance-al a blizzard kellett már!

Komplett gép szabadulna nem komplett gazdájától!

(#11800) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11796) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy nézem ez még nem él EU-n. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire kavarja meg a dolgokat, talán Malf ismét jó lesz solo healernek is.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.