Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) DaveNo1 válasza Lokii (#11400) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tychus nem túl jó most, addig volt OP míg dupla hp volt a Thorral. Következő major patchben már jöhetnek az átalakítások amit ígértek a hősnek.

You are not prepared.

(#11402) Mister_X válasza DaveNo1 (#11401) üzenetére


Mister_X
nagyúr

No én azért láttam már olyan Tychust, aki szabályosan megerőszakolt minket. Mindenki írta, hogy easy meg minden, aztán csak bedarált a csapata. Lazerrel utat blokkolni meg nagyon mocsok dolog.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11403) tomazin válasza F-ECT$ (#11396) üzenetére


tomazin
veterán

hát na, látták a diablo milyen zsír, ide is be kell hozni a klikliklikklik-et, hogy azt üsse amit gondolsz :DDD

(#11404) whitezo88 válasza Mister_X (#11402) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sokáig az volt hogy a Drill milyen rossz, pedig jó egyes mapokon, akár blokkolni, akár statikus obj-nél pl Shrineson lecsapni.

(#11405) Metacska válasza DaveNo1 (#11393) üzenetére


Metacska
aktív tag

Az a Diablo dmg wtf? :D

(#11406) whitezo88 válasza Metacska (#11405) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát, Diablo t1 a Dave által linkelt táblázatban, meg lehet damage-ra talentelni, de szép output az biztos.

amúgy elkezdtem ismerkedni a Lollal, gondoltam Hots után nem lesz nehéz adaptálódni, hát azt se tudtam merre hány méter, és nem csak az itemek miatt :DDD vagy egy lolos barátom, azt mondta okít majd. Nagyon durván bonyolultam az egész rendszer, talentek roleok, fejlesztés, jungling se olyan egyszerű mint is campeket kiszedni.

[ Szerkesztve ]

(#11407) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#11401) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Zerával voltam, 14 szer haltam, abból 10 tychus volt.... Hiába a teleport utánam csúszik és olyan rangje van annak a szóróágyúnak... + átdobta a falon a gránátot, nem is értem, hogyan.... Engem szét szopatott tegnap vagy tegnap előtt.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11408) DaveNo1 válasza Metacska (#11405) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gondolom firestomp buildet rakott, azzal szépen lehet lanelni.

You are not prepared.

(#11409) Pocok256 válasza whitezo88 (#11406) üzenetére


Pocok256
veterán

Még szerencse, hogy nem a dotát kezdted akkor :DD Az még rátesz erre egy lapáttal :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11410) pckownz válasza Pocok256 (#11409) üzenetére


pckownz
senior tag

Akárhányszor meghalok nyomom is a shop hotkey-t, aztán pislogok miért nem :DDD

(#11411) DaveNo1 válasza pckownz (#11410) üzenetére


DaveNo1
veterán

Alfa elején még voltak artifactok de kivették őket. Én nem bánnám ha majd később bekerülnének ilyen dolgok amikkel jobban egyedire lehet szabni a hősöket. Wow-ban ilyenek voltak a Glyphek amik később kerültek be.

You are not prepared.

(#11412) Metacska válasza holozis_HUN (#11407) üzenetére


Metacska
aktív tag

Hát, ha 0 hp-val blinkelsz el az ellentől, akkor valóban elég könnyen meghalsz utána. Illetve attacknál célszerű először a cleave-t használni, aztán a singularity spike-ot majd rögtön blinkelni, A Singularity robbanást követően slow-ol, tehát senki sem fog tudni utánad jönni.

Nem egyszerű karakter, 14-szer halni vele pedig bűn, a csapatodnak ez azt jelentette, hogy a sok death time miatt sehol se voltál ott :)

(#11413) holozis_HUN válasza Metacska (#11412) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen, az a meccs bukó volt, de amúgy nem szoktam sűrűn halni vele :) Azt mondom, hogy utánam "csúszik" (asszrm E skill) és azzal a fordóágyúval pik pakk leszed... De ez akkor, ha ügyes a Tychus, az az emberke kb 2x halt egy 30 perces mecsben....

Ma nyomtam 2 hl-t, első lilivel (nyertük) aztán pickelték lilit, mondom na malfurion, nagyon de nagyon ritkán játszok vele... Próba szerencse... Nyertünl, nagyon jó healer, lehet váltani fogja lilit :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11414) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Megvettem Lunarát, hát a fene tudja :) Nem rossz a kis kecske, de nem sűrűn fogok játszani vele, az is biztos. Egy 20 perces meccs után olyan hányingerem van az ugrálásától (szó szerint, nem képletesen!), hogy muszáj vagyok szünetet tartani... Biztos velem lehet a baj, de ez nekem borzasztó ...

(#11415) holozis_HUN válasza Shadowguard (#11414) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kecske :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11416) whitezo88 válasza Shadowguard (#11414) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Elején valóban rossz, de meg lehet szokni. Szerintem jó kis hős, csak a stunt kell megúszni, mert az utána 2hit. Endgameben se nagyon van több mint 3k élete... Nagyobb távokat meg ugye lassan tesz meg, és csak 20on jön a sprint.

[ Szerkesztve ]

(#11417) Shadowguard válasza holozis_HUN (#11415) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Az :D Tudom, hogy elvileg őz akar, lenni, de amikor bejött és megnéztem try-módban is egy kerge hegyikecske jutott róla eszembe :P

(#11418) adrian360 válasza Shadowguard (#11414) üzenetére


adrian360
őstag

sokan mondják. kapcsold ki a camera lock-ot ( L ) és akkor nem ugrál a képernyő, az segít kicsit

(#11419) F-ECT$ válasza Shadowguard (#11414) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyelőre én még csak gondolkozok rajta, bár gold lenne rá, de olyan nagyon nem győzött meg.

Hotslogs alapján is elég gyenge.

Dive ever, work never.

(#11420) pckownz válasza DaveNo1 (#11411) üzenetére


pckownz
senior tag

Én már annak is örülnék, ha legalább Dota2-s skinelés is lehetne.
Bár nem mondom, ez a játék manapság jobban leköt mint az elődei, mert itt nincs átlag 40-45perces meccs.

(#11421) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11419) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hotslogs még mindig nem túl mérvadó hiába nagy minta, chogall winrate 5%-al javult, pedig az a buff amit kapott totál elhanyagolható volt, miközben artanis 0% javulás a jóval nagyobb buff mellett.

Ráadásul első 10-ben ilyenek vannak mint Murky, Sgt. Hammer, Morales, Vikingek, Nazeebo...de Diablo is veri az összes warriort winrateben.

(Közben azt nézem, hogy Gall 7%-ot javult 1 hét alatt...)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11422) adrian360 válasza DaveNo1 (#11421) üzenetére


adrian360
őstag

ChoGall-lal már csak az játszik aki tud is vele, szinte alig van aki most szintezné. És a hotslog megváltoztatta a statisztikát, már csak hero lvl5 feletti eredmények számítanak

(#11423) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11421) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem a főoldalt nézem, szűrök ligára, játékmódra, mapre, úgy azért már elég jó képet ad.

Dive ever, work never.

(#11424) Shadowguard válasza adrian360 (#11418) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Köszi, ez tényleg bevált. Így már egyáltalán nem zavar az ugrálása :)

(#11425) DaveNo1 válasza adrian360 (#11422) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát megnéztem Cho'gallt és master és diamond ligában egyáltalán nem nőtt, inkább silver és goldban, ahol azért nem a legjobbak vannak.

You are not prepared.

(#11426) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Boldog Karácsonyt mindenkinek és goldban gazdag ünnepeket :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11427) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Azért van egy diszkrét bája, amikor kioktatnak hogy abathurnak nem kell mozognia. :) Még meg is kérdezik hogy játszottam-e vele.

Boldog Karácsonyt!

(#11428) DaveNo1 válasza Man0gatya (#11427) üzenetére


DaveNo1
veterán

AFK Abathur? ;]

You are not prepared.

(#11429) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok!

A Vulture mountnál, ha a jelenlegi gépemen 3-nál több accounttal lépek be a Bnetre, akor bannolnak?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#11430) DaveNo1 válasza CarajoEsp (#11429) üzenetére


DaveNo1
veterán

EU eulaban elvileg ez szerepel, viszont múltkor volt valami GM válasz, hogy nem ennyire szigorúak ha te magad használod azokat az accountokat, de azért érdemes utána nézni.

You are not prepared.

(#11431) CarajoEsp válasza DaveNo1 (#11430) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Azért kérdezem, mert egy hétig itt lesz a család és mindenki(3 ember) játszana a saját profilján. Elméletileg ezért csak nem bannolnak:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#11432) TBT


TBT
addikt

Boldog Karácsonyt!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11433) F-ECT$


F-ECT$
titán

Valakinek meglett innen a 2200 goldos chogall quest?

Dive ever, work never.

(#11434) whitezo88 válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem, még első nap. aztán a 2x5 level is.

(#11435) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


Gyuri27
félisten

:(

Amd - Radeon - Ryzen

(#11436) Klemice válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


Klemice
senior tag

igen

ez a winter veil meddig van? meddig kell nyernem 50-et a stimpackhez?

(#11437) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ahha.

TBT te jelöltél be? :B

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11438) adrian360 válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


adrian360
őstag

igen quest megvan, de mind a kettő fej csak lvl 4-es :)

(#11439) Man0gatya válasza adrian360 (#11438) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

az enyém 1-3

(#11440) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

hát emberek én kiégtem: speeder queen map, illidan, stiches lt moralas lenti line-n ütik a a tornyot mig az enemy team lebontotta a felsőt teljesen szerintetek ki nyert? 10. szintre már a core 25%-on...és illidan még visszakérdezet, hogy miért jelentem őket

(#11441) Shadowguard válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nekem semmi nincs belőle :D Három ismerős is ígérte, hogy segít, de valahogy sosem sikerül összehozni, pedig coopban hamar meglenne :( Bár közülük egy három hete bneten se volt :(((

(#11442) Gyuri27 válasza Shadowguard (#11441) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nemrég pajtit kerestem rá, hogy al ellen letoljuk.
xsmokex-2113 ha gondolod, vagy bárki gondolja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11443) TBT válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


TBT
addikt

Nekem még nincs teljesítve az a Quest, pedig a 2200 Gold jól jönne!

holozis_HUN: Igen.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11444) TBT válasza Klemice (#11436) üzenetére


TBT
addikt

Azt hiszem 2016. január 12-ig kitolták, hogy mindenki tudja teljesíteni. Amúgy nem 50 win kell hozzá, hanem 50 lejátszott meccs. Gép ellen gyorsan össze lehet hozni és ott még a kiégés veszélye sem fenyeget, nem úgy, mint QM-ben.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11445) holozis_HUN válasza TBT (#11443) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Okés, majd ma tolhatjuk ;)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11446) holozis_HUN válasza TBT (#11444) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem meg van kb 2 napja :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11447) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Ez az octo felbasz :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11448) Pedro78 válasza F-ECT$ (#11433) üzenetére


Pedro78
senior tag

Mialatt segitettem masoknak, hogy meglegyen chogall, kozben meglett.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#11449) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az új ranked óta kb 10-ből 6x kapok a rank 14-em mellé partiban lévő embereket: az egyik rank 1-5, a másik rank 25-30 közötti. Mondanom sem kell, hogy ezekből mennyit nyerünk meg. A másik oldalon persze két rank 10-15 közötti van partiban. Köszi blizz.

Dive ever, work never.

(#11450) Yodamest


Yodamest
addikt

Ahojj Urak,

Olyan problémám lenne, hogy nem a legjobban fut a játék.... Próbáltam utánanézni mitől lehet és ez egy elég gyakori dolognak tűnik. Volt, ahol azt írták, hogy az új kártyákat pl. ami nekem is van gtx 970-et nem "szereti" igazán....

A fix 60 fps ultrán meg is van, csak vannak ezek a szaggatás szerűségek ami nagyon zavaró. A netem is hibátlan, minden online játék flottul megy atom jó a ping minden szóval az is kizárva. Próbáltam lejjebb venni mediumra is a grafekot, hát azon már elég csúnyácska, ráadásul ugyanúgy megvan ez a mikroszaggatás.

Van erre esetleg valami házi praktika, hogy szépen folyékonyan menjen mint bármelyik másik játék? Hihetetlen, hogy a blizz ennyire rossz motort tett a gém alá, én nem hinném, hogy ennek így kell futnia....

Köszi,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.