Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11850) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég erős maradt, de talán már nem auto win. Sikerült ma úgy nyerni HL-ben, hogy az ellenfél hozta a jó öreg Tyrande, Mura, Raynor Op 3-ast (mellé Jaina, Kerrigan), de eléggé bealáztuk őket a Diablo, BW, KT, Sylvanas, Lunara csapattal.

Aztán QM-ben meg kipróbáltam Malfot, ellenfélnél Tyrande + Kharazim, de egyedül többet healeltem vagy 20%-kal, mint ők, és volt nálunk még egy Tassadar is.

Dive ever, work never.

(#11852) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11851) üzenetére


DaveNo1
veterán

Most még ilyen setuppal is nyerni tudtunk, pedig ezt szerintem mindenki instant vereségnek könyvelné el:

Olyan nagy MMR különbség nem lehetett (mindenki rank1), szóval épp az adott napon kifogott forma is meghatározó, akárcsak hogy mennyire képesek együtt működni az emberek.

You are not prepared.

(#11853) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Reggel elkaptam egy podcastet, ahol részletesen beszéltek a két új hero-ról.

A wizzardról azt mondták azoknak szánják, akik magasabb skillcapel rendelkező playmaker herokat szeretnének("Love letter to Chu, Grubby, Fan and other streamers") Lesz glass cannon talentje amivel fele hp-t dupla sebzést kap, 20. szinten beléphet arcane formába, de akkor nem használhatja a képességeit. Nagyon sok manát eszik, szóval hiába a crtical mass trait nagyon oda kell figyelni a spammelésre. A Wave of force nem olyan lesz mint a dioabloban, hanem ranged képesség, ami egy mirror image-et hoz létre és aztán robban. A Disintegrate jó messzire megy, de sokkal vékonyabb lesz mint pl diablo ultija. Valami új sebzéskijelzést is csináltak hozzá, ami nagyjából úgy fog kinézni mint mikor diabloban aprítasz. A személyisége beképzelt hencegő kis ribanc lesz. A doubble-tripple kill dolgokat ő fogja bemondani nem a kommentátor.

A necro, nagyon jó splittpusher lesz. Azt mondták simán outpusholja Azmodant vagy Sylvanast, és kifejezetten Zagara counter lesz a lane-en. A csontik a legközelebbi ellenfeleket támadják. Jó sok damage migrationja és CC--je lesz így képes lehet második tank szerepet felvenni csatákban(Bár itt arról beszélt, hogy Thrallal vagy illidannal simán jó lehet frontline-nak, szóval ezt nem venném készpénznek). Kiemelte, hogy nagyon sokat szenvedtek vele, mert nehéz lett volna beleintegrálni a játékba az eredeti karakter arzenálját a sok summon miatt.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11854) AxBattler válasza DaveNo1 (#11852) üzenetére


AxBattler
félisten

Simán jó party. Ha menteném, hogy tegnap milyen bagázsok jöttek össze nekem... maradjunk annyiban, hogy igyekszem elfelejteni. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#11855) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11852) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon jó volt a Novátok a számok alapján, egy átlagossal rekt lett volna.

Dive ever, work never.

(#11856) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11855) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja volt valami 400 játéka vele, de ettől függetlenül azért teamfightban simán meg kellett volna rakniuk minket ;]

0karmacoma0: Necrot jobban várom mint Li-Minget, azóta kiderült hogy talent formájában megkapja a bone speart és a corpse explosiont is ;]

Glass Cannon talent Li-Mingnél = Free kill Nova/Zeranak, nem hiszem hogy megéri ebben a játékban Murky HP Poollal rohangálni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11857) adrian360 válasza F-ECT$ (#11855) üzenetére


adrian360
őstag

az ellenfél KT-ja meg gyenge. még 7 halál mellett is (gondolom nova állandoan snipe-olta) nagyon kevés 30k dmg.

(#11858) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Enter the Storm playoffs

You are not prepared.

(#11859) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#11858) üzenetére


DaveNo1
veterán

Stitches és Artanis pick, new meta boys :Y

You are not prepared.

(#11860) TBT


TBT
addikt

Újdonságok videóba szedve

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11861) DaveNo1 válasza TBT (#11860) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lunar Dragon mount + új Arthas skin :Y (kaphatna valami buffot Arthas mert senki nem játszik vele)

You are not prepared.

(#11862) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Spacelord Leoric jövőhéten

HD kép

ezt lehet berakom háttérnek, nagyon cool :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11863) whitezo88 válasza DaveNo1 (#11846) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Li Ming vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11864) Metacska


Metacska
aktív tag

Hálistennek a matchmaking még mindig egy rakat fos. Alig volt warrior / tank a túloldalon.

[ Szerkesztve ]

(#11865) DaveNo1 válasza Metacska (#11864) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak én nem látom hol itt a gond? Az Illidan nem ért sokat ebben a meccsben, de nem lehet olyan szabályt hozni, hogy Illidan csak X Y Z setup ellen mehet. Draft meccset kell menni különben.

You are not prepared.

(#11866) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hogy ez a Lunara mekkora egy szar, és még a skilljein is akkora cd van, hogy elalszok mire újra lehetne őket használni. Lehet nem lesz vele meg a lvl 5 se.

Dive ever, work never.

(#11867) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#11866) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem bejövős, csak Nova pikk pakk leszedi...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11868) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#11867) üzenetére


F-ECT$
titán

És vajon mi jön szembe minden QM-en? :)

Dive ever, work never.

(#11869) Bocizozz83 válasza F-ECT$ (#11866) üzenetére


Bocizozz83
tag

Én is ugyan ezt mondtam!És most jobb lett picit én még a régi rendszerben toltam ki az 5-ös szintet.

Komplett gép szabadulna nem komplett gazdájától!

(#11870) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ma 3-tól lesz az első eu-s tavaszi bajnokság selejtező

Fects: Ja jelentősebb átalakítás kell neki, Q-nál a radius egy vicc (összehasonlítva mondjuk kael flamestrike vagy jaina blizzarddal), a W csak akkor használható, ha poison fent van, a Wisp meg túl gyenge.

Ja és maga a hős bugos is, az ugrálása sem megfelelő (már írták hogy a mozgását buffolják/javítják), és ehhez kapcsolódóan az autoattackja is bugos (ezt is javítják).

Ami szerintem kellene neki:

Q: radius + range buff
W: kisebb CD
E: Wisp helyett valami új spell esetleg az Abolish Magicet ide berakni, így lenne egy újabb hős a CC meta ellen
Wispet berakni 1-esre (4 basic képessége lenne, de annyival jön a Necro is)

Wisp talentek átalakítása, jelenleg kb egyik se csinál semmit, pl:

- egyik felfedje a láthatatlanokat
- egyiknél ha meghal a Wisp healeli Lunarat
- egyiknél ha meghal a Wisp körülette sebez X-et (alap Warcraftban is volt Wisp detonáció)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11871) whitezo88 válasza DaveNo1 (#11870) üzenetére


whitezo88
nagyúr

múltkor azt mondták kap buffot. Wisp meg tényleg szar ahogy van. Bokorba, bosshoz be lehet küldeni de nem látod ha lejár a CD és eltűnik, ha folyamatos akció van nem tudsz ezzel szórakozni mindig.

(#11872) DaveNo1 válasza whitezo88 (#11871) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja van róla kék is

Biztos felbuffolják megfelelő szintre Lunarat, mert Blizzconon volt róla szó, hogy a ranged assassinokra nagy hangsúlyt fektetnek mert ők adják a legnagyobb diverzitását a meccseknek (lásd: ne mindig Kael, Jaina pick legyen)

Ha Tychus és Nova buff/átalakítás is sikerült akkor azért nem lesz rossz.

You are not prepared.

(#11873) Madwe válasza whitezo88 (#11871) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az összes scouting cuccnál így van, de nagy szükség a cd kijelzésre máshol nincs is - hiszen pont az a lényege h látod a minimap adott részét - eleve figyelned kell, s ott látod is ha eltűnik :P Ettől függetlenül mint külön skill szar talentekkel szart se ér...

[ Szerkesztve ]

(#11874) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Első EU championship selejzető

lol, bracketben van egy ilyen magyar csapat, hogy: "Haverom a kalauz" :DDD

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11875) zws válasza DaveNo1 (#11874) üzenetére


zws
senior tag

Én három magyar csapatot is látok, de közölük Lego es a haverok a legesélyesebb szerintem. (Kontiék)

(#11876) DaveNo1 válasza zws (#11875) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ahogy nézem kettőben is vannak innen a fórumról

You are not prepared.

(#11877) zws válasza DaveNo1 (#11876) üzenetére


zws
senior tag

Jaja, sok sikert nekik aztán várjuk a beszámolókat itt :)

(#11878) Madwe válasza DaveNo1 (#11874) üzenetére


Madwe
nagyúr

innen már csak egy lépés h pen'n'paper alapon játszák le a meccseket is ;]

(#11879) DaveNo1 válasza zws (#11877) üzenetére


DaveNo1
veterán

Solidjakenél magyarok! ;]

You are not prepared.

(#11880) zws válasza DaveNo1 (#11879) üzenetére


zws
senior tag

Mikor még csak a pick volt meg már tudtam mi lesz az eredmény :D
Viszont szerintem inkább megyek pár meccset, annyira most nem köt le a stream.

(#11881) DaveNo1 válasza zws (#11880) üzenetére


DaveNo1
veterán

Team Liquid ellen jönnek a srácok ;]

You are not prepared.

(#11882) Sprq válasza DaveNo1 (#11881) üzenetére


Sprq
aktív tag

FeelsBadMan

Do you hear the voices, too?

(#11883) TBT válasza Sprq (#11882) üzenetére


TBT
addikt

Hajrá!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11884) DaveNo1


DaveNo1
veterán

VirtusPro - Polishpower meccsen Lunara és Chen pick :Y

You are not prepared.

(#11885) Sprq válasza Sprq (#11882) üzenetére


Sprq
aktív tag

Hát a dream nem jött össze, első körben kaptunk egy lengyel csapatot, akik eléggé krumplik voltak vittük 2-0-ra, második körben meg megkaptuk a Team Liquidet, első meccs tombon stomp volt, második meccs curseden, azért tartottuk magunkat, volt egy szép kombónk egy ilyen kaliberű csapat ellen, ha másért nem is, tapasztalatért nagyon megérte itt ülni 3 órát. Ha valakit érdekelnek a replayek elküldhetem, youtubera nem tudom fletölteni őket. Köszi a szurkolást :)

Do you hear the voices, too?

(#11886) holozis_HUN válasza Sprq (#11885) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Engem érdekel! :DDD Ha feltöltöd pl Mega-ra?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11887) TBT


TBT
addikt

A Lego csapatban vannak magyarok?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11888) zws válasza DaveNo1 (#11884) üzenetére


zws
senior tag

SolidJake-nél most jönnek Kontiék Dignitas ellen.

TBT: Igen magyarok :)

[ Szerkesztve ]

(#11889) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Kontiék most jönnek Dignitas ellen

You are not prepared.

(#11890) DaveNo1 válasza zws (#11888) üzenetére


DaveNo1
veterán

Stitches

Visszatért a metába a jó öreg meatwagon

You are not prepared.

(#11891) Peppo válasza DaveNo1 (#11890) üzenetére


Peppo
őstag

Elég látványosan ráadásul. A második meccs eleje különösen fájó volt. :)

(#11892) Sprq válasza holozis_HUN (#11886) üzenetére


Sprq
aktív tag

Itt vannak a replayek Crused 316->Shrines, Tomb->Cursed 317 sorrendben a két bo3.

Do you hear the voices, too?

(#11893) holozis_HUN válasza Sprq (#11892) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi :R

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11894) Sprq válasza holozis_HUN (#11893) üzenetére


Sprq
aktív tag

Igazából Solid Jake youtube csatornáján már fent vannak a vodok a streamről. :DDD

Do you hear the voices, too?

(#11895) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Fogadni merek holnaptól 10-ből 9 meccsen lesz Stitches, csak nem fognak úgy hookolni, mint most a versenyen :DD

You are not prepared.

(#11896) Sprq válasza DaveNo1 (#11895) üzenetére


Sprq
aktív tag

Ideje megvenni ;]

Do you hear the voices, too?

(#11897) zws válasza DaveNo1 (#11895) üzenetére


zws
senior tag

Én már mentem vele ma, visszajöttek a bétás emlékek :D
A metának biztos jót tesz, mert nem az lesz, hogy pokeolgatják egymást a csapatok, hanem ha valakit beránt akkor ott nagy eséllyel indul a party :D

(#11898) F-ECT$ válasza Sprq (#11896) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem benne volt az első 10-es beszerzésben, csak aztán nerfelték.

Dive ever, work never.

(#11899) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11898) üzenetére


DaveNo1
veterán

Fura hogy most a dmg buff után jön vissza, tulajdonképpen a meta népszerű hőseinek (tyrande, kael, raynor) jó counterje, mert egyiknek sincs menekülője ha hookkal berántják őket.

You are not prepared.

(#11900) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Fura milyen gyorsan rendeződik át az európai top csapatok játékosállománya. A Dignitas nagyon nem ugyan az adrd nélkül ahogy a Navi se Schwimpi nélkül. Fura, hogy egy Blizzcon döntő után nem maradt csak Bakery meg Eternal. Fnatic is végigvert mindenkit mostanában, most meg látom, hogy nincs Breez meg Mene. Kíváncsi vagyok mi lehet ezek mögött. Ilyen nehezen jönnek ki egymással?

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.