Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) AxBattler válasza DaveNo1 (#15999) üzenetére


AxBattler
félisten

No, azért! Kicsit durva volt a Base Damage visszavágása Vallánál... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16002) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Most játszottam Malfurionnal, és nem működik a D. Csak olyan csapattársnál aktivizálható, akinek maxon van a mannája..

ez a kedvenc aláírásom

(#16003) pc360 válasza ROBERTOH (#16002) üzenetére


pc360
addikt

Nekem meg olyan meccsem volt most Auriellel, hogy hiába választottam ki az újjáélesztést, egyszer sem ajánlotta fel a lehetőséget - és nem azért, mert nem haltunk...

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16004) cynric válasza Sprq (#15997) üzenetére


cynric
tag

Üdv kolléga! ;]

[ Szerkesztve ]

7lövetű konyhakés

(#16005) DaveNo1 válasza AxBattler (#16001) üzenetére


DaveNo1
veterán

Remélem Valla kap valami normális hatred számolót (hp bar felett mint sok másik hero-nál), állítólag már dolgoznak rajta.

You are not prepared.

(#16006) Sprq válasza cynric (#16004) üzenetére


Sprq
aktív tag

Jóvót az afk bot kerrigan.

meanwhile:

Do you hear the voices, too?

(#16007) DaveNo1


DaveNo1
veterán

(#16008) Sprq válasza DaveNo1 (#16007) üzenetére


Sprq
aktív tag

A rosterpocalpyse miatt nem is tudom, hogy van-e rendes, méltó ellenfele a GFE-nek, mert nem tudom, hogy a Naventic, Fan nélkül mire képes.

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#16009) DaveNo1 válasza Sprq (#16008) üzenetére


DaveNo1
veterán

Auriel-Cho'Gall kombó, jól kezdődik, remélem nem az unalmas setupok lesznek :C

You are not prepared.

(#16010) Delávégá


Delávégá
tag

Li-Ming és Sylvanas közt vacillálok. Mindkettővel elég jó köröket szoktam menni, de lehet Kerrigan lesz a vége. :D

B.net megint halálán van?

[ Szerkesztve ]

(#16011) pc360


pc360
addikt

hoppá, nemide. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16012) Sprq válasza DaveNo1 (#16009) üzenetére


Sprq
aktív tag

Ja az vicces volt. De az összes többi meccs full unalom volt. Remélem, holnap lesznek érdekesebb matchupok.

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#16013) DaveNo1 válasza Delávégá (#16010) üzenetére


DaveNo1
veterán

Li-Ming univerzálisabb, Sylvanas meg 2-3 pályán OP.

You are not prepared.

(#16014) Sprq


Sprq
aktív tag

Mekkora szégyen volt az NA Regional, te jó ég. :D

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#16015) LuckyL


LuckyL
őstag

a butcheres furnace blastomat zagara le tudja counterezni a féregjével ami megesz egy időre (nemtom a nevét)
ez mekkora kib***ás :U
simán nem robban fel a cucc körülöttem :N

cryptot minden termékemért elfogadom

(#16016) holozis_HUN válasza LuckyL (#16015) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Miv eltünsz, jó hogy nem aktiválódik...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#16017) LuckyL válasza holozis_HUN (#16016) üzenetére


LuckyL
őstag

hát igen, de a countdownt is visszaviszi 60 secre...
lenne akkor legalább 9 mint hasonló esetekben más karakterrel

cryptot minden termékemért elfogadom

(#16018) pc360 válasza LuckyL (#16017) üzenetére


pc360
addikt

Hülyeség. Pont ez a zabálós ulti lényege: semlegesíti a támadásokat. ETC-t is megemészti mosh-al együtt. És mivel az ultiját ő is elpattintotta, nyilván nem kapja vissza...

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16019) LuckyL válasza pc360 (#16018) üzenetére


LuckyL
őstag

amikor novának semlegesíti tassadar a sebezhetetlenné tévő stuff-al, akkor meg 9 mp-re jön vissza az ulti

cryptot minden termékemért elfogadom

(#16020) Realradical válasza LuckyL (#16019) üzenetére


Realradical
őstag

Mert Nova nem számít ;]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#16021) Madwe válasza LuckyL (#16019) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nana, ne így nézd, úgy nézd h aki bekerül a mawba azzal mind ugyanaz történik e (igen) ne más megszakításokhoz nézd. A maw így lett kitalálva, így tartják balansznak.

(#16022) LuckyL


LuckyL
őstag

ha novát eszi meg ulti közben akkor max időre resetel az ulti?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#16023) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Khaldor videója, hogy mitől lehetne jobb a játék

Szerintem elég jó összefoglalja a problémákat

You are not prepared.

(#16024) pc360 válasza LuckyL (#16019) üzenetére


pc360
addikt

Nova akkor kapja vissza az ultit, ha azt nem kezdte el ellőni. Amint az első golyóbis kiröpült, azzal az ulti felhasználtnak tekintendő, hiszen leadott sebzést. Teljesen mindegy, hogy Zagara kukacoskodása, vagy más miatt szakad meg. A kérdés az, hogy mikor... Minden hős minden ultijánál megvan ez a választóvonal. Butcher is nyilván azért kapja vissza az ultit, mert hiába kezdte el, az interrupt miatt (sebzés)effektet még nem adott le. Ez minden hősnél így van, pl. ETC-nél is: míg nem kezdi el a konkrét pogót és közbeinterruptolnak, az rövid CD leteltével újra elsüthető.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16025) Sprq válasza LuckyL (#16022) üzenetére


Sprq
aktív tag

Annyi a lényeg, hogy a Maw-ban nem áll meg az idő.

Do you hear the voices, too?

(#16026) pc360 válasza Sprq (#16025) üzenetére


pc360
addikt

Hmmm? Az a lényeg, hogy interruptnak számít. Az időnek egyedül Zera ultijának van köze, hisz ott pausolásra kerülnek a dolgok, de ott meg nincs interrupt.

Madwe: Öhm. Épp ezt írtam én is kettővel ezelőtt. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16027) Madwe válasza Sprq (#16025) üzenetére


Madwe
nagyúr

Így van, illetve hogy minden hősre ugyanúgy igaz az ulti, nincs olyan h butchernek mindenképp hard resetet ad, novanak meg softot.

(#16026) pc360 Void prisonben (volt? vagy még most is? rég láttam zerát :D) pl megállt az idő, így az ulti meg skillek onnan folytatódtak, ahol abbamaradtak. Mawban telik az idő, s ami ott történik, az elveszik.

Pl diablo tűzlehellete, legyen 20 sec (direkt ilyen számokat írok s tudom h nem ennyi) ha 5. secben mawba kerül 5 secre, akkor csak 10 secig tudja utána használni, míg void prison után 15 secig.

[ Szerkesztve ]

(#16028) pc360 válasza Madwe (#16027) üzenetére


pc360
addikt

Ja, így érthető, de mondjuk ennek meg Nova ultijához nincs köze. Szerintem. :)

Eddig én úgy sejtettem, hogy ha Zagara akkor kapja el Novát, mikor az épp csak elkezdi az ultiját, akkor az csak soft resetel. Aztán lehet, hogy mégse, valahogy nem rémlik.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16029) Madwe válasza pc360 (#16028) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, pontosan, nova amíg céloz (kb 0.5-1s) s közben kap stunt, akkor csak rövid resetet kap.

A telik az idő meg azért fontos, mert pl ha void prisonben kapták el, utána még végigment az ultija (ergo nem stun a vp, csak késleltetés) Bár azt továbbra is mondom h fogalmam sincs jelenleg h megy a vp...

(#16030) pc360 válasza Madwe (#16029) üzenetére


pc360
addikt

A void prisont hagyjuk, ott tudva levő, hogy minden folytatódik. Nova triple tap-je is.

Viszont, ha nagyon a célzás elején kapja el Zaga, szerintem az csak soft reset. Na, mindegy, ki kell próbálni. :) Ez a Diablós dolog tiszta, de nem mondtam volna meg biztosan, hogy Zaga el tudja kapni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16031) Devas válasza pc360 (#16030) üzenetére


Devas
őstag

Mivel unstoppable a lehelet kozben diablo, abban sem vagyok biztos hogy fogjul ejti a Maw vagy a Void Prison.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#16032) pc360 válasza Devas (#16031) üzenetére


pc360
addikt

Szerintem sem.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16033) Madwe válasza pc360 (#16032) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig lenyeli :) Sőt, stitches is bekapja. A vp bedig addig leállítja, de nem telik benne az idő.

[ Szerkesztve ]

(#16034) Devas válasza Madwe (#16033) üzenetére


Devas
őstag

Vegulis ez logikus.
Unstoppable = immunis a root-ra, slowra, stunra. Egyik sem stun effekt. Vajon polymorfozni lehet?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#16035) Sprq válasza Devas (#16034) üzenetére


Sprq
aktív tag

Polyzni se lehet. A Maw asszem a Divine Shieldelt targetet is lenyeli vagy legalábbis volt olyan időszak amikor megette.

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#16036) dargelot


dargelot
senior tag

No, társat keresek season 2 HL-re. Diamond 5 vagyok, körülbelül hasonló szintű játékost keresek. 1 hét múlva kezdődik, addig jó lenne összeszokni. Mikrofon szerintem kell a jó csapatmunkához. Cél: Diamond ismét, avagy ha látjuk, hogy megy jobban is akkor master. Mostanában assassin vagyok ezért külön öröm lenne egy support :D , de a többi poszton is tudok menni ha megkívánja a helyzet, bár nem vagyok egy pro. HotsLog profilom dargelot#2439

(#16037) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#16023) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hát, igaza van, főleg voice chat témakörben, de nekem van pár nagyobb bajom is a játékkal.

-Nézőként továbbra is idegesít, milyen gyorsan be lehet nyomni a core-t. Esport szinten 1 halál late gameben elég az obj/boss-finish kombóhoz. Ennek a csúcsa volt, a hétvégi 8 perces backdoorparádé a Nav-MG meccsen. Személy szerint örülnék ha hoznának pl egy olyan szabályt, hogy csak autoattack-al lehet sebezni a core-t és esetleg a keepeket(utóbbi lehet fölöslegesen elhúzná a meccset). Nem lenne gigantikus különbség, de talán pont ennyi kéne ahhoz, hogy legalább egy def beleférjen a csapatnak aki bukott egy teamfightot. Persze közvetett buff lenne Butchernek, Falstad AA buildjének, Graymane-nek vagy Vallanak, de behozna egy új elemet a draftolásba, ami akár izgalmas is lehetne hosszútávon.

-Talentek. A játék rendszere nagyon megköti a kezét a fejlesztőknek. Az összes komolyabb talentet nerfelni kell, mert azok amik tényleg változtatnak a karakteren, túl erősek, és túl snowbally lenne a játék, ha mindenki ilyen talenteket kapna. Személy szerint szívesen látnék minden heronál Ignite, régi wormhole, régi Incendiary Elixir, Gust of Healing féle talenteket, mert azok tényleg megváltoztatták azt ahogy a herot játszottad. Sajnos ennek a játéknak a kereteibe már nem férnek bele, de egy alternatív valóságban jó lenne, ha minden heronak lenne vagy 15 ilyen erős talentje, és totál egyedi hősöket lehetne összerakni a végére.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#16038) LuckyL válasza pc360 (#16024) üzenetére


LuckyL
őstag

de pont ezt mondom hogy nem kapja vissza butcher, hiába még nem adott le sebzést
benyomtam az ultit, raáchargeoltam zagarára, és megetettett a féreggel
az ulti nem pukkant el mégis hard resetet (60sec) kapott

cryptot minden termékemért elfogadom

(#16039) la_cc


la_cc
addikt

Bal alsó sarokban nem az aktuális skin szerinti hős képének kellene lennie? Nekem morales-nél megvan a Apothecary Morales skin és mégis az alap fehér skint látom. :F

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#16040) pc360 válasza la_cc (#16039) üzenetére


pc360
addikt

Előfdordulnak ilyen kavarodások. Ami sűrűn előfordul, az a draft screenen ugyanez.

LuckyL: Butcher szerintem ilyen szempontból kicsit más, mert azt hiszem, ha már elkezdted, bármelyik stun hard resetet ad neki. Vagy neeeeem? Még jó, hogy az összes említett karakterből lvl20-asom van, aztán mégsem vagyok ezekkel tisztában. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#16041) Sprq válasza LuckyL (#16038) üzenetére


Sprq
aktív tag

Szerintem a Furnace Blast-ot így konkrétan semmi sem szakítja meg. A Mawban meg konkrétan kimegy, nem félbeszakad, erre írtam az idő dolgot.

Do you hear the voices, too?

(#16042) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#16037) üzenetére


DaveNo1
veterán

Alfa közepén még voltak artifactok amikkel egyedibbé lehetett tenni a karaktereket de aztán eltörölték mert goldba kerültek és egy idő után drága volt őket fejleszteni + balance sem volt könnyű. Meccsek előtt lehetett őket beállítani.

Jobban átgondolva visszahozhatnák azt a rendszert a talentek mellé.

la_cc: bug, más heronál is láttam már

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16043) Sprq válasza DaveNo1 (#16042) üzenetére


Sprq
aktív tag

A last hitelt minionok meg adjanak goldot meg individual exp-et mi..? ;] ;]

Do you hear the voices, too?

(#16044) DaveNo1 válasza Sprq (#16043) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem abból a goldból...

You are not prepared.

(#16045) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Braxis holdout bemutató

You are not prepared.

(#16046) Sprq


Sprq
aktív tag

season 2 roll és rewardok hihetetlen ami a comment szekcióban megy amúgy, nyavajog mindenki, hogy milyen nehéz (lol) az epic mountot adó rankot elérni(nem az), hát így git gud. :(((

Do you hear the voices, too?

(#16047) Devas válasza Sprq (#16046) üzenetére


Devas
őstag

Bronze-t ennyire nehéz volna elérni? :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#16048) dargelot válasza Sprq (#16046) üzenetére


dargelot
senior tag

Epic mounthoz tényleg elég magasra van téve a mérce a pre-seasonos epic mount után. Pre seasnban rank 10 alatt volt epic, s azt kell nézni, hogy a játékosok hány százalékához jut el. Most csak a Master,GMaster kap epicet, ami szerintem kevesebb mint 5%. A kövi seasonban ahol már kevesebb GMaster lesz, akkor már ez az arány még kevesebb lesz.

(#16049) Sprq válasza Devas (#16047) üzenetére


Sprq
aktív tag

Epic mount Master meg GM. Szerintem egyáltalán nem nehéz elérni a Mastert és most csak HL-ről beszélek, de TL-ben valszeg még könnyebb. Főleg úgy, hogy Season 1 legeléj kb. az nem Diamond 3-ról indult aki nem HL-ezett előtte soha (nyilván nem, de minden rank 1-et oda rakott instant). Igaz, hogy konkrétan semmit nem tudok arról, hogy Diamond 3 alatt mi megy, de erősen kétlem, hogy olyan nagyon nehéz lenne feljebb mászni. Az meg külön motiváció, hogy az epic mountot csak Master vagy afölött lehet megkapni, cserébe elég egyszer elérni ezt a rankot aztán mindegy mert season végén az elért legjobb teljesítmény számít.

Do you hear the voices, too?

(#16050) pc360 válasza Sprq (#16046) üzenetére


pc360
addikt

Ott 1 szint hiányzott, hogy elérjem, most meg platinumban ragadtam. Egyáltalán nem könnyű, ha egyszer beragadsz.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.