Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) 0karmacoma0 válasza gbela (#12247) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én is többször néztem már. A legviccesebb az volt, mikor Antihero streamjével párhuzamosan néztem és egymás ellen tolták. Anti Tycussal beugrik 3 ember közé és kinyírja a menekülő Kontit, majd gond nélkül elsétál. Konti atom tilten, hogy ezt megússza, Antihero meg kis mosollyal "Fuck you bro". :D Amúgy fasza kis stream, jó látin ilyen fasza magyar játékost. A "nyugival" meg külföldi steamernél már minden tele lenne.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12252) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#12248) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na, nem is olyan rossz! Bár pont most nem tetszik a Sonya nerf :DDD És annyira hiányozni fog az a tűz a névnél :( Nagyon tetszett... Szerintem maradhatna, vagy max picivel kissebbre vennék.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12253) TBT


TBT
addikt

A hölgy már elérhető Ámerikában:

Hát nem aranyos? :DDD

Patch Notes is érkezett vele együtt!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12254) DaveNo1 válasza TBT (#12253) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért látszik, hogy megint csak hallgattak a közösségre, már nem néz ki úgy mint egy táj prosti ;]

You are not prepared.

(#12255) TBT válasza DaveNo1 (#12254) üzenetére


TBT
addikt

HotS logókkal van tele a terület. Csak nem új map van készülőben? Mondjuk egy ilyet (városias környezet) el is tudnék viselni. Aztán a helyi nehézfiúkat kellene felbérelni. :DDD

Látom újra lesz 100 Goldos creep:
Catch the Monkey Elder
Each day during this year’s Lunar Festival event, you’ll receive a Special Event quest to catch the Monkey Elder.
Teams will have a 50% chance to spawn a Monkey Elder at the start of each game if any players on the team have not yet finished this quest for the day
Work together to follow and catch the Monkey Elder who will drop a Red Envelope that awards 100 gold to each ally with an active Monkey Elder Special Event quest.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12256) TBT


TBT
addikt

Trailer is érkezett a Lunar Festivalhoz

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12257) Gyuri27 válasza TBT (#12253) üzenetére


Gyuri27
félisten

Geronazzó Mária elveszett gyereke.
Illidián, tychus atom buffot kapott. Great job blizz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12258) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12257) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem fognak minden hős problémát egyszerre megoldani. Most Zera, Rehgar, Cho'gall, Lunara kapott buffokat.

You are not prepared.

(#12259) holozis_HUN válasza Gyuri27 (#12257) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Az biztos, illidan kis basic attack azt' jó napot....

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12260) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Megvolt a mai 6 lose 1 win is.
Murky, illidian egyéb trash herok minden mennyiségben. Most az utolsónál a murky megint elfelejtett teamfightolni cruseden.
Elözöben uther pusholt valamelyik lanén heal helyett.
38-ról megint 40.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12261) Shadowguard válasza Gyuri27 (#12239) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Miért nem tolod le vs. AI-ban? :) Három kör alatt jó eséllyel megvan, még elit AI ellen is nagyon nagy barmok kellenek, hogy ne menjen le (bár volt rá példa) vagy csodás setup by blizzard (saccra AI ellen nem figyel semmire, csak összedob 5 embert, tegnap mentem egyet 1assa+ 4support felállással).

(#12262) Gyuri27 válasza Shadowguard (#12261) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jobb lenne. Mert az al nem annyira ostoba mint a játékosok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12263) Devas válasza Gyuri27 (#12260) üzenetére


Devas
őstag

Megneznek par ilyen meccset youtubeon gyorsitva Benny Hill zenei alafestessel es hangeffektekkel. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12264) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Megéri dotáról váltani kompetitiv szemszöből? 3k (középfelső szint) a jelenlegi besorolásom ott.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#12265) holozis_HUN válasza Gyuri27 (#12260) üzenetére


holozis_HUN
veterán

1 win 2 vagy 3 lose (nem tudom, hogy 3-at vagy 4-et játszottam-e, mind HL)

Hát inkább nem is mondom... Jaina kb 500 hp-val futott a MI MORALESÜNK elől, bele az enemybe. Zera, nova pick. Ennyi elég is, ma nem is játszottam többet. Kíváncsi vagyok a holnapi patchre.

Lehet tolnunk kellene, lehet nagyobb esélyünk lenne :DDD Én rank 38 vagy rank 39 vagyok. Nemrég voltam rank 28...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12266) F-ECT$ válasza K1nG HuNp (#12264) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit értesz "megéri" alatt?

Dive ever, work never.

(#12267) Gyuri27 válasza Devas (#12263) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már a picknél meghalnál. Mai top illi + azmo + murky volt.
Inkább kiléptem.
Itt van speckátor mód. Szívesen invitálnék nézőket. Had örüljön más is.
Kezdem az hinni, hogy itt a népek többsége agyhalott.
Tegnapi konti streamen a morales a full hp-s raynort gyógyította végig.
Ma volt egy remek tassa (rank 9-s) [link] valami ilyesmi volt a buildje. Mondom ez kész.
Eleve khara pick után hozta, de jó hát a heal sose elég. [link] ez a tassa build egyszerű mint a faék. Nagy tudást nem igényel de mondjuk rank 9-n elvárható lenne. A 13-16-20-t szoktam változtatni. 13-ra a lassítást, 16-ra a mov speed shield, 20- a meg a pajzs (mondjuk mikor mit látok jónak). Az alap teljesen jó versenyeken is azt használják.

holozis_HUN: holnap ne játszál. Még több illi a buff miatt. Meg úgy általában véve mindenki hl-ben próbálgatja a buffokat. Mert ott kell azt.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12268) F-ECT$ válasza TBT (#12253) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon durva dmg-t tud tolni, szerintem a szokásos "az új hős mindig up vagy op" felállásból ő inkább az op kategória, és jön majd rá a nerf. De persze 10k-ért én is meg fogom venni.

Dive ever, work never.

(#12269) holozis_HUN válasza Gyuri27 (#12267) üzenetére


holozis_HUN
veterán

QM-ben tesztelem majd a Sonya nerfet, Malf buffot és az Illidan buffot, de QM-BEN!! :) HL lehet egy darabig nem lesz, nem jó ez most így.

King Hunp: Egész más világ. Nincs item, helyette van talent. Gyorsabbak a meccsek. Itt nincs olyan, hogy egyedül lehozod a meccset, kő keményen csapatfüggő. Van pár fajta map, mindegyiken más az alap feladat. Minden mapra más hős a legjobb.

Sajna nincs még kiforrva rendesen a match making, de majd valamikor. Nem egyszer rakott össze HL-ben (Hero Leauge) egy rank 9-sel, és én rank 33 voltam akkor (minél kissebb a rank annál jobb). Szóval van hova fejlődni. De egy próbát megér, majd te látod, hogy milyen :) Gyorsan bűvül a játék, vannak eventek, rendszeresen jönnek a hősök, néha új mapok és mostanában jó balance patchek. Szóval szerintem elindult a jó úton, csak be kell még rúgni a szekeret.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12270) DaveNo1 válasza K1nG HuNp (#12264) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, egyelőre még nincs szezon, master league, ban, és season roll. Ezeken most dolgoznak, pár hónapon belül várhatóak (+ mostani ranked rendszert is átalakítják teljesen a bevált ligásra)

Persze ha még nem játszottál vele, akkor ki tudsz ez alatt az idő alatt X számú hőst farmolni amik kellenek majd.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12271) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#12270) üzenetére


holozis_HUN
veterán

+ megérzi a játék alapjait (azért más, mint a dota jócskán), illetve betanulja a mappokat. Csak nehogy elvegye a kedvét a jelenlegi rendszer.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12272) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ezt az új featurt most láttam csak: lehet értékelni a meccseket.

You are not prepared.

(#12273) adrian360 válasza Gyuri27 (#12267) üzenetére


adrian360
őstag

őszinte leszek, szerintem nálad nem csak MM probléma lesz, te is erősen közrejátszol abban, hogy már rank40-re visszazuhantál. ezen a szintem nem a hős a lényeg, a játékos skill ezerszer többet ér. ha 10ből 9 agyhalott ( ellenfél 5 és a te 4 bajtársad) de te valamennyire értesz a játékhoz, egyedül lecarryzed a meccset. állítom r40-es szintnél még az AI-is jobban játszik. egy tier3-as csapattal healer nélkül simán lehetne nyerni ott, ha kicsit odateszed magad.

(#12274) Madwe válasza Gyuri27 (#12267) üzenetére


Madwe
nagyúr

Túl sok rank1 és rendes versenyt nézel. Rank10 felett bőven jó az összes karakter, csak az mmred és a rankodat ásod a béka segge alá ha kilépsz, mert ugyanúgy nyerhet egy aba murky comp ott mint bármi más. Ezen a szinten ha te tényleg sokkal jobb vagy, hozz lehetőleg mindig healert, main tankot vagy nagy sustainű assát. Itt bőven nem a draft dönt, hidd el... Valamint itt nem leszel lényegesen jobb attól h sok top playt néztél, mert ide nem érvényes... Attól még h sok bajnokok ligája meccset néztem, még nem leszek jobb a grundon :D

(#12275) Gyuri27 válasza adrian360 (#12273) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy olyan mapon ahol állandóan teamfightolni kell lehetsz te top 10 játékos akkor se hozod le ha 1-2 ember állandóan ott sincs. Ugyanez a healer kérdés. Volt szerencsém játszani így is. Ha nincs healer az első teamfight után nincs kedve a parasztnak jönni mert ugye insta hal. Onnan meg viszik a templomot, cursét, immortalt bármit. Akkor megint buktál. Ahogy én látom egy akár 2 jó játékos nem igen hozza le a playt. Inkább legyen 5 átlagos, átlagos pickel.
Mint írtam, hogy sokan napi q-ra is a hl-t használják. Ami alapból nem lenne gond.
Én is bemegyek, csak ugye nem olyan herot hozok ami nekem jó (a napi q-nak), hanem ami a csapatnak.
Ha tehetem olyan herot viszek ami egyedül is viszi a camper. Mert az is ritka, hogy objekt előtt campet üssön a társaság. Csak ugye ezt nem mindig lehet.
Itt lent az első 3 pick általában 1-3 assa a többi meg a trash. Aztán jó esetben az utolsó két paraszt gondolkodik, hogy kéne tank is meg healer is.
Aki nosztalgiázni akar vagy nem hiszi amit írok nyugodtan jöhet pár körre. Szeme nem marad szárazon ezt garantálom.

Madwe: szerintem rank 40-n se mindegy, hogy a kezdő illidián többet van a nexusban mint a pályán. Mint ahogy az se, hogy nincs healered vagy tankod.
Azért a blizz rendes volt. Minden hős mellé odaírta mennyire könnyű vele játszani. Az kb áll is.
Nekem van önkritikám és easy meg medium hősökkel tolom. Az iq fighter meg a hard meg veryhardot hozza.

Előző posztban írtam a Konti tassa esetét. Kb ilyenek vannak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12276) holozis_HUN válasza Gyuri27 (#12275) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ha gondolod összeállhatunk, rangunk hasonló. Nekem is most eléggé gyér a csapat felhozatal... Hogy mikor tudunk játszani változó, mert barátnőmmel szoktam HL-ezni meg hétköznap nem is annyira ráérős a dolog.

Pl morales full hp-s Jainat healeli, én futok oda healelt moraleshez erre nem kapok healt és butcher rámfut és megöl...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12277) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Jó lesz ez a majmos event, eddig háromszor adta be, de egyszer sem sikerült megcsinálni :D Remélem még ma kap egy fixet, hogy kevesebb ideig kelljen kergetőzni vele, vagy elég legyen kevesebb ember is, mert háromnál többen még nem kergetőztünk vele és annyi nem elég :(

(#12278) Gyuri27 válasza holozis_HUN (#12276) üzenetére


Gyuri27
félisten

xsmokex-2113 vegyél fel, ha vagyok jöhetsz. Majd sírunk együtt.
Ilyet mint írtam Kontinál is láttam. Pedig az rank1 és bőven 3000k mmr felett.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12279) 0karmacoma0 válasza Gyuri27 (#12267) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Régen ez volt a std dmg build, csak lev 1 mana talentel. Az archon nerf miatt már nem annyira jó, de ha bepickelték mögötte a Monkot sztem nem akkora gáz ezt hozni. Sztem ilyeneken nem kéne tiltelned.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12280) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Chu8 tier 0,9-be rakta li-minget, az új donkey tier meg Nova :C

You are not prepared.

(#12281) mobal


mobal
MODERÁTOR

Újra elkezdtem játszogatni. Most megvettem Johannát, eddig egész jó! Ez így jónak számít (egyelőre ai ellen tanulgatom)?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12282) DaveNo1 válasza mobal (#12281) üzenetére


DaveNo1
veterán

Állítad az AI-t elite-re, úgy azért kicsit izgalmasabb ;)

You are not prepared.

(#12283) Mister_X válasza DaveNo1 (#12280) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Li Ming tényleg brutál meg fun, pláne ha elindul a menet az 570seces matchmaking után ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12284) Madwe válasza Gyuri27 (#12275) üzenetére


Madwe
nagyúr

A nehézség azért annyira nem helytálló szvsz. Van nekem is rank40es haverom, ha vele vagyok rendre nyerünk. Hidd el nem hülyeség az h mondjuk h ne lépj ki állandóan. Most szvsz kb 50 meccset még szenvednek kell minimum h normálisabb játékosokat kapj néha.

(#12285) TBT válasza DaveNo1 (#12282) üzenetére


TBT
addikt

Főleg, amikor a félkegyelmű MM 20-as szintű játékosokat sorsol melléd, aztán meg másodpercenként meghalnak. Tényleg izgalmas úgy játszani.

De legalább Li-Ming erőske lett. Megérte a 15000 Goldos befektetést. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12286) 0karmacoma0 válasza Madwe (#12284) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Mentem néhányat Graymane-el. Eddig se volt gyenge hero, de most különösen erősnek éreztem. A koktél buildet próbáltam amit versenyeken is hasznának, és azt kell mondjam ezzel totál legit ranged assassin, a worgen alak meg hatalmas bónusz. Én most Raynor és Valla elé tenném. Eddig az volt a baj, hogy túlságosan a worgen alakot talentetlem, amiben ugye elenyészően keveset van. A koktél talentelve többet sebez(érzésre) és messzebbre megy mint a multishot, a go for the throat meg tökéletes kiegészítője Li-mingnek. Egy egész csapatot le tudtok pusztítani, ha van benne 2 alacsonyabb hp-jú ember.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12287) F-ECT$ válasza mobal (#12281) üzenetére


F-ECT$
titán

10k-ért vetted? Csak mert most viszik le 4k-ra az árát.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12288) Devas válasza Gyuri27 (#12267) üzenetére


Devas
őstag

Azmo-val kapcsolatban ideje félretenni az előítéletedet :)

Lehet csinálok egy youtube videot a replayből...

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12289) DaveNo1 válasza Devas (#12288) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez mekkora MMR? Li-ming 23 perc alatt 29k sebzés, Lunara detto? :W

You are not prepared.

(#12290) Devas válasza DaveNo1 (#12289) üzenetére


Devas
őstag

Fogalmam sincs, de a Lunarankat lattam afkolni.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12291) TBT válasza Devas (#12288) üzenetére


TBT
addikt

Mindenhol Li-Ming van? Akkor megint nem játszok 1 hónapig. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12292) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

RIP Nova.
Még nem játszottam vele de a változásokat látva és pár visszajelzést olvasva innentől kuka.
1 - Tazer round removed - egyike voltam annak a kevés embernek aki a +1,5 sec vulnerability miatt használta. Talán a 30% speed helyette.
4 - sok szar közül még talán a + idő a wispre decoyra tennék. GP removed ami azért elég zsíros volt és mindig arra tettem.
7 - One in the chamber marad ha jól veszem ki, én ezt használtam.
10 - Prec strike
13 - Elvették a lethal decoyt innen ami elég nagy probléma, mert 16 cripling shot vulnerabilityvel kell mérkőznie. Talán duoble tap a 2x lassítás miatt?
16 - Választani kell Cripling shot vulnerability (eddig mindi ez volt), leathal decoy és az új és borzalmas Snipe Master között. talán cripling shot még mindig, de eddig ugye tudtál lvl 13on lethl decoy és 16 cripling shottal + vulnerabilityt adni a decoyal, na ezt mér nem lehet.
20 - rewind

Gyakorlatilag ennél jobban nem lehetett volna kinyírni ezt a karaktert, a decoy build sem működik már (nincs dupla decoy) és a Cripling shot burst build sem, mert elvették tazer roundot és a GPt úgy, hogy még leathal decoyt sem tudsz rakni.

Ez az új Snipe Master valami irdatlan nagy vicc, 10x meglőni enemy hero-t egymás után gyakorlatilag lehetetlen, ha nem resetelődne nem hero találatnál hanem csak stagnálna még talán lenne értelme.

Nova volt a kedvenc herom, igen tényleg ilyesztő lehetett kezdő és papír hősök számára, de all-in hero is volt, ha nem lőttél le valakit a burstel és volt neki engage skillje, elég könnyen megfingatták egyedül.
Greymane pl úgy széttépett, hogy én full HPn voltam, ő meg 1/3on a burstom után.
Nagy HPval rendelkező herok ellen tök esélytelen volt egyedül mindig is.
Szép emlékként fogok visszagondolni viszont lvl 16 után odamásztam KT arcába, precision strike + cripling shot + snipe 1 secen belül rekt KT. Meg 20on rewind és minden CD up után le lehetett solozni a herok felét még akkor is ha full HPn voltak ami mindig móka volt (nekem).

Ennyi változás túl sok volt egyszerre, kezdésnek lehet elég lett volna a GP-t elvenni és snipe alap dmg-et csökkenteni. Most lehet választani a zero burst de van átlátszó sebző bohócom és a zero+15% burst cripling shot build között amihez jár egy wisp. köszi

(#12293) Gyuri27 válasza Devas (#12288) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ellen a csapat ellen kikapcsolt monitorral is nyertetek volna.
Azért arra kiváncsi lettem volna ha a 2 pro helyett lett volna mondjuk egy jaina/kael, zagara/thrall meg egy healer mit hoztatok volna ki.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12294) mobal válasza F-ECT$ (#12287) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

4k volt tegnap este! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12295) Devas válasza Gyuri27 (#12293) üzenetére


Devas
őstag

QM volt, nagyon ritkan talalkozok healerrel. Szoval nyomattam is a selfheal zabalos talentet, meg egy kis ability damage csokkentot a Lemming ellen, de egy ertelmes Hookom nem volt, vagy dodgeoltak, vagy elakadt Azmo lenyeben, vagy rosszul celoztam. Na de mindjart fennt van a video. :D

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12296) Metacska


Metacska
aktív tag

Jöhet is a Li-Ming nerf. Már lvl 10 alatt olyan dmg-je van, hogy mindenki csak menekül.

(#12297) nonsen5e válasza Re-Tech (#12292) üzenetére


nonsen5e
addikt

Hát eszméletlen nagy nerfet kapott az biztos..
10X fixen eltalálni egymás után egy ellenséges hőst (értelmesebbje futkározik össze-vissza) azért, hogy nagyjából legalább fele annyit sebezzen a snipe mint patch előtt (cloak alóli snipe bónusz + GP) az vicc.

Olyan talentekkel lett tele az egész, amik közül csak azért választok, mert mégiscsak (talán) jobb mint a semmi.

Mindegy, már "csak" 4k gold kell Li-Ming-hez, későn kaptam észbe a dailyzéssel..
Mennyi idő után szokott amúgy lecsökkenni az új hősök ára? 1 vagy 2 hét?
Mondjuk mire összejön rá a pénz, porba fogják nerfelni őt is, pedig örültem, hogy végre van másik karakter is akinek tetszenek a mechanikái és amivel esetleg szívesen játszanék Nova mellett.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12298) DaveNo1 válasza nonsen5e (#12297) üzenetére


DaveNo1
veterán

2 hét

Novat a játék "egészsége" miatt nerfelték, a kezdők nem tudtak mit kezdeni vele, felbosszantották magukat, és abbahagyták a játékot.

Magas lvl-en is idegesítő volt, mert ha csapat nem dolgozott együtt, vagy volt legalább 1-2 feedelő a csapatodban, akkor ellenfél Nova simán felstackolta magát, és 1 squishy hero 1 shot volt midgameben már.

You are not prepared.

(#12299) nonsen5e válasza DaveNo1 (#12298) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mondjuk érdekes a Blizzard véleményfoglalása a balance ügyekben. Aztán ez lehet tényleg játékonként teljesen máshogy van.
WoW-nál mindig is azt mondták, hogy márpedig ők csak és kizárólag a HC/Mythic raidekre, vagy a 3v3 aréna kompetitív (top 0.1%) PVP-re balanceolnak, és nem pedig az átlag játékosnak.

Magas szinten amúgy, hogy lesz változás? Teszem azt aki profi Nova volt eddig, az ugyanúgy ~100%-ban be fogja lőni a Snipe-ot mint eddig, tehát nagyjából hasonló lesz a sebzése. Alacsonyabb szinten pedig kvázi értelmetlen lesz a hős, mert senki nem játszik ott olyan szinten, hogy emberi sebzést tudjon belőle kicsikarni.

Talentok alapján meg választhat Nova, hogy nagyonkicsi általános sebzése legyen és kicsi hero sebzése, avagy kicsi általános sebzése és nagyonkicsi hero sebzése.
Snipe betalál / akkor sebzést erősít = TILOS bármire is lőni ami nem hero, és azt is csak akkor ha BIZTOS vagy benne, hogy eltalálod. Ergó hiába eleve alacsonyabb a Snipe CD, vagy veszi el másik talent a mana cost-ot, ha 2x annyi ideig fogod keresgélni a megfelelő pillanatot az ellövésére.
Másik opció, hogy lövöldözi az ember mindenre ami él és mozog, de annak sincs sok értelme.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12300) DaveNo1 válasza nonsen5e (#12299) üzenetére


DaveNo1
veterán

Magas szinten is értelmetlen lesz, mert a Q sebzése valami 50%-al csökkent, nincs double fake, és a blinknél rosszabb a ghost protocol. Ja és nincs GP stack ami 10* jobb volt mint a Q stack.

Mondjuk magas szinten eddig is csak troll hős volt, versenyeken nem véletlen nem pickelte senki sem, nincs wave clearje és az ultimate képességei is rosszak. Toolkit csere kellene neki, hogy használható legyen

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.