Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) 0karmacoma0 válasza AxBattler (#11999) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az első a felsorolásban az amit a lev 20-as archon mode talentel kapsz.

Amúgy végigbogarásztam a patchet.

-Focused Attack nerf tetszik. Igaz az AA Sonya a legerősebb herom, de igazságtalanul erős talent volt, és Raynorból is broken hero-t csinált.

-Zera változásai tetszenek. A Q buff szerintem akár a GT-magetul buildet is erősítheti. Az All in Zera meg még erősebb lesz az ulti buff-al.

-Rehgar végre az az aktív support lesz aminek lennie kellene, nem egy backline Q gép.

-Sonyaval megvárhatták volna az FA nerf hatását, de érthető változtatás. Valahogy mindig a legerősebb hero-imat találják meg. :)

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12002) DaveNo1 válasza AxBattler (#12000) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nova egy hulladék lesz, Grubby és Chu8 is ezt mondta ;]

Jelentősen csökkentik a burst sebzését, cserébe nem kap semmit, csak sok semmire sem jó talentet.

You are not prepared.

(#12003) zws válasza 0karmacoma0 (#12001) üzenetére


zws
senior tag

Sonyára ráfért a nerf, ha Spearel elkaptál egy papír herot, akkor kb bedaráltad, 20 után ignore painel meg aggódni se kell, hogy bemenj-e :D De szerintem még így is elég jó lesz.

(#12004) AxBattler válasza DaveNo1 (#12002) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, hát ennyi volt. Akkor most kicsit ráerősítek Zeratul-ra, amíg nem megy le Li Ming ára. Mondjuk kicsit szánalmas, hogy egy újratervezésnél ennyi ötletre futja... :W

Apropó! QM-et hanyagolom egy ideig... :(((
Tegnap utolsó meccs, egy győzelemmel 2 quest-et is abszolváltam volna, erre Artanis és Tyrande "beragad" a kezdéskor, és az istennek nem hajlandóak semmit csinálni. Ilyenkor ugye kezdődik a szenvedés, szinthátrány, stb., aztán a végére kínkeservvel kiharcolnánk egy "Defeat"-et. És tegnap nem ez volt az első meccs, ami hasonlóan kezdődött, szóval 3 perc után ki is léptem a fenébe. :O

Ezután inkább vsAI-n kifarmolom a napi quest-eket, és ha belefér, tolok egy tétmeccset, de QM-re nem vagyok hajlandó többet belépni. Talán ha lenne valami olyasmi, mint a L4D szavazós kick-jei... :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12005) zws válasza AxBattler (#12004) üzenetére


zws
senior tag

Tegnap kaptam csapatba zera + novát, azon kívül h mindketten balfaszok voltak és a killekek mellet elmentek/misseltek, 5 perc után átmentek egymás savazásába és végül beálltak feedelni :D 11 perces loss volt. Az ilyeneket el kell engedni, pedig 3,3k a qm mmr-em és mindkettőnek 200+ meccse volt az adot hőssel :D

(#12006) DaveNo1 válasza AxBattler (#12004) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tegnap zsinórban 7 meccset vesztettem ETC-vel mégse sírok. "Sometimes shit happens."

Nova nerfet nem bánom, unalmas volt már nagyon a karakter + kezdőket nagyon fel tudta idegesíteni. Cserébe jönnek majd a Shadow Assault 0 skill Zeratulok, de az jobban kivédhető ice block és hasonló okosságokkal (shadow assault 4 sec lesz csak).

Rehgar viszont OP lett Chu8 szerint, beteg sebzést lehet vele kiosztani ;]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12007) 0karmacoma0 válasza zws (#12003) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja a legnagyobb fun volt, mikor backelés közben egy ellenséges Jaina vagy Valla túllelkesedte a chase-t és egy sec alatt visszafordultál egy Q+w+a+a+w kombóra, és a kill után pörögtél vissza a többiekhez gond nélkül. :D Most már talán kevesebb flank és több front line pusztítás lesz a szerepe, mert nem fog tudni elég gyorsan bedarálni egy DD-t, hogy el is szökhessen belőle.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12008) Mister_X válasza DaveNo1 (#12006) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most én is libikókázok, egyszer fent, egyszer lent: tegnap 5 lose, ma eddig 5 win, így elég szenvedős a ladder.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12009) AxBattler válasza zws (#12005) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#12006) DaveNo1
Nem az b@$z fel, hogy bénáznak, vagy ha vesztünk (mert én is bénázok eleget), hanem hogy meg se mozdulnak - így mi értelme van? Minek lépnek be egyáltalán?

Akkor Rehgar-ra is rápróbálok...

(#12008) Mister_X
Jó az új avatárod, lassan nekem is ki kell találnom valamit. :C

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12010) DaveNo1 válasza AxBattler (#12009) üzenetére


DaveNo1
veterán

AFK/Leaver report, elvileg ők mind közös játékba kerülnek később.

You are not prepared.

(#12011) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Lunara is sokkal erősebbnek tűnik PTR-en, az autoattack, és mozgás bugjait javítják + jelentősebb fejlesztéseket kap, így lehet vele normálisan autoattackolni + chaselni.

You are not prepared.

(#12012) zws válasza 0karmacoma0 (#12007) üzenetére


zws
senior tag

Vmelyik nap jártam úgy Thrallal, hogy vesztes TF után szaladtam hazafele egyedül (negyed hp fél mana) és elkezdett két DD üldözni, hamarabb mountoltak így jogosan látták hogy utolérnek, azonban mivel csak fél hp-n voltak egy sundering két chain lightning után meg is haltak hamar :D
Persze van mikor én érzem túl erősnek magam és én járok így :D De ezért szép az egész mert egyszer fent egyszer lent. Van mikor carryzed a meccset, van mikor nem. :D

(#12013) Madwe válasza zws (#12012) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mint ez a butcher is meglepett mindenkit, mondjuk butcher eleve nagy selfhealt tol főleg egy moralessel, de akkor is linkeltem, no

(#12014) Madwe


Madwe
nagyúr

(#12015) DaveNo1 válasza Madwe (#12014) üzenetére


DaveNo1
veterán

Chu8 aki elég kritikus az új herokkal szemben 10-ből 8 pontot ad rá most erősség tekintetében, funfaktor meg 10/10.

You are not prepared.

(#12016) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#12015) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az elég jól hangzik. Ráadásul általában eltelik egy kis idő, mire kikísérletezik a legerősebb buildet az emberek. Cris, a teleportos buildel gyilkolt az előbb. Mikor beindul a trait akkor nagyon brutális streakek jönnek ki. Jó lenne végre egy erős metaformáló hero. Azt is leszarom ha op, csak nem KT vs mások legyen minden meccs.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12017) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#12016) üzenetére


DaveNo1
veterán

KT továbbra is No.1 ban vagy pick lesz amíg nem kezdenek valamit a cc-jével és a chainbombbal.

You are not prepared.

(#12018) holozis_HUN válasza AxBattler (#12000) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Yeahh zera buff ^^ Most is szeretem a burst Zera configot, most még jobb lesz :DDD

Remélem Kael nem kap nerfet :( Annyit használtam már, hogy ha az ellennél van Kael velem nem tud mit csinálni, Q-t elkerülöm, nagyjából tudom a W hatótávját, az E-t pedig látni, hogy jön, csak picit arrébb kell menni. Én nagyon sok embert szopatok vele.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12019) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11986) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ugyanúgy kijössz wolf formból, de a régi 13-as talentet megkapta alapból.

Iszonyat tetszik az új Rehgar mentem vele párat PTR-en, végre van jó talent diverzitás, és tud sebezni és healelni is.

You are not prepared.

(#12020) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11981) üzenetére


F-ECT$
titán

Asszem ma meg is veszem Graymane-t 10k-ért.

Dive ever, work never.

(#12021) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ezt a buildet próbálgattam Rehgarral

- Melee dpseket és warriorokat alázni lehet, nagyon rendben van a sebzés.
- Láthatatlanokat sokkal könnyebb kiszedni a cloakból köszönhetően a megnövelt lightning shield rangenek
- Lanere nagyon erős
- Heal is teljesen rendben van

Opcionálisan viszont szinte minden ágon van több választási lehetőség, hu már nagyon várom hogy jöjjön a nagy patch.

You are not prepared.

(#12022) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az új Gazlowe...

Dive ever, work never.

(#12023) Gyuri27 válasza holozis_HUN (#12018) üzenetére


Gyuri27
félisten

Buff ide, buff oda zera szerintem nem ér 7k-t.

Amúgy ráférne jó néhány herora buff vagy a teljes átgondolás.
Anub, illi, tychus, gatlowe stb-stb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12024) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12021) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is nézegettem a buildeket, a tiédhez 1-2 kérdés:
-Ha már Rising Storm, akkor nem jobb a Stormcaller? (Bár a Blood and Thunderrel kb 6 sec lesz a shield cd-je)
-A Blood and Thunder-rel kb 1x tudsz 2 secet faragni a Q-ból és W-ből, vagy belefér 2 harapás is?
-Earthliving jobb, mint a Tidal?
-Stormshield jobb, mint Rewind?

Egyéb buildek:
-Colossal + Earthgrasp vélemény?
-Full farkas build azaz a tiéd + wolf run + hunger?
-Cleanse versenyzik a Blood-dal lvl7-en?
-Nem hiányzik az Earth Shield? (Sajnos a Q erősítő talentek erősebbek azon a tieren.)
-Healing totem továbbra is felejtős? (Bár valamilyen mana talent meg kell, és az csak lvl4-en van.)

Dive ever, work never.

(#12025) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12024) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha nincs mana probléma (early gameben most kevésbé tapasztaltam mint régen), akkor jobb a Stormcaller.
Egy harapásra van idő, a cd-k azért alacsonyak
Nem tudom, hogy jobb-e az earthliving, igazából manahatékonyabb, de Kael ellen lehet jobb a másik
Csapat és talentfüggő a stormshield/rewind kérdés

A többi kérdésre a válasz: setup/ellenfél függő. Cleanse alap stunlockos csapatok ellen, lassító totemre build esetleg dive in setupok ellen lehet hasznos (pl. Illidan, Graymane, Tyreal ellen). Healing totemet akkor érdemes választani ha tudtok úgy zónázni hogy megmaradjon.

Gyuri27:

A láthatatlan hősöket jó drágán hagyni, kezdőket könnyen elriasztják így is.
Gazlowe és Tychuson most dolgoznak, bár ha olyan kezelést kapnak mint Nova, akkor RIP :DDD
Illidanra tényleg rá férne egy nagyobb átalakítás, mert csak egy buildje van, és az is gyenge jelenleg. Talán vele is kezdenek valamit, ha az epic skinjei már nagy felújítást kaptak.
Anubbal szerintem nincs sok gond, maximum egy kis HP buff kell neki, amúgy versenyeken is szokták pickelni, főleg EU-ban.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12026) zws válasza F-ECT$ (#12022) üzenetére


zws
senior tag

Bokorba az összessel aztán halál mindenkire :D

(#12027) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12025) üzenetére


F-ECT$
titán

Most nézem, hogy a Q max 3 herot healelhet (hiányozni fog a Surge +1 főnyi healje, főleg Kael ellen), így a Tidal max 3 seccel tudja csökkenteni a CD-t 9-ről 6 secre, ami 33%. (Kérdés, hogy a Q-val elért, de amúgy max hp-n lévő hős esetén is csökkent-e, vagy csak valódi heal esetén, mert ez utóbbi esetben még kisebb a cd csükkentés.)

A Q lvl20-on gyógyít a fő targeten 816-ot, a 2 altargeten ennek a felét, azaz 408-at. Az Earthliving tud adni 439-es hot-ot, kérdés, hogy ezt akár mindhárom ember megkaphatja (ha 50% alatt vannak), vagy csak a fő target kap ennyit, a 2 altargetnek fele ennyi jár. Jó esetben ez elég value tud lenni, mert az össz healt megdobja 1632-ről 2949-re (+80%), de az 50% alatt legyen a célpont azért eléggé lerontja a hatékonyságát. (Illetve ha csak a Q-ból kapott heal fele jár hot-ként mindenkinek, akkor nem 2949-et healel, hanem csak 2448-at.)
Ha csak a fő target van 50% hp alatt, akkor +27% heal, ha még 1 target, akkor +54% heal, tehát szinte minden esetben jobbnak tűnik, mint a Tidal és manahatékonyabb is.

Dive ever, work never.

(#12028) AxBattler válasza F-ECT$ (#12022) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor már nem is bánom, hogy megvettem...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12029) DaveNo1 válasza AxBattler (#12028) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az csak poén kép ;]

You are not prepared.

(#12030) AxBattler válasza DaveNo1 (#12029) üzenetére


AxBattler
félisten

Kár, pedig már kezdtem örülni... 10 ágyú... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12031) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12029) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyébként az még mindig az adott hős dmg-jéhez számolódik ha rárakod Rehgarral a W-t? (Az lenne fair, ha azt Rehgarhoz számolná.)

Dive ever, work never.

(#12032) Mister_X válasza AxBattler (#12009) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazság szerint két hét múlva cserélhettem volna le, csak olyan jó alapanyagot vittem, amiből fél perc alatt varázsoltak arcképet és akkor már beállították, ha már kész lett :DDD

ON: valakinek lesz kedve egy kicsit HL-ezni most/este? Mennék felfele ladderen és jó lenne kiküszöbölni egy-egy értetlent a randomok közül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12033) AxBattler válasza Mister_X (#12032) üzenetére


AxBattler
félisten

Most viszont visszacserélődött a régire... :F

Szerk.: most meg megint az új látszódik. Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12034) DaveNo1 válasza Mister_X (#12032) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én megvárom a mai balance patchet, majd utána HL-ezek szerintem

You are not prepared.

(#12035) F-ECT$ válasza AxBattler (#12033) üzenetére


F-ECT$
titán

Be van cache-elve a böngésződbe a régi, nyomj egy ctrl-f5-öt.

Ma este én is megyek HL-t, de csak 22:30 körültől érek rá.

Dive ever, work never.

(#12036) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jőjjetek én hozzám mindnyájan, a kik megfáradtatok és megterheltettetek [a ladder nehézségei által], és én megnyugosztlak titeket.

//Lord of Terror

-

Btw számítsatok rá, hogy én szerintem warrior leszek, másodlagosan support :K

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12037) DaveNo1


DaveNo1
veterán

(#12038) Mister_X válasza DaveNo1 (#12034) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mikortól lesz éles a patch?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12039) DaveNo1 válasza Mister_X (#12038) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem tudom, 1 hete hánykor jött?

You are not prepared.

(#12040) Mister_X válasza DaveNo1 (#12039) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudom, miért, tudnom kellene? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12042) Mister_X válasza DaveNo1 (#12041) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Diablo ikonok nem tetszenek, főleg, hogy még inkonzisztensebbek lesznek az Archangel skinnel :( A Lightning Breath eleve nem piros pl.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12043) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Új ikonok

Azok a Murky ikonok! Ismét sokat fogok Murkyzni :C

Közben megnéztem Mister_X, 1 hete éjfél környékén jött a patch

You are not prepared.

(#12044) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#12043) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nagyon gagyik, olyan Dota-s :( Nekem sokkal jobban bejön a mostani, egyedi.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12045) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Január 27. balance update

Semmi extra, ezek már tegnap kiszivárogtak

You are not prepared.

(#12046) adrian360


adrian360
őstag

Lunar Festival Event
kb ugyan az mint a goblinos volt nyáron. Az hogy a lunar dragon csak bundleben van, hát kapják be tövig

(#12047) 0karmacoma0 válasza holozis_HUN (#12044) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hát olyan tekintetben egyedi, hogy más Blizz játékokból volt becopyzva. Szerintem igen igénytelen volt ebben a formában és nekem személy szerint tetszenek az új ikonok. Nyilván ez ízlés kérdése. Szerintem beleillenek a játék képi világába. Az se baj, hogy nem lesz ugyan az az ikonja különböző dolgoknak, pl a poweslidenak meg searing attacknak.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12048) DaveNo1 válasza adrian360 (#12046) üzenetére


DaveNo1
veterán

Később biztos elérhető lesz külön is ahogy tavaly a szőnyeg, a tigris mount, vagy Butcher mountja.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12049) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na, akkor jön valaki party-zni? Elég változatos lehetőségeitek vannak ma este:

1) láthattok jó Diablo játékost az ellenfélnél
2) kipróbálhatjuk a Sonya-Chen turmixgépet adalékanyagként
3) mehetünk 5 speces setupot a fun kedvéért és hogy megszakítsuk a winstreakünk

;]

Viccet félretéve, warrior keres társakat HL-re.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12050) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nektek is állandóan azt írja, hogy 9 órája offline, 9 órája HL-ezik a barát stb? Összesnek ezt írja...

Mister_X: láttalak fent, de sajna barátnőmmel kelett játszani...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.