Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) adrian360


adrian360
őstag

nem lesz a héten Lunara : [link]

(#11052) DaveNo1 válasza adrian360 (#11051) üzenetére


DaveNo1
veterán

Meglepetések? Új fizetős skinek és mountok :D

You are not prepared.

(#11053) adrian360 válasza holozis_HUN (#11049) üzenetére


adrian360
őstag

Ai ellen játszott co-op meccseket nem számolja

(#11054) adrian360 válasza DaveNo1 (#11052) üzenetére


adrian360
őstag

Lehet a nagy meglepi hogy bevezetik a 10 fős heti rotát, azért nem rakták ki ma.

(#11055) holozis_HUN válasza adrian360 (#11053) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kb 3-at toltam ai ellen életemben...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11056) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#11045) üzenetére


F-ECT$
titán

1250, de kicsit több mint 1000 az csak QM.

Dive ever, work never.

(#11057) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#11056) üzenetére


holozis_HUN
veterán

És megkérdezhetem, hogy kinek mennyi az MM? :D én fentebb írtam.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11058) DaveNo1 válasza adrian360 (#11054) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát nem:

Lili
ETC
Tychus
Sonya
Illidan
Tyrande (12)
Sylvanas (15)

You are not prepared.

(#11059) zws válasza holozis_HUN (#11057) üzenetére


zws
senior tag

Még nem dolgozta fel minden meccsedet a hotslog, 1-2 nap múlva nézd meg, addigra szerintem minden meccsedet feldolgozza és az lesz nagy valószínűséggel az mmr-ed.

Nekem:
Qm: 3082 - 1107 lejátszott meccs
HL: 2767 - 515 lejátszott meccs
TL: 3298 - 45 lejátszott meccs

(#11060) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Kipróbáltam Sylvit. Érdekes egy valami.
Ma 3 meccs 3 lose. Háromszor top xp a csapatban, kétszer top 2 xp mindkét csapatban.

Ettől a qm-től agyrákot lehet kapni szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11061) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#11060) üzenetére


DaveNo1
veterán

A top xp nem jelent semmit legtöbb alkalommal, push hősök mindig elsők szoktak lenni abban.

You are not prepared.

(#11062) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#11061) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem kb mindennel sikerül. Ma sylvi, tegnap muradin, de zagarával és lilivel is megy. Egyik se assa ahol a dps van.
Persze mit értek én ehhez. Semmit. Az utóbbi 3 napban 90% lose.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#11063) Madwe válasza Gyuri27 (#11062) üzenetére


Madwe
nagyúr

A statok semmit nem jelentenek. Lehetsz te top xp meg siege dmg, de ha ezt azzal éred el (s úgy elég egyszerű) hogy folyamat splitpusholsz s kihagyod a teamfightokat, akkor csak hátráltatod a csapatod a helyett h segítenél. Főleg ha nem is spec-el éred el a topot, az vagy azt jelenti h nálatok nincs/nagyon béna, vagy azt hogy te nagyon rossz dolgokat teszel :D

Az assa meg kifejezetten nem xp meg siege dmgre való :) (kivéve jaine meg kt akiknél ez magas a nagy waveclear miatt) hanem hero dmgre.

(Már a novanal is érdekes kijelentéseid voltak, minden rosszindulat nélkül szerintem először kerülj tisztába a role-okkal, azon belül a herokkal s hogy melyik stat mit is jelent, valamint engedd el a stathajhászást, ha nyerni akarsz :D leginkább nézz meg pár pro meccset mondjuk khaldor-tól youtubeon)

[ Szerkesztve ]

(#11064) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#11062) üzenetére


DaveNo1
veterán

Általában csak Abathur és Vikingekkel lehet úgy elérni kiemelkedő xp hozzájárulást, hogy közben annak nem volt negatív hatása, mivel mindkettő hős több helyen is ott tud lenni egyszerre.

Ha egy support vagy warrior hőssel első vagy az sokszor azt jelentheti, hogy a PVE játékrészt preferáltad a PVP helyett, ami nem féltétlenül jó, mert a csapatot segíteni kell.

You are not prepared.

(#11065) 0karmacoma0 válasza holozis_HUN (#11057) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem QM 2471, de valami 1700 pontról kellett felhoznom 6-8 pontjával. Ezért is nagyon nehéz rávennem magam a komolyabb HL-ezésre. Ott 2081, és le kéne játszanom vagy 4-500 meccset ott is, hogy kimásszak a retard leagueből. Ha nem lenne meg majd minden hős, meg pár skin, biztos csinálnék smurf accot, mert baromi nehéz, ha az elején ellőtted negatívba a nagy mmr lépéseket. Mondjuk azt is elmagyarázhatná Blizz ezért a meccsért, hogy kapok -100 ranked pontot az agyvérzés mellé.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11066) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#11064) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap muradinnal minden team fightnál haltam megfelelő support nélkül. Ugyan mindenki ott volt csak nem úgy ahogy kéne. Mégis top xp voltam.
No de sírás off.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11067) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#11066) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát support nélkül halni is fogsz tankként, ha már az elején látod hogy para lehet érdemes is kiugrani a fight közepéből és poke.

You are not prepared.

(#11068) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#11057) üzenetére


F-ECT$
titán

Hero League Platinum 15040 (Jelenlegi MMR: 2343)
Quick Match Diamond 25002 (Jelenlegi MMR: 2685)

A HL 1048-ról indult el fölfelé a QM meg 703-ról. (Első moba-m.)

Mondjuk a QM MM-mel valamit csináltak, lazán 50% felett voltam már hónapok óta WR-ben, de az utolsó 15 meccsből 3-at(!) nyertem. (Persze sokat mentem Artanis-szal és Morales-szel, de azért mégis.)

Dive ever, work never.

(#11069) zws válasza 0karmacoma0 (#11065) üzenetére


zws
senior tag

100 pontot akkor ad- von le, ha a csapatod átlag mmr-re közel ugyan annyi mint az ellenfélé. Na most az rendben van, hogy te töltöd a meccseket, a többi ember nem biztos.
Makaron és Volcer mmr változásából az következik, hogy kb most végezhettek a besoroló meccsel, mert jelentősen többet vont tőlük mint tőletek.(Volcernek 69 meccs van fent, szóval ő tuti nem tölti)
Illetve a pont változásnál beleszámít az is, hogy milyen rankon vagy, illetve szerintem hogy mennyi meccset mentél. Ezeknek nemtom a pontos értékét, de tegnap TL-ben csapattársam 10el kevesebb pontot kapott győzelemnél, mert ő rank 3as volt én meg 5ös és ugyan annyi az mmrünk.

(#11070) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nekem 3052 a HL, és 3184 a QM, de a csúcs ebben valahol 3300-3400 között volt csak jó párszor belefutottam egy csúnyább lose streakbe.

De nincs is minden meccsem feltöltve ez csak a mások által feltöltött meccseket mutatja.

Amúgy ez a subrole beosztás tetszik Hotslogban, ebből kb jól látni hogy milyen szerepkörben megy a játék vagy mit érdemes választani ha érvényesülni akarok.

Healer winrate 58,2% ami azért reális is, mert HL-ben anno healerekkel hoztam össze a Rank1-et.

Tank meg 42%, de sosem szerettem a tankolást, egyedül Arthassal ment még jól alfában, de utána inkább DPS/Support vonalra álltam át

Szignifikánsan a legnagyobb winratem Abathurral van, 280 meccs alatt 61,2% (lvl17-es, legmagasabb hősöm), amire azért büszke vagyok, mert az egyik legnehezebb hős a játékban, jól mutatja ezt hogy hiába Tier2-es, 42% körül van a hotslog winrate mutatója, és master ligában is nagyon gyatra.

You are not prepared.

(#11071) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11070) üzenetére


F-ECT$
titán

És azt lehet tudni, hogy melyik hős melyik subrole-hoz tartozik, vagy találjam ki? (Bár nem nehéz.)

Nekem HL-ben a legalább 10 meccsel bíró hősök között Rehgar vezet 63.9%-kal, de a játszott subrole-ok 55% felettiek:

Burst Damage: 59,6%
Healer: 59,3%
Tank: 58,3%
Sustained Damage: 55,1%

A Bruiser (aka Leoric) 60%, de csak 5 meccs, a Support meg 33%, de az is csak 6 meccs.

Az abszolút top egyébként Stitches HL-ben: 71.4%, igaz ez is csak 7 meccs még akkor, amikor jó volt :)

Dive ever, work never.

(#11072) 0karmacoma0 válasza zws (#11069) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

A fő gond nem is a számokban van, mert valószínűleg nem töltik hanem, hogy tényleg teljesen hülyék voltak. A teamcomp és a talentek miatt linkeltem. Onnan látszik jobban a dolog nem az mmrből. Bedraftoltak 4 melee-t, Kharazim mana traitre és sebzésre talentel, Thrall hozza a earthqueket Sundering helyett, és tényleg totál vakon voltak egész meccsen. Ezen a szinten nem döbbent meg nagyon semmi, de ez a meccs extrém volt.

Nem akarok ennyit pörögni rajta, mert nemsokára változások lesznek, de tényleg baromi szar, hogy mindig mikor lépném a rankokat bekapok 3 olyan meccset, ahol a legkisebb esélyem sincs. Előtte a -14 MMR-es meccsen berakott egy normális csapatba 1 db 300 meccses hülyét, aki bepickelte Illidant és 10 secet se élt egyhuzamban.

Ezek miatt írtam, hogy nincs erőm HL-ben is feljavítani az MMR-t. A 2500-as QM MMR se egy túl magas szám, de a teljesen retardáltak már eltünögetnek, és 90%ban teljesen ok meccseket játszok, pedig ott is 99% solo Q. Nagyon bízom benne, hogy lesz mmr és rank reset, mert tényleg egy szenvedés. Ki lehet jönni belőle, mert QM-ben is megcsináltam, de semmi kedvem.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11073) zws válasza DaveNo1 (#11070) üzenetére


zws
senior tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy a te eseted kicsit más, mert az elmúlt fél évben nem sok meccset mentél nem AI ellen :D Azóta változott sok minden, mint MM-ben, HL resetben, játékos összetételben. Mikor szárnyalt az aba + illidan akkor Arnival nagyon sokat nyertetek együtt.

Nekem Zerával van a legnagyobb win ratem: 61,2%, de azt hozzátenném, hogy az elmúlt fél évben kevesebb mint 10 meccset mentem vele szerintem. Szóval a meccseim min 90% még a dupla bomb nerfelés előtt lett meg, meg zera is gyengült, úgyhogy ha azóta is játszanék vele biztos lentebb lenne a winrate.

A kedvenceim HL/TL-ben amikkel szerintem a legjobb vagyok az Mura és Uther.
Murával TL-ben most 18meccsből 13at nyertem. Utherrel 10ből 6 win.
Legfőgképp azért szeretem/preferálom őket, mert nagyon sok rossz tank/heal van, aki nem tudja mikor kell bemenni a fightban, vagy hogy helyezkedjen. Így tankként, nagyrészt én döntök, hogy mikor induljon a fight, meg tudom is mikor kit kell focusolni. Uther meg szerintem az egyik legjobb/legösszetetteb healer.
Persze retard csapattagok mellett egyik se ér sokat :D

0karmacoma0: Nemsokára indul az első HL szezon ami mmr resetet is hoz, szóval majd akkor kell jól lejátszani a meccseket, én szerintem biztos duo Q-val fogom lejátszani a besoroló meccseket, mert úgy nagyobb az esély, hogy nyerünk, még ha az ellenfél is duo Q-s. Én is gondolkoztam, hogy feljebb viszem a HL mmr-t de nem ér annyit. Viszont a TL eszméletlen jó ha találsz magad mellé jó játékosokat, esténként kb 2 meccset szoktunk menni ha van idő és ember rá, de ott tényleg a skill dönt.

[ Szerkesztve ]

(#11074) whitezo88 válasza 0karmacoma0 (#11072) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már talent, tegnap volt egy meccsem ahol Abathur pajti 17-ig egyetlen talentet talált el helyesen, még az ulti se Monstro lett, és semmit se ért így azzal. Végig harmatos pve talenteket csinált, semmit se tett hozzá a meccshez, a sapkákkal is összeivissza ment. QM, de na. Aztán vesztettünk is, de még neki állt feljebb és elkezdett belekötni a guide alapján talentolt Sonyámba :D

(#11075) Madwe válasza whitezo88 (#11074) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van olyan pálya és hősleosztás, ahol a mine-os illetve ahol a splitpusholós talentek jók abánál, elég változatosan használható!

(#11076) 0karmacoma0 válasza zws (#11073) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Amúgy annyival kiegészíteném, hogy nem azt akarom érzékeltetni, hogy 3500MMR-el hasítanék, ha nem baszom el az elejét, mert messze vagyok a jótól, de 2000 alatt már tényleg olyan dolgok vannak, hogy fizikális fájdalmat okoznak. Ha sikerülne egy 2500-3000 közé belőni magam, szerintem totál jót eljátszogatnék a játékkal, még évekig. Amúgy most én is átálltam arra, hogy főleg Tankal vagy Brusierrel megyek HL-ben, azóta sokkal jobban megy az előrehaladás. Uther nekem is 60% HL-ben(63 meccs) Tökéletes arra, hogy kijavítsa mások hibáit, jó csapatban meg ugye még jobban kijön az ereje.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11077) DaveNo1 válasza whitezo88 (#11074) üzenetére


DaveNo1
veterán

Régen ez volt a népszerű Illidanos Abathur Build, de mostanság kikopott. Ultimate Evolution leginkább akkor jó, ha van Jaina a csapatban vagy esetleg Raynor.

Úgy láttam mostanság ez a Toxic nestes, locustos build a népszerű ha nincs jó melee dps.

Fects: Itt van a hotslog szerepkör leosztás.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11078) whitezo88 válasza DaveNo1 (#11077) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem ez volt, hanem összevissza pakolgatott. Amúgy Immortalos volt, ahol azért elfért volna a TF-ek miatt a hősbuffos build, meg csak 2 lane van.

De QM volt, szóval megesik, nem számít, meg loss. De ez a build nem is tűnik így rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#11079) 0karmacoma0 válasza whitezo88 (#11078) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Eternityn a toxic nest build mindent visz. Miután bejön a lassítás, iszonyú idegesítő lesz a másik csapatnak a sok akna középen. Amúgy az első 3 toxic nest talent nem zárja ki a split push Abat. A mineokkal nagyon gyorsan lehet pusholni a vonalakat, bár én a survivalt jobban szeretem level 1-en. Ultimate tekintetében szerintem manapság csak az Ult Evo életképes. Túlságosan TF központú a late game ahhoz, hogy Aba végigtamagochizza midgame-et. Sonya és Tyrande is beteg jó Aba copy célpontok szerintem, de a frontline "megvastagítása" is elég jó tud lenni a + CC miatt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11080) Madwe válasza DaveNo1 (#11077) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én a 2. talentnek általában az elsőt hozom, agresszívabb aba jelenlétnél nincs sok jelentősége a glodal nestnek :D Persze ha van zagara s backdoorozni akar az ember akkor kell a global ...

[ Szerkesztve ]

(#11081) 0karmacoma0 válasza Madwe (#11080) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nálam is az az alap.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11082) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Most, hogy se 10-es rotáció nincs, se Lunara, szerintem még idén jönni fog egy nagyobb patch, mert az eddigi rotáció alapján ma/holnap kellett volna jönnie az új hősnek:

Szerintem ami a patchben lesz: Lunara, új MM rendszer, heti 10 free hős, balance változtatások (Nova, Gazlowe, Tychus, Artanis kiemelve)

You are not prepared.

(#11083) Mister_X válasza DaveNo1 (#11082) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hál' istennek tizedike után lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11084) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Mindenkinek jó az MM, nekem ilyen gyér csak :D se baj, remélem hamarosan mutatja a valóst, sok nincs meg még. Meg ez az első mobám, és MM reset is lesz :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11085) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] streamer véletlenül bekapcsolta a felolvasó progit játék közben :DDD

(#11086) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Állítólag már 10 ingyenes hős van

You are not prepared.

(#11087) adrian360


adrian360
őstag

nálam csak 7 free van, viszont +50% holiday bonus XP-t ad

(#11088) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hoppá bejelentették a recruit a friend dolgot :

http://us.battle.net/heroes/en/game/recruit-a-friend/

Ha 4 embert beszervezel akik elérik a lvl10et, vulture mount lesz a jutalom. Indulhat a toborzás :D

Patch notes:

http://us.battle.net/heroes/en/blog/19984162/heroes-of-the-storm-patch-notes-december-8-2015-12-8-2015

Vége a talent gatenek
10 free hős mostantól
Év végéig marad a full leárazás, és ez az új dolgokra is vonatkozni fog

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#11089) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Meg ahogy nézem nyitni kell 4 smurf accot a Vulture Hover Bikehoz. :D

edit: Megelőztél.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11090) AxBattler válasza DaveNo1 (#11088) üzenetére


AxBattler
félisten

Vulture később is megvásárolható lesz, nem?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#11091) DaveNo1 válasza AxBattler (#11090) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem hiszem, pók mount sem vásárolható meg

You are not prepared.

(#11092) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#11088) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ez a mount nem valami szép.

A patch meg semmi.

Dive ever, work never.

(#11093) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11092) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát ja ez egy kezdőknek szóló mini Patch. Azért az ingyenes sylvanas nem rossz, tekintve hogy én 15 ezer goldert vettem első nap.

You are not prepared.

(#11094) Lokii válasza DaveNo1 (#11088) üzenetére


Lokii
tag

Hát azthittem hogy Vulturet majd Starcraft 2-hőz kapcsolodó eventtel lehet majd szerezni,mert ha jól tudom kb 0 Starcraft 2 event volt Heroes Of The Stormon (az eventet olyan értelemben értem hogy promóció). Mindegy,remélem majd kitalálnak valamit a Starcraftosoknak is... :)

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#11095) whitezo88 válasza Lokii (#11094) üzenetére


whitezo88
nagyúr

De volt, Artanis ingyen járt a SC2-söknek. A deluxosoknak, CE-eknek (meg előrendelőknek?) meg ott a glider mount.

[ Szerkesztve ]

(#11096) DaveNo1 válasza whitezo88 (#11095) üzenetére


DaveNo1
veterán

Redditen eléggé háborognak az emberek, mindenki elkezdett kamu accountokat gyártani. Ez a promóció béta végén kellett volna.

You are not prepared.

(#11097) TBT válasza adrian360 (#11087) üzenetére


TBT
addikt

December 16-ig van bónusz XP:

És itt lehet regisztrálni profilt a játékhoz!

A kezdők Stimpackot és Raynort kapnak, 10-es profil szinten pedig Sylvanast kapják meg automatikusan.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11098) whitezo88 válasza TBT (#11097) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja, csapatban elég jól adja. Pláne akinek még Stimje is van.

(#11099) holozis_HUN válasza TBT (#11097) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Aláírás, látom bejön Sylvanas, ő az enyém, már lvl 12 + skin :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11100) DaveNo1 válasza TBT (#11097) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem hiszem hogy itt találsz teljesen új embert :D

Kellene egy battle.net topic ahol Blizzard fanok ki tudják egymást segíteni ilyen promokban :D

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.