Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) h-yle válasza adrian360 (#8000) üzenetére


h-yle
addikt

Lesz egy rank reset, és egyben lesz a két liga. 1-4 party lesz a HL, és 5 emberes party a TL. Aki befizetett TL csapatra visszakapja a goldot.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8002) F-ECT$ válasza h-yle (#8001) üzenetére


F-ECT$
titán

De hogy miért nem 3 lesz akkor már: 1, 2-4, 5.

Dive ever, work never.

(#8003) kippedli


kippedli
tag

Kisebb kihagyás után elkezdtem megint játszani, mentem 4napig napi 3-4meccset és arra jöttem rá ,hogy a játékos bázis ugyan olyan mint volt... játszhatatlan a játék, a srác írta ,hogy első meccse majd írta ,hogy ez rossz és kilépett.

[ Szerkesztve ]

(#8004) Mister_X válasza kippedli (#8003) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ilyenekkel akkor sem találkoztam amikor kezdő voltam, lvl 40 és plat MMR mellett már az is ritka, ha valaki "csak úgy" lelép (persze funkcionális analfabéták szoktak lenni néha).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8005) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Elég sok változás várható patchben.

Itt már lehet olvasni új Azmodan, Kael, Kerrigan dolgokról, + Nazeebo is kap némi talent reworkot. Úgy néz ki talán a Spiritet is kicsit visszabuffolják.

Gathering Powert kivégzik (Novan kívül eddig se használta nagyon senki, RIP Nova), és Bolt of the storm is nagy nerfet kap.

PTR amúgy hétfőn, tehát a patch (Monkkal együtt) jövőhét utáni héten jön. Ez kb azt is jelenti, hogy HS tényleg 24-én jöhet, mert nem hiszem, hogy egy héten adnák ki új Hots patchet és a HS kiegészítőt.

Ez amúgy tök jó újítás lesz:

"you can now see the team total's XP breakdown if you hover over it. E.g.: 8.2% from buildings and 6% from TD's and 14.5% from lane minions soak"

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#8006) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#7996) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dinamikus bundle

Jönnek új bundlek is! A Nexus bundle helyett jön majd a Storm Bundle és két teljesen új közepes bundle.

You are not prepared.

(#8007) zws


zws
senior tag

A top 1et érdemes megnézni.... tud valamit, persze azért kellett az ellenfél bénázása is hozzá :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8008) Reno7 válasza h-yle (#7997) üzenetére


Reno7
senior tag

Itt a medivacos rész is. Jól néz ki az UI.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#8009) Devas válasza zws (#8007) üzenetére


Devas
őstag

Nem semmi :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#8010) ThySoul


ThySoul
senior tag

Üdv mindenkinek! Most kezdtem el játszani, és lassan összegyűlik 7k gold. A gond az, hogy nehezen tudom megállni, hogy elverjem. (első fizetés élmény) Két karakteren gondolkoztam: Arthas( az egyetlen karakter, akit ismertem, és bírok is a Warcraft világból) és Tyrael ( ő meg szimplán bejön) Valakinek tipp, hogy melyik lenne a jobb vétel?

Ui: Nem lesz valamelyik free a közeljövőben?
Ui2: Valaki kitudna oktatni, hogy hogyan tudnék eredményesen játszani?

(#8011) DaveNo1 válasza ThySoul (#8010) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tyrael jobb, amúgy felül az összefoglalóban sok mindent megtalálsz

You are not prepared.

(#8012) Mister_X válasza DaveNo1 (#8005) üzenetére


Mister_X
nagyúr

GP-t használtam Kaellel, ha tartani kellett a távolságot és volt pár papír (Illidan ellen a Pyroblast hatásos).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8013) fantest1 válasza DaveNo1 (#8011) üzenetére


fantest1
csendes tag

Jobb... Elég merész ezt így kijelenteni. Kinek mi jön be inkább. És alacsonyabb szinteken ez még inkább így van. Szerintem olyan karakterrel érdemes játszani, akit élvezel is. :)

(#8014) F-ECT$ válasza ThySoul (#8010) üzenetére


F-ECT$
titán

Jelenleg Arthas és Tyrael sincs benne a top 4 warriorban, szóval én egyelőre nem venném meg őket.

A free hősök mindig csak 1-2 nappal korábban derülnek ki.

Dive ever, work never.

(#8015) DaveNo1 válasza fantest1 (#8013) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tyrael mobilabb hős és ez fontos tényező ez kezdő játékosnak. Necces helyzetben arthassal meghalsz jobbára, tyraellel el lehet menekülni.

Ezért jobb kezdőknek Valla, hiába erősebb Jaina, nincs menekülő képessége emiatt egy kezdő jóval többet fog vele halni.

You are not prepared.

(#8016) ThySoul válasza DaveNo1 (#8015) üzenetére


ThySoul
senior tag

Szóval azért lenne jobb választás, mert el tudnék vele menekülni necces helyzetben?

(#8017) DaveNo1 válasza ThySoul (#8016) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy is jobb, magasabb tier de pár nap múlva jön a patch notes, sok hős változással, addig semmit se érdemes venni.

You are not prepared.

(#8018) F-ECT$ válasza ThySoul (#8016) üzenetére


F-ECT$
titán

Kezdőként amúgy sem ajánlott warriorral menni, mert a csapat jó eséllyel őt követi, és tudni kell, hogy mikor érdemes harcolni és mikor nem. Egy könnyű supporttal (Li Li, Malf), vagy könnyű assa-val (Valla) érdemes kezdeni szerintem.

Dive ever, work never.

(#8019) ThySoul válasza DaveNo1 (#8017) üzenetére


ThySoul
senior tag

Na, utolsó kérdés: mikor jön a patch notes?

(#8020) DaveNo1 válasza ThySoul (#8019) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hétfő vagy kedd.

You are not prepared.

(#8021) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Oldozz fel atyám, vétkeztem :DDD

Már kezdem érteni, hogy miért szokták Nova-t pickelni a gyökerek, mert valóban poén... csak csinálnák legalább úgy, ahogy én, egy szavam se lenne. Ritkán kapok ingame dícséretet, itt kijárt párszor, amikor jött a derült égből UV sugárzás a veszni látszott prédára - mondjuk külön vicces volt, hogy Illidant kétszer úgy kaptam el a pálya másik feléről, hogy gondolta megfog egy minion wave-t és direkt megvártam, amíg fél élettel csúszott egyet, majd kapta ő is az áldást.

Novamazon rules, Novamazon loves.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8022) DaveNo1 válasza Mister_X (#8021) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ellenfél YOLOdanja :W 33 perc alatt 29 ezer sebzés. Tiszta művészet.

You are not prepared.

(#8023) Mister_X válasza DaveNo1 (#8022) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szegénykém tényleg nem tudott mit csinálni, főleg lvl20 után, azt se tudta, hogy az öt Nova közül melyikre ugorjon rá :DDD

Mindjárt rá is parancsolok a hoslog progira, hogy töltse fel a replayeket (kb 30-40), ilyen menetekkel csakis javulhat az MMR.

99 meccsnyi replay gyűlt össze :Y

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8024) ThySoul


ThySoul
senior tag

Első quick matchem kész katasztrófa volt. Nem hittem volna, hogy Valla-val első leszek mindenben, de ezek a csapattárak :W
Az ellenfélből mindenki az utolsó védvonalunkat verte, erre mindenki a csapatból elindult a másik lanen, hogy majd megnyerik, én meg ott maradtam egyedül. ( a másik lanen talán a második vonaluk volt. Gyors kérdés: nekem is mennem kellett volna? Bár ha mentem volna, se sokat értünk volna el.)

(#8025) adrian360 válasza ThySoul (#8024) üzenetére


adrian360
őstag

többet ér ha együtt mozog a csapat, egyedül úgyse fogod meg az 5 fős támadást.

(#8026) Boonen007


Boonen007
őstag

Én felvettem mindenkit barátnak aki a listában szerepel az összefoglalóban. (Boonen008#2459) :)

(#8027) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8020) üzenetére


F-ECT$
titán

Leroic-ot meg akarom venni, de akkor már megvárom a patch notest.

Dive ever, work never.

(#8028) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#8027) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én héten megvettem jó kis hős, mindent tud amit tudnia kell egy jó secondary tanknak. Versenyeken is sokat pickelik.

You are not prepared.

(#8029) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8028) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon OP a trait-je: egyszerre haltam vele, nekem 60 sec volt az élesdés, neki kb 20. Emellett tud wave-et is clearelni, tud menekülni, van egy kis sustain-je, talán a heroicok nem olyan jók, de az megbocsátható.

Ha nem lenne most patch notes, akkor megvenném, de ezt a pár napot inkább kivárom, nehogy kidobott gold legyen. (Bár lassan megint lesz 30k.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8030) Mister_X válasza F-ECT$ (#8029) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az Entomb akkor jó, ha van ranged burst a csapatban, hogy elpárologtassátok, akit megfogsz - ugye annak semmi értelme, ha Thrall és Illidan mellett beugrotok mellé hárman, mert kapjátok majd az áldást. March pedig jó kezdeményezés, mivel gyógyít, így nem különösebben érzed meg, ha ki akarnának focusolni, pláne lvl20 után, ha fejleszted. Olyan is volt már, hogy életlopós builddel fejlesztett Marchom volt, vesztes csatából futottunk, erre megfordultam heroicostul és csak ott kiszedtem hármat, mert nem vették észre, hogy a fejlesztett March rájuk rakja az életlopást, ami extrán szedte és még fájt is, ha végigment.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8031) ThySoul


ThySoul
senior tag

Valakinek van valamilyen tanácsa, hogy hogyan kéne jól játszani Tyrael-el?

(#8032) Devas


Devas
őstag

Mikorra varhato valami patch?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#8033) F-ECT$ válasza ThySoul (#8031) üzenetére


F-ECT$
titán

Tyrael szerintem nem könnyű karakter, de azért annyira nem is nehéz. Az alap játék, hogy Judgment-tel lestunolod a pozíción kívüli lehetőleg assa-t vagy healert, tolsz alá Smite-ot, amivel megkönnyíted az üldözését, és ha nagyon kell, akkor a menekülési útvonalába tolod a Might-ot. Beugrás előtt még érdemes persze magadra tolni a pajzsot.

Tank build, persze el lehet menni dps irányba is, ha erős healered van.

Dive ever, work never.

(#8034) DaveNo1 válasza Devas (#8032) üzenetére


DaveNo1
veterán

PTR ma/holnap (patch notes is), és jövőhéten lesz éles (ha minden úgy megy mint eddig).

You are not prepared.

(#8035) Devas válasza DaveNo1 (#8034) üzenetére


Devas
őstag

Koszonom! Szerettem volna Fps tesztvideot csinalni ugyanazon a replayen ket kulonbozo vgaval, de az egyik most hanyta ossze magat ugy fest. A jo oreg asus hd5770es. Pont tegnap ejjel talaltam meg az optimalis grafikai beallitast hozza. Nem birhatta. ;)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#8036) h-yle válasza F-ECT$ (#8033) üzenetére


h-yle
addikt

Ez a baj egyébként Tyrael-el, hogy nem illik minden comp-ba, sőt. Emiatt pedig QM-ben (de HL-ben is) elég rossz gameket lehet vele összehozni.

Induláshoz mondjuk mind1 mivel játszik az ember, a lényeg, hogy bejöjjön a gameplay. Én Vallat használtam sokat, de mostanában eléggé hanyagolom.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8037) whitezo88


whitezo88
nagyúr

leporoltam Abathurt (2 questre is kell ma), de hiába, ha nincs olyan akit nagyon feltápolna, vagy csak simán nulla a csapat... sokszor többet értem ha Monstro-val pusholtam... (QM)

(#8038) DaveNo1 válasza whitezo88 (#8037) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kill the slug!

You are not prepared.

(#8039) whitezo88 válasza DaveNo1 (#8038) üzenetére


whitezo88
nagyúr

0-3 volt, gőzhenger, itt tényleg kb pve-zni érdemes, mikor rámegyek egy karakterre és össze vissza csatangol a pályán... és MULE-t fogok fejleszteni, azzal érek is valamit :D utolsó meccsen is Malf kitolt magából 6k hero dmget... nekem volt vagy 13-4k :U

[ Szerkesztve ]

(#8040) DaveNo1 válasza whitezo88 (#8039) üzenetére


DaveNo1
veterán

Keress egy jó Illidan playert, Arnival mi kb 80%-os winratet csináltunk 50-100 meccs közötti mintán. Igaz azóta Illidan kapott némi nerfet.

You are not prepared.

(#8041) ldave


ldave
félisten

Windows 10 frissítés után iszonyúan szaggat az online játék (AI ellen és AI társakkal nem), más is tapasztalt ilyet?

A Slime draws near! Command?

(#8042) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8040) üzenetére


F-ECT$
titán

Butcherrel milyen? Esetleg AA Zerával?

Dive ever, work never.

(#8043) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#8042) üzenetére


DaveNo1
veterán

Zerával még jó, Butcherrel annyira nem, mert az könnyen hal.

ldave: mintha redditen láttam volna erről valamit, de érdemes szétnézni, lehet a driverbe kavart be a frissítés.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#8044) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Igazi troll hét jön:

Raynor
Muradin
Falstad
Sonya
Sylvanas
Murky (Available after you reach player level 12)
Abathur (Available after you reach player level 15)

:C :Y

You are not prepared.

(#8045) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8044) üzenetére


F-ECT$
titán

Jövő héten meg TLV? :)

Azt hiszem maradok solo q esetén a Nova vonalon :)

Dive ever, work never.

(#8046) ldave válasza DaveNo1 (#8043) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, majd ránézek. Lehet a wifi-vel van gondja, megnézem majd kábelen hogy megy.

A Slime draws near! Command?

(#8047) CactuS válasza DaveNo1 (#8044) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Baszki. :B Sonya, Sylvanas, Murky, Abathur. Ezeket mind ki akartam próbálni/meg akarom majd venni. :B

Csak annyi jó hős van és kevés a gold. Legutóbb sikerült Johanna-t behúzni. Ahhoz képest, hogy nagyon tankos meglepően bejött a karakter. (bár lehet maga a jellege tetszik, a páncélos Holy lovag, Wowban is a paladin jött be, D3-ban pedig a crusader) Elég pofás siege dmg-eket tud csinálni ha elhúzódik 1-1 meccs.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8048) zws válasza DaveNo1 (#8044) üzenetére


zws
senior tag

Amúgy szerintem Murkyre is van valami figyelés beállítva, mostanában elég sokat mentem vele, és a meccseim 70-80%án az ellenfélnél is volt Murky.

Izgalmas lesz a sok amatőr Murky ellen menni majd :D Octo for president

(#8049) AxBattler


AxBattler
félisten

Mennyi idő után várható, hogy csökkentik 1-1 hős árát?
Mert lassan meg kellene vennem Nova-t, és 10k gold kicsit sok... ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8050) F-ECT$ válasza AxBattler (#8049) üzenetére


F-ECT$
titán

Az elmúlt 1 évben kb 5 hős ára csökkent.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.