Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) Mister_X válasza Madwe (#12150) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Meg amúgy kilöksz minden ellent egy boss/objective mellől.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12152) DaveNo1 válasza Mister_X (#12151) üzenetére


DaveNo1
veterán

De hiszen a Mighty Gust már rég óta alap talent :K

You are not prepared.

(#12153) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Frissült több helyen is az összefoglaló + a tier listám is. Utóbbiban a főbb változások:

- Bekerült Greymane, szerintem tier3, elég szép sebzést tud, viszont nagyon könnyű kiszedni, nincs semmi selfhealje.
- Lunara szerintem közel sem trash hős, nagyon szép sebzést lehet vele kiosztani, csak óvatosan kell vele játszani. Egyre többször látni versenyeken is. Következő nagy patchben a mozgásához + autoattackhoz tartozó hibákat/bugokat javítják, ez jelentős buffnak számít.
- Stitches nagyot ugrott, tier2
- Diablo-Muradin swap, Muradin továbbra is nagyon erős, viszont az Avatar nerf miatt már nem autopick. Diablo jól lehet gankelni és az apocalypse jól kombóz sok másik ultival.
- Nazeebo, Illidan nagyon rosszak a mostani metában, utóbbit kerüljétek messziről ;]

You are not prepared.

(#12154) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mai első meccs idióta illidian.
Ne legyél illidian barát amott nincs papir hero. Nem ő majd jól megmutatja.
Én etc-vel több sebzést hoztam mindenben mint ő assával.
Thx illidian.
Miért olyan nehéz t1-2 hősökkel tolni. Az ellenfélnél chogall akkor miért nem olyan hőst hozunk ami jó ellene?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12155) holozis_HUN válasza Gyuri27 (#12154) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát én illidannel kiszedtem chogallt simán :DDD Nem értem mi olyan nehéz Illidanen, ha kapok stim drone-t, vagy abathur akkor akár 2v1 is megvan... Nem értem tényleg mit b*lfaszkodnak.... Mindjárt nyomom Illidannel :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12156) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#12155) üzenetére


DaveNo1
veterán

AFK Cho'Gallt? Gall kettőt rádlő aztán eltűnt a HP-d. Este premadeztünk, és még Master Illidan is elismerte, hogy borzasztó most Illidan. Egy meccset mentünk úgy, hogy Illidannal volt, de szörnyű sebzés, és nagyon gyorsan halt. Szoros meccs volt, ha bármi mással van szerintem simán nyerünk.

u.i. Johanna jövőhéttől csak 4000 gold lesz.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12157) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#12156) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem AFK. Komolyan mondtam. Ugrálsz össze-vissza el sem talál. Nem nehéz. Igen, nem a legerősebb hős eztény, igen gyenge. De chogall sem egy erős hős, ugrálva + ha még be is nyomod az ultit simán megvan.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12158) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12156) üzenetére


Gyuri27
félisten

4000? Megcsókolnálak de tényleg. :DDD
Épp elmélkedtem rajta, hogy etc és murra mellé kellene még egy tank. Diablón agyaltam de az full szituációs.
Viszont 4k-t Johanna best buy lesz. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12159) holozis_HUN válasza Gyuri27 (#12158) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Így még én is megveszem :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12160) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12158) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja kedden jön a leárazás, EU-ban lehet szerda hajnalban

Mondjuk az eléggé érthetetlen, hogy például egy Nazeebo, hogy lehet még mindig 10k.

Diablod amúgy nincs? Valamikor szeptember környékén mindenki megkapta ingyen akinek megvolt a D3.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12161) adrian360 válasza holozis_HUN (#12157) üzenetére


adrian360
őstag

az valami full retard chogall lehetett, eleve a W-vel nem kell célozni az területre hat, Gall Q-ja amivel nehéz lehet eltalálni valakit, de ha játszol vele 2-3 meccset már nem lehet probléma. Cho autoatackja letüt egy illidant ha nincs fent az evasion.
Illidannal 1v1-ben talán leütsz valakit(nem túl sok ilyen hős van, de lehetséges), de 1v2-ben(cho'gall) már nagyon retardnak kell lenni.

(#12162) holozis_HUN válasza adrian360 (#12161) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Lehet béna volt, de ki tudtam szedni :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12163) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12160) üzenetére


Gyuri27
félisten

Később kezdtem hotsozni.
Naze kis jóindulattal 4k, de inkább 2.

Tegnap dignitas anu pick. Khaldor oda volt meg vissza. Nyertek is a fiúk.
A majmoknál zera. Hatalmas égés. Nem jó az a hero jóbarát. Ne eröltesd. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12164) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12163) üzenetére


DaveNo1
veterán

Túlzás ez a Zera utálat, voltak vele tegnap is nyert meccsek a versenyen. Koreában és Kínában is szeretik a hőst. Diablo Apo + Void prism elég erős kombó.

adrian360: Ja múltkor Moralessel voltam, volt egy Greymane egy Illidan és Arni Sonyaval a csapatban, és a 3 melee dps alig bírta kinyirni Cho'gallt miközben iszonyat sok heal kellett beléjük, nem hogy egy szem Illidan önmagában. Végül azért nyertünk de húzós meccs volt.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12165) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Valakinek van használatlan kódja? Ami van neki, de nem tudja felhasználni, mert pl az a bizonyos dolog meg van neki. Valaki? Privátban jöhet :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12166) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Inkább Thrall kapna valamit, ő mégiscsak régebb óta van bent és jó is lenne, de a 10k-t sokallom érte (és Johannával ellentétben még nincs is meg). :U

(#12167) holozis_HUN válasza Shadowguard (#12166) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szerintem nem sok, baromi erős hős, és kell hozzá a tapasztalat, és amíg össze szedi az ember a 10k-t, még egy kezdő is, addigra kicsit beletanul :) SZVSZ.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12168) adrian360 válasza holozis_HUN (#12167) üzenetére


adrian360
őstag

a hős ára és "jósága" között még mindig nincs összefüggés :) a jelenlegi legjobb hősök fele 2-4k árban van

(#12169) Shadowguard válasza holozis_HUN (#12167) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nazeboo is 10k, pedig ő az utóbbi időben se nem erős, se túl sok tapasztalat nem kell hozzá :) De még Azmodan is elég helyzetfüggő (szerintem) mennyire erős. Rexxart nem is említem, mint perpillanat legnépszerűtlenebb hőst, mert ő annyira nincs bent régóta, mint az előbbi kettő. Nova-Zera páros maradjon csak 10k-n, mert ők tényleg nem valók a kezdők kezébe.
Bár én azt sem bánom, ha a 7k-s társaság is kap egy kis csökkentést, 4ért lehet megvenném Arthast meg Stitchest is :) Utóbbin egyébként is gondolkozok a múltkori verseny óta, de van elég warriorom és annyira még (szerencsére) nem jó.

(#12170) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Hl pickek. Full team fightos mapokon. Naze, zera, azmo. GG léptem.
Másik brigád nova, aba sky temple. GG léptem.
Most lehet azt mondani, hogy hülye vagyok. De ha esély nincs a nyerésre bele sem kezdek most már.

Ha 1 versenyt is megnéznének. Vagy fórumot olvasnának azért lehetne valami fogalmuk, hogy ilyen herokat nem pickelünk.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12171) Devas válasza Gyuri27 (#12170) üzenetére


Devas
őstag

Világ életemben a legnépszerűtlenebb karakterekkel játszottam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12172) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12170) üzenetére


DaveNo1
veterán

Zeratul jobb mint Nova, Abathur is troll hero jelenleg.

Amúgy nyugi rank1en is ez megy, előbb first pick Gazlowe (gyerek alapból valami nagy idióta volt mert némítva volt Blizzard által), ki is kaptunk mint a huzat.

You are not prepared.

(#12173) Gyuri27 válasza Devas (#12171) üzenetére


Gyuri27
félisten

Remek lehet.
HL-re van 20 hero amit érdemes választani. Ilyen a meta.
Ott a qm lehet menni funnolni. Ott szopathatja magát az ember ahogy akar. A hl nem erre való.
Ha meg full team fightos map van olyan herokat hozzunk már ami arra alkalmas.
Pl lilit ne pickeljünk már. Mert jó dolog az auto heal. Viszont ált nem azt kell healelni akinek low a hp-ja hanem azt aki benne van a sürüjében.

DaveNo1. Az azért nagyon nem mindegy milyen mapra aba és mi mellé. Mert sky-ra nova mellé szerintem nem az igazi. Mostanában sok versenyt néztem egy aba picket nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12174) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Amikor Muradinnal majdnem első vagy hero dmg-ben a csapatban full tank builddel: ;]

Mondjuk HL-ben ezek a sima meccsek amikor ellenfél BW, Zera meg Artanist hoz.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12175) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Dignitas vs Navi

Ez már a európai kupában való részvételért megy, és Greymane pick itt is van. EU-ban egyre több a Greymane pick :C

You are not prepared.

(#12176) zws válasza DaveNo1 (#12175) üzenetére


zws
senior tag

Ha láttad az előző Fnatic meccset, akkor tudni fogod miért... :D
Nem az a félelmetes, ha rádszabadul Greymane, hanem ha divine shield van rajta ;]

[ Szerkesztve ]

(#12177) DaveNo1 válasza zws (#12176) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja hát írtam tegnap is, hogy kell egy one target healer aki életben tudja tartani, amúgy úgy látom mindegyikük full koktél builddel tolja. Kharazim is jó lehet mellé Palmmal, vagy majd a felbuffolt Rehgar a jóval erősebb Lightning Shielddel

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12178) DaveNo1 válasza zws (#12176) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez a meccs Alex mekkora hookokat tolt, zsinorban háromszor alkapták Tyrandet. Carryplay

You are not prepared.

(#12179) zws válasza DaveNo1 (#12178) üzenetére


zws
senior tag

Én már csak nevettem az egészen :D Azért kicsit megborítja a meccseket stitches így h megint versenyben van :D

(#12180) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12177) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi a pontos build? Főleg lvl 1-4 érdekes.

Dive ever, work never.

(#12181) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12180) üzenetére


DaveNo1
veterán

Greymane koktél build

You are not prepared.

(#12182) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Közben Liquid Cris is frissítette a tierlistáját, nála Greymane egyből tier 2, mondjuk ami wtf, hogy Murky mit keres a HL listában tier2-ben? :DDD (lehet közrejátszik, hogy sokan játszanak solo support tyrande vagy tassadart, és nincs aki az octograbet leszedje)

You are not prepared.

(#12183) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#12174) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hehe, ilyen nekem is van. Nem Kael volt az MVP. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12184) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mai hl élmény.
Nova, azmo mondom lépek.
Utána ember mondja ne tassát hozzak hanem valódi halert. Mondom jó az cimbi csak figyeljél.
Nyertünk is.
Viszont mentem 2 meccset is ahol az ellennél 1 szem healer nem volt. Azokat is nyertük.
Bár csak rank 1-ig ilyen ellenfelek lennének. :K

Megnéztem szerény statjaimat. A winek több mint harmada tassadárral van. Mit jelenthet ez?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12185) Mister_X válasza Gyuri27 (#12184) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hogy Tassadar OP ;] Nekem main hero, vele van a legtöbb winem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12186) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12184) üzenetére


DaveNo1
veterán

Este minket is megtalált a rák, zsinórban 6 hl lose, ennyi még sosem volt, talán 4-5 se. Gazlowe és. Nazeboo first pickek, azmodan és abathur pick egyszerre, stb.

Nazeboo first pickes gyereknél csak legyintettünk mi is, és tryhard helyett hoztunk murky abathur kombót Arnival. Ha idiotákkal rák össze az MM akkor már legyen szórakoztató. Poén az hogy még a Nazeboo játékosnak állt feljebb, és reportolassal fenyegetett végig.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12187) Gyuri27 válasza Mister_X (#12185) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert nem érti. Ha van egy hero 1000 hp. Azt annyira lehet tolni. Viszont ha pajzsot raksz rá és közbe well vagy más heal megy rá az 1000 + a pajzs. De ez sokaknak nehéz matek.

DaveNo1: fincsi lehetett. Ha nincs prepick és/vagy t4 herot pickell lépek is le.
Nem idegesítem, szopatom magam.
Ellenfélnél ma is volt illidián. Esett kelt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12188) zws válasza DaveNo1 (#12186) üzenetére


zws
senior tag

Tegnap Arnival úgy kaptunk ki Immortalos pályán, hogy az ellenfél first pick Nova volt... két tag azzal indított nálunk, hogy zagara sylv-et hoznak mert az jó, Arnival rögtön váltottunk murky gaz-ra, hogy úgy merjék behúzni őket, hogy akkor mi is ezt hozzuk. Aztán végül megjött az eszük, de a sonya szét feedelte az egész meccset és simán kikaptunk.
Na de úgy voltam vele, hogy köv meccset csak megnyerjük, hoztam Uthert, teljesen korretk volt a setupunk, ellenfélnél gazlowe és még így is nyertek, mert egyszerűen nehéz felfogniuk, hogy felém kéne szaladni és nem el előlem :D
Fél éve még nem volt ennyire híg a mezőny HL-ben. De szerintem az a gond, hogy rég HL-eztem és a 2,8k mmr már gyenge ott. QM-ben 3,3k mellett jó meccsek vannak.

(#12189) Madwe válasza Gyuri27 (#12187) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ilyenkor meg is jelenik fent a piros felkiálltójel nem? Ha kilépsz, a kkor a következő x meccseden trollok afkzok s dczők lesznek csak, szerintem ebbe az ördögi körbe kerültél :D SOHA ne lépj ki, mert jön a piros felkiálltójel :D

(#12190) Gyuri27 válasza Madwe (#12189) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem meccsen lépek ki. Hanem az utolsó pick előtt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12191) Madwe válasza Gyuri27 (#12190) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért nem büntet? pedig büntethetne igazán ;] Persze értem a te hozzáállásod is, engem is idegesít ha trashtier pickek vannak, de akkor is megpróbálkozom vele :D

(#12192) Gyuri27 válasza Madwe (#12191) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amikor egy hete 1-2 win és 4-5 lose akkor én már nem próbálkozom.
Ne érts félre. Nem akarok top játékos lenni. De mikor a pickből látszik, hogy bukunk minek idegesítsem magam 20-30 percig? Így kellene gondolkodni másnak is. Szórakozásra ott a qm. Ott lehet annyit trash hero amennyit szeretnél.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12193) DaveNo1 válasza Madwe (#12191) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dehogynem valami 2-3 szintet esel vissza, és noobnak titulál a játék.

You are not prepared.

(#12194) AxBattler válasza Gyuri27 (#12187) üzenetére


AxBattler
félisten

Huh, eddig nem is néztem Tassadar-t, de ez alapján lehet kipróbálom/megveszem.
A Mecha skinje meg kb. a legjobb az egész játékban. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12195) Metacska válasza Gyuri27 (#12184) üzenetére


Metacska
aktív tag

Milyen builddel mész?

(#12196) DaveNo1 válasza Metacska (#12195) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha solosupport vagy, akkor most ez az alap build.

You are not prepared.

(#12197) Madwe válasza DaveNo1 (#12193) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát akkor szerintem Gyurinak itt lehet a fő problémája :D?

(#12198) Gyuri27 válasza Metacska (#12195) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ha sok heal kell:
1, 1, 1, 2 (ulti), 1,1, 3. Sokan 13-16 nál 2-t raknak de én jobb szeretem a 20% lassítást.
16-nál se 2-t rakok. 1 vagy 3-t jobb szeretem.

A másik verzió: első talent 3, 7 talent 3 és 16-nál is 3.

Ha van healer: 2, 4, 3, 2, 1, 3, 3 ez olyan hibrid, nem teljesen storm.

Tassadárt kb lehetetlen rosszul játszani. Maradj hátul told a pajzsot mikor világít a q.
A fal még nehezen megy. Ezt bevallom férfiasan. :B

Madwe: pick alatt nem büntet! :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12199) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12198) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dehogynem, ha pick közben kilépsz rengeteg pontot vesztel, pl rank1-ről egyből visszaesel rank3-ra.

You are not prepared.

(#12200) Madwe válasza DaveNo1 (#12199) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet még rank40 felett van ha nem tűnt fel neki? Vagy hát nem tudom, azért ezt én rögtön kiszúrnám ha levisz :D Ilyenkor van az egyébként, h x lejátszott meccs alatt visszakapod a bünti pontokat is, nem? meg pár körre te is büntetett játékosokkal kerülsz csak össze? Ha folyamat kilépked, akkor folyamat büntetett játékosokkal lesz, akik ált. trollkodnak alapból...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.