Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Azt amúgy ne feledjétek, hogy 1 hetes stimpack is jön a patchhel (profile lvl10 kell hozzá), szóval aki tud szerdától kockuljon egyet ;]

You are not prepared.

(#4002) Imilenni válasza DaveNo1 (#4001) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez valami növelő lenne? :D

Press "F" to pay respects.

(#4003) Tyler Durden válasza Imilenni (#4002) üzenetére

igen 100%xp és 150% gold boostot kapsz vele.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4004) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#3996) üzenetére

Pff ez atomdurva :Y Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy egy top csapat ennyire tudja dominálni egy másikat. Kb SK gaming a teamfightokat olyan szinten bukta be, mintha a közép szintű Jócóka csapata játszott volna..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4005) Nazrym válasza DaveNo1 (#3998) üzenetére


Nazrym
tag

Tudsz linket adni arról a meccsről ? Kerestem youtubeon de nem találtam

(#4006) adrian360 válasza Nazrym (#4005) üzenetére


adrian360
őstag

(#4007) Nazrym válasza adrian360 (#4006) üzenetére


Nazrym
tag

Köszi, de ez nem az SK meccs, de Khaldor meccseit mindig megnézem, de azt hittem van dreamhacknek saját csatornája is

(#4008) F-ECT$ válasza Nazrym (#4007) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom pár nap és felkerül.

Dive ever, work never.

(#4010) userxy válasza zedfanster (#4009) üzenetére


userxy
őstag

Mindenki kapott akinek van battlenetes accja.

Úgyhogy sicc innen pénzéhes kolléga. És akkor szépen fogalmaztam nagyon. :R

És inkább te töröld a hirdetős hsz-t mielőtt moderátor fogja ;)

(#4011) F-ECT$
Akinek nincs aktiv beta HOTS az accján az kapott szerintem.

Mert renegetg ismerős kapott. Full új üres battlenetes reggre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4011) F-ECT$ válasza userxy (#4010) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem kapott mindenki sajnos.

Dive ever, work never.

(#4017) Madwe válasza zedfanster (#4016) üzenetére


Madwe
nagyúr

1. Hirdetni tilos itt. Ezért moderátor bannolhat, nem kell neki külön szólni. Az megint más kérdés hogy egy ingyenes játék betájához, amihez raklap adják az ingyenes kódokat (csak tegnap kaptam 2x4et az email címeimre) pénzért árulsz, mikor tele van velük a net amugy is. Nem mellesleg itt is, ha valaki kap, kiírja, hogy tessék itt van vegyétek vigyétek,
valahogy így:

1) Y728F8-2FD2-6ZHCYW-BT2T-86VFMN
2) GMEDWE-74NX-DP76V2-XGMC-VPB789
3) 8RPRZV-VPBW-KPN7RP-F2CH-GMNRBM
4) JK9GBX-BJJ9-8MWMBY-MWVH-DGMG2F

de ez mindegy is.
(aki valamelyiket felhasználja, írja már be, nem a köszönömömért, hanem azért h ms feleslegesen ne próbálgassa már, köszönjük)
2. viszont amit leműveltél a szerkesztés után, az kritikán aluli, akkor is ha úgy érzed neked van igazad, miközben egyébként semmi kiborulásra okot adó előzménye nem volt.

(#4018) feedme


feedme
tag

Sziasztok!

Reggel kaptam én is, egy megmaradt.

Kérem jelezze az aki elhasználta.

GEW7VH-BKFZ-PPTPN6-XJ4J-XTMBB6

További kellemes játékot mindenkinek!

(#4019) DaveNo1 válasza Madwe (#4017) üzenetére


DaveNo1
veterán

Wow, mi történt, hogy 5 hozzászólás törölve lett? :N

You are not prepared.

(#4020) userxy válasza DaveNo1 (#4019) üzenetére


userxy
őstag

Forintért hirdetés majd anyázás aztán rájött a kolléga hogy nincs igaza és hallgatott a szép szóra és kitöröltette a felesleges hozzászólásokat!

(#4021) DaveNo1 válasza userxy (#4020) üzenetére


DaveNo1
veterán

:W

Manapság már csak az nem tud szerezni kulcsot akinek nem sürgős. Szerintem most a Blizz egyre több kulcsot küld ki, hogy emelkedjen a játékosszám, mert a matchmaking részben a relatíve kevés játékos miatt rossz (betára állítólag 9 millión jelentkeztek)

Ráadásul ma jön az eddigi legnagyobb patch.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#4022) userxy válasza DaveNo1 (#4021) üzenetére


userxy
őstag

Meg szerintem lassan kezdik a stressz teszteket is, ahhoz meg kell a player szám.

Aztán nemsoká megnyílnak a kapuk mindenki részére.

(#4023) Reno7


Reno7
senior tag

Szívesen ;)

EWWPDC-TJTY-7NT69V-7EH4-HDMD29
4KNJFW-4XJT-KEH2PC-7MYD-NN47KP
JWPF4F-HG74-YPHHXJ-V2WP-4P28VP
8BP4FC-W6K2-W7BYG2-W777-VPW76P

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4024) DaveNo1


DaveNo1
veterán

PATCH NOTE

You are not prepared.

(#4025) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#4024) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jaina hatalmas buffot kap :C

You are not prepared.

(#4026) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#4025) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig már így is könnyedén lecombozott egy assat :U Igaz, utána általában meg is halt :DDD

Dive ever, work never.

(#4027) D1Rect válasza DaveNo1 (#4024) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt tudni, hogy a stimpack mikor aktiválódik?
Mert lehet csak akkor amikor belogol az ember, akkor skippelném pár napig. :)

(#4028) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#4026) üzenetére


DaveNo1
veterán

Stitches, Valla hatalmas nerf, Zera kevésbé.

(Illidan nem kapott nerfet, vicc :U )

Uther + Tyrande elég alaposan átdolgozták, kíváncsi leszek rájuk. Uther nagy nerfet kapott, viszont kapott pár új jó kis talentet.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#4029) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#4028) üzenetére


F-ECT$
titán

Elölről olvasgatom, van néhány jóság:

The Stats tab now mirrors the in-game TAB Screen, and includes details for Siege Damage, Hero Damage, Healing, and overall XP contribution during the previous match.

Smaller physical memory caps have been introduced for both the 32-bit and 64-bit clients with today’s update, which should mitigate some memory-related issues and make the 64-bit client a more trusted option, even for PCs with less physical RAM.

Anub’arak’s Real-money and Gold prices have been reduced to $6.49 USD and 4,000 Gold. :Y

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4030) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#4029) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja és nazeebo is relatíve nagy nerfet kapott ;]

Holnaptól kb 5-6 hero teljesen kicserélődik a metában, Sylvanas tippre top tier lesz.

You are not prepared.

(#4031) arni1 válasza DaveNo1 (#4028) üzenetére


arni1
aktív tag

Mondtam h thrall sorsara jut... Johet az autoattack build.. Stitches se stunol mar..

(#4032) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#4029) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek is érdekesek:

Several changes have been implemented which will prevent the cancellation of Ability casts when issuing Move commands, as well as when attempting to cast several Abilities in rapid succession.
Additionally, these changes will result in heightened input responsiveness for most Ability casts.

In-game XP Changes
The in-game leveling curve has been adjusted slightly to slow down the first 10 team levels, though the amount of XP required to reach level 20 remains the same.

Az elsőt tuti szokni kell, a második miatt meg még jobban fog számítani a soak, különben rohadt nehéz lesz behozni akár 1 szintes különbséget is.

Healing ward nerf.

Azmo is eltűnik
Taste for Blood (Talent)
Now has a maximum damage cap of 500

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4033) adrian360 válasza F-ECT$ (#4032) üzenetére


adrian360
őstag

meg ez is :

Structures
- Gate, Tower, Town Hall, and Wall Health reduced by approximately 10%.

Gyanítom el fog terjedni lassan pár rush taktika :D

(#4034) F-ECT$ válasza arni1 (#4031) üzenetére


F-ECT$
titán

Thrall kapott egy kis buffot most, meg ETC is.

Ez meg totál hülyeség:
Several of Tychus’ Generic Talents have been renamed, but their functionality has not changed:
Searing Attacks (Talent) has been renamed to Sizzlin’ Attacks
Giant Killer (Talent) has been renamed to Problem Solver
(Tök jó lesz ugyanannak a talentnek 6-8 féle nevét megjegyezni 1 helyett, bár ezek lehet csak Tychus gyorsabb AA-ja miatt kapnak más nevet.)

Valla helyett meg jöhet Falstad.

Dive ever, work never.

(#4035) arni1 válasza F-ECT$ (#4034) üzenetére


arni1
aktív tag

A battle momentumra gondoltam, thrallra rafert a buff. Vallanal egyebkent egyre tobbszor lattam az aa buildet, illetve a Q+E build se rossz. Azmo nem hiaba lesz akcios :D

Tychus meg mar nem a regi..

(#4036) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#4034) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jaina :C

You are not prepared.

(#4037) adrian360


adrian360
őstag

Arra kiváncsi leszek hogy Regharnak az 1-es Healing Totemje marad úgy vagy az is változik, mert ugye az nem Healing Ward hanem totem :D

(#4038) Reno7 válasza DaveNo1 (#4024) üzenetére


Reno7
senior tag

"Be sure to turn in Gems promptly! Gems collected by a player will be dropped upon death, but can be picked up by allied Heroes."

Szóval csak a társaim tudják összeszedni a gemeket? Vagy az ellenség is mint az aranyat?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4039) adrian360 válasza Reno7 (#4038) üzenetére


adrian360
őstag

csak a saját csapatod

(#4040) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#4036) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaina / Illidan / ETC / Sylvanas / Rehgar meta inc :)

Dive ever, work never.

(#4041) adrian360 válasza D1Rect (#4027) üzenetére


adrian360
őstag

elvileg belépéskor aktiválódik

- Players who had already reached or surpassed the level requirement for these rewards prior to today’s patch will also receive them upon logging in to Heroes of the Storm.

(#4042) zws válasza DaveNo1 (#4028) üzenetére


zws
senior tag

Uther szerintem megy a levesbe, nem lesz menekülése, nem lesz berohansz divine storm kombó, 20 előtt a divine stormal kb magadat van esélyed stunnolni a range nerfel. Ha 20on ressurection választod valszeg elérsz vele annyit, hogy feléledsz hogy leöljenek, mert a társaid valószínűleg halottak lesznek.
Kapott 1-2 jó dolgot is azért, mert a stun utáni lassítás hasznos, de szerintem összeségében bőven lesz nála jobb healer.

Stitches nerf jogos volt, de szerintem így is bőven játszható.

Az biztos, hogy felfordít egy kis időre mindent a sok változás, reméljük jó sül ki belőle.

(#4043) DaveNo1 válasza zws (#4042) üzenetére


DaveNo1
veterán

A játékstílusa átalakul, majd este eldől amikor már US streamereket lehet nézni.

Amúgy is szívni fognak a healerek Sylvanas ulti miatt. Rehgar megkapja a silence nyilat aztán lőttek az ansectral healnek, 2,5 másodperc alatt meg ki lehet bárkit targetelni.

SŐT US UP! ZP-t lehet nézni már. Sylvanassal játszik.

20-as talenttel Sylvanas aoe silence 5 másodperces :C OpieOP

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#4044) Madwe válasza DaveNo1 (#4043) üzenetére


Madwe
nagyúr

Épp most esett szét neki s nem tud már visszajutni :)

(#4045) Mister_X válasza DaveNo1 (#4043) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez a csávó de amerikai - itt könyörög a kliensnek, hogy engedje vissza, hiába írja ki, hogy SERVER IS DOWN :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4046) zws válasza Mister_X (#4045) üzenetére


zws
senior tag

Valamit elő kell adni, hogy ne menjenek el a nézőid, amíg csak a login képet látják. Az más kérdés h mivel próbálkozik :D

4048: Luxus igen, mert amíg ezt megcsinálod 1 perc se és lőttek a streamnek. Neki ez bevétel persze hogy előadja akár 10 percben is a sírást, előbb megnyitotta addig a patch notest is és felolvassa véleményezi. Attól hogy nem tud játszani nem jelenti azt hogy nem csinálhat mást amivel maga mellett tudja tartani az érdeklődőket.

[ Szerkesztve ]

(#4047) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Kerrigan végre egy játszható melee számomra is, illetve Nazebo is eléggé begyere, kicsit Azmora emlékeztet a játékstílusa csak vmivel közelebb kell kerülni a sűrűjéhez.

(#4048) Mister_X
Én még nem érzem magamban, hogy "egyedül" menjek QM-re, de lvl4-ig biztosan maradok coopban. Ahogy már sokszor kitárgyaltuk, a többiekkel szúrsz ki.
Ja, hogy rohadjon meg. Komolyan nem tudom mi a túrót csináljak. Az alap, hogy a graf low, de hiába játszok a felbontással változtatásával, 1280*960-on is ugyanúgy kifagy, mint 1920*1200-on. Remélem a mostani fix javít rajta vmelyest.

(#4049) DaveNo1
Ja, olvastam én is. Bánatos is vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4048) Mister_X válasza zws (#4046) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Luxus megnézni a Battle.net klienst, hogy mit ír és akkor eltolni egy "okay guys, check back at 11AM" vagy valami hasonló.

@fizik: botok ellen többet nem megyek, sokkal kevesebb XP-t ad és elvész az élvezet :( A végén meg ki is fagytál.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4049) DaveNo1 válasza Mister_X (#4048) üzenetére


DaveNo1
veterán

36 órás streamet tol, úgyhogy kilépni nem fog, főleg mert fontos a nézőszám :N

fi:zi'k: Nazeebot élvezd ki ma, mert holnap jön a nerf :C

You are not prepared.

(#4050) tomazin válasza Mister_X (#4048) üzenetére


tomazin
veterán

kevesebb xpt ad?

nekem érzésre ugyanannyit ad, csak a pvp tovább tart, amit nem kapsz meg az 50k xp.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.