Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#11700) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem is ez az első mobám, és persze az elején azt sem tudtam mit kell csinálni stb :DDD jelenleg rank 33-dik vagyok, ritkán HL-ezem, külföldi haverokkal szinte mindig minimum 3-an vagyunk.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11702) Gyuri27


Gyuri27
félisten

HL-ben az ilyen remek hősöket mint naze, tychus, zera miért kell eröltretni?
A napi q-t miérr hl-ben kell megcsinálni?
2 napja csak vereség. Ql-ben is meg hl-ben is.
Remek az mm.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11703) Madwe válasza Gyuri27 (#11702) üzenetére


Madwe
nagyúr

naze sok pályán jó, pl a spideresen a kis lanetávolság miatt. másik kettő is találhat olyan compot amiben jók.

(#11704) CarajoEsp válasza Gyuri27 (#11702) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Én azt mondom, hogy had jöjjenek, legalább van valami változatosság. Én nekem az utóbbi napokban elég szoros meccseim voltak, még úgy is, hogy sose volt KT a csapatunkba. Rank 27 persze:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#11705) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#11702) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nyugi ez még 3000-es MMR felett is szokás, hogy bepickelik a Tier4 hősöket.

QM meg némileg szerencse kérdése is (amíg nincs drafted QM mód), tegnap előtt nekem is összejött egy 5-ös lose streak karazhimmal, hiba tettem meg mindent a győzelemért, azóta nem is volt sok kedvem játszani :N

You are not prepared.

(#11706) Gyuri27 válasza Madwe (#11703) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne hl-be kisérletezgessen az isten áldja meg.

CarajoEsp: változatosság? 2 nap kb 10 lose. Ebbe semmi változatosság nincs.

DaveNo1: igazán megnyugtató.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11707) DaveNo1


DaveNo1
veterán

DB megint aktívan twittel, Lunara több buffot is kapni fog, például hp buff, a mozgását is buffolják + javítják a bugokat, de még további buffokat is kapni fog.

Emellett hivatalosan is elismerték, hogy Tyrande túl OP ;]

You are not prepared.

(#11708) Mister_X válasza DaveNo1 (#11707) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ma vesztettem egy meccset Tyrande-dal, mert HL-ben nem rakta fel a skint meg az OP mountot :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11709) 0karmacoma0 válasza Mister_X (#11708) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az előbb volt egy Diablo-Tyrande-KT-Raynor-Thrall lineup-unk. 1500 meg 1600 MMR-es játékosok voltak a csapatukba és én is félálomban végigfeedeltem az elejét Kaellel, de így is csak 1 fortot vesztettünk. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11710) WayneGace


WayneGace
őstag

Tyrande csak azért op, mert kb. a legtökéletesebben összerakott support. Tud gyógyítani, felderíteni, plusz sebzést adni a társainak, sebezhetőséget ellenfél herokra, még stealth-t is tud adni. Lv 20-tól plusz sebességet is.
Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy inkább a többi hero nincs olyan jól összerakva. Bár nem sok kellene hozzá néhánynak.
Nem hiszem, hogy Tyrande nagyon nagy változásokat igényelne. Pl. Hunter's Markra rakhatnábak mana költséget. Ultinak valamelyik képességét kicsit visszább venni és kb. elég is lenne.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11711) 0karmacoma0 válasza WayneGace (#11710) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az első felével tökéletesen egyetértek. Ha minden hero ilyen lenne, akkor a HOTS elképesztően jó játék lenne. Rengeteg jó talent, okos design. Ő amúgy ott siklott félre, hogy megpróbálták QM-re balanceolni és ráraktak egy brutális healer ultit. Előtte a legkiegyensúlyozottabb herok egyike volt, mert buktál wavecleart és sebzést vagy tankot miatta. Tényleg nagyon jól kellett használnod, hogy ezt a hátrányt egyensúlyozd. Most ez borult fel azzal, hogy nem kell mellé másik healer, valamint ugye a mostani metaba is tökéletesen beleillik, mert a lunar+mark segítségével akár Muradint is el lehet tüntetni 2 másodperc alatt.

Én személy szerint magát a skálázást alakítanám kicsit és a shadowstalkot változtatnám vissza ahelyett, hogy nagyon megnyesném azokat a dolgokat, amik korábban tökéletesen működtek. Szerintem a fejlesztők túl sokat foglalkoznak QM-el. Ha szimplán beraknák oda is a draftot(banokkal), akkor minden gondjuk meg lenne oldva, de ehelyett próbálják összehozni, hogy a random csapatok is 50-50-re jöjjenek ki.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11712) DaveNo1 válasza WayneGace (#11710) üzenetére


DaveNo1
veterán

Úgy hozták fel solo supportnak, hogy közben az offensive képességei megmaradtak, Tassadarnak pl. lejjebb vették a sebzését.

A traitje túl erős, gyakorlatilag Graymane második 10-es talentje ennek egy sokkal gyengébb változata, de más hősök is csak 16-on kapnak olyan talentet, ami +25%-os bekapott sebzés debuffot rak a targetre. Az 1. ágon lévő talenttel ráadásul nagyon alacsony a cd-je is.

You are not prepared.

(#11713) Madwe válasza Gyuri27 (#11706) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát annál pedig nincs is szebb mint amikor a frissen bejött hős (pl minap release napján megjelenése után rögtön farkaskoma) már ott virít hlben autopickelve :D

(#11714) Gyuri27 válasza Madwe (#11713) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden hl meccsbe volt! Igen korrekt hozzáállás az idióták részéről.
Nem értem én a világot.
Írhatod, hogy 3 dps, 1 tank 1 supp. 2 dps, 2 tank 1 supp. Tesznek rá. Pickelik a tier 4 hősöket. Mert a napi q úgy kivánja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11715) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Épp Gold League megy, itt elég komoly meccseket látni

You are not prepared.

(#11716) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Graymane buildek

You are not prepared.

(#11717) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Win 10 vagy Win 7 jobb a játékhoz?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11718) 0karmacoma0 válasza holozis_HUN (#11717) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Mint Win 10 felhasználó mondom, mindenhez jobb a win 7.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11719) holozis_HUN válasza 0karmacoma0 (#11718) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Most Win 10 van rajta, és sajnos van pár bug, de ez nem játékkal kapcsolatos: Teló belső memóriájából akarok másolni a benne lévő SD kártyára és azt írja foglalt az eszköz :U

Hogy hogy nem rakod vissza a Win 7-et?

Remélem kapok pár FPS-t vele :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11720) Mister_X válasza holozis_HUN (#11717) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elégedett Win10 userként azt mondom, hogy 10.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11721) 0karmacoma0 válasza holozis_HUN (#11719) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Win 7-hez még ilyen sulis licenszem volt, ezt a gépet meg 10-el kaptam, így nincs most win 7 licenszem. Sajnos a hangja random elmegy és restartig nincs se start menü se hang, ami rendkívül jól jön egy HOTS meccs elején. Tegnap felraktam az alaplap honlapjáról a friss realtek drivert, azóta annyi változott, hogy időnként megszakad a hang 1-2 másodpercre, de később ugyan úgy eltűnik végleg. Szeptember óta fut a win 10 kb 2 hete kezdte ezt. Gondolom valami új update bug. Powershelles app reinstallig restart után se működött a hang/start menü ilyenkor. Elég sok ilyen panaszt olvastam neten, elvileg több mint fél éve fel-fel tűnik ez update-ek után.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11722) holozis_HUN válasza 0karmacoma0 (#11721) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát nekem leginkább a fájlok ide oda másolásával van bajom... Meg szerintem szebb a Win 7 :) És fps változást nem igen tapasztaltam. Bármikor vissza tudom rakni a Win 10-et, van egy kis mappám, ahova gyűjtöm a cuccokat, hogy ha újra kell rakni a gépet, akkor ne kelljen ezer dolgot letölteni, hanem oda rakom a telepítőket :)

De hagyjuk a témát, ez eléggé OFF :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11723) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#11722) üzenetére


F-ECT$
titán

van egy kis mappám, ahova gyűjtöm a cuccokat, hogy ha újra kell rakni a gépet
Ez jó módszer, én is csináltam, csak pár hónap után totál elavult lesz az egész mappa, így abbahagytam.

Dive ever, work never.

(#11724) 0karmacoma0 válasza holozis_HUN (#11722) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem van képem arról az állapotról, aminél minden fent van a munkámhoz. Gyorsan le tudom resetelni a wint-t, de ettől még sokat kéne mentegetni, meg hosszútávon nem oldja meg a gondot.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11725) Madwe válasza F-ECT$ (#11723) üzenetére


Madwe
nagyúr

Venni kell egy nast és autoszinkronizalni a fontos mappakat. + lesz torrent kliens géped, vpned haza az összes fileodhoz zene kép videó doksi stb amit telefonon tabletek gépen bárhol bármikor elersz.

(#11726) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#11717) üzenetére


DaveNo1
veterán

8.1, de azt se bánnám ha 7-es lenne, 10-re meg nem merek felfrissíteni, elég sok rosszat olvastam róla

You are not prepared.

(#11727) Gyuri27


Gyuri27
félisten

4 hl meccs 4 lose.

Sky temple:
Valla, zagara (én), leoric, sonya mellé a gyökér egy gazlowét választ. Mert hát minek is a healer. Az csak a lowoknak való.

Cursed hollow:
Ide sikerült egy illidian + sgt kombónak jönni.

Towers of doom:
Mondom 2 dps mellé meg tyrande mellé hozok tassát (majd nem tisztán supportra talentelek). Írom a lidércnek legyen tank. Hoz thrallt. Annyira agyatlan volt, hogy ketten nem tudtuk ki healelni. Majd megsértődött és nem jött a team fightokra.

Az utolsó blackhearth volt. Ott a johannánk pocsék volt. Mondjuk naze helyett is hozhatott volna az ember még egy tankot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11728) holozis_HUN válasza Gyuri27 (#11727) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Örülj, hogy tudtál játszani, nekem még frissít a Win 7 :U Istenem ez a Winfos update... Vqgy 5 órája és csak 1.3 gb, alig akarja elkezdeni...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11729) Gyuri27 válasza holozis_HUN (#11728) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol itt a játék? 4 vereség full kretének miatt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11730) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#11729) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amíg alacsony az MMR-ed sajnos full kreténeket fogsz kapni, ha jártas vagy a moba-k világában elején érdemes ismerősökkel menni.

You are not prepared.

(#11731) zws válasza DaveNo1 (#11730) üzenetére


zws
senior tag

Ez így igaz, ha lesz MMR reset én biztos, hogy csak úgy fogok játszani ha lesz ismi partyra, még egyszer nem akarom alacsonról felhúzni az MMR-t.

(#11732) Gyuri27 válasza zws (#11731) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mit segít ha a másik 2-3 agyhalott?

Persze a helyezkedés, időzítés, pálya pontos ismerete idő kérdése.
Na de az, hogy 3 dps 1 tank 1 supp vagy 2 tank legyen a csapatban nem bonyolult.
Az se, hogy team fightra mindenki ott legyen és előtte ne ölessük magunkat meg.
Ha lehet előtte kutazzunk vagy ne adj isten egy campet üssünk be.
Az se túl bonyolult, hogy azt a pár tier 4 hőst ne hozzuk. A questeket ne hl-ben akarjuk megcsinálni és aszerint pickeljünk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11733) 0karmacoma0 válasza Gyuri27 (#11732) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Mert az ellenfélnél jó eséllyel ugyan így agyhalottak lesznek, és ha ti lényegesebben jobb játékosok vagytok az MMR-eteknél, akkor ti lesztek a mérleg nyelve.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#11734) zws válasza Gyuri27 (#11732) üzenetére


zws
senior tag

Hidd el segít, ha már 5ből ketten tudjátok mit kell csinálni, főleg ha tank/heal-t visztek. Tank eldönti mikor kell fightolni, heal pedig megvédi magát. (esetek többségében, de van kivétel itt is)

(#11735) Mister_X válasza Gyuri27 (#11727) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg mondjam, hogy az elmúlt 10 HL meccsből 9 win volt? Vettem skint, instawin ;] A hősök 80%-a megvan, így mindig tudok variálni, nálam már mindenki prepickel és/vagy szól, hogy mi akar lenni. Diablo-t például szokás ekézni, utolsó három meccsem vele mentem és mindig összedobtunk egy über stun compot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11736) DaveNo1 válasza zws (#11731) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elvileg lesz valamilyen reset, utána meg dinamikus MMR lesz (mindig az előző szezonban elért eredményeidet veszi számba), szóval lehetőséget ad a fejlődésre.

You are not prepared.

(#11737) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Megérte panaszkodni, a héten háromszor kaptam 800 goldos küldetést és egyszer hatszázast :C Dől a lóvé.

(#11738) DaveNo1 válasza Shadowguard (#11737) üzenetére


DaveNo1
veterán

Héten 2* 600 és 800-as Q, így következő hősre is lazán lesz gold egyből ;]

You are not prepared.

(#11739) Madwe válasza DaveNo1 (#11738) üzenetére


Madwe
nagyúr

s az ki is lesz? mert az overwatchos csaj gondolom még nem jön?

(#11740) Shadowguard válasza DaveNo1 (#11738) üzenetére


Shadowguard
senior tag

28600 goldom van jelenleg, szóval nekem is :) Bár most megvárom, hogy Greymane olcsóbb legyen és talán Thrallt is megveszem mellé. Akkor szinte mindenki meglesz, aki számít :K

(#11741) DaveNo1 válasza Madwe (#11739) üzenetére


DaveNo1
veterán

Legtöbben a D3 wizzardra tippelnek (Li Ming, csaj karakter), ő az egyetlen hiányzó még D3-ból.

You are not prepared.

(#11742) adrian360


adrian360
őstag

Heti rota :
- Li Li
- ETC
- Falstad
- Zagara
- Stitches
- Kharazim
- Nazeebo ( 5)
- Tassadar ( 7)
- Rexxar (12)
- Lunara (15)

Meglepően hamar berakták a Lunarát (bár legutóbb Artanis is hamar lett free)

(#11743) F-ECT$ válasza adrian360 (#11742) üzenetére


F-ECT$
titán

Az új hősök mindig hamar jönnek: kér hétig 15k az áruk, utána lemennek 10k-ra, és rá 1, max 2 hétre ott vannak a free rotában. (Lunara meg idő előtt lett 10k-s.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#11744) adrian360 válasza F-ECT$ (#11743) üzenetére


adrian360
őstag

régebben nem így volt, emlékszem Sylvanas Thrall legalább 2 hónappal késöbb lett free. de most megnéztem és valóban az újabbak 5 hetes idővel lesznek benne a rotában

(#11745) F-ECT$


F-ECT$
titán

Greymane-ről mi a vélemény, mennyire használható / fun?

Dive ever, work never.

(#11746) adrian360


adrian360
őstag

Ha jó csapat van körülötte akkor erős ő is, ha nincs mellé support, akkor annyit ér mint egy illidan.

(#11747) F-ECT$ válasza adrian360 (#11746) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért van neki Q buildje is, azzal elég messziről tud elég szépen sebezni, nem?

Dive ever, work never.

(#11748) Bocizozz83 válasza F-ECT$ (#11747) üzenetére


Bocizozz83
tag

Én nem játszottam vele még ugyan, de elég erősnek tűnik.

Komplett gép szabadulna nem komplett gazdájától!

(#11749) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#11747) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azon azért elég nagy a cd, soakra jó, főleg ha ellenfélnél több ranged is van, de a nagy sebzést Worgen formban tudja kiosztani. Nem árt mellé egy jó support játékos, mert nincs semmi selfhealje.

You are not prepared.

(#11750) adrian360 válasza F-ECT$ (#11747) üzenetére


adrian360
őstag

q build is csak közepes sebzést hoz, szerintem ha rangedként akarod használni, inkább más hős. a ranged ulti semmit nem ér, go for the troath miatt meg úgyis át kell menni worgenbe, akkor meg szerintem inkább arra lenne érdemesebb gyúrni. Az hogy Human form-ban nincs menekülő sokat ront a karakteren.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.