Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) Gyuri27 válasza Derrewyn (#12897) üzenetére


Gyuri27
félisten

A virtus orosz. :K
Amúgy én is kezdem azt hinni, hogy 90% orosz. Olyanok ők mint wotba a lengyelek.
Na-n tutujgatni kéne az acc-t. De állítólag ott meg sok a brazil. Akik full egálba vannak az oroszokkal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12902) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Az ikonnal nem nagyon tudtam mit kezdeni, úgyhogy ott maradt.... :)
Esetleg át lehetne formálni sarló-kalapácsra. ;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12903) TBT válasza Gyuri27 (#12901) üzenetére


TBT
addikt

Igen, valóban egyre több a cirill betűs játékos. Sajnos nem értenek angolul, összedolgozni sem tudnak, inkább csak amperkodnak. Aztán gyönyörűek throwolnak minden meccset. Dotában toxic játékosok, tehetség az nincs, LoL-ban pedig a lengyelekkel van ugyanez. Amperkodás megy, gondolkodás nélkül soloban mennek kalandozni, aztán elkenik a száját, akkor meg telehányja a chatet a mandarin nyelvével. Minden létező skillt mellényomnak és amúgy is a tankot ütik teljes erővel, ami a csövön kifér, mert neki van a legtöbb HP-ja így ő a legveszélyesebb. :DDD
Tegnap volt velünk egy ilyen Li-Ming, komolyan fizikai fájdalom volt nézni, amit csinált. Egyetlen egy képessége sem talált be, a DMG-je a lókuki kategóriába tartozott. A Dragon Shire-val pedig nem pusholt, hanem össze-vissza szaladgált az ellenfél elől...

Pedig anno még játszottam német és holland játékosokkal is, eltűntek ők is - vagy csak kiégtek a Blizzard idiotizmusa miatt. Mindegy, ha a Blizzard továbbra is csak a babérjain ül, kevesebb lesz ennek a játéknak hátra, mint amennyi időt eddig megélt. Az Overwatch mellett pedig főleg, bár az előjelek szerint az is hasonlóan igénytelen rendszert fog használni, mint a HotS, csak az még fizetős is lesz...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12904) holozis_HUN válasza TBT (#12903) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én ma sztem kaptam 3 oroszt rankedben de nyertünk, ügyesek voltak. Ritka.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12905) Gyuri27 válasza TBT (#12903) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem is rossz az angolom. De legalább nem cirillel írok.
Tegnap volt egy meccsünk. Morales + én tassa. Nem bírtunk kihealelni egy etc-t mert az fullba tolta a kretént. Aztán persze a tassa a hülye. Akkor is amikor megy lanét clearelni. Persze egy assával egyszerübb lenne. De nyilván nem megy takarítani. Aztán elkezdik a harcot support nélkül. Akkor is a tassadár a hülye. Elve a tassadár a legrosszabb support. Mondjuk nem értem versenyeken mindenhol pickelik.

Meg az értelmetlen pust nem értem. Ok kinyirunk valakit, de low hp-n és low manával nem megyünk be tornyok alá fájtolni. Megyünk hozunk 2 campet. Nem, nem. Az nem jó.
Sykon szoktam kérni mindenkit a towerhez. Ott kapásból van 1-2 free kill és az xp-t se bukod a lanéken. Kapok sokszor hideget meleget. Vagy objekt előtt camp vagy wave clear. Nem, nem. Ott kell állni üresbe 20-30 secet. Pedig ezekhez nem kell rank1 playernek lenni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12906) Madwe válasza Gyuri27 (#12901) üzenetére


Madwe
nagyúr

NA-n minimum 200as pinged lesz, azzal kínozni lehet embereket, de komoly competitíven játszani nem.

(#12907) Gyuri27 válasza Madwe (#12906) üzenetére


Gyuri27
félisten

Konti is játszik na-n. Mondjuk nem vagyunk egy kategória. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#12908) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Navi vs TL megy

You are not prepared.

(#12909) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Nagy kár, hogy ez a TSM feloszlik. Meccsről meccsre fejlődtek, és kifejezetten élvezetes meccseket játszottak. Remélem lesz új stackje adrdnek a következő szezonra is.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12910) Derrewyn válasza DaveNo1 (#12908) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Murky first bann Fanatic ellen. :D

(#12911) DaveNo1 válasza Derrewyn (#12910) üzenetére


DaveNo1
veterán

Murky

Li-Minget nem igazán pickelik és nem is bannolják.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12912) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Blizzard és a random... Hat meccset mentem, most megy a hetedik és még mindig nem adta be azt a nyavalyás majmot, pedig most nem sok kedvem van játszani, de kell az a 100 gold :(((

(#12913) holozis_HUN válasza Shadowguard (#12912) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dettó ez volt pár napja...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12914) Shadowguard válasza holozis_HUN (#12913) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Így is morcos vagyok a randomra, nem jön belőle a gold :( Előző hétvégén volt három diablos zsinórban, a héten 3 assa, 2 warri, 1 spec és ma megint diablo (igen, elkezdtem jegyzetelni).
Mondjuk nagy kedvem nem lenne letolni a nyolc meccset most, de legalább lenne valami motiváció.

Egyébként Nova másnál is akrobata? Nekem nem ül a mounton, hanem szalad a hátán :Y Már nem első eset, hogy észreveszem, csak mindig elfelejtem megemlíteni.

(#12915) holozis_HUN válasza Shadowguard (#12914) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én is láttam már :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12916) zws


zws
senior tag

Mekkora meccs volt ez a második :Y
Liquid vs TSaM

(#12917) DaveNo1 válasza zws (#12916) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja, elmúlt év egyik legepicebb meccse volt, biztos felrakja majd Khaldor youtubera, érdemes visszanézni :C

Mondjuk TL szerintem elszórakozta ezt az egészet, nem tudom mik voltak ezek a pickek + muradin avatarra ment volna a végén meglett volna :N

You are not prepared.

(#12918) Derrewyn válasza DaveNo1 (#12917) üzenetére


Derrewyn
senior tag

TSM viszont elég jól menetel ahhoz képest, hogy ezután feloszlanak és emiatt az részvételük sem volt biztos eleinte.

Na, Grandfinal első meccsén Cho'gall. Ez se lesz kutya. :D

(#12919) zws válasza Derrewyn (#12918) üzenetére


zws
senior tag

Remélem csinál valaki erről is infografikát majd, nagyon változatosan a meccsek és ez jó pont :D

(#12920) DaveNo1 válasza zws (#12919) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jah, nagyon változatos a meta, t1 t2 t3-ból gyakorlatilag mindent látni.

Warriorok közül például csak Rexxar és Artanis nem volt.

You are not prepared.

(#12921) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hát Anub'arak 10/10 counterje Cho'gallnak.

You are not prepared.

(#12922) zws válasza DaveNo1 (#12921) üzenetére


zws
senior tag

Hát nem sok köze volt a TF-ekhez, főleg mikor Mawot kapott rá follow upnak :D

(#12923) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#12921) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én azt nem értettem, miért kezdtek harcolni középen amikor 3* annyi coin volt náluk mint a Navinál. Addig elég jól működött a split push, utána viszont végig hátrányban voltak. Volt náluk egy Brightwing és egy Falstad akik a TF-ekhez kb hozzá se tudtak szólni, viszont ha végigviszik az elején megkezdett pusholást szerintem jobban jöttek volna ki a midgameből.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12924) DaveNo1 válasza zws (#12922) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nazeebo pick, mi folyik itt? Végén még Gazlordot is látni fogunk.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12925) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#12924) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jézusom és megnyerték a meccset, ez megint mi volt :Y Stage dive ETC, totem buildes Rehgar, van itt minden :C

You are not prepared.

(#12926) zws válasza DaveNo1 (#12924) üzenetére


zws
senior tag

Nemtom de ez a befejezés :Y Hollly shit :D
Nem emlékszem mikor voltak utoljára ilyen jó meccsek versenyen mint most, talán soha :D

Gyuri27: Ő a legjobb, szórakoztató és azt adja ami kell. Még akkor is ha néha hülyeségeket beszél :D

[ Szerkesztve ]

(#12927) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért túlzásokba ne essünk.
Nagy gamék vannak. Khaldornak a végére nem marad semmi hangja annyit kiabál.
Kövezzetek meg de szeretem az ilyen kommentátort aki a játékkal él.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12928) F-ECT$


F-ECT$
titán

Pár meccset én is néztem, de nem végig. Melyikeket érdemes megkeresni youtubeon?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12929) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12928) üzenetére


DaveNo1
veterán

TL vs TSaM második meccs + Navi vs TSaM második meccs.

You are not prepared.

(#12930) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Enter the storm infografika

Elég kevés herot nem pickelték ráadásul ebből Stitches végig bannolva volt a bugja miatt.

You are not prepared.

(#12931) nonsen5e válasza DaveNo1 (#12930) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ezt kérdezem úgy, mint aki nem követi a versenyeket (az SC2 az egyetlen játék amiből meg tudtam nézni matcheket, a többi halálra untat), mi ez, hogy bizonyos hősöket bannolnak? Nem hiszem, hogy mindegyikben volt valami gamebreaking bug mint Stitches-nél.

---

A tegnap óta nézett hotslog statisztika szerint Li Ming jól lekerült a 13. helyre 50.9% win rate mellett. Rehgar pedig továbbra is magasan vezet 58.9%-kal?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12932) Gyuri27 válasza nonsen5e (#12931) üzenetére


Gyuri27
félisten

A hook bugos és random 4-5 sec lagot csinál az ellenfélnél. Ami lássuk be elég tré.
Ugyanezért volt bannolva grey. Ott is egy talent random 200%-l többet sebzett.

Li 50.9 az teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12933) DaveNo1 válasza nonsen5e (#12931) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mire gondolsz?

A legújabb hős van bannolva 1-2 hétig, illetve az olyan hős akinél van valami komolyabb bug.

A többi a játékosok által bannolt hős. Mindkét csapatnak van 2-2 ban lehetősége az 1. és 3. pick előtt. Szimpla stratégia, hiszen befolyásolni tudod ezzel a saját és ellenfél setupját.

HL-ben is lesz ban, talán már jön a következő nagy patchhel (azt írták már éles teszt fázisban van).

You are not prepared.

(#12934) nonsen5e válasza DaveNo1 (#12933) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na ezt a játékosok által bannolt hősös dolgot nem tudtam eddig. :R

Gyuri27: Igen, a Stitches hook bugról hallottam már. Azt hittem, hogy azért ez a sok bann, mert minden hősnél volt valamikor valami hasonlóan nagy volumenű.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12935) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Megéri megvenni Greymane-t?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12936) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Rég volt már ilyen kiélezett meccsem:

Nulla frontline heroval alapból elkönyveltem vereségnek, de valahogy az ellenfélnek sikerült elhülyéskednie.

Holozis_hun: Meg, T1-2 határán van a hős, eléggé erős.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12937) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#12936) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi! Nekem is tetszik :) Ma még játszok vele aztán eldöntöm, hogy kell-e.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12938) adrian360 válasza holozis_HUN (#12935) üzenetére


adrian360
őstag

Megéri, koktél buildet kell vele hozni, bár worgen build papiron jobb dmg-et hozhat, de mivel nincs semmi sustain-je, nagyon könnyen belehal. rá kell érezni hogy mikor lehet ráugrani, és mikor kell még csak poke-olni. [link] 13-on jó lehet a running wild talent is

(#12939) holozis_HUN válasza adrian360 (#12938) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi, tesztelem! Eddig én inkább a farkas formára pakoltam. Koktél buildet sosem próbáltam.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12940) DaveNo1 válasza adrian360 (#12938) üzenetére


DaveNo1
veterán

13-on inkább az Unfettered Assaultot szokták hozni, gyakorlatilag dashként működik úgy a Q.

You are not prepared.

(#12941) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12930) üzenetére


F-ECT$
titán

Li Li-vel kezdhetnének valamit, mert az ok, hogy egy faék hero ne legyen erős, de kb nincs olyan meccs, ahol ne lenne stun, és akkor oda az ultija.

Artanis-t (és Butchert) szerintem az AA "bug" (is) teszi parkolópályára.

TLV-n csodálkozok, bár magas szinten nem hagynak üresen lane-t, akkor meg nem sokat ér, hogy soakolnak.

A többi hős nem túl népszerű mostanában, némelyikre talán nemsokára jön a revamp.

Dive ever, work never.

(#12942) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12941) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tychus + Gazlowen épp most dolgoznak (mondjuk ha úgy mint Novan, akkor az nem sok jót jelent :DDD ), Kerrigan meg QM és HL-be nem rossz, viszont versenyeken könnyen ki tudják fókuszálni, max Utherrel jó, aki most kevésbé népszerű.

Butcher összehasonlítva akár Thrallal vagy Greymanevel nem jó. Nem tud pokeolni, sustainje nincs, és elmenekülni sem tud. Ráadásul Greymane worgen formban alapból nagyobbakat üt, mint egy max blooddal rendelkező Butcher.

TLV-t mint írtad könnyen counterelik, Zagara, Falstad, Zera, Greymane mind nagyon jó ellenük.

Lili toolkitje meg sosem lesz alkalmas kompetitívre, de múltkor meg is írták, hogy nem minden hőst fognak megcsinálni úgy, hogy mindenhova jó legyen.

You are not prepared.

(#12943) F-ECT$


F-ECT$
titán

Heti:

Malfurion
Valla
Nazeebo
Diablo
Sylvanas
Kerrigan
Tassadar (Slot unlocked at Player Level 5)
Lunara (Slot unlocked at Player Level 7)
Stitches (Slot unlocked at Player Level 12)
Leoric (Slot unlocked at Player Level 15)

Végre Lunarával is meglesz a level 5, mert múltkor még olyan tré volt, hogy nem volt hozzá lelki erőm. (Egyébként durván jó hétnek tűnik, semmi noob mágnes hős, bár nem olyan szinten határozza meg a QM-et a heti rota.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12944) adrian360 válasza DaveNo1 (#12940) üzenetére


adrian360
őstag

az is jó talent. hotslogson kb 50% a movement speed talent választás, és kb 20-25% a másik kettő.

(#12945) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12942) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tychus majdnem jó. Full q-ra talentelve egy temfightnél ahol sebzödve vannak a népek insta 2-3 kill. :DDD

DaveNo1: lili sehova se jó.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12946) Metacska


Metacska
aktív tag

Kompetitívben mi most az ulitmate ETC build? Azt láttam a meccs vidikben, hogy nem az, ami fent van heroesfire-en :)

Annyi megvan, hogy
1: Rolling Like a Stone
4: Double-necked Guitar
7: Just Keep Rockin
10: Mosh pit vagy Stage Dive

de utána már elvesztem.

Köszi :)

(#12947) Madwe válasza DaveNo1 (#12942) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért butchernek több a sustainje mint greymane-nek! De egyébként valóban thrall meg greymane ezerszer jobb.

Egyébként mi történt sgtvel? tudtommal nem nagyon nyúltak hozzá, de mostanában kb minden meccsen látom vmelyik oldalon, eddig meg kb sose lehetett látni... Metaváltozás lenne az oka (s ha igen mi kedvez most neki?) vagy egyszerüen most sokan kedvet kaptak csak úgy hozzá :D?

(#12948) nonsen5e válasza F-ECT$ (#12943) üzenetére


nonsen5e
addikt

Van könnyen visszakereshető archívum valahol arról, hogy mikor mik voltak a heti hősök? Lehet kimaradt nekem pont az az 1-2 alkalom, de Abathurt még sosem láttam heti rotában, más hősöket meg minden harmadik héten belepakolnak.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12949) adrian360 válasza nonsen5e (#12948) üzenetére


adrian360
őstag

[link]
Abathur augusztusban volt

(#12950) F-ECT$ válasza nonsen5e (#12948) üzenetére


F-ECT$
titán

A speciális hősök (TLV, Aba, Murky) elég ritkán vannak. (A 2k-s hősök közül meg mindig szerepel 2.)

Az előző hsz-ben igen szép magyar mondatot írtam: "bár nem olyan szinten határozza meg a QM-et a heti rota" - bár gondolom érthető, de azt akartam írni, hogy a QM-et már nem nagyon határozza meg a heti rota (legalábbis ha nem most kezdted a játékot).

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.