Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Azért néha elmegy ez a rendszer a jó édes anyjába... Két premade (kettő és háromfős) ellenünk, akkor már a büdös francért nem lehetett az egyiket hozzánk tenni (és az egyiken tisztán látszott, hogy van TS vagy hasonló is)? :W
MMR-ben sem volt akkora különbség, hogy legalább annyi előnyünk lett volna...
Ha legalább rendes healerünk lett volna, de Tyrande nem ér fel egy LiLivel, ha utóbbi nem jön elég közel a stunhoz... És Jaina mellett én sem fogok (Tyrande-t meg simán ki lehet kerülni)...

(#12602) nonsen5e válasza adrian360 (#12600) üzenetére


nonsen5e
addikt

Hát nem az a 10% base sniper damage fogja játszható szintre hozni az immár 40% winrate alá süllyedt Novát.

A Sniper Master változtatás örömteli lenne (ahhoz, hogy fele annyit lőjön mint patch előtt, már csak 5x kell halálpontosan becélozni az ellenséges hőst), és még pár %-ot pluszban itt is.
És aki nem Sniper Master-t választ a tierből? Vagy kötelező lesz azt választani, vagy ugyanott van Nova mint eddig.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12603) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

És igen, megint premade team, éljen :W Bár most azért az eredmény is magáért beszél... És ennek a Kaelnek nálunk a hotslogs szerint 3k-s MMR-e van... Csak azért tudtuk ennyi ideig elhúzni, mert az ellenfél Kaelje is rendszeresen elkószált...

(#12604) F-ECT$ válasza adrian360 (#12600) üzenetére


F-ECT$
titán

Néhol durva, de érthető nerfek. Viszont Li így relatív még erősebb lesz.

Dive ever, work never.

(#12605) zws válasza F-ECT$ (#12604) üzenetére


zws
senior tag

KT pyro szerintem 20 után egy papírabb hőst tuti oneshotol GP-vel :D
Szerintem ki is próbálom majd ha lesz időm :D
Viszont szerintem jók most is a változtatások, és ami különösen tetszik, hogy meg is indokolják őket és még az indokok is helytállóak, nem légből kapott mondatok.

(#12606) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12604) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szeritem korrekt patch:

Falstad nem autoattack buildjét buffolták --> nagyobb talent változatosság

Kaelt sok helyen nerfelték, de a sebzését nem --> ezek kellettek, assassinhoz képest túl erős cc-je volt, phoenix 40 sec is vicc volt, meg a +200%-os armor is.

Jaina buff jó, 3 mage közül a leggyengébb volt.

Rehgar shield/sebzés nerf kellett, ettől még erős, viszont több irányba is el lehet vinni.

Thrall nerf sem ártott, melee assassinok között erősen dominált.

Li-Ming is fog nerfet kapni, de nem egyből + írták, hogy az ess of johan problémás, egy talent átdolgozása meg több idő.

You are not prepared.

(#12607) Madwe


Madwe
nagyúr

Hogy szakadna a blizzre az ég. Múltkor kifagyott a játék, nem tudtam visszaérni mert játék vége volt, 2 helyes büntetés. Azt próbáltam ledolgozni tegnap, már majdnem megvolt, erre ma a lobby kifagyott... 0nál megált a 3. 4. picknél a számláló, channelre írtam meg se jelent... Másik channelre megjelent meg reagáltak is rá. Várok 5 percet semmi, erre muszáj kilépnem: még 2 helyes büntetés. Írtam fúrumukra, amíg nem reagálnak dafke nem játszom ezzel, iszonyat felbosszantottak...

(#12608) DaveNo1 válasza Madwe (#12607) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja ez a lobbiból önhibán kívül kiesel 2 helyet büntetés kicsit sok. Lehetne 1-2 bünti nélküli napi limit.

You are not prepared.

(#12609) Gyuri27 válasza Madwe (#12607) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vannak itt érdekes dolgok.
Mióta megbeszéltük nem lépek ki pick közben.
Viszont kb minden 4-5 pick közben kilép más.
Én meg kapom a szép piros felkiáltó jelet.

Mondjuk egy csapat alapú játéknál igazán megoldhatnák, hogy ha nem szimpatikus a team néhányszor bünti nélkül ki lehessen lépni.

Példának ott a tegnapi meccsem. First pick én. Dragon, mondom zagara. Bors nevű pro murky-t pickelt. Mindenki szidta a több mint félóra és 24 szint alatt. Nagyon szoros volt a meccs. Ha bármi mást hoz nyerünk.
Szóval miért jó ez a blizznek?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12610) AxBattler válasza Gyuri27 (#12609) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem inkább "Kick" funkció kellene, hogy még a lobby-ban ki lehessen szortírozni a lököttebbjét: ha a 4 másik csapattársból 3 arra szavaz, hogy szabadulnának tőled, akkor azonnal kereshetsz más partit.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12611) Sebestyen01 válasza AxBattler (#12610) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A múltkor 13 percig vártunk mire egy ciril nevű egyén betoltott már ott eluszott a meccs...

(#12612) Gyuri27 válasza AxBattler (#12610) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen az kellene.

Sebestyen01: a retardáltal 90% orosz. Ha így tudom na-n csinálom az acc-t.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12613) tomazin válasza Gyuri27 (#12612) üzenetére


tomazin
veterán

nem biztos hogy jobb lenne, mert lehet kicsit magasabb a latency->skillshotokat elfelejtheted.

(#12614) Gyuri27 válasza tomazin (#12613) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mennyivel jobb, hogy félórán keresztül 4 ember szid egyet?
Jelzem mivel team fightokat rendre buktuk 0 dragont hoztunk el.
Akkor aztán kapott a murky.
Hiszem ha a napi q-t nem lehetne hl-ben megcsinálni fele ennyi retad lenne. Ja meg ha a free herokat nem lehetne hl-re hozni.
Nézek streamet eleget. Baj van 40-n, 25-n de még rank 1-n is.
Azaz nem jó a rendszer. Amikor meg free zera, nova, viking, illi van meg ömlik a só meg tombol a bóhóc parádé.
Tudom én vagyok a hülye. Qm-ben annó egyet mentem novával, most zerával. Beláttam, hogy egyik se az én világom. A lidércek meg hozzák hl-re. Mivel nem is jó herok, nem is ért hozzá. Mire bukott meccsekből meglesz neki a rank 5 vagy 25-30 játékost kiidegel.
Nem tudom, lolban, dotában hogy van ez, de itt szerintem nagy probléma.

Tomzey beszélt erről valamelyik nap. A 3000-3500+ mmr a játékosok 1-5%-a. De ott is látni olyan pickeket, playeket, hogy kedved lenne insta törölni a játékot.
Lehet ezeket vitatni, tagadni de amig a másik két játék a twitchen 60k-50k felett van állandóan a hots sokszor 3k alatt. Ha khaldor streamel 7k. A minecraftot rendre többen nézik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12615) Madwe válasza Gyuri27 (#12614) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem lehet free herokkal hlbe menni.
A twitch nézettségét meg több éves játékokhoz nem érdemes nézni, mert az nyilván sokkal kevesebb lesz azokhoz képest. Majd 2-3 év múlva lesz ez érdekes.

(#12616) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#12614) üzenetére


F-ECT$
titán

Én most az OW-t várom, ha az kijön, és tetszik, akkor a Hots megy a süllyesztőbe. Addig van idejük rendbe szedni a hiányosságokat :)

Dive ever, work never.

(#12617) Gyuri27 válasza Madwe (#12615) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne nézzük a régiekhez. Nézzük az újakhoz? Ahhoz se mert azok is letolják.
Ez is free mint a lol vagy a dota. Azoknál jóval egyszerübb. Kellene, hogy jöjjenek a playerek mint légy a szarra. De nem.
Itt is a szokásos blizz parádé. Vagy valamit atom túl tolunk vagy a hígfosig nerfeljük. Láttuk ezt a hs-ben is a dió-ban is.
Aztán ott van, hogy egy blizz egy faék egyszerű moba alá nem tud rendest motort rakni (ez csak hab a tortán).

Az összes ilyen játékot a ballansz öl meg. Lásd ea és a battleforge. Egyedi, remek játék. Komoly pve résszel.
Sikerült gajra vágni.

F-ECT$: ott is kellene ballansz. A blizz játékait ismerve nemigen lesz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12618) AxBattler válasza F-ECT$ (#12616) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, nagyon rágódok az Origins Edition-ön. :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12619) TBT válasza F-ECT$ (#12616) üzenetére


TBT
addikt

Az én is! Remélem nem kerül egy vagyonba a CE, mert akkor azt veszem. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12620) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12616) üzenetére


DaveNo1
veterán

Valószínűleg az OW és hasonló hiányosságokkal fog indulni, de ha megtetszik béta alapján akkor nálam a HS fog süllyesztőbe menni. Eléggé unom már, ráadásul pénzügyileg is sokba kerül. HOTS már simán fenntartható ingyen ha skineket nem akarok venni, OW-ért meg csak egyszer kell fizetni. + OW és HOTS-ba skill kell, HS-be meg szerencse ami rohadtul frusztráló egy idő után.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12621) tepenzed


tepenzed
őstag

én egy ideje már játszok az Overwatch-al és egyértelmű sikert látok, nagyon rendben van a játék, ahhoz képest,hogy még csak egy zárt teszt. Azt még nem tudom,hogy hosszútávon mennyire tartja fent az érdeklődlést majd, mert a leveling progress nem old fel olyan hűde dolgokat és a hősöket sem egyenként kell kivenni, remélhetőleg jó sok új mapot és karaktert kapunk majd

(#12622) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#12620) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hs nálam is kuka lesz, pedig még csak nem is akkora okádék a meta mint régen. A HOTS fő baja, hogy úgy van kialakítva, hogy folyamatos kommunikációval, szervezett csapatokban igazán élvezetes. A soloQ egy idő után kiégeti az embert, főleg ha nem nagyon jó játékos. Szerintem itt nem végeznek nagyon rossz munkát a balance-al(bár beleszaladtak pár csúnya dologba), a többi dologban viszont nagyon alulbecsülték a feladatok súlyát.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12623) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12620) üzenetére


F-ECT$
titán

HS-nél is rezeg nálam a léc, de egyértelműen a Standard fogja eldönteni, hogy sikerül-e nekik új életet lehelni a játékba. Kicsit kevesebb lesz az rng (a GVG kiesik), illetve 2 évente kikopik 1-1 kieg, így egy csomó mechanikát be tudnak majd úgy hozni, hogy azok életképesek legyenek (a joust és insipre is jó lenne, ha nem 500 hanem csak 300 lap alapján kellene balance-olni).

A Hots-ból nekem a cél hiányzik, mi a különbség rank 1 és rank 20 között? Semmi, legalább egy HS szintű jutalmazást ki kellene találni, és még egy csomó dolgon reszelni kellene, de ahhoz képest, hogy mikor jött ki a játék, elég lassan haladnak. Aztán lehet, hogy az lesz vele, mint a D3-mal: mire megcsinálják jóra, addigra a kezdő játékosbázis 80%-a elmegy.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12624) Madwe válasza F-ECT$ (#12623) üzenetére


Madwe
nagyúr

A rank1 jutalma, h csak a társaid 5% agyhalott zombi, nem a rank20as 30%a :D

(#12625) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12623) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nyilvánvalóan semmi, de legalább rájöttek, hogy elbaszták. Elvileg itt is az lesz mint SC-ben meg a LoL-ban: ligák (bronze, gold stb, végén a masterrel), így megvan a fejlődési potenciál + jutalmak (mount skin esetleg gold majd, gondolom).

Overwatchban egyelőre csak ugyanaz a QM van mint HOTS-ban, ráadásul szerintem működőképes MMR rendszer sincs, persze ehhez többet kell majd tesztelnem hogy kitapasztaljam.

0karmacoma0: így hogy hetente van balance update szerintem elég sok mindent rendberaktak.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12626) tepenzed válasza DaveNo1 (#12625) üzenetére


tepenzed
őstag

az a baj,hogy a ranked rendszert már réges régen meg kellett volna csinálni, így aztán az életben nem fogják beéérni egyik mobát sem.
vagy ennyire hülyék és tehetetlenek vagy nem érdekli őket ennyire a játék..

(#12627) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Ehhez a 4 fős csapathoz azt hiszem nem lehet túl sok mindent hozzáfűzni. :U

(#12628) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Éljen az MMR, dupla support vs. Tyrande (szegények) :) És még így is sikerült szorosra kihozni, mert Lunara folyton elkószált. Meg hammer is :C Előbbi kétszer a belső fal alá is :C

Egyébként ha már szavazás: a feladásra is betehetnének egyet. Tegnap is volt olyan meccsem, ahol már eléggé az elején lehetett látni, hogy bukó. 13:17, három fortunk lent, de azért még ráhúztunk 10 percet. Hiába írom, hogy hagyjuk nyerni őket, ha mennek muszáj nekem is.
Cserébe utána hoztunk egyet 11:9ről curseden. Némi kérlelés után hajlandóak voltak csapatban mozogni és mind jönni objective-ra :U

[ Szerkesztve ]

(#12629) Gyuri27 válasza Shadowguard (#12628) üzenetére


Gyuri27
félisten

A hammerek mind soloznak és nem érdekli őket máshol mi történik. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12630) Madwe válasza Gyuri27 (#12629) üzenetére


Madwe
nagyúr

rasszista! :( ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#12631) Shadowguard válasza Gyuri27 (#12629) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Néha van kivétel :U Meg az utolsó is rájött a negyedik alkalom után mikor Butch és Nova röhögve leszedte, hogy jobban jár, ha velünk mozog. Bár a leggonoszabb eddig az aba+hammer páros volt, 16on lőtávnöveléssel, ráadásul ellenünk. Csak úgy tudtuk leszedni, hogy megvártuk amíg feltalpal... Bemenni érte Thrall miatt nem volt jó ötlet :(

Viszont Butch vs. Diablo még mindig jó összeállítás így free week mellett. Be a torony alá :C

(#12632) Devas


Devas
őstag

Megvettem Gazlord-ot. Nagyon tetszik.
Íme itt egy rövid ma esti móka video
Azmodan itt megint elsőként végzett mindkét damage statban, bár az nem látszik.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12633) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ennyire op Kael, vagy ennyire béna volt mindenki?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12634) F-ECT$ válasza mobal (#12633) üzenetére


F-ECT$
titán

Utóbbi. Persze, jó hős, de nem op.

Dive ever, work never.

(#12635) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#12634) üzenetére


F-ECT$
titán

Módosítok, nem jó hős. Megjöttek az első számok a tegnapi patch után, Kael kapott egy laza -8%-ot, így már 50% alatt van a WR-je (HL, minden liga).

Rehgar maradt a legjobb healer, de azért egy -5%-ot ő is benyelt.

Thrall -2%.

Li Ming pedig átlépte a 60%-ot, jönni fog rá a nerf.

Jaina hiába kapott ability buffot, az auto attackja nerfelve lett, így a WR-je lefelé indult el, jelenleg 46%. (Szerintem túl nagyok a CD-k a skilljein.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12636) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#12635) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Phoenix cooldown elég lett volna 50, nem egyből 60-an. Többi nerfre nem emlékszem, csak a shield-re, de az nem izgat.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12637) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#12636) üzenetére


F-ECT$
titán

Basic attack nerf, a stunja 2/3 ideig tart már csak, shield nerf (ez rank 30-50 között tényleg nem számít, de utána igen), és a +50% CD a főnixre.

Dive ever, work never.

(#12638) Shadowguard válasza holozis_HUN (#12636) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Autoattack is csökkent egy laza 25 százalékkal, a pyronak meg nőtt ugyan a sebzése, de cserébe 100 sec a CD. Meg a gravity is csak egy secre stunol másfél helyett...

(#12639) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#12637) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Így már rémlik :B

Kicsit sok lett.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12640) DaveNo1 válasza Shadowguard (#12638) üzenetére


DaveNo1
veterán

Összes magenek alacsony a basic attackja (Li-Mingnek is), eddig se sokat számított.

You are not prepared.

(#12641) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12640) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaina-nak számít, mert a combo-ja után kvázi csak a basic attackja van jó pár másodpercig. És mint látszik is a WR-en: hiába kapott baility buffot, a baic dmg nerf miatt csökkent.

Li és Kael esetén tényleg nem ez a fő dmg forrás, bár én szívesen néznék olyan részletes adatokat, ahol minden skill sebzése külön látható hero és siege esetén.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12642) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#12635) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megint baltával nerfeltek. A szikét nem ismerik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12643) tepenzed válasza Gyuri27 (#12642) üzenetére


tepenzed
őstag

a blizzard sajnos egyáltalán nem ért a balancehoz, vagy túl erős vagy használhatatlan szart adnak ki a kezükből, néha leülhetnének beszélgetni a riottal :D

(#12644) Madwe válasza tepenzed (#12643) üzenetére


Madwe
nagyúr

Biztos :D?

(#12645) adrian360 válasza F-ECT$ (#12635) üzenetére


adrian360
őstag

hol találtad ezt a statisztikát ? tegnap játszottunk haverokkal jópár meccset, egyáltalán nem éreztem hogy -8%kal gyengébb lenne KT. az akkora minusz lenne mintha kinyirták volna teljesen. jól használható még mindig, csak nem kell facetankolni vele mint szoktat a retard leagueben.

(#12646) F-ECT$ válasza adrian360 (#12645) üzenetére


F-ECT$
titán

Hotslogs / reddit. Nem nerf előtt játszottál vele? (EU-ba később érkezett meg a patch.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12647) Gyuri27 válasza tepenzed (#12643) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne mond, túl régóta játszom, túl sok blizz játékkal.
Vannak profi jófejű, jószemü játékosok. Akik egy-egy nerf-buff előtt megkaphatnák a "terméket" tesztelésre.
Ez a blizznek némi apró pénzbe kerülne csak. De nem. Inkább minden héten faragunk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12648) adrian360 válasza F-ECT$ (#12646) üzenetére


adrian360
őstag

hotslogsot nézem és ott nem látok semmi -8%-ot azért kérdezem. tegnap este játszottunk jóval patch után

(#12649) F-ECT$ válasza adrian360 (#12648) üzenetére


F-ECT$
titán

A főoldalon 7 napos statisztika látszik.

Dive ever, work never.

(#12650) Madwe válasza Gyuri27 (#12647) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van ptr

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.