Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) adrian360 válasza F-ECT$ (#12649) üzenetére


adrian360
őstag

lehet az én gépem rossz, de :

[ Szerkesztve ]

(#12652) F-ECT$ válasza Madwe (#12650) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyat még nem nagyon láttam, hogy ptr eredmények alapján változtattak volna hots-ban. Pláne, hogy a ptr kb 1, max 2 héttel korábban él csak, mint az éles patch.

Dive ever, work never.

(#12653) F-ECT$ válasza adrian360 (#12651) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen szöveg van a képed tetején? "az elmúlt 7 napban".

Amit én írtam, az az elmúlt 1 (azaz 1.5) napra igaz.

Dive ever, work never.

(#12654) adrian360 válasza F-ECT$ (#12653) üzenetére


adrian360
őstag

én meg azt kérdeztem hogy azt az egy napos statisztikát hol látod, mert én eddig rendes statisztikát csak 7napos lebontásban találok.

(#12655) F-ECT$ válasza adrian360 (#12654) üzenetére


F-ECT$
titán

Redditen. (Ahogy írtam is.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12656) Madwe válasza F-ECT$ (#12652) üzenetére


Madwe
nagyúr

Világos, de elvileg a lehetőség meg van. Valamint a ptres adatok alapján már láthatják a hibák nagyját. Talán így h hetente jön balance patch, még érezni is fogjuk a ptr-t is, mert eddig valóban nem volt értelme, hiszen csak új hősök jövetelekor nyúltak a balancehoz is...

(#12657) adrian360 válasza F-ECT$ (#12655) üzenetére


adrian360
őstag

ezt kerestem köszi, nekem valamiért nem dobta fel a reddit, csak az ötödik oldalon, annyit meg nem lapoztam vissza, azt hittem friss bejegyzésekben lesz.

szerk. kiváncsi leszek majd a rendes ligás lebontásra, mert szerintem az alacsony ligás eröltetjük a pyroblastot játékosok húzzák le nagyon. Masterben mindig is +5% WR-je volt az átlaghoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#12658) F-ECT$ válasza adrian360 (#12657) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt én sem tudom, hogy 1 napra hogy kell szűrni, ahhoz lehet kell premium acc. A mérvadó valóban a master ligás eredmények lesznek 1 hét múlva, addigra talán lesz új build is, meg lehet, hogy jön Li nerf is.

(Ja és nálam még első oldal a linkelt statisztika redditen.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12659) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Lancherben leajanlott egy facebookos jatekot, amiert mount code jar, egy mechapok az ajandek, ha volt akkor nem szoltam :R

(#12660) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12647) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak szólok, hogy minden hősnek van éles tesztelője, és már többször is összefutottam ilyen játékossal.

You are not prepared.

(#12661) Gyuri27 válasza Sebestyen01 (#12659) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bővebben?

DaveNo1: aha vak és süket lehet vagy szimplán debil. Mert sokadjára nem sikerül.
Gondoljunk csak krippre meg a diablóra, krippre meg a hs-re. Az ész ott kezdődik. Nem egy megélhetési lidércnél. Akinek a munkájához még vagy 3-4x kell hozzá nyúlni.
Ha nézel streamet mindenki tudta, hogy rehgar túl van tolva. Azt is lehetett tudni már a számokból, hogy jaina nem lesz jó. Szóval érdekes, hogy egyesek ránézésre / pár játékból tudják mi jó mi nem. Itt meg a külön teszter szart ad ki a kezéből. Mert hátha jó. Ha nem majd megint ügyködünk rajta valamit.
Így lesz érdekes a meta. Li is teljesen kretén, de hát 15k goldért vegyék a népek.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12662) Sebestyen01 válasza Gyuri27 (#12661) üzenetére


Sebestyen01
őstag

(#12663) Gyuri27 válasza Sebestyen01 (#12662) üzenetére


Gyuri27
félisten

Thx, kész. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12664) Sebestyen01 válasza Gyuri27 (#12663) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem volt nagy kihivas 6ot kattintani :DDD

(#12665) tomazin válasza Sebestyen01 (#12662) üzenetére


tomazin
veterán

Jol latom, hogy ez ua. mint egy fel eve volt?

(#12666) Sebestyen01 válasza tomazin (#12665) üzenetére


Sebestyen01
őstag

En nem tudom, nekem most lett meg igy, gondoltam belinkelem hogy ne maradjon le rola senki sem! :R

(#12667) Madwe válasza tomazin (#12665) üzenetére


Madwe
nagyúr

igen, 1 éve is volt már ugyanúgy heroes of the dormnál :D a piros pók nagyon jó piros muradinnal, az arany meg tassadarral :D

[ Szerkesztve ]

(#12668) Gyuri27 válasza Madwe (#12667) üzenetére


Gyuri27
félisten

Piros johanna a piros malter pacival. Na az igen. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12669) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12661) üzenetére


DaveNo1
veterán

Még mindig nem tudom miről beszélsz, a PTR nem balancera van, hanem bugok javítására. Rehgart nerfelték 1 hét után.

Látszik 1 éve nem játszottál, akkor tényleg voltak rendes nerfbunkók, most hetente jönnek a normális fixek. Kael'Thasról kár nyilatkozni, mert új talenteket is fog kapni, szóval kész akkor lesz.

A hősök kétharmada játszható kompetitívben, szerintem a többi játékban sincs ennél jobb arány.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12670) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12669) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rehgart még most is opnak tartják 4000 mmr körül és felette. Nyilván a játékosok 1-2% tiszta hülye.
Mikor túl tolták még senki nem játszott vele (vagy 1-2 meccset) fenti emberek akkor mondták, hogy sok.

Én ptr-l nem beszélek. Másold be pls hoé beszéltem róla.
Csak arról, hogy nem értenek ahhoz amit csinálnak.

Ha már ptr. Grey is jól ki lett tesztelve.

Ha kael át lesz alakitva kár volt piszkálni.

Jaina mint írtam baklövés. Számok is ezt mutatják. Eleve, hogy jaina nem használja a basicet. Hát nézzen streamet vagy kérdezze meg attól aki játszott már vele.

Li is túl op. Ott még azt mondja az ember ok, vegyék a népek.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12671) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12670) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jaina baklövés :W :W Bizonyára az egy T2-es hős, akit versenyeken is gyakran pickelnek. Greymane-vel mi a problémád? T1-2 hős.

A meta változik nem lesz mindig T1-2 minden hős.

You are not prepared.

(#12672) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12671) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Jaina hiába kapott ability buffot, az auto attackja nerfelve lett, így a WR-je lefelé indult el, jelenleg 46%. (Szerintem túl nagyok a CD-k a skilljein.)"
"Jaina-nak számít, mert a combo-ja után kvázi csak a basic attackja van jó pár másodpercig. És mint látszik is a WR-en: hiába kapott baility buffot, a baic dmg nerf miatt csökkent."

De úgy látom írhat bárki bármit. Isten ments, hogy vitatkozzam veled. A 46% nekem kicsit kevés. A ballansz bármilyen hős esetén 50% körül van. Szerintem. Főleg egy easy-medium heronál.

Grey egyik talantje random bugos volt. Semmi bajom vele. Azzal max aki tesztelte pénzért.

Jelenleg 18 hero népszerüsége van 10% alatt. 12% 10-20% között. 9 20-40% között. 4 40-50% között.
3 van 50 felett.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12673) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Tényleg beletehetnék a feladás lehetőségét... Drága jó Nazeboo kiesett a meccs elején, kb. ott lehetett látni, hogy ez egy esélytelen meccs. A nyomorék blizzard AI feleannyi damage-et hozott össze, mint az utána következő Johanna. :W 5 percig nem jön vissza akkor dobja fel, hogy akarjuk-e folytatni. Feladjuk nincs semmi jutalom, de nem veszítünk csak feleannyi MMR-t. Aki meg kiesik dupla büntetés, ne lehessen vele visszaélni...
Teljesen felesleges volt szenvedni, a teamfightok AI-val esélytelenek, hiába pingeltük oda, csak táncikált és néha eldobott egy zsák pókot... Ja, meg csak engem kétszer falazott be a nyomorék fos :W

[ Szerkesztve ]

(#12674) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Kis "rövid meccs", diablo még mindig erős (vagy csak a többiek voltak gyengék, ez mondjuk tényleg érdekel :F ) :D Első sor tribute-öt buktuk, de aztán magára talált mindenki és Hammert is elkezdtük célirányosan szedegetni. Ne legyen útban és főleg ne rongálja a berendezést :((

(#12675) Gyuri27 válasza Shadowguard (#12674) üzenetére


Gyuri27
félisten

Erős ha jól tudja valaki használni. A baj a túl bátor diablókkal szokott lenni aki beszalad 3 dps elé.

Support, heal meg csak amúgy is a hurkáknak kell. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12676) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Ma nekem nagyon szép szériám volt. 1 HL és 10 Qm volt ma. A Hl-t nyertem, QM-ből a 10-ből csak 2-t vesztettem :DDD Nagyon szép volt a mai nap :)

Ui.: Tassadar baromi jó, nagyon megtetszett, főleg a fal :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12677) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ma kialakul az európai tavaszi bajnokság élmezőnye. Ha jól látom sajnos Kontiék nem gyűjtöttek elég pontot utolsó fordulóhoz.

You are not prepared.

(#12678) adrian360 válasza DaveNo1 (#12677) üzenetére


adrian360
őstag

1. 220 Team Sandwich Monkey
2. 200 Natus Vincere HotS
3. 195 Monkeys Of The Storm
4. 180 Go)
5. 160 Virtus.pro HOTS
6. 155 Elysium Gaming.HotS
7. 130 mYinsanity HotS
8. 115 Bubble Squad

Kontiék 13. 75 pont

(#12679) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12677) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy magyar csapat nincs sajna.
Az my, tsm szinte kötelező volt.

Legalább ebben az esős időben látun néhány insta pick reghart meg li-t. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12680) zws válasza Gyuri27 (#12679) üzenetére


zws
senior tag

Reghart nagyrészt szerintem minden meccsen, Li-t szerintem nem fognak pickelni, versenyre szerintem KT Jaina még mindig jobb. Meg am is ezen a versenyen Li bannolva van.

(#12681) DaveNo1 válasza zws (#12680) üzenetére


DaveNo1
veterán

Li-Ming csak a regionális döntőktől lesz pickelhető, viszont Xul nem :O

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12682) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

A Blizzconon bejelentett Arena mód mikor jön? Tud valaki valamit róla?

(#12683) holozis_HUN válasza Lacee1986 (#12682) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Minimum fél év szerintem :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12684) DaveNo1 válasza Lacee1986 (#12682) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nyár előtt tuti nem, a többi dolgon dolgoznak.

You are not prepared.

(#12685) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Na úgy ne talanteljétek a diblót mint a tsm a piggies ellen. Nézni rossz. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#12686) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12685) üzenetére


DaveNo1
veterán

Bizonyára 4k MMR játékosok nem tudják hogyan kell talentolni... :U

DMG Diablo

Tank Diablo

You are not prepared.

(#12687) salaam válasza DaveNo1 (#12686) üzenetére


salaam
senior tag

Azt tudtam, hogy HS-ben nagy király, nem egyszer hívta fel a figyelmet, hogy Kolento, vagy Thijs hol missplayeltek akkorát, mint a ház (hozzátéve azt is, hogy esport ikszdé); de hogy már a HOTS-ban is a világ legjobbjai között legyen. Ki hitte volna ezt? :U

[ Szerkesztve ]

(#12688) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12686) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem ez volt a talent (a dmg). A tank build ok, ezt játszották volna (akkor nyernek).
Mivel a piggiesnél etc, mura, kael volt a nyomorult folyamatosan stunnolva volt. Aztán megkapta a burstöt. Ha nézted a meccset esett kelt. A tsm magának köszönheti, hogy kiesett.
Ott 3 toronymagasan esélyes volt. A tsm, navi, insanity. A tsm minden meccsét láttam. Borzasztóan játszottak a piggies ellen. Az első meccset hozták. Ott a finis parádés volt (az is bukott party volt).
A továbbjutás meg ezen a diabló esek kelek meccsen ment el.

salaam: ne hogy ban legyen a személyeskedésből/flaméből.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12689) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Igazából azon estek ki, hogy bkb duplaklikkelte az e-t Sky Temple végén, Adrd meg most szerintem néha túlgondolkodta a draftokat. Nagyon szurkoltam nekik, mert ocsmány dolog volt kitenni őt Blizzcon után(bár persze nem tudom mi volt a dolog mögött). Azt hittem simán megcsinálják, mert a csapat fele top környéki játékos.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12690) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Amúgy nem tudom mivan, de mostanában hetente 2-3* kapok 800 goldos Q-t. Így azért jön szépen a gold.

You are not prepared.

(#12691) Shadowguard válasza DaveNo1 (#12690) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Jó neked, én múltkor kaptam egy héten háromszor is, azóta csak 2-300 goldos vackok jönnek megint. Ma zsinórban harmadjára adta be a két diablos hőst. Héten csak a Tyrande lvl9 hozott értékelhető goldot :(

(#12692) Gyuri27 válasza Shadowguard (#12691) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érthetetlen. Volt, hogy 4-5 naponta kaptam, 3-4-t. Azóta semmi.
Bár nem tré. Ami van azt kellene 10-re tolni.
Nem is nagyon vennék most semmit. Stic még jó lenne, de necróra spórolunk. Mer az nagyon várós. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12693) Shadowguard válasza Gyuri27 (#12692) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nekem is van 31k, ha LiMing ára lemegy akkor őt megveszem, meg Thrallon gondolkozom elég erősen, hogy meg kellene. És még akkor is marad bőven Xulra mire ő is elérhető áron lesz.
Rajtuk kívül meg csak egy köteg warrior (Arthas-Chen-Stitch-Rexxar) és a vikingek nincsenek meg, de anélkül is megvagyok.

(#12694) Gyuri27 válasza Shadowguard (#12693) üzenetére


Gyuri27
félisten

Abból a 4-ből stic, de nem létkérdés.
Nekem li egyelőre nem kell. Azt gondolom hamarosan szarrá lesz nerfelve. A blizzt ismerve mire az megint jó lesz 2-3 patch. Thrallon agyaltam, de az a helyzet, hogy a tudásom kevés a melee assákhoz.
Meg alacsony rankon egy full tankot is nehéz életben tartani sokszor.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12695) F-ECT$ válasza Shadowguard (#12693) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 23k van, Li-t szerintem megveszem 10k-ért, bár lehet kivárom a patchet rá. Xul-ra is elég a maradék, és nekem Thrall már megvan. Jó kis hős, de egy healer nem árt mögé.

Az említett 4 warriorból egyik sem top most, a vikingekhez meg kell egy kis elhivatottság és elég erős micro képességek.

Dive ever, work never.

(#12696) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nekem mostanában kb 85% a win/lose arányom, nagyon durva, alig vesztek :Y De nagyon tetszik :DDD Ez mind QM. Zagarrával, Artanissal, Vikingekkel, Sonyaval, Tassadar meg még egy-kettő, ezekkel megyek mostanában. Nagyon tuti :DDD

Lehet most kellene HL-t nyomni, hátha fel tudom magam húzni. Kis MMR javítás.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12697) Shadowguard válasza holozis_HUN (#12696) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Grat :D Most én is pozitívban vagyok, egy hét alatt 300at javítottam az MMR-emen. Nem sok, de én is keveset játszok, szóval elég ez. Mire meglesz a reset talán fel tudok menni 2500 fölé. Kevésről indultam :DD

(#12698) zws válasza F-ECT$ (#12695) üzenetére


zws
senior tag

Szerintem ne várd meg a patchet, élvezd ki addig amíg ilyen :D Nagy valószínűséggel patch után is megvennéd szerintem.

(#12699) F-ECT$ válasza zws (#12698) üzenetére


F-ECT$
titán

A 10k-s árat tuti megvárom, de lehet, hogy rá 1 napra jön is a patch. Attól tartok, hogy pengeélen táncol a karakter, tehát lehet, hogy egy viszonylag kicsi nerf is óriási mínuszt jelent majd a WR-ben.

Egyébként szinte minden új herot megveszek, mert van rá gold, a régiekből meg összesen 10 hiányzik:
-Abathur - nem térképet akarok az idő 90%-ban nézni
-Azmodan - 1 jó buildje van, ami nekem uncsi volt már a free rotában is
-Chen - zavar, hogy folyamatosan kell vele tolni a D-t, csomó ideig bugos volt a Q-ja, és nem is túl erős hős
-Gazlowe - pve hős, talán az átakaítás után jobb lesz
-Kerrigan - Thrall jobb, plusz ha hibázod a combo-t, akkor gg
-Lunara - nagyon gyenge (már annyira nem, de még most sincs 50% wr-je) és unalmas hős
-Murky - sokak szerint fun, szerintem inkább idegesítő
-Butcher - Thrall jobb
-TLV - nincs 6 (vagy legalább 4) szemem :)
-Tyrael - jöhetne rá valami újragondolás, főleg a trait-jére

És Li, de ő már csak 2-3 napig hiányzik.

Dive ever, work never.

(#12700) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Érdemes ránézni US selejtezőre. Resurgenceben van egy Equinox nevű playa aki iszonyat jól tolja a melee assassinokkal. Az első két meccset vorpal blade Zeratullal nyerte meg kb egyedül, most meg Illidannal játssza a második meccsét zsinórban. Az elsőn dominált, kifejezetten jó volt nézni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.