Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Tassadar és Tyrande mindig bant kap. Ennyire jók?
Freebe feltoltam Falstadot. Egész jónak tünik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10802) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#10800) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nagyon szépen játszották le. Schwimpiék Muradinnal és Chennel tökéletesen effektív chainbomb zónán kívül tartották Kaelt, Raynor sus dmg-jét meg kb eltüntette Morales. Érdekes részlet, hogy az uccsó harcban Kharazim hamarabb futott ki a manából mint a medic.

Ez meg érdekes lesz. Thrallt hozták medicgyilkosnak.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10803) adrian360 válasza DaveNo1 (#10800) üzenetére


adrian360
őstag

ennek a versenynek falstad lesz az MVP-je. készüljetek jövőhéten mindenki migthy gust-olni fog, ha kell ha nem :) (szerintem is jó talent, de csak ha van nomális csapatmunka különben nem sokat ér)

(#10804) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ez a második meccs jó volt, Moralest most szépen ki tudták szedni.

adrian360: ja ne is mond, nem tudom hirtelen, hogy jött ez be, pár hete még senki sem játszott Falstaddal, igaz múltkori patchben az early talent rework sokat segített rajta, lehet vele jó AA buildet csinálni.

Nem lepődnék meg ha következő patchben a Mighty Gust cd-jét megemelnék

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10805) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ez mekkora throw volt Dignitastól, kicsit ambiciózus lépés volt 4vs5-ben rámenni a core-ra 3 warrioros setuppal. :N

You are not prepared.

(#10806) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

De jó meccsek voltak ezek. Kb mindet húzhatta volna Dignitas a Terroroson kívül.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10807) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#10806) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez az utolsó meccs befejezés mekkora volt :Y Muradin + Leoric MVP :Y Pedig azt hittem olyan throw lesz, mint 3. meccsen volt a Dignitas részéről.

You are not prepared.

(#10808) adrian360 válasza DaveNo1 (#10807) üzenetére


adrian360
őstag

ja és ha nincs is muradin, akkor 1 perccel később nyernek, vagy 2-vel, ez a core mellett éledés nevetséges. onnantól a 25% -ot simán leszedi 2 vagy 3 halálból már mindegy

(#10809) gulupeti


gulupeti
senior tag

Azmodannal valamit tettek Blizzardék? Kedvenc karakterem volt, vele játszottam ezidáig a legtöbbet, vele jutottam el a legmagasabb szintig (Igaz jelenleg is még csak 10 karakterem van meg összesen), de mostanában csak defeat, defeat, defeat, olyan mintha nem lenne benne craft, mintha kiherélték volna. :D

Viszont Raynor kellemes meglepetés volt számomra, kár, hogy már nem próbáltam ki régebben, szerintem nagyon megérte az árát.

(#10810) DaveNo1 válasza gulupeti (#10809) üzenetére


DaveNo1
veterán

Megváltozott a meta.

You are not prepared.

(#10811) Euron válasza gulupeti (#10809) üzenetére


Euron
csendes tag

Nem történt vele változás, csak a skálázás miatt erősebben kezd és kisebbek a szintek közötti különbségek. Más oka van a sok defeat-nek szerintem.

Nekem is nagyon rossz szériám van, illetve másoknak is a Cho'gall patch óta. Nekem pl. sosem jön össze egy rendes csapat, a healer vagy a tank mindig hiányzik, akármivel jövök :( Pedig előtte egész jó volt az MM. Pár napja bekaptam 4 oroszt hl-be magam mellé.. Ma csak 1-et mentem, de az is valami eszméletlen volt. Vallánk és a Tyrandénk alig csinált valamit, 15p után 10 ezer hero dmg, 3 szint hátrány után pedig beálltak core-ra hogy nekik ennyi, úgyis kikapunk..

Nagyon régen történtek velem ilyenek, még mikor kezdtem a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#10812) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok! Chogallt kivel tudnám beszerezni? :)

(#10813) DaveNo1 válasza Euron (#10811) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ígéretek alapján még idén jön az új MM rendszer, ha most mondanom kell egy dátumot, szerintem jövő hét után, mert akkor jön Lunara + egyéb új dolgok.

You are not prepared.

(#10814) 0karmacoma0 válasza gulupeti (#10809) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

"Just an FYI, until leo & azmo get bugfixed they're both pretty gimped.
Leo - his W consistently falls off enemies for no reason.
Amodan - Taste for blood (imo only viable build) does NOT stack with black pool - meaning your dunks will be weaksauce."

Ha stackeltél akkor ez nagyon nagy "nerf"

Komment alatta:
Leoric: Hearthstone Edition.
"Steal 0-20% life from your opponent over 2-6 seconds." :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10815) Euron válasza DaveNo1 (#10813) üzenetére


Euron
csendes tag

Az már mindjárt itt van :)
Ezt jó hallani.

Egyébként a Starter Pack-ben lévő dolgokat hogy lehet aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#10816) adrian360


adrian360
őstag

így a verseny végére azért elég népszerű lett Thrall :) mégse halottak a melee assassinok (kerrigan is volt ) :D

epic momment : kipikkelik stitches-t erre oda rohan egy szervező és rákérdez hogy ez most komoly vagy bug :DD :DD :DD

(#10817) DaveNo1 válasza adrian360 (#10816) üzenetére


DaveNo1
veterán

Sokat is ért solo tankként, jelenleg szerintem messze a legrosszabb tank, gyakorlatilag semmi hasznosat nem tud, high lvl-ben a hookot már simán megoldják.

Előtte legalább volt Kerrigan is, és az nagyon jó meccs volt.

Kíváncsi leszek TL vs. Fnatic döntőre, remélem fogunk pár új dolgot látni :K

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10818) la_cc válasza Man0gatya (#10812) üzenetére


la_cc
addikt

lacc#2648

Vegyél fel. ;)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#10819) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#10817) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem az tetszik, hogy Liquid megmaradt ilyen kísérletezgetős csapatnak. A dmg Monkot pl náluk láttam először az előző versenyen. Crist nagyon bírom, meló közben életmentőek a délelőtt kezdődő streamjei. Lowell egyáltalán nem tetszett a Fnaticban és HL-ben se(Nagyon sokat dou Q-ztak Crisel már TL előtt is), de ebben a csapatban nagyon jól játszik. Remélem Grubby kommentál a döntőben, mindig nagyon jó dolgokat mond.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10820) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Amúgy ETC mitől lett ennyire népszerű? A gruppik tényleg jók progrockal meg az ulti is lehet gamechanger, de én mikor próbálgattam valahogy nem éreztem annyira tankosnak. Gyorsan szét lehet kapni, és hiába a Q, nem tudtam vele húgy menekülni, mint egy Muradinnal vagy Tyraellel. Mura amúgy erősebbnek tűnik a skálázás óta. Nagyon jól megy vele, és valahogy a sebzésem is sokkal nagyobb mint régen.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10821) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jézusom mi volt ez a befejezés :D Ez lett volna az eddigi legnagyobb comeback, 6% core, wow.

You are not prepared.

(#10822) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Dreamhack Winter visszajátszások Nincs még fent mind :/

Döntő 4. meccs befejezés. Hosszabbat még nem találtam, de ez valami hatalmas volt.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10823) Devas


Devas
őstag

Összedobtam 170-180 ezer forintból egy kis költségvetésű konfigot elsősorban HotS-ra.
Elég jól megyen vele: VIDEO

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10824) F-ECT$ válasza Devas (#10823) üzenetére


F-ECT$
titán

Hiába nvidia így is benéz nemhogy 60 alá, de 40 alá is az fps :(

Dive ever, work never.

(#10825) zola09 válasza F-ECT$ (#10824) üzenetére


zola09
aktív tag

Nekem is benéz, i7-4790-el és gtx 980-al. :))

(#10826) AxBattler válasza Devas (#10823) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem rossz, de 950 helyett 750Ti-t vettem volna, tápnak meg elég lenne egy FSP460-60HCN, és így egy 120GB-os SSD is belefért volna a keretbe - azt garantáltan megérezted volna.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10827) F-ECT$ válasza AxBattler (#10826) üzenetére


F-ECT$
titán

SSD "csak" a töltési időben jobb, ha elfér a memóriában a játék, akkor nem sokat jelent az fps-re nézve.

Dive ever, work never.

(#10828) Devas válasza AxBattler (#10826) üzenetére


Devas
őstag

950-nek jobb az ár/érték aránya, meg az i3 ki is hajtja. Tápnak azért választottam ilyen nagyot, mert ez volt a legolcsóbb moduláris normális belsővel. SSD-t majd talán akkor veszek, ha olcsóbb lesz. :)

Sajnos hiába tolja az ember a hardwarebe a pénzt, az FPS akkor is benéz 60 alá. Mondjuk itt a 130Mbps videofelvétel is leharapott vagy 5 FPS-t. :)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10829) AxBattler válasza F-ECT$ (#10827) üzenetére


AxBattler
félisten

Így van, és az általános használat során növeli a sebességérzetet.

(#10828) Devas
Apró tele van 750Ti-vel, úgy már sokkal jobb az ár/érték aránya. ;)

Ha a modularitás volt az elsődleges szempont, akkor érthető, de anno az ablakos N200-asomban volt elég hely a nem használt kábelek elrejtéséhez.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10830) MATEO6600


MATEO6600
őstag

"Bemegy 40 alá az fps :D " Akkora probléma ez? :D nekem sosem megy 30 fölé full lowon, és sosem azon múlik ha elcseszem a mikrózást... elkényelmesedtünk :)

(#10831) Devas válasza AxBattler (#10829) üzenetére


Devas
őstag

Az a baj a 750 Ti-vel, hogy nem raknám ez a proci mellé, mivel sokkal erősebb VGA-t is ki tud hajtani (akár egy 960-asat is).
A használt 750 Ti ár/érték aránya lenne kb a vadiúj 950-esével egy szinten, akkor meg új gépbe nem fogok használt cuccot építeni, amire talán garancia sincs. :)
960-at pedig már azért nem vettem, mert az mellé már "illene" egy i5-ös proci is. i5 meg kihajtja a 970-est... és mire észbekapok már 250 ezres gépnél járok. :)

Amúgy tápon valóban lehetett volna fogni pénzt, a kábelek is elfértek volna, de mégis ez mellett döntöttem.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10832) F-ECT$ válasza MATEO6600 (#10830) üzenetére


F-ECT$
titán

Számít azért.

Dive ever, work never.

(#10833) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Első statisztikák dreamhackről

Mellőzött hősök: Artanis, Azmodan, Cho’Gall, Gazlowe, Li Li, Murky, Nazeebo, Rehgar, Sgt. Hammer, Tychus, Zeratul

Új Carbot animáció ;] ;]

You are not prepared.

(#10834) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Enter the storm EU

TCM csapatban Holocarantus a magyar srác?

You are not prepared.

(#10835) Reno7 válasza DaveNo1 (#10834) üzenetére


Reno7
senior tag

Aham.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10836) DaveNo1 válasza Reno7 (#10835) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát már az első körben kiestek valami ismeretlen csapattól

You are not prepared.

(#10837) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Egy jó cikk az elmúlt fél év meta változásáról, érdemes megnézni :

http://www.gosugamers.net/heroesofthestorm/features/4574-meta-snapshot-muradin-stands-the-test-of-time

You are not prepared.

(#10838) zws válasza DaveNo1 (#10837) üzenetére


zws
senior tag

Jó kis cikk, de azért remélem hogy nem azért csinálták, hogy murát nerfeljék :D

(#10839) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Holnaptól:

Malfurion
Valla
Anub'arak
Tassadar
Gazlowe
Nova (at 12)
Artanis (at 15)

You are not prepared.

(#10840) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#10839) üzenetére


F-ECT$
titán

Legalább a héten akkor leesik 45% alá Artanis wr-je, és buffolni fogják :)

Dive ever, work never.

(#10841) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#10840) üzenetére


holozis_HUN
veterán

De jó lesz, gagyába rázom a kezdő Artanisosokat :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10842) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#10840) üzenetére


DaveNo1
veterán

WR nem egy sokat mondó statisztika a legtöbb esetben pl. most Hotslogban Abathur a legrosszabb ha Cho'Gallt nem nézzük, pedig Abathur nem rossz hős.

Tassadar 44%, pedig szintén erős hős, versenyeken gyakori pick vagy ban.

Diablo 55,6% meg kicsit túlzásnak tűnik, az utána következő Warrior Johanna 51,7%-al.

De Jaina is csak 47% pedig a leguniverzálisabb Assassin.

You are not prepared.

(#10843) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#10839) üzenetére


Gyuri27
félisten

Anubot megnézzük.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10844) DaveNo1


DaveNo1
veterán

DreamHack Winter infógrafikája

ETC, Tyrande, Tassadar, Kael'Thas minden meccsen vagy pickelve volt, vagy bannolva.

You are not prepared.

(#10845) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#10844) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy én vagyok noob, de ahová jó a Medic, oda miért nem jó Rehgar? (Nekem még mindig 65% feletti vele a WR-em HL-ben.)

Dive ever, work never.

(#10846) adrian360 válasza F-ECT$ (#10845) üzenetére


adrian360
őstag

medic single tageten kitolja sima abilityből azt a healt amit rehgat ultiból. azért nem szeretik szerintem reghart mert a AH-n nagy a delay, az alatt az 1 sec alatt simán lenyomják burst-ből a targetet. valamikor akkor szorult ki mikor bejött KT - Jaina burst páros stabilan a metába. a chain heal meg nem hoz annyit, illetve zabálja a manát nagyon.

Más a HL és más a verseny, ahol tényleg együttműködik a csapat, és rendes targetfókusz megy.

(#10847) salaam


salaam
senior tag

Épp a 9699. legenddel játszok, jó sokan vannak így utolsó napra ;)

(#10848) salaam válasza salaam (#10847) üzenetére


salaam
senior tag

Nyilván a másikba akart menni :DDD

(#10849) Metacska válasza adrian360 (#10846) üzenetére


Metacska
aktív tag

Ezért kell skill Rehgar-nál az ulti landoltatásához. Nyilván nem akkor kell elnyomni, amikor null hp-s a target. Ugyanez áll fenn Jaina ring-jével kapcsolatban is. Nehéz jól landoltatni, ezért magyarázza mindenki, hogy a frost avatar az egyetlen jó ulti.

(#10850) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Akinek van ideje ezt érdemes átfutni, Liquid Chris osszerakott egy egész komoly tier és talent listát :

https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/3uvhvo/talent_builds_for_every_hero_tierlist_by_liquid/

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.