Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) AxBattler


AxBattler
félisten

Amit hiányolok: hősválasztó képernyőn ki lehessen szűrni az általam nem birtokolt free rotation hősöket. Idegesít.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10302) zws válasza AxBattler (#10301) üzenetére


zws
senior tag

Hát ez lehet téged zavar, de még senki nem halt bele :)
Vannak ennél sokkal nagyobb problémák :D

(#10303) AxBattler válasza zws (#10302) üzenetére


AxBattler
félisten

Na ja. Nova buff-nak viszont örülök, ideje volt már! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10304) 0karmacoma0 válasza AxBattler (#10301) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Főleg draft alatt. Azt a képernyőt régen meg kéne reformálni, remélhetőleg meg is fogják mert a ban miatt alapból hozzányúlnak majd.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10305) Wolverine válasza konqueror (#10293) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze, ez nem lesz gond, csak össze tudunk majd futni in-game :) A BattleTagem Ydrisselle#2750; írd oda megjegyzésbe, hogy ki vagy, ellenkező esetben aligha fogom elfogadni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10306) konqueror válasza Wolverine (#10305) üzenetére


konqueror
csendes tag

asszem friend noteot csak te tudsz megadni már meglevő friendeknek, legalábbis most ahogy nézem úgy tűnik, csak friend requestet látok itt

viszont a nevem ugyanaz mint itt :) most el is ment a request

(#10307) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#10304) üzenetére


DaveNo1
veterán

Egy kereső nem ártana bele, talán jövő év elején ez is belekerül.

Elvileg a jövőheti patchben lehet jön az új scaleing is, tehát jelentős változások várhatóak a következő hetekben .

You are not prepared.

(#10308) F-ECT$


F-ECT$
titán

Free week:
Malfurion
Valla
Tyrael
Thrall
Chen
Sgt. Hammer (Available after player level 12)
Lt. Morales (Available after player level 15)

Aki nem ismeri Morales-t: iszonyat gyenge hős az első pár szinten, főleg a folyamatos oom miatt. A későbbi szinteken is nehéz vele játszani, mert nincs csapat healje (lvl 20-on sem érdemes a shieldet választani, csak spéci esetekben) és nincs burst healje sem, de általában a hosszú játékok kedveznek neki.

Mivel mindenki ki akarja most próbálni, ezért én javaslom, hogy aki nem csapattal megy QM-be, az vigyen cc képes warriort, mert azal tud jól együttműködni.

Dive ever, work never.

(#10309) AxBattler válasza F-ECT$ (#10308) üzenetére


AxBattler
félisten

Thrall! Végre! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10310) F-ECT$ válasza AxBattler (#10309) üzenetére


F-ECT$
titán

Ő egyébként jó lehet Morales mellett, csak legyen legalább 1 warrior is a csapatban.

Dive ever, work never.

(#10311) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#10308) üzenetére


DaveNo1
veterán

Következő patchben úgyis buffolják, azt mondták azt akarják, hogy kb minden hőssel meglegyen az 50%.

You are not prepared.

(#10312) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#10311) üzenetére


F-ECT$
titán

Matematikailag úgysem lehetséges, hogy minden hőssel meglegyen az 50%, de egy kis buff welcome. (Bár a hp-ját már buffolták, az azért kimozdította a 40% wr-ből, már majdnem 50%.)

Nekem egyébként tetszik, de nem jó minden csapatba, mert ha nincs erős frontline, vagy túl sok a bejövő aoe, akkor nem sokat tud tenni.

Viszont Rehgar még mindig bejövős, egy Uthert vagy épp Morales-t lenyom healben, igaz nincs cc-je, és jelenleg nem is tier 1-es (sőt hotslogs alapján elég csíra a wr-je is), de én tartom vele a 60+ wr-t.

Dive ever, work never.

(#10313) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#10308) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Thrall, tyrael és morales érdekel, meg asszem ezek még nem lvl 5, jól jön egy kis gold :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10314) Metacska válasza F-ECT$ (#10308) üzenetére


Metacska
aktív tag

Mivel kompetetív játékban kizárólag healer vagyok, ezért fontolgatom, hogy megvegyem, mivel megvan az összes healer. Eddig azért nem volt must buy, mert gyenge, annak ellenére, hogy a heal rate-je unique.

A helyezkedést pedig nem ennél a karakternél kell megtanulni, az az összes healerre érvényes. Szerintem játékstílus tekintetében Rehgarra hajaz. Ő is single support, kivéve az alap healjét, ami ugye burst és chain megy 3 teammate között. Ezt kivéve vele is 1 csapattársra fókuszálsz, lás a shieldet és az ultit.

Hogy látod FECTS, érdemes már most megvenni, van annyira jó, hogy előrébb legyen pickelés szempontjából, mint egy BW vagy egy Lili, akik meglehetősen hátul vannak a metában? Vagy várjak?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10315) TBT válasza AxBattler (#10309) üzenetére


TBT
addikt

Hajajj micsoda Doomhammer lesz itt a héten! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10316) F-ECT$ válasza Metacska (#10314) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is megvettem már az összes supportot, a ranged assa stílus mellett ők jönnek be leginkább.

BW a nerf előtt volt jó, azóta nálam az utolsó. Li Li elég jó hotslogs szerint, régebben tetszett is, de mostanában nem annyira jön be, talán csak akkor ha 0 stun van az ellenfélnél.

Morales akkor jó, ha:
-van kire tenni a Stim Drone-t (Valla, Raynor, Kerrigan) / olyan pálya van, ahol használható a Medivac
-van kellő cc a csapatban, hogy meg tudjanak védeni (főleg lvl 16 előtt)
-nem jumper comp az ellenfél (Muradin, Tyrande, Tyrael)
-van erős front line, azaz min 2 wari, vagy 1 wari, 1 melee assa
-nem várható túl nagy aoe az ellenféltől
-nincs 2 burst hero az ellenfélnél (a safeguard + heal sem elég ez esetben)

Elnézve az elmúlt HL meccseimet, még mindig inkább Uther vagy Rehgar a fő solo healer, néha Malf. Moralest esetleg még 2 healeres felállásba tudnám elképzelni Tyrande mellé.

Szóval ha van rá 10k-d, és a free heti kipróbálás után is tetszik még, akkor szerintem megvehető, de arra készülj, hogy csak korlátozottan használható.

Dive ever, work never.

(#10317) adrian360 válasza Metacska (#10314) üzenetére


adrian360
őstag

azért ha valakit kifókuszálnak akkor Regharral megy rá a nagy heal. ha téged fókuszálnak akkor magadra.

ezzel szemben a Morales magára nem tud közvetlenül healelni, és a nagy fokusz dmg-től se tudja megmenteni a csapattársat.

(#10318) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ma quest miatt Zeratuloztam párat, meg úgyis free (nincs meg) és kitoltam a lv5-öt. szórakoztató a játék, de érezhetően nagy a skillcap. De mit lehet csinálni ha az ellen folyton egy kupacban van? nem lehet kiszedni az elcsatangolókat így, mert azonnal meghalsz, még a wormhole se életbiztosíték.

viszont Abathurt levadászni vicces vele, bár nem értettem miért ment vissza folyton oda, ahol már 2x is megöltem... hiába van fal mögött tornyoknál, kb 2hit, aztán blink elfelé.

(#10319) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Iszonyatosan bejönnek az új herok és a pálya. Találtam egy hosszabb vidit és nagyon jól kitaláltnak tűnnek a Herok. Ez a Zerge ugrálás idegesít de a poison dmg beteg, A farkasember baromi szórakoztató lesz, főleg annak aki szeretni a melee és ranged assakat is, Chagall meg teljesen eredeti, hatalmas ötlet. A pályát úgy oldották meg, hogy legyen értelme a siege-nek és baromi taktikusan kelljen majd játszani.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10320) F-ECT$ válasza whitezo88 (#10318) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó csapat ellen nem sokat ér Zera / Nova, pont azért, mert együtt mozognak. Ilyenkor nem az 1vs1 keresésre kell Zerával törekedni, hanem a szeparálásra: ha 2-3 embert sikerül betenni VP-be, akkor a maradékból már könnyen leszed a csapat egyet, onnan meg 5v4.

Aba sale volt nemrég, csomó fogalmatlan megvette.

Dive ever, work never.

(#10321) 0karmacoma0 válasza whitezo88 (#10318) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Óvatosan scoutolsz és TF-ben jól helyezed el a Voidot, valamint levágod-elkergeted a sérült törékenyebb karaktereket. Nem szabad beugrálni 5 közé, el kell fogadni, hogy együtt mozognak. Semmiképpen se te engage-elj, max ha biztos a tökéletes Void.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10322) Madwe válasza adrian360 (#10317) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csakhogy rehgarral máshogy pozicionálsz eleve, frontline vagy, moralessel meg minél hátrébb annál jobb :D + van gránátja. meg van traitje amivel ha mást healel ő is gyógyul. Röviden: sok szempontból nagyon más, de tud ő is életképes lenni :)

(#10323) holozis_HUN válasza whitezo88 (#10318) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én is szeretek vele abathurt vadászni :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10324) F-ECT$ válasza Madwe (#10322) üzenetére


F-ECT$
titán

meg van traitje amivel ha mást healel ő is gyógyul
A trait-je nem ez, hanem ha 4 secig nem támadnak, akkor gyógyul. Amire te gondolhatsz, az lvl 13-tól elérhető csak és talent.

Csakhogy rehgarral máshogy pozicionálsz eleve, frontline vagy
Nem igazán, legalábbis jó csapat ellen 1 cc és kb halott is vagy. Néha odamehetsz farkas formában előre, de csak 1-1 kis elterelés idejére, utána hátra kell húzódni vele is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10325) Reno7


Reno7
senior tag

Rexxarral mia helyzet? Mennyire használható random csapatban?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10326) F-ECT$ válasza Reno7 (#10325) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem megvan, de nagyon nehéz játszani vele, ha nem vagy jó mikróban. Folyamatosan 2 testet irányítani, és még a skill shotokra is figyelni elég nehéz, emellett Rexxar könnyen is hal, de a medve se bír ki túl sokat. Az 50% wr hozható vele, de kell hozzá egy kis gyakorlás.

Dive ever, work never.

(#10327) DaveNo1 válasza whitezo88 (#10318) üzenetére


DaveNo1
veterán

5 közé nem érdemes bemenni mert bedarálnak ki kell várnod amíg valaki leszakad. 13-on a wormhole-t kell talentelni, azzal be lehet blinkelni kettőt odacsapni és kiblinkelni, de erre 2 seced van szóval jó reflexeket igényel és mint írtad magas skillcap.

Amit jól kell még tudni használni az a Void Prison, jó zónázással külön lehet választani 2-3ra a csapatokat, 3 hősre rádobni a VP-t, másik kettőt meg bedarálni.

0karmacoma0: Nekem is tetszenek az új hősök, végre jön olyan ranged assassin ami nem mágus, és olyan hős ami át tud alakulni. Múltkor írtam hogy nem lenne rossz egy Feral Druid, most kb. ehelyett jön Greymane, aki emberi + worgen alakban is lehet. Azt mondták Blizzadosok, hogy az új hősöknél a mobilitásra mentek rá, Lunana pl. alapból +20% speeddel fog nyomulni (cserébe mountolni nem tud), így rohadt jól ki lehet vele kerülni az AOE-kat, skillshotokat.

Reno7: Maintanknak nem jó, második warriornak szokták használni. Muradinnal kombinálva jó stunlockot lehet tolni, de MIsha stunja nem könnyű, nagyobb skillt igényel, ahogy Fects is írta.

Madwe: Talent rework óta nem kell Rehgarral a frontlineba menni (akkor a Feral Lunch miatt volt jó), nagyobb harcban elég vele távolról healelni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10328) Metacska válasza Madwe (#10322) üzenetére


Metacska
aktív tag

Rehgar frontline? Az kéne még.

Amit én be merek vele vállalni Rehgarral az a csapattárs(ak) menekítésénél a body blockok hazsnálata és a 1-2 secig tartó basic attack.

Ha frontline-ban odaállnék, még shielddel is elolvadok 4 sec alatt, ha ezek után elultizom magamra frontline-ban akkor már akár újabb 3 secig is kibírom. :D

(#10329) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#10327) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nagyon tetszik a mobilis irány. Nekem mindig is a mobilisabb herok jöttek be. A 20% meg hatalmas, már Aba copynál is éreztem, hogy ezerszer jobban megy a stutterstep.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10330) Mister_X válasza holozis_HUN (#10323) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én Abathurral szeretek Novát és Zerát vadászni ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10331) Reno7 válasza F-ECT$ (#10326) üzenetére


Reno7
senior tag

Akkor azt hiszem nem nekem való. btw A medvével lehet másik lane-en xp-t gyűjteni?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10332) Madwe válasza Metacska (#10328) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rework elött az volt, igaz azóta nem nagyon megyek vele mert leesett tierben a béka segge alá... azt hittem maradt a frontline szerepe, tévedtem... anno egyébkén úgy kellett vele, s elég jó kis healer volt, ma már nem az...

(#10333) F-ECT$ válasza Madwe (#10332) üzenetére


F-ECT$
titán

De, jó healer. Csak minden másban gyenge.

Dive ever, work never.

(#10334) Devas


Devas
őstag

Stiches OP :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10335) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sokan akarjátok Fenixet? Vigyázzatok, mert a végén megkapjátok a Legacy of the Voidból :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10336) DaveNo1 válasza Mister_X (#10335) üzenetére


DaveNo1
veterán

Spoiler alert? Amúgy mondták hogy jövőre jön.

+ blackwing is.

You are not prepared.

(#10337) salaam


salaam
senior tag

(#10338) TBT válasza salaam (#10337) üzenetére


TBT
addikt

Winter Plum Sylvanas

Hmm, jöhet! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10339) tomazin válasza salaam (#10337) üzenetére


tomazin
veterán

Okos húzás így karácsony környékén az éves stimpack.
Illetve okos húzás (bár az ára ugye a kérdés) 4mountot berakni egy csomagba.

TBT Akkor is, ha csak egy nagy szilva lesz, fagyos szívvel maggal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10340) TBT válasza tomazin (#10339) üzenetére


TBT
addikt

Azért csak nem. Valami szexi skint adjanak neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10341) DaveNo1 válasza salaam (#10337) üzenetére


DaveNo1
veterán

Úgy néz ki jövőhéten akkor csak PTR jön, bár a hivatalos honlapon az van, hogy 17-től indul a Cho'Gall küldetés. Vajon jön mellette még Lunara vagy Greymane? Érdekes lenne ha csak egy ingyenes hős lenne most még hetekig.

You are not prepared.

(#10342) holozis_HUN válasza TBT (#10340) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A pénzes sylavanas skin egész jól néz ki, és legalább ember színű bőre van :D mondjuk azok a macskát megszégyenítő fülek :D igazából bejön és szeretem magát a hőst is, ő a legmagasabb szintű hősöm :) fegyetek fel barátnak, összífoglalóban a nevem :)

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10343) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#10342) üzenetére


F-ECT$
titán

Sylvanas nálam elég szar WR-rel fut (~40%), mondjuk ez majdnem 100%-ban QM és nem HL. QM-ben meg nagyon sokszor vagy tank vagy healer nincs, anélkül meg eléggé törékeny. Emellett rohadt sok a Nova / Zera is, azoknak meg kb 2-3 sec szétszedni, sokszor arra nincs időm, hogy elteleportáljak, de ha sikerül is, akkor is utánam tudnak nyúlni.

Dive ever, work never.

(#10344) Madwe válasza F-ECT$ (#10343) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sylvanas akkor must pic kb hlben, ha főleg ability compra megy az ellenfél s szétszedi őket ilyenkor a wailing arrow. nomeg pár pályán a splitpush ahol jelentős, ott is jobb, mint amúgy.

(#10345) TBT válasza holozis_HUN (#10342) üzenetére


TBT
addikt

Igen (szuper az a skin is), akkor még "ember" volt és ott még a hangja sem volt "idegbeteg". Jó csaj is volt ő a WarCraft 3-ban, aztán jött Arthas és megbökte. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10346) holozis_HUN válasza TBT (#10345) üzenetére


holozis_HUN
veterán

De sunyi volt, Arthast már ezért is nem választom többet, pedig lvl 6-os :D ;]

Hol lehet megtekinteni, hogy hogyan néz ki a skin?

Amúgy mostantól (17:30) elérhető vagyok pár meccsre, rank 37, hősök: Sylvanas, Zeratul, Artanis, Nazeebo, Li Li akikkel szoktam nyomni :) Másodlagosak: Anubarak, Valla.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10347) TBT válasza holozis_HUN (#10346) üzenetére


TBT
addikt

Ez még csak Datamine. Erre a skinre utaló nyomok is vannak a jelenlegi PTR buildban, viszont skin ténylegesen még nincs. Meg aztán ha valóban lesz belőle valami, a Blizzard úgy is be fogja jelenteni valami videó formájában (ahogy eddig is tette).

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10348) salaam


salaam
senior tag

Megy a fragbite verseny, Khaldorral és Tetcherrel.

[ Szerkesztve ]

(#10349) TBT válasza TBT (#10347) üzenetére


TBT
addikt

Csak emlegetni kellett!

Be is futott a videó az újdonságokról! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10350) Madwe válasza TBT (#10349) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a vége ultralol

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.