Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Az a király, hogy Cho és Gallt is lehet külön szintezni szóval dupla gold :K

You are not prepared.

(#10552) Ch0b válasza zola09 (#10546) üzenetére


Ch0b
tag

Na én is felvettelek, hátha nem támadtak le sokan és délig meg tudjuk csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#10553) whitezo88


whitezo88
nagyúr

akinek kell most chogall, jöhet hozzám, AI ellen letoljuk a kettőt húsz perc alatt.

(#10554) konqueror


konqueror
csendes tag

Zola, Salaam, titeket felvettelek Chogallért konqueror#2441 néven, White, téged nem találtalak meg a listában :)

(#10555) WayneGace


WayneGace
őstag

Van Cho'Gall chat. Ha esetleg valakinek kellene.

Gall egyedül is elég durva sebzést produkál.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10556) Ch0b


Ch0b
tag

Túl alacsony a CD a képességeken, ezt tuti nerfelni kell.

(#10557) whitezo88 válasza Ch0b (#10556) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hammer of twilighton is csak 15sec, igaz az csak egy stunos cleave de a tobbi normalis szerintem. Muszaj erosse tenni mert ez nem Abathur, itt egyszerre hal ket jatekos mindig.

(#10558) Ch0b válasza whitezo88 (#10557) üzenetére


Ch0b
tag

Azért nem kell átesni a ló túloldalára. Most jelenleg túl erős. Legalábbis Gall képességeire nagyobb cd kell. A másik meg, hogy te meg azt ne felejtsd el, hogy lehet kettő hal meg, ha meghalnak, viszont kétszer annyi élete is van a karakternek, amit nem egyszerű leverni.

(#10559) zws válasza Ch0b (#10558) üzenetére


zws
senior tag

Egy napja sincs bent, ne h már ennyi idő alatt eldöntsétek túl erős-e vagy sem :)
Pár nap és kiderül mennyire erős, mik ellen erős, mik a gyengeségek, lehet-e olyan csapatot építeni köré ami nagy eséllyel win stb.

(#10560) DaveNo1 válasza zws (#10559) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azok a hősök biztos jók lesznek ellene, akiknek van Giant killer talentje, mert böszme nagy HP poolja van ;]

You are not prepared.

(#10561) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Valakinek beadta már az új pályát? Most indítom a tizenötödik kört reggel óta, de eddig még nem találkoztam vele. Mintha a patch noteban az lett volna, hogy most jön :(((

(#10562) Madwe válasza Ch0b (#10558) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gall dmgje tényleg elég nagy tud lenni. Azonban kicsit könnyen hal - már ahoz képest hogy 2 ember... Hp poolja rendben van, de cho talentezhetne jobb túlélésre is - legalábbis streameken ez tűnt fel. Nem elég h abához képest két ember hal, de aba xp gyűjtése sincs meg neki, sőt, pont h hátrányba kerül ez a két eber bárki máshoz képest...

Szóval a mage része sztem rendben van, a tank része kicsit kevésbé így látatlanban...

(#10563) Metacska válasza Shadowguard (#10561) üzenetére


Metacska
aktív tag

Szerintem egyelőre csak PTR az új map. Tévedek?

(#10564) Gyuri27


Gyuri27
félisten

5 meccs 5 lose. Nem értem én ezt az mm-t. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#10565) adrian360 válasza DaveNo1 (#10560) üzenetére


adrian360
őstag

meg amelyik %-os dmg-t vesz le. mint pl Leoric drain, vagy a Kharazim SSS

(#10566) adrian360 válasza Shadowguard (#10561) üzenetére


adrian360
őstag

benne van a patch-ben hogy még nem élesítik, nem volt elég a ptr a teszteléshez (illetve nem dolgozták fel az adatokat)
[link]
- Please note: Towers of Doom is not currently available in the live version of Heroes of the Storm, as PTR testing has not yet concluded.

[ Szerkesztve ]

(#10567) Shadowguard válasza adrian360 (#10566) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Oh, köszi, ezt benéztem :) Igazság szerint tegnap nagyon késő este olvastam át a változásokat és bennem az maradt meg, hogy Mine ki, új map be. Akkor nem is erőltetem, mára már elég volt ennyi.

Butchert egyre biztosabb, hogy megveszem így a skálázás után. A maga módján vicces, hogy meat-es, AA-s builddel jobban életben lehet tartani, mint artanist (direkt mentem vele is két kört, még mindig vachak).

(#10568) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ha Cho'Gall top tier lesz, akkor Raynor is, 13 után hatalmasakat lő bele :DDD

You are not prepared.

(#10569) zws válasza DaveNo1 (#10568) üzenetére


zws
senior tag

Hát meg ahogy tegnap láttam streamen, Leoric is leszívja rendesen az életét :D

(#10570) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Mennyi ideig lehet megszerezni cho gall-t coop -ban ?

El. Psy. Congroo.

(#10571) DaveNo1 válasza adamkaa777 (#10570) üzenetére


DaveNo1
veterán

január 1

You are not prepared.

(#10572) F-ECT$ válasza adamkaa777 (#10570) üzenetére


F-ECT$
titán

November 17 - Január 1

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10573) Metacska válasza F-ECT$ (#10572) üzenetére


Metacska
aktív tag

Szerintem 1 hét és már csak annak nem lesz meg, aki nem akart vele játszani.

(#10574) DaveNo1 válasza Metacska (#10573) üzenetére


DaveNo1
veterán

Már most nehezebb embert találni a 4 wines Q-ra a 2200 goldért, pár nap múlva kb lehetetlen lesz megcsinálni

You are not prepared.

(#10575) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#10574) üzenetére


F-ECT$
titán

Én kb le is mondtam róla, hogy az a 2.2k meglegyen akár 1x is, mondjuk olyan nagyon nem is kell a gold.

Dive ever, work never.

(#10576) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#10575) üzenetére


DjDanee87
addikt

Olyan nehéz embert találni már most? Igaz én reggel csináltam meló előtt még, akkor folyamatosan ment a general chaten is a party keresés, meg állítólag van chogall chat is erre a célra.

(#10577) Metacska válasza DjDanee87 (#10576) üzenetére


Metacska
aktív tag

Most is pörög a chat. Nekem még kell 2 win. :)

[ Szerkesztve ]

(#10578) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#10576) üzenetére


F-ECT$
titán

A hőshöz 2 win kell, a questhez 4, ez eleve 12 játék átlagosan, nekem meg kb napi 4-5-re van időm esténként. Így a 3-ik napon lenne meg az első quest, addigra szerintem az emberek többségének meglesz, talán hétvégén még lesznek páran, akiknek nem.

Dive ever, work never.

(#10579) Klemice válasza F-ECT$ (#10578) üzenetére


Klemice
senior tag

2+4=6
easy AI ellen a legegyszerűbb lenyomni, mindenki így csinálja

(#10580) TBT


TBT
addikt

Cho’Gall Trailer

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10581) Vyndree


Vyndree
őstag

Lemaradtam, hogy működik ez a Cho'gall? Partyba kell legyek valakivel ez oké, de akkor sem engedi. Tehát meg kell venni hogy tudjak vele játszani?

* látom közben, az egyik játékosnak a tulajdonában kell lenni. :(

[ Szerkesztve ]

(#10582) rat79


rat79
újonc

Üdv

Csak hobbi szinten tolom a HOS-t és igazándiból nem is sokat foglalkozom vele, de ez a Cho most kiborított.
Én speciel csak quick meccseket játszok így elfogadom, hogy a team-play néha nincs :-) Ennek megfelelően szoktam játszani és minden karakter ellen kiállok 1-1 ellen, max felveszem a nyúlcipőt ha muszáj. Ez ellen a Cho ellen viszont esélytelen vagyok. Ha 1/4 élete van, akkor is megöl míg más karakternek 1/4 élettel esélye sincs. Gyakorlatilag megölték a quick meccset. 3-ból 3 vereség, ebből 2 súlyos. 16-11-el még sose vesztettem! Nevetséges. Nem tudom másnak mi a tapasztalata, de kíváncsi vagyok. Ha ez így marad, akkor nem sok értelmét látom a játéknak. Erősebb, gyorsabb és távolra is hatékony. Végig gondolta ezt valaki egyáltalán? Ismétlem, quick meccsről beszélek. Volt, hogy 1v3-ba életben maradt.

(#10583) Pocok256


Pocok256
veterán

Ha véletlenül valakinek meglenne choogal és megszánna :)
Black#2824 :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#10584) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Cho’Gall 1 win meg van. Már csak 1 kell.
A srác nagyon jól tolna. Én csak néztem mint egér a lisztbe. Viszont komoly játék volt. Picit op a szentem, bár 2 ember kell hozzá. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#10585) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Én is keresek valakit :D aki átadná cho'gall erejét :D

(#10586) DaveNo1 válasza Vyndree (#10581) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lassan már mindenkinek van, hun csatin, de itt is fél másodperc alatt találsz embert hozzá. Mondjuk megéri itt egymást segíteni a 4 wines q miatt mert az a nehezebb :D

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10587) F-ECT$ válasza rat79 (#10582) üzenetére


F-ECT$
titán

Cho 2 ember, ezért nincs esélyed ellene.

Dive ever, work never.

(#10588) Pocok256 válasza Pocok256 (#10583) üzenetére


Pocok256
veterán

Na közben meg lett nekem is :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#10589) holozis_HUN válasza whitezo88 (#10557) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Az ok, hogy egyszerre 2 hal meg, de legalább az a 2 együtt van így könnyebb a team fight, nem kóricálnak el annyian, könnyebb egyben tartani a csapatot, szerintem erős lett nagyon. Zerával csípdesem alig volt hp-ja erre úgy el futott hogy csak néztem, nem lehetett elkapni, iszonyat, nem lehet így megölnicsak ha 4-en bezárják...

Nekem kell még 2 chogal-lal, akinek van legyen szíves felvenni :) leírásban benne vagyok

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10590) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Az meg lehet valahogy oldani, hogy a játék 2560x1080-ban ne torzuljon? Tehát mondjuk a kép két szélén legyen egy-egy fekete csík? Ablakban belelóg a start menü és nem lehet rendesen lefelé görgetni, torzítottban meg baromi szarul néz ki a játék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10591) ceripapa válasza CactuS (#10590) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Nem ,sajnos, nekem is ezzel van bajom :D

(#10592) Gyuri27


Gyuri27
félisten

1 Cho win kellene. Ha valaki kitolja velem megköszönöm.
xSmokex-2113

Amd - Radeon - Ryzen

(#10593) whitezo88 válasza F-ECT$ (#10575) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem szerencsém volt, találtam 2 ember 2-2 meccsre, AI-val nagyon hamar megvolt. a goldból meg megvettem Jainát :D

így 3 hős jött egy nap: Artanis, Chogall meg Jaina.

[ Szerkesztve ]

(#10594) CactuS válasza ceripapa (#10591) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én már az eredeti elvet sem értem, amivel magyarázzák, hogy miért nincs 21:9 support, de legalább akkor normálisan csinálnák meg azt, hogy nem támogatja. A fekete csík kevésbé zavarna :((

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10595) DaveNo1 válasza CactuS (#10594) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem a starcraft motor miatt? Amúgy jatszottam már én is szélesvásznon, de engem nem zavart a fekete csík

You are not prepared.

(#10596) CactuS válasza DaveNo1 (#10595) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha fekete csík lenne, az nem zavarna. Szimplán nincsen 2560x1080-as felbontás, így széthúzza a képet.

Ezzel magyarázzák. Ez bullshit. Mert akkor az összes 4:3 monitort ki kell kukázni, mert a 16:9 nagyobb szélességet ad.... Meg rare device... hogyne...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10597) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Csak én érzem úgy, hogy ezzel a Blizzcon champ bundle-el kb az összes olyan skint leakciózták, amin anno egyesével elgondolkodtam(-Leoric talán)? Hősök megvannak, így 20 lenne. Soha nem akartam optikai tuningra költeni, de basszus ezek tényleg a legjobbak, ráadásul mind az öt gyakran játszott herom.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10598) tomazin


tomazin
veterán

Akinek kell chogall, mert nem kapta meg irjon ram és mehetünk is.

(#10599) zola09 válasza CactuS (#10596) üzenetére


zola09
aktív tag

Én is 2560x1080-ban tolom, van fekete csík, ha Nvidia kártyád van segítek beállítani. Engem mondjuk brutál mód zavar, szóval megy is el a monitor a háztól. (pedig amúgy imádom)

(Közben látom hogy AMD-d van, abban nem tudok segíteni)

[ Szerkesztve ]

(#10600) CactuS válasza zola09 (#10599) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, nálam a játék fog menni, nem a monitor, ha megunom.

Minden más helyzetben baromi élvezetes a 21:9, csak ebben a játékban vannak vele problémák. Ha jól tudom a dota és a lol is támogatja ezt a képarányt, szóval nem a monitorral vannak problémák, hanem a Hots/blizzarddal.

Edit: viszont lehet, hogy Catalystban lehet hasonlót beállítani. Mit mókultál az nvidia driverben? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.