Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) zola09 válasza CactuS (#10600) üzenetére


zola09
aktív tag

Nvidia control panel -> Display -> Adjust desktop size and position -> scaling mode: aspect ratio, perform scaling on: GPU, override the scaling mode set by games and programs pipa.

Hát, igen, király a 21:9, de túl nagy blizzard fanboy lettem az évek alatt ahhoz hogy a játékokat dobjam a kukába, na meg pénz is van bennük, összességében annyi mint a monitorban.(csak hogy azt el is lehet passzolni)

(#10602) CactuS válasza zola09 (#10601) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, GPU scaling-et találtam, bár az 1920x1080-at nem scaling-eli valamiért, de 1680x1050-ben már ott a fekete kitakarás. Megy a scroll és nem kapok idegbajt tőle.

Köszi még 1x.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10603) tomazin


tomazin
veterán

még kell nekem 1 chos meccs, ha valakinek még nincs meg írjon és megyek

(#10604) zws válasza tomazin (#10603) üzenetére


zws
senior tag

Csatlakozz fel a hun csatornára, én rögtön találtam 2 embert hogy meglegyen a gold.

(#10605) holozis_HUN válasza CactuS (#10600) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én nem tudom magam elképzelni 21:9-es monitorral... Nekem 25" is széles 16:9-es aránnyal... Olyan széles, hogy be sem lehet látni (szerintem) egy 21:9-es monitort, de ez saját vélemény :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10606) AxBattler válasza zws (#10604) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt hogyan lehet? :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10607) Madwe válasza AxBattler (#10606) üzenetére


Madwe
nagyúr

beírod chatbe hogy /join hun

van még a /join chogall is ahol kb mpenként 10 ember jelzi h megvan neki cho s gyertek partyba... nekem ma kb 2mp volt míg találtam rá embereket :D szerencsére mind win volt, elég op a szentem így elsőre, főleg amikor a sok noob leáll 1v1ezni ami ugye 1v2 :)

(#10608) AxBattler válasza Madwe (#10607) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, holnap kipróbálom! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10609) Madwe válasza Madwe (#10607) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gall első ultiját szerintem nerfelni fogják, mert épületek ellen iszonyat op, core 60% körül volt, rajtunk kivül csak egy malf volt aki retreatelt mert feléledt 3 ellen de az ulti minimum 30%ot!!! lecsapott belőle a maradékot meg simán befejeztük...

(#10610) DaveNo1 válasza Madwe (#10609) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lvl20on ez még betegebb amikor mindenkit megsoroz ;]

Amúgy én ezeket a buildeket próbálgattam:

Cho

Tankosabb Cho

Gall

You are not prepared.

(#10611) Tyler Durden

Bocsi nem olvastam vissza, olyan kérdésem lenne, hogy volt aki nem játékkal kapta meg Cho-t? Tegnap beléptem /kb 1-2 hete nem is játszottam/ és jobb oldalt volt egy ajándék ikon, katt rá és máris ott volt a választható karik között.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10612) DaveNo1 válasza Tyler Durden (#10611) üzenetére


DaveNo1
veterán

Igen, osztottak véletlenszerűen is, nem csak Blizzconosok kaptak.

You are not prepared.

(#10613) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Jó ötlet volt ez a kezdeményezés Blizztől, bár a hero reménytelenül gyengének tűnik. Sokkal nehezebb a rotáció így és inkább Gall tűnik erősnek, Cho csak egy kimondottan gyenge hordozó. A berántós ulti az egyetlen olyan képessége ami tetszik. QM funra ettől függetlenül a legjobb hero, de most már jöjjön Lunara.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10614) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#10613) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hotslog winrate: 21,9 % ;] ez negatív rekord kezdésnél szerintem. Ami fura, mert nekem egyáltalán nem tűnik rossznak, tud mindent amit kell, bár Abarhur játékosként és Gallt preferálom.

You are not prepared.

(#10615) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#10614) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem akkor lenne jó, ha a 2 játékos tudna kommunikálni, mert különben nem lehet kihasználni a szinergiákat. Így viszont inkább 1.5 hero-nak felel meg, tehát folyamatos 0.5 hero hátrányban van a csapat.

Dive ever, work never.

(#10616) adrian360 válasza DaveNo1 (#10614) üzenetére


adrian360
őstag

az a legnagyobb hátránya hogy 1 karakter 2 játékos. így az összes CC már egyből 2 embert fog meg. A halálával 2 ember dől ki a sorból. a sárkányos pályán szerintem iszonyat hátrány. ( azt nem is tudom hogy sárkányba - garden terrorba be tud e egyáltalán ülni )

(#10617) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#10614) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem is Gall jön be jobban. Nehéz nem top dmg-nek lenni vele, pedig az AA-t lespórolták(végtelen manát kaptunk helyette). Choban minden idegesít. A lassú Q, a kicsit alul skálázott W, és még az e-t is tetű lassan gurítja el. A herok fele hard counter. Sonyaval kb le tudom szólózni, de Valla is nagyon megcsapta azok közül amikkel toltam ellene. Egy ellenfél Kharazimot láttam még, ahogy elolvasztotta a Chogallunkat az ultival.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10618) zola09 válasza adrian360 (#10616) üzenetére


zola09
aktív tag

CC-nél Gall ugyan úgy tud tovább skillezni, szóval azért nem egészen kettőt fog meg. Sárkányba / Terrorba ha beül, akkor Cho irányít továbbra is, Gall meg lő ugyan úgy ahogy eddig. Nyílván itt az e skill kiesik, ez az egyetlen hátrány. Én haverral toltam egy 10-12 gamet tegnap, 80-90%-os winratünk van vele, nagyon bejön. :D

(#10619) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#10617) üzenetére


DaveNo1
veterán

A Q Cho-nál nekem sem tetszik, hogy nem instant, nem is értettem miért van ez, hogy felpörgeti a karját aztán charge.....remélem ezen később változatnak, mert legalább lenne egy jó engage/disengage képessége.

You are not prepared.

(#10620) Madwe válasza adrian360 (#10616) üzenetére


Madwe
nagyúr

+ aoe heal se olyan jó náluk, ugyhogy khara, rehgar kapásból szarabb vele... moralesszel elég jókat mentem mögötte viszont... én eddig ahol velem volt chogall mind nyertem... amikor benne ültem se hiányzott a ts, csak résen kell lenni :)

(#10621) zws


zws
senior tag

Tegnap este mentem egy QM-et tyrandeval, pályának garden terrort kaptuk, csapattársak: Cho'Gall, Aba, Zagara. Rá se néztem az ellenfélre már tudtam, hogy kikaptunk, mégpedig azért mert nagyon is érződött az emberhátrány Aba miatt (nem is volt skilles).

Nekem amúgy nem igazán jön be Cho'Gall, maga a koncepció meg ötlet az szenzációs, meg azért 5-re felhúzom őket, de annyira nem fogott meg.

(#10622) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Astechel chogallozunk, első meccsen ellennél van Cho, lv5 :D ugye csapatban vannak, csak vicces.

(#10623) WayneGace


WayneGace
őstag

Elég nagy hátrány sokszor, hogy 2 játékos együtt mozog. A stun Gallra is kihat olyan szinten, hogy nem mozognak. Így pl. késnek egy kicsit. Lemaradnak teamfigthról, hasonlók. Jól számolom, hogy Raynor Seasoned Marksman + Giant Killer + Nexus Frenzy-vel lv20 után kb. 2 másodperc alatt 800+-t, Inspire használatával meg ezer felett sebzi Cho'Gall-t? Nexusszal attack speed 1,5 lesz.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10624) DaveNo1 válasza WayneGace (#10623) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gall immune a cc-re, vele akkor is lehet lőni.

You are not prepared.

(#10625) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#10624) üzenetére


F-ECT$
titán

Aoe cc-re is?

Dive ever, work never.

(#10626) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#10625) üzenetére


DaveNo1
veterán

Olyan mint az abathur kalap, azzal is tudsz lőni.

You are not prepared.

(#10627) WayneGace válasza DaveNo1 (#10624) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez világos. De stun, meg egy kis adok-kapok és máris két játékos nem ér oda pl. tribute-höz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10628) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Valaki chogall? Nekem kell még 2.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10629) Madwe válasza WayneGace (#10623) üzenetére


Madwe
nagyúr

Giant killer iszonyat counterje bizony. Ahogy leoric drain hopeja is az :) Ezek mellé kap vulnerabilityt s kb úgy tűnik el mintha sose lett volna...

Egyébként annyira hard counter, h a GK %os értékét megfelezném rajta - mondván 2 karakter - s még akkor is erősen megérezné, de nem lenne ennyire szar helyzetben.

(#10630) DaveNo1 válasza Madwe (#10629) üzenetére


DaveNo1
veterán

Majd jön a giant killer nerf, elegiggle :D

You are not prepared.

(#10631) fritzke


fritzke
csendes tag

sziasztok,

gall-t szintezném lvl5-re ai ellen, ehhez keresek egy rátermett cho-t. Mostantól kb 4-ig ráérek. Akit érdekel vegyen fel: #fizo2321

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#10632) Metacska


Metacska
aktív tag

Élvezhetetlen lett a játék. Mindenhol Cho és Gall van. QM-ben HL-ben. Ezt még megfűszerezi a matchmaking. Tyraelként kaptam egy Cho'Gallt egy Moralest és Rehgart. Talán ez volt a legszebb komp.

Megölik a játékélményt. Meddig tart még?? :O

(#10633) holozis_HUN válasza Metacska (#10632) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dettó ezt érzem... Tegnap volt egy meccs, ahol se velünk, se ellenünk nem volt cho gall, igazi felüdülés volt...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10634) Mister_X válasza Metacska (#10632) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most izzítottam be az SSD-t, majd lejön a játék s Raynorral megtanítom, hogy hol a helyük. Ha valaki hoz Tyrande-ot vagy Moralest, akkor buli lesz ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10635) zws válasza Mister_X (#10634) üzenetére


zws
senior tag

Tegnap mentem Raynorral direkt ebből a célból. Hát heal nélkül nem sok esélyed van hatásosan megsebezni, ha meg kombóval beránt magához már halott is vagy(Cho behúz, Gall AOE ulti) :D

Bízom benne, hogy azért pár hét alatt kikopik a népszerűsége, mert tényleg nem az igazi.

(#10636) adrian360 válasza Metacska (#10632) üzenetére


adrian360
őstag

én játszottam olyat hogy chogall + abathur mennyei volt ...

(#10637) F-ECT$ válasza adrian360 (#10636) üzenetére


F-ECT$
titán

Chogall + aba + murky + gaz, the DREAM :)

Dive ever, work never.

(#10638) zola09


zola09
aktív tag

(#10639) tomazin válasza zola09 (#10638) üzenetére


tomazin
veterán

akik esetleg legendery skinre pályáznak azoknak jó lehet (ui. azt nem 50%olták le, csak 75 ha jól emlékszem)

(#10640) DaveNo1 válasza zola09 (#10638) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért ez elég komoly, HS-ben előbb vágnak hozzád egy darab követ, minthogy bármi leértékelés is legyen ;]

You are not prepared.

(#10641) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#10640) üzenetére


F-ECT$
titán

Haldoklik a hots? :)

Dive ever, work never.

(#10642) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#10641) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az egyik probléma vele, hogy sokan túl drágának tartják, és akiknek már LoL és Dota2-ben megvan sok minden nem éri meg váltani.

Mondjuk a régi hősök gold árát kicsit intenzívebben is vihetnék lefele, nem csak patchenként 1-1. + lehetne Gold leértékelés.

A másik, a még mindig fennálló MM probléma (ígéretek alapján elvileg heteken belül jön az új MM rendszer), és a kompetitív rész hiánya...kíváncsi vagyok, hogy jövő év elején ha jön a sok újdonság (pl. Aréna mód, ladder, stb), akkor az lök-e a játékon.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10643) WayneGace


WayneGace
őstag

Hl-ben ritkán találkozok cho'gall-lal. Annak örülök, ha ellenfél csapatban van. Szerintem nem nehéz kezelni. Qm-ben már csak a lv5 elérése miatt is sok lesz egy ideig szerintem. Hisz új és lényegében ingyenes hős. Kb. annak nincs meg, aki nem akartja.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10644) adrian360 válasza WayneGace (#10643) üzenetére


adrian360
őstag

tegnap elég sokat játszottam, 18 meccs, kétszer volt chogall, mind a kétszer nálunk, egyet behúztunk, mert az ellenfél csapat is retard volt, de a második szinte esélytelen volt. Viszont az a rengeteg abathur és murky hihetetlen idegesítő. nem lenne baj ha tudnának játszani, de nem, nem tudnak.

(#10645) zws


zws
senior tag

Mentem ma 6-7 meccset és nem volt chogall, lehet elveszett kicsit a varázsa végre :D

(#10646) Devas válasza zws (#10645) üzenetére


Devas
őstag

Vagy feladták a queue-t. Biztos hosszu sorok kigyoztak a Nexus bejaratanal, mikor mindenki Cho'Gall-al akart jatszani. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10647) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Easter egg: amikor beléptek (ahol lehet csinálni a looking dor party-t) ha rákattintotok chogall melleti agancsos szörnyek (az arcából jön ki az agancs) a fejére kap egy szemüveget :D

Bocsi, hogy telóval fotóztam, de telórol írok.

Jobb alsó sarokban a tök is kap :D

Meg ha kattingattok a hős fejeire, akkor beszélnek.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10648) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Battle.net balance-t vissza lehet kérni? Akartam venni Sylvanas skin-t, és írta csináljak balance-t, csináltam, felraktam 10 euro-t, megint rámentem, hogy vásárlás és az volt, hogy lehet simán csak azt kártyával... Még nem írták jóvá a balance-t, vissza lehet kérni? Mert csak az a skin kell nekem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10649) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#10648) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nem, de már rég olvastam utána.

Dive ever, work never.

(#10650) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#10649) üzenetére


holozis_HUN
veterán

okés, mind1, ha már fent van, majd ha megint lesz vmi akciós (sylvanas skin csak 3.7 euro :Y ) akkor abból költök :) Remélem 3 nap múlva is az lesz, mire ráírják a balance-t....

El errar es humano y el perdonar, divino.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.