Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#10950) üzenetére


DaveNo1
veterán

AI ellen meg lehet csinálni szenvedés nélkül, mondjuk Cho nekem sem lvl5 még ;]

You are not prepared.

(#10952) CarajoEsp válasza F-ECT$ (#10950) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Miért nem? Ha gondolod mehetünk egy párat, szerintem rohadt buli, csak kell valaki, aki tud célozni:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#10953) zws válasza F-ECT$ (#10950) üzenetére


zws
senior tag

Nekem is ottvannak 3asként, majd egyszer fel lesz húzva 5re :D

(#10954) DaveNo1 válasza CarajoEsp (#10952) üzenetére


DaveNo1
veterán

Inkább Cho-hoz kell jó "vezérlő" célozni nem nehéz.

You are not prepared.

(#10955) nonsen5e válasza DaveNo1 (#10947) üzenetére


nonsen5e
addikt

Márpedig mi csapatként szoktunk menni általában 3-an, de van, hogy 4-en.
Összeszokni hogyan lehet? AI ellen játszottunk egy csomót, kommunikálunk meg összebeszélünk mindig, s komoly kihívást a legnehezebb szint sem jelent, QM-ben pedig 40-es plusz vérprofi szint alatt még nem nagyon dobott ellenfelet.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10956) Mister_X válasza CarajoEsp (#10952) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is szívesen látnék magam mellett valakit, akivel Cho'gallozhatnék. 2200 gold "veszett ügy", csak legalább ötösök lennének.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10957) DaveNo1 válasza Mister_X (#10956) üzenetére


DaveNo1
veterán

Cho-val csak elite AI ellen vagyok hajlandó bemenni, Gallal mehetek QM-be is.

Gertrius: meg kell tanulni X hőssel jól játszani, meg kell tanulni a hős szinergiákat, a pálya stratégiákat, a jó rotációt + kerülni az olyan hibákat mint az overchase, az overextend, vagy egy lane üresen hagyása stb.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10958) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#10950) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mennyi kell még? 2 méccs elég?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10959) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mindkettő lvl 2-es, annyit játszottam velük, hogy nálam is unlockolódjanak. (A 2200 gold is esélytelen persze.)

Viszont ha ennyi embernek hiányzik még a lvl 5, akkor majd együtt feltolhatjuk őket. (Nekem is bőven elég az AI ellen, de ha a QM több xp-t ad, akkor nem zavar, ha vesztünk.)

Dive ever, work never.

(#10960) F-ECT$ válasza nonsen5e (#10955) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha 3-an vagy 4-en vagytok, akkor a gép jó eséllyel 5-ös premade-et ad ellenetek, így az 1-2 random emberrel nem csoda, ha lazán kikaptok.

AI ellen hiába megy jól, még az elite AI is iszonyat gyenge.

És ha már csapatként mentek, akkor ismerni kell az összes hőst, szinergiákat, counter pickeket minden mapre külön-külön, az bőven nem elég, ha visztek egy akármilyen tankot + healert néhány assával / speccel, még ha kommunikáltok is.

Dive ever, work never.

(#10961) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Akinek 2 win kell a 2.2k-hoz az szóljon, van kis katim, amivel mincs meg.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10962) Mister_X válasza holozis_HUN (#10961) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jelen. :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10963) holozis_HUN válasza Mister_X (#10962) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Legjobb #2304 vegyél fel :)

Ha akarod a nagy karim is felveheted, benne van a leírásban.

Basszus... Mindenem 0 lett, pedig 40-es voltam, még küldik sincsenek... Megcsináljuk a megfelelő szintre a karim gyorsban?

De sztem annélkül is megkapod, erre a karira nem kell chogall.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10964) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#10963) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Várlak.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10965) TBT


TBT
addikt

Dash Berlin - Heroes Of The Storm (Official Remix)

Dash Berlin is HotS-ozik! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10966) Mister_X válasza holozis_HUN (#10963) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem lehet amerikai szerverre jelentkeztél be :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10967) holozis_HUN válasza Mister_X (#10966) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nemgiszem, de mind 1 sztem így is meg lesz chogall ;)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10968) Mister_X válasza holozis_HUN (#10967) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A lényeg az, hogy nekem megvan ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10969) holozis_HUN válasza Mister_X (#10968) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na gyerünk.

2x belépésre meglett minden mint régen :D

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10970) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Pár napja asszem Astech linkelt, milyen hősöket akarnak belerakni, vagy tervben van. Szerepelt benne Horace Warfield is (sc2 WoL npc), ám itt azt olvasom, ő volt eredetileg Sgt. Hammer: [link] szóval ő lehet nem lesz benne így.

(#10971) Ghostface válasza TBT (#10948) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én ma megkaptam.

PSN: Nifty_Ghostface

(#10972) nonsen5e válasza whitezo88 (#10970) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én Mengsk-re lennék nagyon kíváncsi. Simán egy Abathur féle hősként tudnám elképzelni, csak Zerg helyett Terran egységeket dobálna le mindenhova, vagy nem tudom.
Meg Malthael, szimplán mert cool.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10973) DaveNo1 válasza whitezo88 (#10970) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja ezek ilyen nagyon régi tervek voltak amit kiszedtek az adatbányászok. Azóta sok minden változott

Akik fix hogy jönnek: Lunara (jövőhét vagy utána hét), Greymane (december vége vagy január eleje), Zul'jin, Gul'dan, Tracer, Fenix, utóbbi 4-ről már volt megerősítés, + még Alarakról és Dahakaról is van pletyka a Starcraft univerzumból. Diablo univerzumból fix hogy jövőre az ottani varázsló, mert D3 karakterek közül ő hiányzik (elvileg Li Ming lesz) + a Warcraft Legion megjelenése körül biztos jönnek majd ahhoz kapcsolódó Warcraft hősök.

Gertrius: Mengskről már voltak régebben kiszivárgott dolgok, propaganda, xel'naga artifact meg ilyenek, szóval régi tervek alapján olyasmi lenne, mint leírtad, kérdés mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10974) TBT válasza Ghostface (#10971) üzenetére


TBT
addikt

Most már én is! :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10975) Brenyo


Brenyo
tag

Flex rolera keresunk egy embert a csapatunkba, hots.eu bajnoksagon szeretnenk indulni.
3k koruli MMR es rank 1 HL a minumum elvaras.
Brenyo#2828

(#10976) Madwe válasza Brenyo (#10975) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ugyan én a 3000as mmrtől nagyon nagyon messze vagyok, de akit érinthet, talán érdekli h napi hány óra, hány nap/hét lenne az edzés

(#10977) Brenyo válasza Madwe (#10976) üzenetére


Brenyo
tag

Jogos, tehat:
A het minden napjan gyakorlunk altalaban 9 tol kifulladasig (Nem elvaras minden nap jatszani termeszetesen).
Konti az edzo jelenleg. :U

[ Szerkesztve ]

(#10978) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Enter the Storm NA

NA metában azért pickelik Rehgart.

You are not prepared.

(#10979) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Liquid épp glass cannon Zeratullal játszik Fnatic ellen Khaldor streamjén. Eddig nem is megy nekik rosszul.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10980) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#10979) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az elmúlt egy hónap nem Zeratul hónapja ;]

You are not prepared.

(#10981) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#10980) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hát nem. :D Mondjuk itt divine shieldel, jó tankal és supportal lemészárolt egy fél csapatot mikor mindent beindított. Ez a berserk+searing+Shadow assault Marksman-el és az új talentel megtámogatva egészen extrém dps, de sima HL meccsen szerintem 2 secet nem élne.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10982) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#10981) üzenetére


DaveNo1
veterán

Solo Tyrande vs. solo Tassadar fight jön, egyik csapat se pickelt pure healer hőst :C

You are not prepared.

(#10983) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Valaki Chogall megszerzésében segítene?

(#10984) TBT


TBT
addikt

Hellfire Jaina skin idea:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10985) DaveNo1 válasza TBT (#10984) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szép munka, remélem Blizzard felfigyel rá. Amúgy mindig is érdekelt milyen programban lehet ilyeneket rajzolni.

You are not prepared.

(#10986) Chronos85 válasza DaveNo1 (#10985) üzenetére


Chronos85
tag

Hali
Photoshop, corel, gimp ezek a legnépszerűbbek. Erőssen ajánlott hozzá egy digitábla. Igazából onnantól bármilyen program megteszi, ami tudja a toll nyomásérzékelő részét kezelni, valamint layereken tudsz dolgozni.
Aztán már tényleg csak rengeteg gyakorlás kell, mint kb mindenhez. Ha bővebben érdekel privátban folytathatjuk, vagy a megfelelő topicban.
Üdv.: Chronos

[ Szerkesztve ]

(#10987) AxBattler válasza TBT (#10984) üzenetére


AxBattler
félisten

Az első Jaina skin, ami tetszik is. :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10988) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tegnap külföldi haverokkal 14 győzelem!! Egymás után sorban. Igaz, QM. De brutális volt, nagyon élveztem :D minimum 3-an voltunk, jópárszor 4-5-en.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10989) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Frissítettem pár dolgot és a Tier listámat az összefoglalóban.

You are not prepared.

(#10990) WayneGace válasza TBT (#10984) üzenetére


WayneGace
őstag

Jaina fagyasztását lecserélnék tűzre vagy mégis hogyan?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10991) whitezo88 válasza WayneGace (#10990) üzenetére


whitezo88
nagyúr

más skinnél is változnak az effektek, színek.

Apropó, valaki az akciózásban vett skineket? Én akárhogy néztem, nem csábultam el, csak egy Lovebug Anubarakot vettem 5 euróért, rózsaszínben virítom a meccseken. Sylvanas skin már megvolt, mást nem láttam hogy kéne.

[ Szerkesztve ]

(#10992) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#10989) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Artanis tier 4? Ennyire savazzák szegényt, én nagyon szeretem :( :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10993) DaveNo1 válasza whitezo88 (#10991) üzenetére


DaveNo1
veterán

Super sonyat + a kalózos Falstad skint, szerintem ezek nagyon jók, szépen ki vannak dolgozva, új effektek stb.

holozis_HUN: Ügyesebb játékosok simán kiteolni tudják szegényt, nincs semmi képessége ez ellen 16-ig, ami elég nagy érvágás. Emellett az E-je a leglassabb projective a játékban, iszonyat könnyű kikerülni. Sonya minden szempontból sokkal jobb Bruiser.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10994) F-ECT$ válasza whitezo88 (#10991) üzenetére


F-ECT$
titán

Semmit. Ha nem csinálnak gyorsan valamit a rankeddel, akkor meg abba is hagyom.

Dive ever, work never.

(#10995) 0karmacoma0 válasza whitezo88 (#10991) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én még a blizcon bundle-t vettem meg. A hősök megvoltak, így nem volt olyan drága. Az Angelic Valla, a Super Sonya, a Pajamathur és az új Uther skin régóta tetszett már, utólag a Leoric skin is nagyon jól néz ki játékban. Akcióban csak a dire wolfot vettem meg, sajnos a Lunar Tiger és a Magic Carpet csak bundle-ben volt, pedig azokat megvettem volna.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10996) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#10995) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nyár elején volt a Tigris és a Carpet is külön leárazva.

You are not prepared.

(#10997) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#10996) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Akkor még nem voltam commited. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10998) TBT válasza WayneGace (#10990) üzenetére


TBT
addikt

Ez csak egy skin. A LoL-ban sincsenek a skinek hatással a képességekre. Nem cserélnek le semmit, maximum újabb effektet kapnak.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10999) holozis_HUN válasza TBT (#10984) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ha már jaina és tüzes skin, akkor Kaelthasnak kell jeges skin :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11000) TBT válasza holozis_HUN (#10999) üzenetére


TBT
addikt

Sylvanas-ra meg valami domina skin. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.