Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) Johnny Cage válasza hackeeeee (#15650) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"hogy SPDIF bitstream, és semmi több"

akkor nagyon valószínű, hogy érintetlenül kimegy az adat. a többi az erősítőre van bízva. AC3filtert meg egyszerűen spdif-re rakod (auto/do not convert) és kész, a decoder info alatt látni fogod mi a helyzet szoftver oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#15652) hackeeeee válasza Johnny Cage (#15651) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem. :)

Viszont a PCM16/24bit-hez annyit ír, amennyit Én kiválasztok. :K

Input format: DTS - 48000
User format: PCM24 - 0
Output format: SPDIF 3/2.1 (5.1) 48000

Tulajdonságokban 24bitet ír, kiválasztva is 24bit van, viszont az AC3 filter:

Spdifer:
Stream format: DTS 3/2.1 (5.1) 48000Hz
Bitstream type: 16bit big endian
Frame size: free format
Samples: 512
Bitrate: unknown
SPDIF stream type: 0xb
Frame interval: 2013
Actual bitrate: 1509kbps
Output format: SPDIF 3/2.1 (5.1) 48000Hz
SPDIF format: padded
Bitstream: 16bit LE
Frame size: 2048

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15653) hackeeeee válasza hackeeeee (#15652) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Out format pedig AS IS (no change)-en van. :K

Véleményem szubjektív...

(#15654) stevve válasza hackeeeee (#15650) üzenetére


stevve
nagyúr

Na ez már kezd bonyolult lenni. Van egy 24/48 DTS-ed, ugye? Ez a magja egy HD DTS-nek? Azt akarod spdifen kitolni erősítőnek.

Na most, Foobar, DVD vagy mi a kiindulás? Mit jelent, hogy egyszer már ment 96 is 24 biten, de amúgy nem írja ki az erősítő. Ezek szerint az erősítő tud mindenfélét, csak most nem írja, hány bites, csak ha 16 bites a hang? Ez így elég érdekes.

Garancia nincs így össze-vissza. Ha ki kell csomagolnia a DTS-t a lejátszónak, akkor jó eséllyel PCM lesz és ha nem kétcsatornás, akkor le is konvertálja szépen. A garancia a környezet. Adott program, adott kodek, adott kártya, adott kimenet, adott erősítő. Ha minden tudja kezelni a 24 bitet, akkor átmegy. Ennyi. :)

"Viszont a PCM16/24bit-hez annyit ír, amennyit Én kiválasztok."

Ezt mondja WonderCSabo már mióta. :)

[ Szerkesztve ]

(#15655) hackeeeee válasza stevve (#15654) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

nos... Még asztali dvd-vel összekötve, tesztlemezről mintha egyszer írt volna ki az erősítő olyat, h 96/24.. Bár lehet, hogy csak 96khz-s DTS hang volt.. Ezt már nem tudom, és reprodukálni sem tudom, mert nincs dvd lejátszóm azóta. :)

A másik, adott 1 film 24/48-as DTS hangsávval. MPC-HC+ac3 filterrel nézve, a film tulajdonságainál írja is, hogy 24bites a hangsáv, viszont a filmnél már a lentebb írt információk vannak. :) Tehát, ott már azt írja, hogy 16bites...

A Realtek elvileg tudja a 24bitet kifelé, Nekem 889A van, ez pedig a 889: (nem tudom, hogy mi lehet a különbség a 2 között)

Primary 16/20/24-bit SPDIF-OUT supports 32k/44.1k/48k/88.2k/96k/192kHz sample rate
Secondary 16/20/24-bit SPDIF-OUT supports...

Megtaláltam..És működik

Szóval, infó:

put format: MPEG Program Stream - 48000
User format: PCM16 2/0 (stereo) 0
Output format: SPDIF 3/2.1 (5.1) 48000

Use SPDIF
SPDIF status: SPDIF passthrough
SPDIF passthrough for: AC3 DTS
Use AC3 encoder (do not encode stereo PCM)
Check SPDIF sample rate (allow: 48kHz)
Query for SPDIF output support

Decoding chain:
(MPEG Program Stream - 48000) -> Demux -> (DTS - 48000) -> Spdifer -> (SPDIF 3/2.1 (5.1) 48000) -> Dejitter -> (SPDIF 3/2.1 (5.1) 48000)

Filters info (in order of processing):

Demux:
-

Spdifer:
Stream format: DTS 3/2.1 (5.1) 48000Hz
Bitstream type: 16bit big endian
Frame size: free format
Samples: 512
Bitrate: unknown
SPDIF stream type: 0xb
Frame interval: 2013
Actual bitrate: 1509kbps
Output format: SPDIF 3/2.1 (5.1) 48000Hz
SPDIF format: wrapped
Bitstream: 16bit LE
Frame size: 2048

[ Módosította: #65675776 ]

Véleményem szubjektív...

(#15656) hackeeeee válasza hackeeeee (#15655) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Képet elbaszarintottam, nah segáz...

Nah szóval, ennél az infónál amit itt írtam, itt írja az erősítőm, hogy: DTS 96/24, és úgy, hogy az AC3 filter 16bit-re van állítva.

Szóval, akkor az van, hogy az Én erősítőm nem tud 48khz-n 24bitet, ha jól sejtem. Bár akkor azt nem értem, hogy ennél a sávnál is miért ír az infó 16 bitet? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15657) stevve válasza hackeeeee (#15656) üzenetére


stevve
nagyúr

Értem. Mivel "User format: PCM16"-ot ír, kár is tovább elemezni. Ezt vagy a vevő (jelen esetben akkor ez a valószínűbb) vagy az adó fél csinálja, mert nem képes átmenni ennél nagyobb. Erre utalt CSabo is szerintem, hogy akkor,amikor már PCM, ugyan megegyezik az eredetivel, de változhat a bitmélység attól függően, hogy hogyan vihető át a jel. Én annyira nem értek az erősítőkhöz, szóval ne vedd készpénznek. :)

[ Szerkesztve ]

(#15658) hackeeeee válasza stevve (#15657) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha a User format 24, akkor is ez van. :) Tehát, ugye itt a user format 16 volt, de attól függetlenül írta az erősítő, hogy DTS 96/24... :)

Kezdek már Én is belekavarodni.. :D Érdekességképp kérdeztem, ettől függetlenül szép kis "anomália" született belőle. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15659) stevve válasza hackeeeee (#15658) üzenetére


stevve
nagyúr

Akkor már nem értem. Olyan nincs, hogy bent még 16 bit, az erősítőn meg már 24. Elvesztettem a fonalat. :F :D

[ Szerkesztve ]

(#15660) hackeeeee válasza stevve (#15659) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is. :DDD Pedig ezek szerint mégis 24bit megy ki, heccből csak nem írja az erőlködő, h 24bit, ha nem megy ki..

Mondjuk várjunk... Ez nem tudom számít-e valamit...

Véleményem szubjektív...

(#15661) sesshou


sesshou
senior tag

Ahogy elnézem a brrip felhozatalt rá kellet ébrednem hogy a legtöbb nem éri el a 25 fps-t ami Nem a leg szebb. Lehet ezen javítani valahogyan programmal filter beállításal akárhogy? pl hallotam olyanról hogy valahol használják azt a technikát hogy minden képkockát kétszer vetítetenek le egymás után amitől folyamatosabbnak tűnik a lejátszás habár nem érti mitől lenne az ha lényegében a képkocka tartalma nem változott de állítólag így van.
a totalmedia theater ben nem találtím ilyet valaki tud erről valamit?

A másik ami érdekelne hogy néhol észre veszem a színátmenetek drasztikus váltását néhol olyanszinten ahol tudom hogy az már majdhogynem 16 bites ennek a megoldására van valami eszkösz.

Köszönöm a válaszot előre is.

(#15662) hackeeeee válasza sesshou (#15661) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Splash Pro tud valami ilyesmit, bár nem tudom, hogy erre gondolsz-e pontosan:

Motion^2:

"Experience perfectly smooth video playback with Motion², state-of-the-art technology converting 24/25/30p to 60p. Set Motion² to level 1-5 to double the video framerate. Set Motion² to level 6-10 for ultra smooth 60p video playback."

Véleményem szubjektív...

(#15663) sesshou válasza hackeeeee (#15662) üzenetére


sesshou
senior tag

Pontosan erre gondoltam köszönöm szépen a választ.

(#15664) OddMan


OddMan
őstag

Felraktam az Arcsoft TotalMedia Theatre 5.0.1.114 progi trial verzióját a Win7x64 gépemre. A problémám, hogy amikor elindítom a programot, akkor csak megjelenik a program a tálcán mintha futna, viszont a program ablaka már nem jelenik meg. Nem tudtok erre valami megoldást? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#15665) zoltanz válasza hackeeeee (#15656) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tehát mégis kijelez valami 24 bit-et az erölködő?

Tapasztalat ha nem ír ki valamit, nem úgy játsza le, ez tuti. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15666) Visormail válasza zoltanz (#15665) üzenetére


Visormail
addikt

Már megint tutizol pedig ez is inkább csak találgatás. Sokszor csak előre gyártott ikonok vannak a szabványos formátumokhoz amiről a gyártáskor úgy gondolták hogy nagyobb esély van vele találkozni pl 24/96 ES EX stb, de egyáltalán nem azt jelenti hogy minden variációnál (pl 24/48) fel fog villanni valami plusz infó/ikon.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#15667) zoltanz válasza Visormail (#15666) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ezt most csak hasraütésre mondod, vagy találkoztál is az ellenkezőjével? :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15668) stevve válasza Visormail (#15666) üzenetére


stevve
nagyúr

Jó esetben azért ha felismer valamit, akkor ki is jelzi. A 24 és a 96 biztosan nincs egy ikonon, hanem ez két külön dolog, tehát lehet variálni. Amelyik gyártó nem gondol minden KHz-re vagy bitmélységre az akkor ismertekből, amikor készül a termék, akkor az hülye.

(#15669) Visormail


Visormail
addikt

Egyben válaszolok kettőtöknek, válogassátok ki melyik rész kinek szól.
Meg sem kellett volna szólalnotok a témában, tök felesleges ez a több oldalnyi hozzászólásotok amivel szétoffoltátok a topikot, nem figyeltek rendesen mindentől összezavarodtok. Minden amit írtatok hasraütéses találgatás, semmit nem támasztottatok alá semmivel se link se forrás, fejezzétek be nyugodtan. Soha nem értettem hogy ha valaki nem tud valamit akkor miért nem mondja hogy fogalmam sincs, pedig sajnos mindenhol ez megy hogy inkább löki a rizsát.
Helyette próbálnátok utánanézni, de nem ti biztosra! állítjátok amit csak gondoltok, azt mondjátok óóó hát ti utánanéztetek, de mikor olyat linkelek ami a témában a 2. google találat akkor ú erről nem tudtam.

Végre megtaláltam amit kerestem, innen le lehet tölteni mintafájlokat: [link] köztük van az _MPG_DTS_9624_5.1 nevű mappa, a benne lévő fájlt lejátszva passthrough módban optikai kábelen keresztül, az erősítőm kiírja DTS 96/24 plusz világít a kis logók közt a DTS és a 96/24 (ez egy ikon! már megint te is biztost mondtál olyanra ami nem igaz) is, valamint a 6db csatorna betűjele és szól is 5.1be ki lehet próbálni.
Tehát a kérdés meg van válaszolva, igen át tudja vinni az spdif a többcsatornás 24bites hangot is. Az én erősítőmön ha nem ilyen szabványos jel jön amiről tud, akkor azért nem világít mert a HD hangok akkor még nem léteztek ezért nincs benne annak a core folyamához való 48/24 logó sem. Logókon kívül máshogy nem kommunikál, nincs benne olyan kijelzés ami minden aktuális adatfolyam paramétereit részletezi, de gondolhatod azt is hogy hülye a Marantz ha akarod.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#15670) hackeeeee válasza Visormail (#15669) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1 apróság, akkor a régebbi erősítők csak 96/192khz-n tudnak 24bitet, 48-on nem, vagy 48-on is megy, csak nem írja ki az erősítő?

Véleményem szubjektív...

(#15671) Késes


Késes
csendes tag

Sziasztok!
MKV fájlok lejátszásakor az XBMC-ben ha bekapcsolom a hardveres gyorsítást teljesen szétesik a kép. E nélkül viszont szaggat a full HD.
Viszont MP Home Cinema gond nélkül viszi a 1080p 3D MKV-t is.
Esetleg van valakinek ötlete a megoldásra?
Asrock H61, intel G620T párossal történik a lejátszás. Ja, és Win 7.

Regisztrált 22 éve (újonc)

(#15672) huskydog17 válasza Késes (#15671) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Most nem igazán értem a problémát. Az XBMC ha jól tudom Linux alá tervezett lejátszó. Ezután írod, hogy Windows 7 alatt MPCHC-vel tökéletes a lejátszás. Akkor hol itt a gond? Használd ez utóbbi lejátszót és kész!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15673) Késes válasza huskydog17 (#15672) üzenetére


Késes
csendes tag

Az XBMC létezik Win 7 alá is.
A probléma annyi, hogy mindent szeretnék ezzel az egy programmal lejátszani, mivel HTPC-ről van szó.

Regisztrált 22 éve (újonc)

(#15674) huskydog17 válasza Késes (#15673) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ja így már világos. Windows alá a MPC-HC a legfejlettebb ingyenes lejátszó. Az nem felel meg neked? Említetted, hogy ezzel minden rendben van, akkor célszerűbb volna ezt a szoftvert használni

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15675) stevve válasza Visormail (#15669) üzenetére


stevve
nagyúr

Kicsit vegyél vissza, légy szíves.

Első hsz-em a témában mi volt? Ez a hsz. Innentől azt nem értettem, hogy ha régen neki kiírta és átment, akkor most miért nem. Kapisch? Azt eddig is tudta mindegyikünk, hogy az SPDIF átviszi a 24 bitet, ne állítsd be ezt most megoldásnak, mert a kolléga kérdésére nem válasz.

Egy az ikon kérdésre: olyan nincs, hogy elfelejtik a 48 KHz ikonját megjelentetni, tehát nálad és bárkinél ha nem látszik egy ikon, az nem megjelenítési hiba. Egymástól függetlenül érzékeli, hogy hány Hz és hány bit, ezen már ne akarj fennakadni (minden variációhoz tehetnek egy ikont, hurrá :U ). Ha az egyiket nem ismeri fel, nincs ikon.

Szerintem nem kellene kioktatni senkit sem fórumozásból. Én sosem voltam kényszeresen bizonyítgató ember, keressen linket, aki akar. Itt egy jelenséget vitatnánk meg, amit nem értünk, ennyi. Egy eszköz, egy probléma, nem az SPDIF általában.

"Az én erősítőmön ha nem ilyen szabványos jel jön amiről tud, akkor azért nem világít mert a HD hangok akkor még nem léteztek ezért nincs benne annak a core folyamához való 48/24 logó sem."

Ha figyeltél, ezt mondjuk mi is, hogy ha valamit nem jeleníti meg, nem ismeri. El se olvastad, amiket írtunk?

Ez és a te hsz-ed off csak a témában, úgyhogy ezt szerintem zárjuk is le. :R Kioktatást nem, de minden mást szívesen fogadunk.

(#15676) I


I
tag

Sziasztok
Egy kis segítség kellene
Van egy számítógépem, HD6970-es videokártyával, 1.4-es HDMI kimenettel. Van egy házimozi rendszerem, Onkyo TX- SR308-as, 1.4-es HDMI bemenettel, Dolby True HD és DTS-HD lejátszási képességekkel. Ezek egy 3D képes HDMI kábellel vannak összekötve.
TV egy Pana G20-as.
A számítógépen a legfrissebb ATI meghajtóprogram, egy Splah Pro v.1.11 és PowerDVD v.11 Ultra.
Ezek után azt hiszem jogosan elvárhatnám, hogy BD (image file bemountolva) vagy mkv filmekből akár DTS-HD vagy Dolby True-HD hangokat is halljak, de sajnos inkább csak sztereo hang megy át a HDMI kábelen, még egy egyszerű DD sem.
A Vezérlőpult/Hang/Digitális hang (HDMI) beállításaiban is csak sztereó lehetőség van.
Ha valaki ezzel kapcsolatban tudna némi segítséget nyújtani, megköszönném. Próbáltam visszaolvasni a fórumban, de iszonyatos mennyiségő párbeszéd van, nehéz kihámozni bármit belőle.

Have a nice day!

(#15677) norbi0604


norbi0604
aktív tag

MPC-HC-ben a felirat almenüben az előre olvasandó feliratok számát és a felbontást mekkorára érdemes állítani? (FullHD Monitor, általába 1080p és 720p filmeket nézek)

[ Szerkesztve ]

(#15678) Fandango válasza norbi0604 (#15677) üzenetére


Fandango
veterán

(#15679) stevve válasza I (#15676) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, joggal lenne elvárható a HD hang. Tehát akkor a VGA van rákötve az Onkyora, ugye?

Mert az ATI drivereknél volt egy probléma, ami néhány Onkyo és más esetén hibát okozott. Ha mélyebben érdekel a megoldás és rászánsz egy kis időt, itt találsz minden infót.

[ Szerkesztve ]

(#15680) I válasza stevve (#15679) üzenetére


I
tag

Köszi, úgy néz ki megoldódott: ATI driver reinstall segített :C

Azért átnézem, amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

Have a nice day!

(#15681) stevve válasza I (#15680) üzenetére


stevve
nagyúr

Sajnos annak ellenére, hogy nem mai a HDMI vs HD hangok probléma, azéer van még vele gond néha.

Örülök, hogy megoldódott. :C

(#15682) norbi0604 válasza Fandango (#15678) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Akkor a késleltetést 0 ms-ra kell tenni? Egyébként az alap pozíció az nekem jó, igaz 1-2 sorozat/film elején kicsit zavaró, mikor megy a szöveg alul a filmen (szereplők, stb...)

A felbontás nekem 1280x720-on van, szerintem elég az is, előre olvasandó feliratképek száma pedig 4. :) Akkor ez így ahogy leirtam okés?

(#15683) WonderCSabo válasza norbi0604 (#15682) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A késleltetés az azt jelenti, hogy amikor eltolod a feliratot időben balra vagy jobbra, mennyivel tolja el. Tehát alapértelmezetten tökmindegy mennyit írsz be oda, nem történik semmit. A felbontást érdemes Desktop-ra tenni, ez mindig a képernyőd aktuális felbontását jelenti. Az előre olvasandók számát hagyd alapon.

(#15684) norbi0604 válasza WonderCSabo (#15683) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Jaa, hogy az azt jelenti, mármint a késleltetés. Így már világos.Köszi. :)

(#15685) Visormail válasza Visormail (#15669) üzenetére


Visormail
addikt

Rossz volt a link ez a jó [link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#15686) Migee


Migee
tag

Sziasztok.
DTS-HD mozihangot szeretnék hallgatni 2.0 stereoban.

Mi az ideális megoldás,beállítás mpc-hc esetében?

Vagy Total Media Theater ?

(#15687) Johnny Cage válasza Migee (#15686) üzenetére


Johnny Cage
addikt

miről menne az a DTS-HD hang..? (blu-ray?)

(#15688) Migee válasza Johnny Cage (#15687) üzenetére


Migee
tag

Blu -ray Grab winyóról.

(#15689) WonderCSabo válasza Migee (#15688) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A teljes DTS-HD sávot az MPC-HC nem tudja dekódolni, csak a veszteséges DTS magját. Szóval ha a veszteségmentes sávot akarod hallani, akkor csak a TMT játszik.

(#15690) Migee válasza WonderCSabo (#15689) üzenetére


Migee
tag

Köszi a választ.

(#15691) WonderCSabo válasza Migee (#15690) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Persze ha van erősítőd, ami DTS-HD-t tud dekódolni, akkor MPC-HC FFDShow-al el tudod küldeni dekódolatlanul neki HDMIn.

(#15692) Fandango válasza Migee (#15686) üzenetére


Fandango
veterán

Ha stereoban szeretned hallgatni a DTS-HD MA hangot akkor eleg a DTS core is, a kulonbseget nem fogod szerintem eszrevenni, igy pedig semmi extra nem kell. Egyebkent van egy modja MPC-HCval a HD MA hangot elocsalogatni, csak ez reszben legalis ugy velem, ezert itt ezt most nem osztanam meg.

[ Szerkesztve ]

(#15693) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok!

Egy pici segítségre lenne szükségem:

Adott 3 Mkv 3D file (film)..külső USB-s hdd-ről tv-re kötve két film elindul és szépen végig is megy, azonban a harmadik nem...mi lehet a gond?..ugyanaz a videó és hang kódolása mindháromnak.

Köszi előre a segítséget..

(#15694) stevve válasza vepe (#15693) üzenetére


stevve
nagyúr

Kódolásban - vagyis formátumban, kodekben megegyezhetnek a fájlok, de lehet, hogy a harmadiknál valamit rosszul állítottak be, amikor készült és elbaltázták.

Ezzel a programmal meg tudod nézni a fontosabb adatait: mediainfo. Belinkelhetnéd, mit mond a rossz filmre.

(#15695) gabranek


gabranek
aktív tag

üdvözletem!

nemrég tértem át win7-re és van egy kis gondom a filmek lejátszásával: Teljes képernyőre váltáskor az arcok nagyon életszerűtlenek lesznek, nem is tudom, mintha festett lenne a bőr, vagy kisültek volna a színek. Úgy vettem észre, hogy amíg ablakban van a lejátszó addig minden ok, de fullscreen módban nagyon nem az igazi. Minél kisebb felbontásba van kódolva az adott videó, annál észrevehetőbb a probléma.
Ez jelentkezik szűz winen is, amikor semmi kodeket nem rakok fel és lejátszásra a beépített media playert használom. Valamint Media Player Classic Home Cinema + ffdshow esetén is.
Még ami fontos lehet, hogy fent van a Catalyst is a videókártyához (ebben is próbáltam állítgatni amit lehetett, de nem sokra jutottam).

Valaki találkozozz már hasonlóval?

田中れいな

(#15696) WonderCSabo válasza gabranek (#15695) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kapcsold ki a Catalystban az összes képjavító funkciót.

(#15697) vepe válasza stevve (#15694) üzenetére


vepe
senior tag

pc-n elindul, a tv-n nem megy az a baj...pedig ugyanaz a hang és a videó kódolás is...

amit a tv kiír..

egyiknél, hogy nem lejátszható file formátum, a másiknál pedig a hanggal van problémája..

nem lehet ezeket a file-kat újra dekódolni?

(#15698) stevve válasza vepe (#15697) üzenetére


stevve
nagyúr

Ahogy írtam, nem jó valahol a kódolás, nem szabványos, ezért nem ismeri fel a tévé. Amikor megpróbálja megnyitni, ellenőrzi, hogy le tudja-e játszani és simán lehet, hogy a kép jó, de a hang nem és fordítva. sajnos ezzel csak két teendő van:

- átkódolni értelmes formába, de ez órákig is eltarthat
- leszedni egy másik verziót, ha netről van

Érdemes mindig a sample-t leszedni először és azt kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#15699) vepe válasza stevve (#15698) üzenetére


vepe
senior tag

értem..ment pü..

(#15700) gabranek válasza WonderCSabo (#15696) üzenetére


gabranek
aktív tag

nagyon szépen köszönöm...életet mentettél :)

田中れいな

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.