Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) blg válasza alratar (#5499) üzenetére


blg
senior tag

hibátlanul működik. android tv

(#5502) Igorovics


Igorovics
csendes tag

Sziasztok,

Böngészőben filmnézést indítva az utóbbi napokban hibaüzenetet kapok:
alt="" title=""

Firefoxot használok, először arra gyanakodtam, hogy esetleg az uBlock Originnek lehet köze hozzá, de nem minden esetben kapom a hibaüzenetet, és amikor kapom, uBlock kikapcsolása után is kapom. Kipróbáltam Edge-ben is, és ott is előidézhető volt.
A Firefox developer toolbarja alapján az alábbi hibaüzenetet találtam még:
alt="" title=""
Tapasztalt már valaki hasonlót? Mit kell tennem, hogy megoldódjon?
A hiba nem mindig jön elő és akkor sem minden film esetén, ezért még az is megfordult a fejemben, hogy nem is nálam van a gond (még valami rendszerbeállítás, ami lehet, de pont emiatt azt kizárnám, mert akkor konstans lenne a hiba). Androidos appal mindent szépen lejátszik.

Előre is köszönök minden javaslatot.

[ Szerkesztve ]

(#5503) Dambudzo76


Dambudzo76
csendes újonc

A tesóm használja az acc-om angliában.Ma ez az üzenet fogadta.A magyar profilomat nem tudja használni többé?Nem világos hogy mit kéne állítanom.

[ Szerkesztve ]

(#5508) alratar válasza blg (#5501) üzenetére


alratar
addikt

Akkor lehet a Digi még mindig nem százas.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5509) Csabroncka válasza alratar (#5508) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nekem Digi van, de sem GO-val sem netflix-el nincsen gondom PC-n sem, ATV-n sem :( (BP XI.)

"in medias res"

(#5510) norbertoth


norbertoth
senior tag

HBO MAX az idei év mely részében várható nálunk szerintetek?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#5514) LouiS22 válasza norbertoth (#5510) üzenetére


LouiS22
veterán

Az előzetes hírek alapján legkorábban az év utolsó harmada lehet.

Én olyan nagyon egyébként sem várom, a hatalmas újdonságot és plusz címeket egészen biztosan kísérni fogja egy áremelés is.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5515) Kaba válasza LouiS22 (#5514) üzenetére


Kaba
veterán

Igen,így lesz és az áremelés is be fog következni,mivel a HBO GO megszűnik és a HBO Max váltja fel.Az USA-ban 15 dollár jelenleg a havidíj,így esélyes,hogy Magyarországon is hasonló lesz az ár.

(#5516) azbest válasza Kaba (#5515) üzenetére


azbest
félisten

Előbb lássuk, hogy mi lesz... eleve a maxx behoz vod-os szolgáltatásokat is, ami nem átalánydíjas. Még az sem biztos, hogy pont ugyanaz lesz az itteni szolgáltatás, mint az usában attól, hogy a neve ugyyanaz lesz.

(#5517) norbertoth


norbertoth
senior tag

Köszi! A lemondáson gondolkodom, semmi érdemleges nincs rajta, számomra nagyon keveset ad, pedig sok szuperprodukció is felkerült a tavalyi év közepéig, onnan meg nagyot zuhant. Lehet a Disney+ miatt?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#5518) alratar válasza Csabroncka (#5509) üzenetére


alratar
addikt

Akkor sajnos, ez egyéninek tűnik.
Bár mostanában nincs hiba, úgyhogy lehet megoldódott. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5520) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A VPN - amennyiben a szolgáltatás kijátszására vonatkozóan kerül említésre - tiltott a fórumon. Kérlek ezt vegyétek figyelembe a jövőben.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5521) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Ha előfizetek az HBO Go-ra, akkor hány eszközt lehet regisztrálni? Mert ugye a PC-én a böngészőben regisztráltam és ugye beregisztrálta a PC-t. Aztán felraktam az Android TV rendszerre is egy Sony tévére, ott is regisztrálni kellett a készüléket. Még hány készüléket lehet regisztrálni?

(#5522) pchris válasza l.skywalker (#5520) üzenetére


pchris
tag

:R
Ok. Vettem. A magam részéről a probléma megoldva két működő módszerrel is.

(#5523) Kaba válasza Joshi (#5521) üzenetére


Kaba
veterán

5 különböző eszközt regisztrálhatsz és egyszerre 2 streamet nézhetsz egyidejüleg.

[ Szerkesztve ]

(#5524) blakey válasza Joshi (#5521) üzenetére


blakey
titán

Sokat, de egyidőben maximum 2 eszköz működik.10 eszközt regisztráltam. Az HBO GO hátránya, hogy csak 1 felhasználó van, tehát ha többen néznek többfélét akkor lehet keresni, hogy mostt épp melyiket és honnan folytatod.:)

[ Szerkesztve ]

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5525) Kaba válasza blakey (#5524) üzenetére


Kaba
veterán

Mind a 10 működik is?,mivel elvileg egy felhasználónak egyidejüleg csak 5 aktív regisztrációja lehet.Amennyiben többet regisztrál akkor az első ötböl annyi lesz inaktív amennyivel több új eszköz lesz hozzá regisztrálva.

(#5526) Joshi válasza blakey (#5524) üzenetére


Joshi
titán

Köszi a válaszokat. Hát igen, ha nincsenek külön családi felhasználók, akkor az eléggé gáz. Van esély rá, hogy az HBO Max-nél már erre is gondoltak? A Netflixen ez nem gond. IP címet vagy egyebet néz?

Illetve te tudhatod a választ. Minix Neo U1-re lehet valahogy HBO Go appot telepíteni? Tesómék tévéjén csak Netflix alkalmazás van, de már elég régi készülék és semmit nem lehet telepíteni rá (azt hiszem Samsung 6200?).

(#5527) Kaba válasza Joshi (#5526) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsenek külön családi felhasználók.

[ Szerkesztve ]

(#5528) Joshi válasza Kaba (#5527) üzenetére


Joshi
titán

Már mint HBO Max-nél?

(#5529) Kaba válasza Joshi (#5528) üzenetére


Kaba
veterán

A HBO GO-nál.A HBO Maxnál ez változhat.Annyi változás már biztosan lesz ,hogy 2 stream helyett 3 streamet nézhet egy előfizető egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#5530) Joshi válasza Kaba (#5529) üzenetére


Joshi
titán

Ja vettem blakey hsz-ét, hogy HBO Go-nál nincsenek külön családtagok.

(#5531) Kaba válasza Kaba (#5529) üzenetére


Kaba
veterán

A tervek szerint a HBO Maxnál Magyarországon is egy kontóhoz lehetséges lesz több felhasználói profil,tehát a családi felhasználás így működni fog és 3 stream lesz nézhető egyidejüleg.

[ Szerkesztve ]

(#5532) blakey válasza Kaba (#5525) üzenetére


blakey
titán

Eddig nem volt gond, váltogattam az eszközök között és egyik sem hisztizett. Mostanában Nerflix lemaradásaimat pótolom.

HBO GO kiválóan megy Kodi alatt, Kodi repoból a hGO kiegészítőt kell telepíteni.

[ Szerkesztve ]

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5533) Joshi válasza blakey (#5532) üzenetére


Joshi
titán

"HBO GO kiválóan megy Kodi alatt, Kodi repoból a hGO kiegészítőt kell telepíteni."

Gondolom ezt nekem szántad. Köszi holnap kipróbáljuk. :R

(#5534) blakey válasza Joshi (#5533) üzenetére


blakey
titán

Igen, tedd fel, jól működik.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5535) Joshi válasza blakey (#5534) üzenetére


Joshi
titán

:R

(#5536) totron válasza blakey (#5524) üzenetére


totron
addikt

2 eszköz + 1 böngészőstreamet enged.

Szavaitokból azt veszem ki, hogy a Max-ra nem lesz átjárás a mostani előfizetésekkel. Új szerződés, új minden.

(#5537) Kaba válasza totron (#5536) üzenetére


Kaba
veterán

Ezt nem lehet tudni,hogy milyen szerződések lesznek.Az is benne van a pakliban,hogy többféle csomag lesz a Netflixhez hasonlóan.Így lehet egy olcsóbb csomag csak HD kínálattal és drágább csomagok 4k-val,stb.

[ Szerkesztve ]

(#5538) Somatom válasza blakey (#5534) üzenetére


Somatom
veterán

Hozzáteszem, nem mindenen. Két Mediatek SOC tabom van. Mindkettőn akad a Kodis HBO.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5539) totron válasza Kaba (#5537) üzenetére


totron
addikt

A VIP accountokra gondoltam, hogy azok ugrani fognak. (~10 éves futamidők jellemzően)

(#5540) blakey válasza Somatom (#5538) üzenetére


blakey
titán

De ő egy Minix U1-ről kérdezett, ami nekem is volt.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5541) totimi75


totimi75
újonc

Köszi, én is hasonlóan jártam. Az LG TV router csere után játszotta ugyanezt a HBO GO-val.
Nekem a vezeték nélküli beállításoknál kellett tiltanom az IPv6-ot. Nem tudom milyen frissítés mehetett félre, de fél évvel később még mindig bibis... Szerintem az LG WEBOS kompatibilitással van gond, nem állnak a helyzet magaslatán az app fejlesztők.
Hála a bejegyzésért, így viszonylag gyorsan megoldódott, csak az újratelepítést próbáltam utána jött a Google. Így nekem csak 15 perc problémát okozott...

totimi75

(#5542) totimi75 válasza ace666 (#4860) üzenetére


totimi75
újonc

Köszi, én is hasonlóan jártam. Az LG TV router csere után játszotta ugyanezt a HBO GO-val.
Nekem a vezeték nélküli beállításoknál kellett tiltanom az IPv6-ot. Nem tudom milyen frissítés mehetett félre, de fél évvel később még mindig bibis... Szerintem az LG WEBOS kompatibilitással van gond, nem állnak a helyzet magaslatán az app fejlesztők.
Hála a bejegyzésért, így viszonylag gyorsan megoldódott, csak az újratelepítést próbáltam utána jött a Google. Így nekem csak 15 perc problémát okozott...

totimi75

(#5543) Bekesia


Bekesia
újonc

Egy kis segítségre lenne szükségem, mert már kifogytam az ötletekből. Vettem egy Q6-os Samsung tv-t, frissítettem, letöltöttem a legújabb HBO Go-t. Indítás után fekete képernyő...Tv gyári visszaállítás, app újratelepítés, DNS átállítáa 8.8.8.8-ra, semmi eredmény... Huawei (vodafone-os 4g-s) routerem van és a TV-n a Netflix, böngészés hibátlanul megy. Kipróbáltam mobil hotspot-tal és láss csodát azzal megy.
Ellenben a routeren keresztül se vezetékesen, se wifin nem indul el. Mi lehet a gond?! ( ügyfelszolgálat azt mondta húzzam ki 20 percre a tv-t :) )

(#5544) Somatom válasza Bekesia (#5543) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen APN van beállítva a routeren?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5545) Bekesia válasza Somatom (#5544) üzenetére


Bekesia
újonc

Ez a sim beállítása, ezen nem változtattam.

[ Szerkesztve ]

(#5546) Somatom válasza Bekesia (#5545) üzenetére


Somatom
veterán

Ez a jó APN (nem natolt). Akkor nem ez a hiba.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5547) Bekesia válasza Somatom (#5546) üzenetére


Bekesia
újonc

És véleményed szerint akkor mit érdemes még megpróbálni?!

(#5548) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Csak nekem halt le az Androidos HBO GO APP?

(#5549) azbest válasza aprokaroka87 (#5548) üzenetére


azbest
félisten

Megeshet néha. Indítsd el újra.
Abból hogy lehalt, mondjuk nem tudjuk meg mi a bánatod :D

(#5550) Tin válasza azbest (#5549) üzenetére


Tin
veterán

Hogy nem authentikál a szerver. Nem lehet bejelentkezni, weben sem. Nem működik a TV-n sem, aktiválást kér. És nem csak neki, ez valami globál probléma.

Lépj ki, be már nem fogsz tudni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.