Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) totron válasza Joshi (#5650) üzenetére


totron
addikt

A kérdés inkább az, hogy számodra miért olyan elviselhetetlen a gondolatom. Láthatóan képtelen vagy elengedni. A tényeket - főleg a jövőbelieket - meg lehet alakítani is ám. Fiatal lehetsz, sarkos fogalomkörökkel. Fuss pár kört odakint, kevésbé fog számítani, mennyire gáz vagyok.

Többször nem idézem magam, hogy megértsd: a reklám csak egy következmény és jelen esetben is másodlagos panaszforrás, az elsődlegest meg szerintem érthetően vázoltam.

[ Szerkesztve ]

(#5652) Joshi válasza totron (#5651) üzenetére


Joshi
titán

"Fiatal lehetsz..."
Köszönöm, de rólad is ezt gondolnám. Ebből is látszik mennyire máshogy gondolkodik mindenki. Amúgy a hetvenes években születtem. Ha ez fiatalnak számít az tök jó. :DD

(#5653) totron válasza Joshi (#5652) üzenetére


totron
addikt

Majd 1x sörüzünk egyet, aztán kiderül, hogy mennyit rakott hozzá ehhez az online, torzító közeg vagy mennyit nem. :R

(#5654) Joshi válasza totron (#5653) üzenetére


Joshi
titán

Sörözés közben még politizálnánk is, aztán helyben is lennénk. :DDD ;]

(#5655) Mezga Aladár válasza Joshi (#5650) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"Majd ha kipróbáltad a reklámos előfizetést,"

Na nálam ilyen nem lesz. Ha előfizetés akkor 0 reklám. Ha reklám akkor 0 forint. A kettő együtt nem fér meg.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#5656) powerslide válasza oszi666 (#5643) üzenetére


powerslide
csendes tag

Nm. Vezetékes fejhallgatóval probalkozz valami gond van a swel. Kiprobaltam a Google Pixel C tabomon ugyan az a gond, késik a hang (mondjuk a Huawei telon durvább) de itt is érezhető.

Gigabyte X570 Aorus Master, Ryzen 9 3900X, 32 GB DDR4 3200 MHz, Sapphire Vega 56

(#5657) Joshi válasza Mezga Aladár (#5655) üzenetére


Joshi
titán

Ezért is írtam, hogy majd a felhasználók eldöntik mennyire lesz életképes ez a modell. Szerintem sokan elő fognak fizetni ha fele árban lesz. Az HBO előfizetők eleve nem érzékenyek a minőségre, mármint a képminőségre. Szóval ha a fele ár csak max Full HD marad, akkor se lesz probléma. Hozzáteszem, nekem egy 65"-os 4K tévén is teljesen vállalható a jelenlegi HBO GO előfizu minősége. Nem rég néztem végig a 30 ezüst sorozatot.

De azért be kell vallanom azt is, hogy egy hónapja fizettem elő előszőr az HBO Go-ra és a Netflixre is. Előtte is néztem az általam érdekelt tartalmat, csak más forrásból. Most se vagyok nagy stream függő, de így tényleg kényelmesebb.

(#5658) Somatom válasza Joshi (#5657) üzenetére


Somatom
veterán

Egyáltalán nem vagyok érzékeny a képminőségre és árérzékeny sem vagyok. De, nem szeretem a sorozatokat. Teljes filmekből viszont olyan silány a választék, hogy ettől még a Youtube is jobb és az ingyen van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5659) Joshi válasza Somatom (#5658) üzenetére


Joshi
titán

És ennek mi köze az HBO Go topikhoz? :F

(#5660) Somatom válasza Joshi (#5659) üzenetére


Somatom
veterán

Talán csak annyi, hogy azon találom silánynak a filmválasztékot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5661) Luissimo válasza Somatom (#5658) üzenetére


Luissimo
veterán

Ahhozképest végigszenvedted a SoA-t, Öreg,nem?
Vagy?
Esetleg az vette el a kedved a remek részeivel, vagy azóta is keresed a hozzámérhetőt.
Jólsejtem?

Azért tégy néhány próbát😃

(#5662) Somatom válasza Luissimo (#5661) üzenetére


Somatom
veterán

A SOA közel áll az életmódomhoz, persze, hogy megnéztem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5663) Luissimo válasza Somatom (#5662) üzenetére


Luissimo
veterán

Deazér fegyvered nemvolt, csak motorod😃, ugye.
Költői volt a kérdés fater😃

Elhiszem hogy a BreakingBad nem jött be, hiszem semmi köze az életmódodhoz, nemvagy te vegyész, méregkeverő kémiatanár😃

Juteszembe a kamionos élet is tudna komoly, többévados sorozatnak megfelelő témát adni, ha egyszer elmesélnéd mondjuk az Aranyélet forgatókönyvírójának.
Igazamvan vagy igazamvan?

[ Szerkesztve ]

(#5664) Somatom válasza Luissimo (#5663) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mennyire lenne érdekes. Aki ilyesmire vágyik, az nézegesse ST22 Lacika videóit!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5665) ClioRS


ClioRS
őstag

Érdekes a problémám... Céges laptopon (i5-7300u) és barátnőm saját gépén (3.generációs i5) Chrome-ban szaggat bármi, amit nézünk. Mindketten néztünk korábban is filmeket meg sorozatokat, és nem volt gond. Most próbáltam a céges gépemen az új EDGE-ben és Operában, úgy tűnik rendben van mindkettő. Feladatkezelőben nem látok eltérést bármelyik böngészőt nézem. Értem, hogy a Chrome-mal van valami, de mi? :U

(#5666) blakey válasza ClioRS (#5665) üzenetére


blakey
titán

A Chrome-al szerintem sok baj van, nálam 1 éve kezdődtek a problémák, azóta nem is használom, Firefox, Edge, Opera szerintem jobb a Chrome-nál.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5667) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Vajon a Mortal Kombat is jön day1 HBO Go-ra mint a Justice League?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5668) Kaba válasza l.skywalker (#5667) üzenetére


Kaba
veterán

Még kb.két hónap van hátra a megjelenésig.Eddig nem lett beharangozva a HBO Go-ra.Ettől függetlenül még jöhetne kostolónak a HBO Maxra.

(#5669) azbest válasza ClioRS (#5665) üzenetére


azbest
félisten

Azt hiszem a kódolt videót nem videokártyával játsza, ezért a prociterhelést megtolja És gyenge a gép procija hozzá. Pálne ha addonok, háttérben futó dolgok is gyepálják. -> próbáld ki inkognitó ablakban, úgy nem fut addon.

Az újabbik ultra kis fogyasztású U proci meg alapból visszaveszi a sebességét ha folyamatosan kap terhelést, hogy keveset fogyasszon. Közben például feladatkezelőben lehet látni, hogy nagyon terhelve van-e a proci vagy épp az órajelét visszaveszi-e kicsire. Pláne akkuról. Energiagazdálkodás beállítás is sokat számíthat.

Nekem 3-adik generációs i7 szépen viszi, de ez két olyan i5-nek felel meg, mert az i5 2 mag 4 szálas, nekem meg 4 mag 8 szálas i7 van abból a generációból mindkét notimban.

A firefox meg valóban lehet jobban boldogul gyengébb gépeken. Az új edge meg chromium alapú szintén, csak nincsenek fenn bővítmények, meg lehet a microsoft a saját oprenszerén enged neki olyan közvetlen hozzáféréseket, amit más programnak nem. Nem láttam igazán különbséget az edge és chromium közt hbogo alatt.

[ Szerkesztve ]

(#5670) l.skywalker válasza Kaba (#5668) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már jött amúgy ki day1 film. Az a karanténos romantikus volt az első ilyen WB+HBO kooperáció, ami day jött ki streaming-re és moziba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5671) ClioRS válasza azbest (#5669) üzenetére


ClioRS
őstag

Nincs extra terhelés feladatkezelőben, a cégesnél pedig a GPU is dolgozgatott 11-15% környékén. Plusz fél éve még jó volt, most meg hirtelen mindkettő nem jó. Úgyhogy a Chrome lesz a ludas. Az inkognitó módot még megnézem, kösz!

(#5672) blg válasza ClioRS (#5671) üzenetére


blg
senior tag

hardveres gyorsítás be van kapcsolva a Chrome-ban?
[kép]

(#5673) ClioRS válasza blg (#5672) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem volt, és tényleg javít rajta, köszi!
Kipróbáltam a saját régebbi laptopomon, ami még nem tud hardveres gyorsítást szerintem (i5-3337U), még azon is valamiért szaggat nélküle a videó. Pedig feladatkezelőben 0% a GPU terhelés bárhova kapcsolom.

(#5674) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

HBO GO-t használunk, nem szolgáltatón keresztül, direktbe regisztráltunk.

Most szeretnénk tv szolgáltatásra is előfizetni és ehhez HBO-ra is előfizetni. Ebben az esetben ugyanúgy működik az HBO GO stream szolgáltatása, csak a szolgáltató által megadott login infók alapján kell belépjünk? Illetve ilyenkor abban az esetben is működik a stream szolgáltatás, ha nem otthonról akarom nézni?

Köszi az infókat.

(#5675) Kaba válasza q13579 (#5674) üzenetére


Kaba
veterán

Igen működni fog.A szolgáltatón keresztül kell majd regisztrálni a HBO GO-ra a szolgáltató által megadott kóddal.Ezt követően úgyanúgy használhatod mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#5676) Kaba


Kaba
veterán

A Wonder Woman 1984 ,Április 1-én a HBO GO-n nézhető lesz magyar szinkronnal.

[ Szerkesztve ]

(#5677) LouiS22 válasza Kaba (#5676) üzenetére


LouiS22
veterán

De jó is lesz 2021-ben sztereóban nézni. Ja, nem.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5678) #46824192


#46824192
törölt tag

Sziasztok. Samu H6xxx modellen másnak is megszűnt müködni a GO app?

Frissítést kér , de nem frissül.

(#5679) Kaba válasza #46824192 (#5678) üzenetére


Kaba
veterán

A HBO GO támogatás kb 5 évig van meg a Samsungokra.A te tévéd 2014-es,így esélyes,hogy már nincsen támogatottsága.

[ Szerkesztve ]

(#5680) akey válasza #46824192 (#5678) üzenetére


akey
csendes tag

Én is így jártam. Aztán beléptem a Samsung Apps-ba, ott egy másodpercre karikázott egyet az HBO Go app logója és utána már gond nélkül működött.

(#5681) #46824192 válasza akey (#5680) üzenetére


#46824192
törölt tag

Az a poén hogy mi is. Ha a smart részbe lépve indítom ,elindul és müködik, ha egyel kintebb a gyakran használt appok között ,akkor azt írja frissíteni kell.

Nem tudom eldöndeti ,hogy most a hbo az idiot vagy a samu.
Hozzáteszem a netflix persze nem szop@t ilyen anomáliákkal soha.

(#5682) djpundro


djpundro
aktív tag

Sziasztok .
HBO GO- hoz szeretnek hozzaferest es evvel kapcsolatban keresek valakit .Legyszi privatban a tovabbiakat .
En Ausztriaban lakom .

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#5683) totron válasza #46824192 (#5681) üzenetére


totron
addikt

Nem tudom milyen irányaiban és mélységeiben fogadod magadba az HBO-t, de nem összevethető a Netflix-szel. A Netflix egy negyedévről negyedévre részvényesek részére jó számokat hozó konszern, látszik is ez a futószalag-termékeiken. A biztos elérhetőség elsősorban a profiljuk része, másodsorban szól csak a technikai részéről. Most még tart a dömping hatás, kajálják az emberek, majd ha ráunnak jön az, amit a tévé is kap ma, hogy deszar. Az, az volt eddig is, csak nem tűnt fel időben, hogy azt fogyasztod, amit elébed tolnak. Ezért rossz ez az érv, hogy bezzeg a Netflix.
Az sem teljes egészében az HBO sara, hogy ennyire - ilyen szempontból rossz értelemben véve - pörög az okostévék piaca. Nem kell úgy tenni, mintha csak a smart tv-k múló szoftverkészlete létezne, messze nincs így.

(#5684) chaosmonger válasza akey (#5680) üzenetére


chaosmonger
tag

Ugyanez volt nálam is a régebbi Samsung TV-n. Már nem is tudom ez hány éves, de még 3D-s ha emlékszik valaki. hogy ilyenek is voltak :)

(#5685) l.skywalker válasza djpundro (#5682) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fizess elő rá. Ausztriában.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5686) azbest válasza l.skywalker (#5685) üzenetére


azbest
félisten

Ott nincs. A fejlettebb nyugat-európai országokban sky van.

Hát.. esetleg magyar internetről regisztrálva, magyar fizetési móddal lehet használni az eu teljes területén utána már. Ha tartósan kinn van használva, akkor kb 3 hónap után derül ki, hogy korlátozzák-e, mert azt hiszem a szolgáltatás roamingnál is talán annyi a fair use időkorlát.

(#5687) l.skywalker válasza azbest (#5686) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Sky X nem ugyanazt nyújtja? Épp a Sky és az HBO közötti megállapodás részeként működik így a dolog.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5690) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Előfizetés megosztásának hirdetése (keres/kínál) TILOS!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5691) #46824192 válasza totron (#5683) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ne keverd ide a tartalmi részét a szolgáltatásoknak , mert nem erről beszéltem. Csak és kizárólag a technikai oldaláról.

Mivel a Go mellet a Netf. (jelenleg) a másik fizetős streaming szolgáltató ezért csak ahhoz tudtam viszonyítani. Nekem is az a legjobb , ha fizetek és gombnyomásra filmezek.
Ez az egyiknél így is van , a másiknál néha lefagy, néha elfelejti , hogy már aktiválva van az eszköz és jött a tegnapi , számomra még mindig értelmetlen hiba.
Persze nagyon türelmesek vagyunk, megkeressük filmezés előtt a megoldást az interneten, ha ott sem találjuk a tuti megoldást, akkor nekiállunk magunk kitalálni , hogy most hogyan tovább. Ráment pár óra , sebaj , majd csak holnap filmezünk. Közben véletlenül sikerült rájönni , hogy az app két máshol lévő ikonja valamiért nem ugyanazt csinálják.

Hurrá, filmnézés van. De minden indításnál bevillan , hogy ma is lesz valami meglepi !?

Őrülnék ha felnőne már a feladathoz a csapat , és mondjuk néhány permier film licenc helyett , hozzáértő fejlesztők gatyába ráznák a kódokat.

Bár elvileg a GO lassan kuka és jön majd a MAX. Egy szép új világ. Aztán majd kiderül , hogy új szo..tásokkal , vagy netflix szerű normális működéssel ....

[ Szerkesztve ]

(#5692) azbest válasza l.skywalker (#5687) üzenetére


azbest
félisten

Annyiból gondolom nem ugyanz, hogy más a tartalom és gondolom magyar nyelv sincs a sky-on. Ezzel meg együtt kell élni, hogy jogi okokból nem lehet más országból előfizetni magyarra. Az eu szolgáltatás roaming biztosít némi rugalmasságot, ha már sikerült előfizetni rá.

Diplomatikusan leírtam minden lényeges infót, amiből már mindenki tudhatja, hogy elő tud-e fizetni és használni tudja-e saját földrajzi helyzetében. Akár így, akár úgy, az már az ő döntése. :)

[ Szerkesztve ]

(#5693) Somatom válasza azbest (#5686) üzenetére


Somatom
veterán

Roamingnál más a szitu. Annál csak a mobilszolgáltatóval lehet harc. A többi szolgáltató észre sem veszi, mivel hazai IP -n maradsz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5694) azbest válasza Somatom (#5693) üzenetére


azbest
félisten

Nem a mobil roamingról beszélek. Hanem arról, hogy az online előfizetéseket eu-n belüli ip címről el kell tudni érnie az előfizetőknek . Ezt hívják szolgáltatás roamingnak. Amióta bevezették, azóta lehet simán használni bármelyik magyar streaming előfizetést eu-ban átutazóban is (előfordulhat, hogy külön aktiváltatni kell némelyik szolgáltatásnál ezt).

Csak nem tudok rá szebb kifejezést. Ez a hivatalos neve :D :
A digitális tartalmak egységes piaca – az online tartalomszolgáltatások hordozhatósága [link]

[ Szerkesztve ]

(#5695) Somatom válasza azbest (#5694) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, ezt tudom. Van német SIM -em és azzal is müxik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5696) raycoon válasza chaosmonger (#5684) üzenetére


raycoon
tag

Nos, nekem is egy 3D-s Samsung-om van (55F6500), szóval nem csak emlékszek, de használom is. :) Hasonlóan jártam. Az HBO GO pofázott, hogy kell neki új. Sajnos nekem tök mindegy honnan indítottam, mindig kiírta, hogy van friss és kilépett.

Aztán egy-két tanács kipróbálása közben az derült ki, hogy látszólag nincs két app a tévén (nem látni, hogy lenne kettő, mindenhol csak egy ikon van és az minden szempontból egyforma), viszont két különböző verzió van fönt ugyanabból az app-ból. A Samsung App-ban egy új verziót mutatott, viszont a smart gombra előjövő Alkalmazások "menü" alatt található további alkalmazásokba belépve és az HBO GO ikonra rálépve egy régi verziót írt ki.

Egy Smart Hub visszaállítás, hosszú (éjszakai) áramszünet, verzió ellenőrzés (egyik helyen régi, másik helyen új), tévé pár órára kikapcs (nem áramtalanítva) után mindkét helyen az új verzió szám jelent meg. És most (még) működik mindenhonnan indítva.

A "sima" Smart Hub visszaállítás nem segített. Vagy az áramtalanítás, vagy az utána való várakozás hiányzott, nem tudom. Valószínű, hogy a két verzió "párhuzamos" fent léte nem segített. Ha már egyszer el lett indítva, akkor (valószínű), hogy mindig az futott. De mivel ott volt az új, már nem is frissített.

(#5697) #16695808 válasza raycoon (#5696) üzenetére


#16695808
törölt tag

Akkor tehát sikerült megoldani ?

(#5698) zseko


zseko
veterán

Üdv, néznék filmet, csak nem megy. Nem tudom mit kúrt el ennyire a HBO (nem zárom ki persze a win10 hibát sem, mindenesetre akkor is érdekes), de öt böngészővel is próbáltam, de egyben sem nézhető. Múlt héten még ment (ezen a héten még nem néztem filmet). Hang van, kép nincs, szinte bármit is indítok el, de már elindításhoz is 4-5x kell rányomnom a play gombra, hogy egyáltalán reagáljon, és ne csak villanjon egyet a képernyő, ugyanez a folytatás/elölről kezdi gombnál is, csak itt elég kétszer rányomni. Minden böngészőben ugyanez (Opera, Edge, Chrome, Firefox, Vivaldi) Más belefutott már ilyen hibába PC-n?

HR24.hu

(#5699) raycoon válasza #16695808 (#5697) üzenetére


raycoon
tag

Igen, röviden. :K Pedig már két napja stick-eket nézek.. :)
(Ide raktam képeket is: Samsung fórum.)

[ Szerkesztve ]

(#5700) blg válasza zseko (#5698) üzenetére


blg
senior tag

nem. kipróbáltam, itt minden OK. Chrome

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.