Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) bl4ze válasza RetepNyaraB (#5100) üzenetére


bl4ze
veterán

Samsung tv-n is el-el tűnik. Eléggé dadog az alkalmazás napok óta, 1 hete kb.... :O

.:. bl4ze .:.

(#5102) fokukac válasza RetepNyaraB (#5100) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem legalább egy hónapja nem működik. De nem csak androidon, hanem iOS-en sem.
Üres a listám, ami mutatná, hogy mit nézek, és mit tudok folytatni... Szánalmas.

Ráadásul szintén heteken át azt csinálta, hogy kihagyott részeket... A 11. rész után berakta a 13.-at... De közben a Chromecast azt mutatta, hogy a 12.-et játssza...
Szerencsére ezt 1-2 hete abba hagyta...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5103) tomazin


tomazin
veterán

Van valami központi probléma, hogy se belépni nem tudok, se új jelszót kérni?

(#5104) tomazin válasza tomazin (#5103) üzenetére


tomazin
veterán

Felhivtam oket. Minden upc direct es upc-st kidobtak es mostantol user nev helyett email cimmel kell belepni.

(#5105) Pöpec


Pöpec
csendes tag

Nekem is ez van. UPC-n fizettünk elő anno. Kivágtak mint a szart. HBO go oldalon a chat-en meglepő módon még este 10-kor is válaszoltak. Erősködött, hogy mondjam meg milyen emaillel vagyok regisztrálva, arra küld emlékeztetőt. Mondtam fogalmam sincs, eddig felhasználónevem volt, semmilyen emailt nem adtam meg. Elsoroltam az összes emailem, mondta nem talált egyik sem, nem ezek vannak megadva.


Végső nagy ötlet, nem gond, küldje az emlékeztetőt, majd csak megkapom valahová Nem kaptam semmit. Full kreténség!

(#5106) tomazin válasza Pöpec (#5105) üzenetére


tomazin
veterán

Az a baj,h amivel regisztraltal oda nem kuldtek akkor semmit. Most csereltem le az emailem es csak oda ment email ahonnan elvaltottam, amire valtottam oda nem.
Esetleg keresd a upc-s levelet, valoszinu azzal regeltel.

(#5107) Pöpec


Pöpec
csendes tag

Valami mélyebb gond van. Egyik email címemre sem lehet a jelszót lekérni. Viszont mikor a hbogo oldalon az ügyfelesnek írtam, hogy küldjön már egy jelszó emlékeztetőt a rendszerben megadott emailre, mégis csak megkaptam az emailt, pont arra az emailre, amire vártam. Persze nem működött az emailben a link. Továbbra sem ismeri az emailem a felület.

(#5108) tomazin válasza Pöpec (#5107) üzenetére


tomazin
veterán

Hivd fel oket, lehet gyorsabban megoldodik a dolog.

(#5109) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Olvastam, hogy van probléma a HBO GO-val(LG tv-n). Tegnap este vígan néztük a sorozatot, kidobott menet közben. Vissza akartam lépni, de aktiválást kért. Megadom a kódot, hogy aktiváljam az eszköt, de nem történi semmi. A webes felületen írja, hogy eszköz aktiválva viszont a listába nem látom illetve a TV-n nem történik semmi. App-ot reinstalláltam, tv-t 20x újraindottam, áramtalanitottam...stb nem segített,

Típus: LG 55LH6047

Esetleg másnál is jelentkezett hasonló hiba?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5110) Kaba válasza iceQ! (#5109) üzenetére


Kaba
veterán

Üdv.Egyet,még próbálhatsz,tiltsd le az ipv6-ot,talán ipv4-en működik.

(#5111) iceQ! válasza Kaba (#5110) üzenetére


iceQ!
addikt

Nincs ipv6. Routerben le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5112) azbest válasza iceQ! (#5111) üzenetére


azbest
félisten

nekem úgy tűnik, hogy a routeren tiltott ipv6 nem azt jelenti, hogy nincs. Csak azt, hogy nem szabályozza beállítás, hogyan ossza a tartományból a címeket, de attól még kap külsős ipv6 címet minden eszköz, ami kér. Legalábbis telekomnál. Ha lehet, akkor a tévén próbálhatod tiltani, az a biztos.

Konkrétan most ki is próbáltam, hogy a gépemen csak ipv6 -ot engedélyeztem. A routeren tiltva az ipv6 és mégis megy az internet, mert van ipv6 címe a gépnek így is. Mert ipv6-hoz nem kell dhcp címosztás sem.

(#5113) iceQ! válasza azbest (#5112) üzenetére


iceQ!
addikt

Telenor korlátlan mobil netem van, biztos nem oszt ipv6-ot. Amúgy a probléma megoldva, telon aktiváltam be és működött.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5114) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok! Android telefonra (p20 pro) letöltött film akadozik, hang el van csúszva. Nálam ilyen csak, vagy találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a gond?

(#5115) raul22zsoca


raul22zsoca
friss újonc

Sziasztok nálam az a probléma hogy elindítottam az appot HBO GO(újra telepítettem), kiválasztanám location résznél, hogy Magyarország ,tölt egy fél pillanatot és utána semmit nem csinál. Mi lehet a probléma?

(#5116) iceQ! válasza raul22zsoca (#5115) üzenetére


iceQ!
addikt

Melyik platform?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5117) raul22zsoca válasza iceQ! (#5116) üzenetére


raul22zsoca
friss újonc

Szia lg tv-n lépett fel ez a probléma. WebOs rendszeren.

(#5118) mobilizmo válasza raul22zsoca (#5117) üzenetére


mobilizmo
addikt

Milyen tv, mikori gyártású?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5119) raul22zsoca válasza mobilizmo (#5118) üzenetére


raul22zsoca
friss újonc

Pontos típus számot nemtudok mondani 2016-ban vásároltam. Már most a location rész se jön be..... HBO GO felirat bejön tölt egy kicsit aztán sötét képernyő.

(#5120) Kaba válasza raul22zsoca (#5119) üzenetére


Kaba
veterán

A pontos típus azért fontos,mert a 2015 előtti modellek már nem támogatottak a HBO GO részéről.

[ Szerkesztve ]

(#5121) raul22zsoca válasza Kaba (#5120) üzenetére


raul22zsoca
friss újonc

Igen erről olvastam, de lehet rosszul értelmeztem. Én úgy értelmeztem ha WebOs a rendszer akkor futnia kéne az HBO GO alkalmazásnak. Rosszul értelmeztem?

(#5122) mobilizmo válasza raul22zsoca (#5121) üzenetére


mobilizmo
addikt

Igen rosszul értelmezted. Nekem LB sorozatú tv-m van, ez a legkorábbi WebOs rendszerű típusok közül való. Hasonló az esetem mint neked, az HBO-tól azt a tájékoztatást kaptam már nem támogatott a készülékem.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5123) iceQ! válasza mobilizmo (#5122) üzenetére


iceQ!
addikt

és raul22zsoca

Egy kis info: Nekem pl.: 2 HBO GO ikon van, egy régi ami már nem támogatott(világosabb), de még ott van és a másik a fekete ikon, ami fut továbbra is.

Nektek milyen színű az ikon?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5124) DaDa válasza mobilizmo (#5122) üzenetére


DaDa
senior tag

Érdekes, mert nekem is LB sorozatú LG van és megy rajta a Go. Épp tegnap néztem rajta.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5125) mobilizmo válasza DaDa (#5124) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nekem nem és a konkrét típusra válaszolta az ügyfélszolgálat, hogy nem támogatott.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5126) mobilizmo válasza iceQ! (#5123) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nem tudom, hogy tud 2 HBO ikon lenni. Az appot egyszer lehet telepíteni a tv-re.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5127) raul22zsoca válasza mobilizmo (#5126) üzenetére


raul22zsoca
friss újonc

Na ha hazamegyek megkeresem a pontos típus számot. Köszönöm a segítséget mindenkinek. :)

(#5128) chaosmonger válasza mobilizmo (#5126) üzenetére


chaosmonger
tag

Úgy, hogy az két külön app és nem egynek a két verziója. A fehér hátterű már évek óta nem támogatott, azon pl. nem is ment soha a közvetlen előfizetés, csak a szolgáltatós.

(#5129) mobilizmo válasza chaosmonger (#5128) üzenetére


mobilizmo
addikt

LG store-ban csak egy verzió van. Legalábbis amit én a tv-n látok.
Kicsit utána olvastam ennek most, nekem már eleve a fekete hátterű app volt telepítve. Az nem működik.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5130) iceQ! válasza mobilizmo (#5129) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem alapból a világosabb( szürke) hátterű volt, majd kérte hogy frissítsem. Megmaradt az is, de csak a sötétebbet lehet használni.

Ilyen estekre, ha majd idővel nem lesz már támogatva az appok nagy része, akkor veszek egy Xiaomi Mi Box-ot.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5131) mobilizmo válasza iceQ! (#5130) üzenetére


mobilizmo
addikt

Vagy egy android tv-t. De nekem nem igazán tetszik a terveztetett avultatás, szóval nem állok be a sorba. Mi Box S-t is pl. pont azért vettem korábban, mert nem akartam kidobni az egyébként teljesen jó FHD (talán az első sorozatból) LG tv-met. Azóta is tökéletesen működik, HBO Go is rajta, már nem nekem egyébként.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5132) iceQ! válasza mobilizmo (#5131) üzenetére


iceQ!
addikt

Nézőpont kérdése. Most írtad le, veszel egy boxot és mehet tovább a tv. 10-20 ezer forint között megvan. Új tv amin megy 120tol a csillagos ég (írtam egy számot).
Inkább annyi mint ennyi. Nem?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5133) RetepNyaraB válasza iceQ! (#5132) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Rádugod a pc-t hdmi-n. Csak van egy laptop a családban :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#5134) iceQ! válasza RetepNyaraB (#5133) üzenetére


iceQ!
addikt

Gazdasági szempontból nagyon jó megoldás,viszont kényelmiből nem. Biztos, hogy nem dugdosom mindennap a laptopot a tv-re. Bár a Mini Pc nem hülyeség, van is itthon 1 ;] ;]

Ettől függetlenül a Media Box még nekem mindig jobb/kényesebb megoldás.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5135) Soma01


Soma01
veterán

Sziasztok!

Feliratkoztam az HBO GO szolgáltatásra, de már lemondtam a HBO GO oldalon, a Paypal oldalon inaktiváltam. Hogyan tudom onnan törölni az inaktív szolgáltatást is? Vagy az HBO GO oldalról nem lehet már úja aktiválni így? Vagy esetleg a HBO GO oldalról, hogy törölhetem a paypal adataimat?
(bonyolult a helyzet, mert az HBO fiókot nem én "kezelem", csak a jelszót tudom hozzá és eddig én fizettem, de most kiszállnék benne 100%-ban)

(#5136) LouiS22 válasza Soma01 (#5135) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha inaktív a PP-ben, nem lesz levonás.

Máskor pedig ne osztozz accounton ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5137) Soma01 válasza LouiS22 (#5136) üzenetére


Soma01
veterán

Ez ok. A megoldás érdekel első sorban. Például az, hogy hogyan törölhetőek a paypal adatok az HBO GO rendszeréből, hogy később ne lehessen újraindítani az egészet egy kattintással?

(#5138) LouiS22 válasza Soma01 (#5137) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha a PayPal felületén már letiltottad az ismétlődő fizetést, akkor azt nem lehet felülbírálni.

De ha továbbra is parázol: ugyfelszolgalat@hbogo.hu

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5139) mobilizmo válasza LouiS22 (#5138) üzenetére


mobilizmo
addikt

Vagy a PayPal accountnál kellene körül nézni. De ugye a PP is minden esetben kér jóváhagyást.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5140) LouiS22 válasza mobilizmo (#5139) üzenetére


LouiS22
veterán

Én arra írtam, hogy ha ott tiltotta, akkor nem lehet majd újra aktiválni (mármint a tulajdonos jóváhagyása nélkül).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5141) Soma01


Soma01
veterán

Igen. Itt most az a kérdés, az HBO elmenti e a fizetési adatokat? Tehát innentől kezdve, csak egy kattintás és újra él az előfizetés? Vagy ott majd még kell újra jelszó a paypalhoz?

"De ha továbbra is parázol: ugyfelszolgalat@hbogo.hu"
Remélem foglalkoznak majd velem, mert ugye a bejelentkezési email cím nem az enyém.

(#5142) cozmo válasza LouiS22 (#4470) üzenetére


cozmo
őstag

Ez változott azóta?
Vagy továbbra sincs 5.1-es hangsáv?

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#5143) LouiS22 válasza cozmo (#5142) üzenetére


LouiS22
veterán

Továbbra sincs.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5144) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Vasárnap jön a befejező évada a Mr Robotnak.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#5145) BalaNce87 válasza raul22zsoca (#5115) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szia, nálam ugyanez van, kb 1 hónapja csinálja, esetleg találtál megoldást? olvastam itt, hogy ez a tv támogatottság hiánya miatt van, de akkor maga az alkalmazás miért érhető még el, ha nem használható?Az hbo ezt mikor jelentette be? valami értesitést dobhatott volna a támogatottság megszűnéséről.

[ Szerkesztve ]

(#5146) mobilizmo válasza BalaNce87 (#5145) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nekem annyit mondtak, hogy elnézést kérnek, hogy nem értesítettek.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5147) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok,

Megjegyezném hogy Romániában élek, nem vagyok képben ezzel a geo kódolásos helyzettel, nem használom egyik ilyen netes streaming platformot sem.
Most viszont black friday miatt, előfizettem a szüleimnek pár új csatornára és járt hozzá HBO go előfizetés is. Nos ezzel az a gond, hogy csak az hbog.ro címen tudok bejelentkezni, és az itteni tartalmak egytől egyig angol nyelvűek, errefelé nem divat a szinkron, viszont ők meg nem értenek angolul, és nem is szeretnek feliratot olvasni, ami megjegyzem csak angol és román nyelven van.

Szóval a kérdésem az, hogy ez valóban egy ennyire szar helyzet, hogy x országból csak azt tudod elérni amit az országod kínál, és se német sem más általam választott nyelven nem tudom megnézni a tartalmakat, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan létezik az adott nyelven? Nagyon de nagyon rossz irányba haladunk így :(

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#5150) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Sziasztok, mióta van multichanell hang a GO-n? Tudhattak volna 4. Rész most vettem észre :Y Apple tv

"in medias res"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.