Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) l.skywalker válasza hadam98 (#5600) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak egy gond van. Hogy nem tesszük hozzá azt a varázslatos szót a hózzászólásainkhoz, hogy: "szerintem"...

Ha ez ott lenne mindenki elismerően bólogatna és magában mondaná, hogy ez hülyeség :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5602) blakey válasza l.skywalker (#5601) üzenetére


blakey
titán

Mert szerinted aki véleményt alkot az ki szerint értendő? Ne rugozzatok az ízléseken. Értelmetlen.
:R

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5603) l.skywalker válasza blakey (#5602) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem is vártam mást a fórumtól... :W

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5604) Csabroncka válasza mobilizmo (#5599) üzenetére


Csabroncka
addikt

A jó CGI nagyon drága + a modellek - nem véletlen volt iszonyú a költségvetése SW új trilógiának is meg hát GT-nek is, a történet meg olyan amilyen.

"in medias res"

(#5605) Csabroncka válasza hadam98 (#5600) üzenetére


Csabroncka
addikt

hadam98: gondolom köztünk élsz, van egy KOVIDKÁNK a világban, ez az oka, hogy se film, se sorozat...

"in medias res"

(#5606) LouiS22 válasza hadam98 (#5600) üzenetére


LouiS22
veterán

Az utolsó gondolathoz kapcsolódva van egy félreértés az elméletedben. A NF egészen egyszerűen azért nem tud annyi díjhoz jutni, mert a neves díjak nagyjából mostanáig kizárták a streamet mint platformot. Ne felejtsd el, hogy az HBO nem egyenlő az HBO GO-val, az bizony egy lineáris paytv csatornacsalád 40 éves múlttal. Streaming versenytársai meg jócskán a 2000es évek közepén indultak (igen, tudom, a Netflix valamikor a 90es évek végén online videotékaként kezdte internetes pályafutását).

A 2020-ban miért jött kevés kontentre meg Kína országában keresd a választ az év elején. Nyilván hatott a kínálatra minőségi szempontból is, mert kényszerűségből minden streaming platform megvett olyan kontenteket is, amit a covid előtt messzire elkerült volna.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5607) LouiS22 válasza mobilizmo (#5598) üzenetére


LouiS22
veterán

Az imdb csillagai azért nem tekinthetőek elfogulatlan, objektív osztályozásnak, mert bárki ingyen regisztrálhat és csillagozhat kedvére. Számos esetben kiderült már, hogy ilyen-olyan önjelölt pr-osok álnéven hozsannáznak olyan, éppen csak bemutatott filmeket az egekbe magasztalva, 10 csillagra értékelve (ezzel tuningolva a produktumot), amiből aztán csúfos kritikai és/vagy bevételi bukta is lett - vagy mert egészen egyszerűen - persze szubjektív ítéletként - szar volt a mozi.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5608) LouiS22 válasza totron (#5587) üzenetére


LouiS22
veterán

Jó, hát lehet itt ágálni, hogy tömegtermelés, meg fúj. De te is ezt nézed. De el lehet ballagni covid után a Művész Moziba és ámítani magad, hogy te most IGAZI filmet láttál. No offense, de pont ez a profit elleni szövegelés és a művészi érték hangsúlyozása az, amiért itthon az elmúlt két évtizedben talán a két kezemem meg tudom számolni, hogy mennyi valóban nézhető filmalkotás készült. A tömeg szórakozni megy a moziba/ül le a NF/HBO Go elé és nem azt akarja nézni, hogy egy félig kattant elme hosszú snitteken át próbálja elméje legsötétebb rétegeivel megkínálni a közönséget.
SZERINTEM! :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5609) mobilizmo válasza LouiS22 (#5607) üzenetére


mobilizmo
addikt

Köszi, de nekem nem kell elmagyaráznod. Lehet nem ment át, de a kérdésem költői volt. Persze én is használom az IMDB-t, mert csomó mindenre jó, de az értékelést nem veszem készpénznek. RT ebből a szempontból sokkal jobb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5610) totron válasza LouiS22 (#5608) üzenetére


totron
addikt

Fura pont tőled olvasni ezeket a sorokat. Ha már szélsőségek: a kattant művészeti véglet is jobb, mint az ezerszer megjelenített kötöttpályás forgatókönyv, kliséhalmaz. Ezek az újszülötteknek készülnek, nekik minden vicc új, meg is lehet nézni a Netflix fő célközönségét. Netflixet nem nézek már, utoljára a The Headbe húztak bele, kihagyható pedig. B-ZS kategória jó marketinggel, ömlesztve. Az itthoni éráról meg tényleg nem érdemes szót ejteni.
Nemrég is itt kérdezte a topiktársgyerök, hogy mit hoz majd a MAX, mert a hatályos HBO-n nem találja meg a kívánt, aktuális slágerfilmeket, mint szórakozási nonplusz ultrát. A kikapcsolódás egy jó dolog, a mindent is filmektől várás meg egy másik, kinézetre könnyen összetéveszthetők sokak számára. Inkább ezen a ponton látom az önámítást. Pont ez a baj, hogy az emberek ráunnak, de átkattanni a non-blockbusterre meg nem fognak, a rossz PR miatt. Amire most te is tettél egy lapáttal.:( Ugyanis a jó filmek a végletek közt tanyáznak. Amitől ez az egész nem lesz ízlésvita, hogy amelyik néző nem találja meg magát a látott filmek egyikében sem, annak valami nagyon más hobbi után kell néznie vagy ideje ráfanyalodnia az imdb 7.0 alatti világára.

(#5611) LouiS22 válasza totron (#5610) üzenetére


LouiS22
veterán

Félreértettél szerintem: nem a non blockbustereket szóltam le, számos kiváló, független filmet találni a Cinemaxon meg a Filmboxon. Korrekt iparosmunkákat, amibe tettek időt és pénzt, szépen vannak fényképezve és van történetük is. De ezek valóban rétegfilmek.

Azzal viszont tökéletesen egyetértek veled, hogy a mindent is várás a filmektől önámítás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5612) Bekesia


Bekesia
újonc


Továbbra sem tudom életre kelteni az HBO Go-t egy 2020-as Samsung QE50Q60tauxxh típusú TV-n. Gyári visszaállítás többször, legfrissebb szoftver a TV-n.
Hívtam az HBO ügyfélszolgálatot és mondták, hogy ellenőrizzem az alkalmazásuk verzióját: 5.2.3-as, ami 3 éves. De azt írja ez a legújabb. Mi a franc lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#5613) LouiS22 válasza Bekesia (#5612) üzenetére


LouiS22
veterán

Ugyan nem ismerem a Tizen lelkivilágát, sem a store-ját, de nincs egy másik HBO GO app a kínálatban? Fekete hátterű ikonost keress.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5614) Somatom válasza LouiS22 (#5613) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hiszem, hogy általános Tizen probléma lenne. Nálam ez a konfig működik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5615) LouiS22 válasza Somatom (#5614) üzenetére


LouiS22
veterán

Kérlek olvasd el még egyszer: nem azt írtam, hogy Tizen probléma biztosan :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5616) Somatom válasza LouiS22 (#5615) üzenetére


Somatom
veterán

Próbálok neki segíteni, hogy milyen verziót keressen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5617) LouiS22 válasza Somatom (#5616) üzenetére


LouiS22
veterán

LGnél kétféle app van a store-ban, ezért bátorkodtam írni, hogy esetleg nálatok nem játszik-e ez.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5618) Somatom válasza LouiS22 (#5617) üzenetére


Somatom
veterán

Tudom, azért is mutattam. Az LG -nél alászaladtam. A Netcastosra csak szürke volt, azt meg kenhettem a hajamra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5619) Igorovics válasza Bekesia (#5612) üzenetére


Igorovics
csendes tag

+1-et adnék arra, hogy akár több HBO GO alkalmazás is lehet a tv-n, szintén Samsung (bár a miénk UE32H4510AW) és régebben nekünk is 2 volt. A jelenlegi verziója 5.120, utoljára frissítve 2020. december 14, szóval tényleg érdemes lenne megnézni.

(#5620) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok
legfrissebb androidos Honor 20-on brutálisan csúszik a hang nálam az HBO GO appban.Ugyanitt a netflix simán elfut, döcc nélkül. 2gigabites net van, szval nem kellene szerintem. Xiaomi Mi S boxon nem csúszik. Mi lehet az oka?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5621) azbest válasza oszi666 (#5620) üzenetére


azbest
félisten

Nem ugyanaz az alkalmazás fut a telefonon, mint a miboxon (androidtv). Szóval ha a telefonosnál egy frissítés rontotta el, akkor a tévésen még teljesen máshogy lehet, mert nem ugyanazok.

(#5622) vmarci21


vmarci21
tag

Újabb 39 országban lesz elérhető a HBO Max, mely egy olcsóbb díjcsomaggal is elérhető lesz [link]

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#5623) LouiS22 válasza vmarci21 (#5622) üzenetére


LouiS22
veterán

Biztos sokan örülnek most a topciban a St. Lucián lakó fórumozóink közül :O

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5624) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

"egy olcsóbb, hirdetéseket is tartalmazó HBO Max előfizetés bevezetését tervezik 2021 második negyedévében, viszont egyenlőre ennek a csomagnak az áráról, illetve az erre előfizetők számára megjelenő reklámok számáról nem árult el részletesebb információkat."

Előfizetek és még a reklámokat is néznem kell! Ezek nem normálisak. :(

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#5625) LouiS22 válasza Mezga Aladár (#5624) üzenetére


LouiS22
veterán

A moziban is kapsz az arcodba 15 perc reklámot, pedig fizettél a jegyért nagyjából egy HBO GO előfizetést :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5626) oszi666 válasza azbest (#5621) üzenetére


oszi666
őstag

akkor 99%, hogy az HBO GO app a hibás nem?
mert ha az internet rendben és a mi box le tudja játszani, a telefon pedig a netflixen simán elviszi, más nem nagyon lehet.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5627) Mezga Aladár válasza LouiS22 (#5625) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Jó te nézzél sok reklámot én nem fogok.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#5628) azbest válasza LouiS22 (#5625) üzenetére


azbest
félisten

Na igen, nagyon nem mindegy, hogy milyen formában lesznek reklámok. Ha az eddigi olcsó / kvázi ingyenes accountokkal nem túl zavaró módon van reklám, az számomra is vállalható. Pláne, ha egészen friss filmeket is meg lehet nézni jó minőségben, legálisan.

De majd meglátjuk. Kíváncsi leszek rá, mert nekem olyan hbo go fiókom van, ami még több évvel ezelőtt kötött netelőfizetéshez kvázi ingyenes mellékletként jött.

[ Szerkesztve ]

(#5629) Kaba válasza azbest (#5628) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben reklám lesz az feltehetően nem filmközben,hanem inkább előtte lesz,mint a moziban.

(#5630) totron válasza azbest (#5628) üzenetére


totron
addikt

Ezt úgy érted, hogy másoknak is kifizeted? Hiszen kvázi ingyenes. Ne mossuk össze a fogalmakat, ha egy mód van rá. A reklám pedig vállalhatatlan. Miért ilyen az emberi természet? Mindenre rábólint a nagy fogyasztói programozottságban.

(#5624) Mezga Aladár, felajánlok 1 havi HBO előfizetési díjat ennek a megélhetésinek, ha elhagyja az egyelőből az n-t.

(#5631) azbest válasza totron (#5630) üzenetére


azbest
félisten

Úgy értem, ahogy írtam. Normál tévé vagy más előfizetés mellé kapott ingyenes fiókkal ne legyen finnyás az ember. Ha 1900 forintért megy tovább a külön hbo go előfizetés utódja, de reklámokkal, akkor se finnyáskodjon, ha megkapja cserébe a friss filmeket 4k-ban.

Majd lehet többet fizetni, ha nem tetszik. Ha fizetni sem tetszik, akkor meg így járás, akkor lemondod és nem nézed a filmeket.

(#5632) totron válasza azbest (#5631) üzenetére


totron
addikt

Nem kell mindenhova begyűrűznie a szarnak, továbbra is csak ezt tudom mondani. Legjobban a kitekert állásfoglalás zavar: gazdasági polkorrektségre hivatkozol, közben meg csak az eligénytelenedés, az engedés, a szolgalelkűség üzemel. No offense, de ezt nehéz elnézni szó nélkül.

(#5633) Joshi válasza totron (#5632) üzenetére


Joshi
titán

Nem értem mit hisztizel. Nem lesz kötelező reklámos csomagra előfizetni, ráadásul lesz reklám mentes verzió is. Nem mindenki tudja megengedni magának a drágább csomagot, de ettől még lesz szórakozási lehetősége. Teljesen jól van ez így.

(#5634) totron válasza Joshi (#5633) üzenetére


totron
addikt

A mostani árában lesz a reklámos verzió, ugye ennek valószínűsítésében maradhatunk, mert nem gondolom, hogy ~500Ft-ért lesz egy reklámos, csökkentett hozzáférés. Ha neked ez nem tűnik fel vagy jónak, ne adj isten valamiféle fejlődésnek értékeled, hogy adott összegért eddig nem néztél reklámokat, viszont majd fogsz, akkor igazán nem tudok mit mondani többet.

(#5635) Joshi válasza totron (#5634) üzenetére


Joshi
titán

Fejlődés lesz hiszen HBO Max már tartalmazni fogja a Warner Bros mozi premierjeit egy időben. Illetve nagy valószínűséggel képminőségben is lesz ugrás, magyarul magasabb bitráta lesz/lehet a Max-nél. De amúgy se tudunk még mindent, továbbra se értem a hiszti tárgyát. ;]

(#5636) powerslide válasza oszi666 (#5620) üzenetére


powerslide
csendes tag

Nekem Honor V20om van tökéletesen fut nincs csúszás. Mondjuk én régebbi appot használom nem a legujabbat. Próbáld ki egy régi appal. Bár BTos fejhallgatón nekem is csúszik nagyon.

Gigabyte X570 Aorus Master, Ryzen 9 3900X, 32 GB DDR4 3200 MHz, Sapphire Vega 56

(#5637) totron válasza Joshi (#5635) üzenetére


totron
addikt

Kezd fárasztani az egymás mellett elbeszélés és a remény hiánya, hogy úgy sem akarod látni, érteni amit írok. Igen, tartalombővülés, de itt ugye érezzük, hogy önkéntelenül is bekúsznak a minőség és mennyiség fogalmai. Nem kötelező reklámozni. Ha már szegmentált hozzáférések: lehet késleltetett premierekkel pozicionálni az olcsóbbságot vagy bizonyos tartalmakat prémiumnak eladni magasabb előfizetés keretében. Ez persze megint más oldalról nyirbálja az élményt és kinek ez nyelhető le jobban, kinek a reklám, engem ismétlem a megkérdőjelezés teljes hiánya, az ötletelés hiánya vagy akár a teljesen hasztalan, pillanatnyi felzúdulás hiánya zavar: beletörődés a lecsúszásba. Az HBO volt mindig az a platform, ahova nem szivárgott be a reklám. Elképzelhető, hogy más korszakba szocializálódtunk bele és neked ez rendben van, hadd legyen olyan is, akinek nincs. Ha érted, ha nem.

(#5638) Csabroncka válasza Joshi (#5635) üzenetére


Csabroncka
addikt

Mondjuk ezt a reklámos baromságot én sem értem, inkább felhasználószám/sávszélesség-ben tudjon többet.

Gyanítom hogy az olcsó verzió erősen butított lesz utóbbiban

"in medias res"

(#5639) Kaba válasza Csabroncka (#5638) üzenetére


Kaba
veterán

Felesleges már most morfondírozni előre,majd ha kijönnek a részletek akkor el lehet dönteni,kinek melyik csomag lesz a megfelelő.

(#5640) Joshi válasza totron (#5637) üzenetére


Joshi
titán

Ahogy (#5639) Kaba is írja amire én is utaltam, hogy addig felesleges sírni/fikázni amíg nincs kint a végleges előfizetés modell. De még akkor is időt kell adni az embereknek, hogy erre így ebben a formában lesz-e igény. Ez biznisz, azt kell eladni amit megvesznek és amit a piac diktál.
Egyébként értem mit akarsz mondani, de ettől még kellenek a változások egy cégnél hogy életben tudjon maradni. Lehet hogy a reklámokkal meg fog ugrani az előfizetések száma ami aztán bevétel növekedést eredményez. És itt az HBO-nak nem csak az előfizetésből lesz a lóvé, hanem a reklámokból is.

(#5641) Exian válasza LouiS22 (#5625) üzenetére


Exian
őstag

Az előtte - utána típusú reklám még esetleg oké.

De hozzáteszem, többek között ezért is vettünk úgy 4 éve projektort otthonra, hogy 100" feletti képméretben 2-2.5 méterről, reklám nélkül tudjunk mozizni (ilyen méret ilyen távolságról közel olyan élmény projektorral, mint a moziban a nagy vászon előtt középtájról). Meg a mozit amúgy is utáltuk a sok bunkó miatt, meg utalom a csipsz meg popcorn csámcsogást filmezés közben. Sokan mondják, a mozinak hozzájár a hangulatához. Egy fenét, gusztustalan. De ez más téma.

A filmek közbeni reklám elfogadhatatlan lenne, de nem hiszem, hogy ilyen tervben lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5642) totron válasza Joshi (#5640) üzenetére


totron
addikt

Jó, örülök, ha értesz. Nem egy egyelőre homályos hír készpénznek vevéséből fakadó érzelmi reakcióról van szó, hanem a reakcióra reagáltam, ami egészen valós. Ha nem is azbeszt személyéről szól, tömegeket képvisel hozzászólásával, az akadálytalan lenyelés jegyében. Ez nincs rendben. Az üzlet is aszerint választ modellt, hogy mit lehet lenyomni a torkokon, ezt ne feledjük. Az nem világos előttem, hogy mitől tudna nehezebben életben maradni egy streaming szolgáltatás a jövőben, mint eddig, mindezt pont egy streaming szolgáltatás-orientált környezetben és korban. Az lesz, ami lesz, nem tudjuk megtermelni a hátsó kertben a filmeket és különösen peches az, aki a nonpopuláris, kizárólagos tartalmakra bukik, de a hozzáállás nem mindegy.

És bár egyet írunk a lényegét tekintve, mégis azt érzem, hogy belecsúszunk mi magyarok (is) abba, mikor egy vendéglátásban kóstolt-tukmált ételre sűrűn bólogatsz miközben nem ízlik vagy a nem tetsző, nem passzoló ajándékről áradozol, amivel nyilván predesztinálod a folytatást is. Ilyen öngólokat felnőtt ember, érett társadalom nem lő, ha újdonság, ha nem, ha tartalombővülés/egyéb mézedmadzag, ha nem. Legyen egy határ. Messzire mutat, tudom, abba is hagytam.

[ Szerkesztve ]

(#5643) oszi666 válasza powerslide (#5636) üzenetére


oszi666
őstag

Erdekes, en is Bluetooth-os fejhallgatoval hasznaltam, eszembe se jutott hogy az lehet a baj, de kiprobalom, koszi a tippet

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5644) Joshi válasza totron (#5642) üzenetére


Joshi
titán

Alapvetően teljes mértékben igazad van, de a miérteket már leírtam. A lényeg, hogy a piac folyamatosan változik ahogy az emberek is. Az HBO marketingesei most ezt főzték, hogy aztán ez működni fog vagy nem azt majd az idő megmondja. Amúgy se lehet mit tenni, mert egy Streaming szolgáltató székházát nem szokták megostromolni. De ha te ebben kezdeményező és vezető szerepet vállalnál akkor hajrá. ;]

(#5645) totron válasza Joshi (#5644) üzenetére


totron
addikt

Igen, kötött szarvas vikingsapkában tervezem a fejjel falnak menést.;P Akárhogy is tekergetjük ezt, akadálymentesen befogadós hozzáállással a kétesélyesnek induló történetet könnyen változtathatjuk - önként! és ez a poén - egyértelművé, azaz reklámozóvá.

(#5646) Joshi válasza totron (#5645) üzenetére


Joshi
titán

A nem befogadós lehetőse az embereknek az lesz, hogy egyszerűen nem fizetnek elő a reklámos verzióra. Ennyire egyszerű. Csak akkor erre buzdítsd a népet, különben a levegőbe beszélsz és továbbra is hisztizel. ;]

(#5647) totron válasza Joshi (#5646) üzenetére


totron
addikt

Igazad van, jobb a konstans birkaság. Csak semmi hiszti, együk amit adnak, bármilyen feltételek mellett. Zárjuk ezt az epizódot, ha kérhetem.

Szerk.: egyébként nincs igazad, mert árszabással-csomagpozicionálással operálva igenis bevezethető új területekre a reklám, csak az ellenállás hiánya kell. Ezt ugye te magad is megénekelted fentebb. Szóval hagyjuk ezt.

[ Szerkesztve ]

(#5648) Joshi válasza totron (#5647) üzenetére


Joshi
titán

"csak az ellenállás hiánya kell"
Tudod mi az a hiszti? Vagdalózol és földhöz vágod magad mert valami nem tetszik. Ez a kisgyerek kategória. Most nyilván írott formában átvitt értelemben.
Igen, ha valami nem tetszik nem elég beszélni róla hanem tenni is kellene valamit. Sőt, legtöbb esetben tenni kell valamit. Remélem te is értesz engem. ;)

(#5649) totron válasza Joshi (#5648) üzenetére


totron
addikt

Nem egy egyelőre homályos hír készpénznek vevéséből fakadó érzelmi reakcióról van szó, hanem a reakcióra reagáltam, ami egészen valós. Ha nem is azbeszt személyéről szól, tömegeket képvisel hozzászólásával, az akadálytalan lenyelés jegyében. Ez nincs rendben.

Erről szólt. Persze te veszed, aminek jól esik (mint látjuk). És igen, értem, hogy neked ez az értelmezés, skatulya kényelmesebb valamiért. Talán a környezeted vagy magadból indulsz ki. Lezártam, témán kívül vagyunk és valamelyik érzelmi bugyrod indikálta makacs meggyőződésről beszélgetünk (de minek).

(#5650) Joshi válasza totron (#5649) üzenetére


Joshi
titán

De most komolyan, mit tehetnék? Azt amit te? Hisztizni a nem létező tényeken? Basszus komolyan tiszta gáz vagy. :DDD

De még most is azt mondom, hogy te már előre fikázol egy olyan dolgot, amiről halvány lila fingod nincs. Majd ha kipróbáltad a reklámos előfizetést, és tényleg zavaró mennyiségű reklámot kapsz a pénzedért, na akkor majd fújhatod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.