Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Yodafon válasza LouiS22 (#6150) üzenetére


Yodafon
senior tag

ja hat ha nem Z906-os logiteched van :D

I'm gangsta!

(#6152) azbest válasza Yodafon (#6151) üzenetére


azbest
félisten

lehet kapni olyan pár dolláros dobozkát, ami hdmi jelből leszedi a hangot stereo analog / 2.0 vagy 5.1 optikai és réz digitálisra. Én egy fire tv stickről szedem le egy ilyennel a hangot, hogy sima jack hangszórót rádugjak. Mert a projektornak gagyi a hangja és a hangkimenet jackje is torz. Én még 9 dolcsiért vettem 4 éve. Látom most is akad 10 docsi körül, bár a legtöbb lista inkább 20ért ír hasonlót. 4k képhez nem tudom jó -e én fullhd megjelenítő előtt használom. Reklámoznak sokféle hasonlót, van aminél 4k-t is írnak.

[ Szerkesztve ]

(#6153) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az mitől lehet, hogy tableten hiába nyomok rá a letöltés opcióra, csak a "várakozást" írja ki és nem tölt?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6154) Kaba


Kaba
veterán

A HBO MAX honlapja aktualizálva lett. A MAX Március 8-án indul.
A havidíj 2390 Ft lesz.A régi és újfelek is kapnak 33%-os kedvezmény ameddig folyamatos előfizetők maradnak.Az akció Márc8-31 között tart.

[ Szerkesztve ]

(#6155) nikos21 válasza Kaba (#6154) üzenetére


nikos21
aktív tag

:C Köszi az infót!
1600 :Y

[ Szerkesztve ]

(#6156) l.skywalker válasza Kaba (#6154) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda


HBO Max | Vadonatúj streamingélmény – 2022. március 8-tól

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6157) l.skywalker válasza nikos21 (#6155) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, konkrétan olcsóbb lesz mint most :D (már legalábbis nekem)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6158) erdey_a válasza l.skywalker (#6157) üzenetére


erdey_a
őstag

egy darabig, nyilván. aztán majd emelnek.
mindenesetre ez a 33% kedvezmény addig, amíg nem mondod le elég jó fogás és megkötheti azokat, akik párhavonta streaming szolgáltatót váltanak

Vérboci

(#6159) LouiS22 válasza erdey_a (#6158) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez pont miattuk lett kitalálva :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6160) l.skywalker válasza erdey_a (#6158) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A jelenlegihez viszonyítottam. Az is lehet, hogy hétvégén nyerek a lottón :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6161) erdey_a válasza LouiS22 (#6159) üzenetére


erdey_a
őstag

azért mondom, hogy ügyes marketing eszköz. :)

l.skywalker: ha nyersz, akkor egy havi előfizut vállalj majd át légyszi :DDD

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#6162) jsk


jsk
senior tag

Fel is bolydult a Facebook oldaluk. Sokan az elmúlt hetek történései miatt máris a TV app miatt izgulnak.

(#6163) Kaba válasza jsk (#6162) üzenetére


Kaba
veterán

A pontos tájékoztatás nemsokára jön,de már nagyjából tudható,hogy milyen tévék lesznek támogatva.

(#6164) LouiS22 válasza jsk (#6162) üzenetére


LouiS22
veterán

A kommentekből viszont egyértelműen kiderül, hogy a tisztelt userek többsége összekeveri a vásárlás dátumát a televízió gyártásának dátumával.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6165) Kaba válasza Kaba (#6154) üzenetére


Kaba
veterán

Kiegészítés.
Az akciós 33%-os kedvezmény az Március 31-ig vehető igénybe és a lemondásig tart.(de a havidíj az közben változhat).
Április 1 után lesz egy éves egyösszegű befizetésű kedvezményes akció ahol a 12 helyett 8 hónapot kell fizetni.Ennek a díja 18990Ft lesz(1582Ft-os havidíjnak felel meg).

[ Szerkesztve ]

(#6166) LouiS22 válasza Kaba (#6165) üzenetére


LouiS22
veterán

Vagyis igyekeznek azzal behúzni előfizetőket éves dealbe, hogy egyébként változhat menet közben (és ebből következően változni is fog) az előfizetési díj.

Még egyszerűbben: nem azt jelenti a 33% kedvezmény, hogy az induláskor aktuális árazás az idők végezetéig annyi, amennyi volt, hanem azt, hogy az aktuális listaárból kapod a 33% kedvezményt mindaddig, amíg nem szakítod meg az előfizetésed március 31 után.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6167) Kaba válasza LouiS22 (#6166) üzenetére


Kaba
veterán

Igen pontosan így van,ahogyan írtad.Az éves előfizetés az garantálja,hogy egy évig nem lesz költségnövekedés.A havidíjas változatban meg benne van az áremelkedés.

(#6168) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

FYI: úgy néz ki, hogy az HBO Max már Xbox konzolokra is elérhető lesz (a Go-val ellentétben)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6169) Kaba válasza l.skywalker (#6168) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.Elérhető a tévéken Samsung,LG,Android,
a streaming eszközökön Apple tv 4K,Google Chromecast,
Játékkonzolok,PS5,PS4,Xbox One,Xbox series X/S,
mobilokon,táblagépen.

(#6170) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Ebben árban szerintetek mennyi 4k tartalom lesz vajon? Mert szerintem nem sok. A netflix 4500 forintos árához viszonyítva sok változást nem remélek itt a minőségben. :(((

(#6171) Kaba válasza Farkassacred (#6170) üzenetére


Kaba
veterán

A HBO MAX az minőségjavulást is hoz a GO-hoz képest(nemcsak a 4K miatt),lesz 5.1-es térhangzás és Dolby Atmos is.

[ Szerkesztve ]

(#6172) djnice válasza Farkassacred (#6170) üzenetére


djnice
veterán

Szerintem nagyon sok, a kinti web-dl-ekből ítélve és a többsége Dolby Vision.

(#6173) Kaba válasza Farkassacred (#6170) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet több lesz,mint a Netflixnél :) ,
de Március középén már lesznek tapasztalatok és akkor eldöntheted,hogy neked is elégséges lesz.(A skandináv országokban és spanyolban elégedettek az ügyfelek a 4K tartalommal).

[ Szerkesztve ]

(#6174) Farkassacred válasza Kaba (#6173) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az előfizetést meghagyom persze, mert van pár sorozatuk ami érdekel. Kíváncsi leszek majd mit fognak tudni kihozni ezen az áron.
Amerikában nem magasabb az előfizetés ára?

(#6175) totron válasza Kaba (#6169) üzenetére


totron
addikt

Próbálom kitalálni, hogy a felsoroltak közül melyik adja a leghosszabb termékidőt és tekinthetünk rá legkevésbé termékkapcsolásként. Ki milyen eszközön, mennyi ideje HBO-zik? A tv OS-eken megjelenő, átmeneti lehetőségeket ne vegyük bele a sorba.

(#6166) LouiS22, itt is az a kérdés, hogy meddig maradnak fenn az adott tartalmak. Gondolom pont ki lesz találva, hogy ne érje meg szórakozni az eseti előfizetéssel, hanem a folyamatos a jó a felhasználónak, lásd kedvezmény. Eddig ki hogy érezte, megérte folyamatosan előfizetésben lenni? Itt most nem arra vagyok kíváncsi, belefér-e a költségvetésbe, hanem a tartalmak rotálódására/egyéni érdeklődés tükrében.

[ Szerkesztve ]

(#6176) nikos21 válasza Kaba (#6165) üzenetére


nikos21
aktív tag

És vajon hány eszköz lehet a mostani 2 helyett :F

(#6177) LouiS22 válasza nikos21 (#6176) üzenetére


LouiS22
veterán

Tényleg olyan nagyon nehéz elolvasni azt a nyomorult weboldalt? Minden le van írva, ez is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6178) Sesy


Sesy
aktív tag

sziasztok,
van egy samsung qe55q80 tv-m amin tegnap előttig minden gond nélkül ment az hbogo.
ma nagy fekete képernyő van amikor be akarok lépni az alkalmazásba. közvetlen előfizetésem van, a díj ki van természetesen fizetve, a tv-n a legfrisseb app van telepítve, illetve ha pc-n lépek be akkor minden jól működik... hol lehet a probléma? :F

előre is köszi a segítdéget

Born stupid... Try again!

(#6179) Kaba válasza Sesy (#6178) üzenetére


Kaba
veterán

Áramtalanítsd a tévét,majd indítsd újra,ha nem segít telepítsd az appot is újra,ha továbbra sem működik,hívd a HBO ügyfélszolgálatot.

(#6180) Kaba válasza nikos21 (#6176) üzenetére


Kaba
veterán

Korlátlan számú eszközt lehet regisztrálni,de max.három egyidejű streamelés lehetséges és max.öt nézői profil.

[ Szerkesztve ]

(#6181) nikos21 válasza nikos21 (#6176) üzenetére


nikos21
aktív tag

3 különböző eszközről streamelhetsz egyszerre.
Akár 5, felnőtteknek vagy gyerekeknek szóló profilod lehet, személyesen nektek válogatott tartalmakkal.

(#6182) nikos21 válasza LouiS22 (#6177) üzenetére


nikos21
aktív tag

:DDD

(#6183) Harbinger85 válasza Kaba (#6154) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

1590 Ft per hó! Ez pofátlan jó ár ha azt a tartalmat kapjuk, amit neten találtam. De még a 2390 Ft se rossz. Kár hogy cska én nézénm, így kicsit "sokkalom" vagyis inkább sajnálom magamtól.

Egy kérdés: nekem van még egy élő fiókom egy adott e-mail címmel, ha azzal regisztrálok is él a kedvezmény, vagy pl. ha e hótól újra előfizetek még a GO-ra?

(#6184) LouiS22 válasza Harbinger85 (#6183) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen. Le van írva a honlapon is ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6185) Kaba válasza LouiS22 (#6184) üzenetére


Kaba
veterán

Le van írva,de vannak olyanok is, akik nem tudnak mindent értelmezni ami ott szerepel,ezért kérdeznek(persze van sajnos olyan is aki nem is veszi a fáradságot,hogy utána olvasson).

[ Szerkesztve ]

(#6186) nikos21 válasza Kaba (#6185) üzenetére


nikos21
aktív tag

:C :R Köszi a rendes! tájékoztatást

[ Szerkesztve ]

(#6187) LouiS22 válasza Kaba (#6185) üzenetére


LouiS22
veterán

és utóbbiból vannak többen...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6188) azbest


azbest
félisten

Ha minden igaz, akkor a globális hbo max appot fogjuk mi is használni android platformokon. Ez annyiból jó hír, hogy az például az amazon fire tv stickekre is van. Még nincs magyar régióra engedélyezve sem az amazon app storeban, sem a google play storeban, de gondolom induláskor megteszik ezt. Ha minden jól megy, akkor külön kézzel telepítgetés nélkül is elérhető lehet a max a firetv stickeken :)
Ez azért érdekes, mert kb minden nagyobb streaming van rajta és rendszeresen nagy akciózása van annak.

[ Szerkesztve ]

(#6189) Harbinger85 válasza LouiS22 (#6184) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Újra olvassva tényleg.

"Amikor az HBO Max elindul, az HBO GO-fiókod HBO Max-fiókká fog átalakulni. Tehát azonnal hozzáférhetsz majd az HBO Maxhoz, ha már regisztráltál és előfizettél az HBO GO-ra.
Szerintünk ez egy elég nyomós érv amellett, hogy már most regisztrálj az HBO GO-ra!"

"Az HBO Max indulását azzal ünnepeljük meg, hogy már meglévő és új előfizetőink számára kihagyhatatlan, 33%-os kedvezményt biztosítunk. Örökre*."

A vastagbetűs részt futottam át, de nem vettem észre a lényeget. Vouchernél pl. az volt a kitétel hogy új fiók, új regisztráció és a support is mondta kell az új e-mail, mert a régi a rendszerben van. A jelenlegi e-mail címem még "él" március 12. ugye 365 napig, utána törlik a rendszerből.

(#6190) Sesy válasza Kaba (#6179) üzenetére


Sesy
aktív tag

:R :C

Born stupid... Try again!

(#6191) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!
Idáig nem foglalkoztam vele. A kérdésem Google Chromecast 3 vagy mi stick lenne jobb választás buta tv-hez.

(#6192) totron válasza Kaba (#6185) üzenetére


totron
addikt

Sokan lusták ésvagy szövegértés gyatra, de van, hogy fórumon a kapcsolt gondolatok újat hoznak, más megvilágításba helyeznek, így szerintem nem árt beszélgetni, mindenkiben jobban letisztul, gyakorlati alapon, több szálon is visszaigazolódik a tényállás.

Átalakul a fiók... Ez lehet jó hír a VIP accountosoknak.

(#6193) LouiS22 válasza totron (#6192) üzenetére


LouiS22
veterán

Megszűnnek VIP accountosnak lenni? :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6194) totron válasza LouiS22 (#6193) üzenetére


totron
addikt

Pont az ellenkezőjét szűrtem le ebből most, de miattad most elpityeredtem. :D Átalakul, mint folytatódik az újvilágban is tovább. VIP alatt azt kell érteni, hogy adtak ki 10 évre szóló hozzáféréseket, jó volna elhasználni a teljes időtartamban.

(#6195) jsk


jsk
senior tag

Közben kiszivárgott a Disney+ ára is: "A Mentrum jelentette, hogy az HBO Max magyar premierdátumához hasonlóan idő előtt kiszivárgott a Disney+ magyarországi ára (kép). Eszerint egységesen 3090 Ft-ot kell majd fizetni a szolgáltatásért havonta, míg az éves díj 30.990 Ft lesz."

(#6196) Szári


Szári
tag

Sziasztok. Valakinek van arról információja, hogy aki szolgáltatótól kapja az HBO GO-t HBO pack mellé esetemben Digi azokkal mivan? Van erről valami hír? Benyeli a szolgáltató, emelnek vagy megszűnik? Ha valaki tud valamit írja már meg. Mert ha megszüntetik akkor addig lenne rá érdemes előfizetnem amíg él az akció.

(#6197) LouiS22 válasza Szári (#6196) üzenetére


LouiS22
veterán

Kicsit görgess már lejjebb :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6198) norbertoth


norbertoth
senior tag

Már csak arra lennék kivi, hogy az összes régi warner Bro film is elérhető lesz-e, (szinkronosan) mert ha igen, akkor már kell is :C

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6199) Szári válasza LouiS22 (#6197) üzenetére


Szári
tag

Ezért kár volt.. lentebb görgettem infót nem találtam pláne, hogy a szolgáltatóknak kell hivatalosan megszólalni az ügyben amit meg is kérdeztem a digitől ha tudok valamit megosztom. Te meg gurulj arrébb pubi.

(#6200) LouiS22 válasza Szári (#6199) üzenetére


LouiS22
veterán

Le van írva a honlapon, hogy minden meglévő, érvényes előfizetéssel rendelkező account automatikusan migrál. A többit meg majd elmondja a szolgáltató. Ez is le van írva. És ez lentebb már ki lett tárgyalva.
De ha arra képtelen vagy, hogy a honlapot végiggörgesd és értelmezd, akkor valójában ki a pubi?

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.