Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Vieras


Vieras
csendes tag

Sziasztok. Mi már elakadtunk az HBO max app telepitésel is, Fire Stick 4k max on. Esetleg egy pontos magyar leirást meg kösszönék. :R
Az utolsó 3 nem települ fel, apk don't installed hibával, a korábbiak meg indítás után azt írják van new version telepítsem azt, és rádob az amerikai oldalra ahol unavailable...
Címnek Magyarországi lakcím van beállítva ha ez számít

(#6502) blakey válasza Kobe (#6500) üzenetére


blakey
titán

Van Pókember (nem tudom melyik) és folyamatos a feltöltés, nyugi, 1-2 héten belül maxon fog "pörögni".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6503) blakey válasza Vieras (#6501) üzenetére


blakey
titán

…, közben látom, hogy a megfelelő helyen is kérdezted.
Ilyen esetben nem kell itt megkérdezni, felesleges, értelmetlen. Amúgy apkmirror és a megfelelő verzió (Android TV) jó lesz.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6504) Batib


Batib
őstag

Most raktam fel Xiaomi Mi stickre. Sokat nem próbáltam, de úgy tűnik szépen megy.
Nem ismerem a témát annyira, a kütyü is ma jött.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#6505) djnice válasza Kobe (#6500) üzenetére


djnice
veterán

Sajnos nem kerültek fel, ki tudja miért...

(#6506) erdey_a válasza Viktor0610 (#6476) üzenetére


erdey_a
őstag

nyomkodom most egy ideje, és rendkívül fluid az egész, a go "betárcsázós" volt ehhez képest.
illetve forszíroztam a ki-be lépegetést (ahogy a gyerekeim kapcsolgatják ki-be az appot meg váltanak a tv és a 'droid között) és nem fagyott eddig. :)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#6507) ooooobi válasza Vieras (#6501) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nekem még 2018ról van Fire TV Stick 4K Ultra. Arra is, meg egy 2014es 1.gen Fire TV re is felment, pedig azon eddig a go nem akart elindulni:
HBO Max: Stream TV & Movies (Android TV) 52.10.0 (arm64-v8a + arm-v7a) (Android 5.0+)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#6508) blakey válasza djnice (#6505) üzenetére


blakey
titán

Ez a két pókember van fent, egyelőre:

…és valahol van egy oldal, ahol leírják, hogy az elkövetkezendő 1-2 hétben mik kerülnek feltöltésre. Ha megtalálom akkor linkelem. Meglepő, hogy számukra ez most indul, pedig erre volt idejük felkészülni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6509) bepken válasza blakey (#6508) üzenetére


bepken
veterán

na mondjuk egy hivatalos közleményt ki tehettek volna valahová (ha létezik, jól el van dugva), mert bár számomra így is bőven van mit nézni, de több ismerősöm is "túlhájpoltnak" tartja az eddigi kínálat alapján - és részben meg is tudom érteni, miért éreznek így.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6510) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Jelenleg HBO előfizetés mellé kapom a Max-et. Gondolkodtam viszont azon, hogy ha egyszer esetleg lemondanám az előfizetést, de kellene a Max, akkor a kedvezményes díjjal jobb lenne. Gondolom az mehet, hogy egy hónapra előfizetek egy másik fiókot létrehozva, majd lemondom?! Tehát ha utána akár hosszabb ideig inaktív lesz a fiók, akkor újra előfizetve kedvezménnyel megy. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6511) Viktor0610 válasza tylerddd (#6510) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal az első lemondásig él a kedvezményes havidíj.

Samsung Galaxy A54

(#6512) zseko válasza tylerddd (#6510) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem nem fog menni. Addig tart az "örökre", amíg előfizető vagy, én legalábbis így értelmezem. Maga a kedvezményes előfizetés pedig csak március 31-ig érhető el.

HR24.hu

(#6513) Kaba válasza tylerddd (#6510) üzenetére


Kaba
veterán

Nem megy, egyszer lemondva ugrik a kedvezmény. a Kedvezményes akció amúgy is csak Márc 31-ig vehető igénybe.
Ven még egy lehetőség. Április elseje után lehet egy évre előfizetni.
Az ár így egy évig garantált és csak 8 havi díjat kell fizetni(még olcsóbb, mint a havi kedvezményes ár.

(#6514) zseko válasza bepken (#6509) üzenetére


zseko
veterán

Én mintha olvastam volna olyat, hogy nem lesz rögtön elérhető minden, hanem folyamatosan töltik fel tartalommal.

HR24.hu

(#6515) bepken válasza zseko (#6514) üzenetére


bepken
veterán

bízzunk akkor benne :R

én most egyelőre elvagyok a Peacemaker első évaddal :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6516) norbertoth válasza blakey (#6508) üzenetére


norbertoth
senior tag

Azt én is megköszönném! :)

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6517) Kroni1 válasza bepken (#6509) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem már az élmény lesz, hogy nem a botrányosan rossz képminőséget kapom tőlük, mert a HBO GO messze elmaradt a Netflix és az Apple TV+ tól.. Már végre vannak Dolby Vision filmek, jobb bitráta és felbontás, mindez olcsóbban mint a nemrég megemelt Hbo go ára volt, tehát nem kell sztem telhetetlennek lenni. Ennyiért egy olyan szolgáltatás amit 3an tudnak egyszerre nézni szerintem megéri.

De talán azért sem egyszerre tolnak fel mindent, hogy ne legyenek annyira leterhelve a szerverek, mert az nagyobb blama lenne, de persze ki tudja..

[ Szerkesztve ]

(#6518) Harbinger85 válasza zseko (#6514) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Ez remek hír. Remélem, azok a filmek mind felkerülnek, amiket bejelentkezés nélkül láttam.
Ha jól tudom a WB, MGM(?), New Line Cinema és Turner (Classics) filmek vannak a repertoárban?

(#6519) Satan_Claus válasza Tin (#6454) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Ez Németországban nekem nem működik, valakinek sikerült esetleg?

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#6520) bepken válasza Kroni1 (#6517) üzenetére


bepken
veterán

engem nem is kell meggyőznöd, én összességében ugyanígy látom, ahogy leírtad :)

csak azzal a véleménnyel is egyet tudok érteni, miszerint akkora nagy kínálat nem vált elérhetővé a mai nappal, mint amekkora be volt ígérve. lehet, nekem is csak elkerülte ez az aprócska részlet a figyelmemet, hogy nem indulás napjával lesz elérhető minden egyszerre (de ősszintén szólva én ilyesmire nem emlékszem)

de egy szó, mint száz....az itt olvasott infók alapján az ismerősöket is csak türelemre fogom inteni, és bízom benne, hogy pár hét alatt tényleg alakul majd még a dolog. ha pedig végül tényleg úgy alakul, hogy ennyi pénzért ez jár, személy szerint akkor sem leszek nagyon elkenődve.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6521) TripleB válasza sasuka (#6372) üzenetére


TripleB
senior tag

Nekem nem működik sajnos... tegnap még javában néztem a HBO GO applikáción keresztül Fire stick-en keresztül. Mára halott. A Vodafone box-on megjelent a Max, de ot sem tudok bejelentkezni.
Holnap felhívom az ügyfélszolgálatot, ma már mást úgy sem tehetek.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#6522) blakey válasza TripleB (#6521) üzenetére


blakey
titán

Nálam működik a Vodás előfizetéssel, problémamentesen átváltott. Mindenhol jó, Stick-en is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6523) aXXon válasza ooooobi (#6470) üzenetére


aXXon
senior tag

Nálam full magyarul beszélő az összes.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6524) Tin válasza Satan_Claus (#6519) üzenetére


Tin
veterán

Nekem innen működött. Próbáld meg magyar mobilnetről. Utána mennie kell már, nekem is megy.

(#6525) BoneDragon válasza Kobe (#6500) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezaz, hogy Sony filmek, nem WB. Szerintem nem fognak felkerülni... Honnan van ez az infó?

(#6526) blakey válasza BoneDragon (#6525) üzenetére


blakey
titán

[link]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6527) BoneDragon válasza blakey (#6526) üzenetére


BoneDragon
veterán

Köszi, erre kiváncsi leszek. Mondjuk ezek közül csak a Morbiust nem láttam, de attól nem várok túl sokat. :D

(#6528) ooooobi válasza Satan_Claus (#6519) üzenetére


ooooobi
senior tag

Megy az, nekem elsöre a sign inre kattintva megint csak a sorry üzenet jött, de többedik próbára bejött a lehetöség ahol emailcímet meg jelszót kell megadni.

#6523aXXon: Már nekem is szinkronos, és felirat is lett. Úgy látszik gyorsan változnak itt a dolgok. :))

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#6529) TripleB válasza blakey (#6522) üzenetére


TripleB
senior tag

Üdv!
Email cím és jelszó kombó és simán bejelentkezett?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#6530) blakey válasza TripleB (#6529) üzenetére


blakey
titán

igen

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6531) gfefe


gfefe
őstag

Sziasztok. Van valami megoldás, hogy hbo max működjön régebbi LG tvken. Nekem van egy régebbi de príma uhd okos tv-m az lg től, de csak 4.4 szoftverrel így elviekben bukom az aplikációs hbo-t....

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#6532) Kaba válasza gfefe (#6531) üzenetére


Kaba
veterán

Tévé okosító.

(#6533) apóka válasza gfefe (#6531) üzenetére


apóka
aktív tag

Engem is érdekelne. Eddig már több típust is ajánlottak tv okosítóból, de mindegyiknek van hibája. Elméletileg az Apple Tv a favorit, de az meg méregdrága :((

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#6534) Kobe válasza apóka (#6533) üzenetére


Kobe
veterán

Mi box s, 20ezer

(#6535) zseko válasza apóka (#6533) üzenetére


zseko
veterán

Én egy Fire TV Stick 4k Max-ot vettem, egy gyors próbát csináltam, megy rajta a HBO Max, apk-ból rátelepítve. Igaz engem nem érdekel semmi DTS, 5.1, HDR, Dolby Atmos meg egyéb ilyen dolgok, jelenleg még tévém sincs amin használnám :) Holnaptól lesz egy projektorom, azon lesz hosszabban tesztelve majd.

HR24.hu

(#6536) qqzs


qqzs
őstag

Ezt lattam fb-n. Ott olvashatatlan az aprobetus mert rakkattintva az app letoltes jon be. Igy belenagyitva latszik hogy ez elofizetoknek szol csak. Firestickre belinkelnetek pontosan met kell telepiteni?

Eladó: GTS450

(#6538) tylerddd válasza apóka (#6533) üzenetére


tylerddd
veterán

Chromecast with Google TV, semmi hibája, megéri az árát. Esetleg aktuális Chromecast, ha nem kell távirányító és natív app-ek, elég a castolás.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6539) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Helló, Telekomtól van évek óta az HBO GO előfizetésem, most nekem is csökkenni fog a díja a szolgáltatónál vagy le kell mondanom és megrendelni közvetlenül?

"Ráadásul 30%-os kedvezményt kapnak a Go-előfizetők, vagy azok, akik március 31-ig fizetnek elő, így 1590 forintba kerül a szolgáltatás havonta. (Az akció lejárta után 2390 forint a havidíj.)"

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6540) Kaba válasza GoodSpeed (#6539) üzenetére


Kaba
veterán

Az eddigi árat fizeted tovább. A 33%-os kedvezmény nem jár szolgáltatón keresztül. A Telekomosat bármikor lemondhatod és közvetlenül szerződsz a 33%-ért, így 1990Ft helyett 1590 Ft-ot fizetsz ,amennyiben ezt Márc 31-ig megteszed.

[ Szerkesztve ]

(#6541) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Lehet, hogy én vagyok láma, de nem találom. Az új HBO Max milyen minőségben "sugároz"?
És ha 4K-ban ( :D ), akkor ez mind az 5 eszközre igaz?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6542) Kaba válasza HUTCHDB (#6541) üzenetére


Kaba
veterán

Az anyagtól függ. A legtöbb tartalom full HD, de van 4K és lehet SD is.
A 4K-t a használt eszköznek is tudnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#6543) blakey válasza HUTCHDB (#6541) üzenetére


blakey
titán

Maximum 4K Dolby Vision/Dolby Amos, egyszerre, egyidőben 3 készüléken lehet használni. Minden eszközön olyan minőségű amilyenre az eszköz képes.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6544) zseko válasza HUTCHDB (#6541) üzenetére


zseko
veterán

Nem tudom, de a tabletem már nem bírja el még a HD filmet se, akadozik :((( Igaz hogy nem mostani, de se a Netflix, se a Prime Video nem gond neki.

HR24.hu

(#6545) zseko válasza SoloVision (#6537) üzenetére


zseko
veterán

Nem. Ez az app kell: [link]

HR24.hu

(#6546) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ez az információ egyébként honnan van?
Én a hivatalos oldalon ilyet nem találok.

Értelemszerű, hogy a megjelenítőnek tudnia kell, de 3 db 4K tv van a lakásban így az biztosítva lenne.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6547) prisz


prisz
aktív tag

Itt mekkora a 4k stream? A netflix 15-17mbit.

[ Szerkesztve ]

(#6548) GoodSpeed válasza Kaba (#6540) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi, most hívtam fel a Telekomot, azt mondták, hogy 1560 Ft nekem a Max, így nem kell lemondanom. Magenta 1-es vagyok, ha ez számít valamit ;)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6549) Kaba válasza GoodSpeed (#6548) üzenetére


Kaba
veterán

A Magenta1-nek semmi köze a HBO MAX-hoz.
Van valamilyen HBO-s csomagod is vagy csak a streaming előfizetésed?

[ Szerkesztve ]

(#6550) blakey válasza prisz (#6547) üzenetére


blakey
titán

Nagyjából a Netflix sávszéleség duplája, max. 30Mbps, Kodi szerint.

#6546 HUTCHDB
Minden le van írva, az oldalukon is szerepelnek információk és egyéb oldalakon is, amúgy meg tapasztalat, tehát ez a maximum, ami elérhető, jelenleg.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.