Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Nem úgy volt, hogy Playstation 4-en is letölthető lesz a HBO Max app?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6552) Elektrosokk válasza Satan_Claus (#6519) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ha felhívod az ügyfélszolgálatot megoldják. Azt mondták van akinél megy van akinél nem, dolgpoznak rajta.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#6553) Sonja válasza newmoonlight (#6551) üzenetére


Sonja
veterán

De igen, elvileg elérhető PS4-re is. Nincs fent PS Store-ban az app?

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6554) newmoonlight válasza Sonja (#6553) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Sajna nincs.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6555) HUTCHDB válasza blakey (#6550) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én ismét megnéztem az oldalukat, de nem találok erről infót, de nem is ez a lényeg, ha azt mondod, hogy nálatok 4K-ban jön a streem, akkor elfogadom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6556) blakey válasza HUTCHDB (#6555) üzenetére


blakey
titán

Most komolyan, így, neten keresztül tanítsunk meg keresni, olvasni? Amúgy itt van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6557) GoodSpeed válasza Kaba (#6549) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Csak Streaming. Mondták, hogy a Magenta 1-en belül a mobil előfizetésemhez van társítva.
Azért csak Streaming, mert TV-t nem nézek, a lineéris tévézés nekem már sok-sok éve nem pálya... én akkor akarom nézni, amikor időm van, vége már a 90'-es éveknek, hogy hűha siessünk, mert 20:00-kor kezdődik! :D

Szerk: Egyébként 5-6 évvel ezelőtt volt komplett HBO előfiozetésem szintén a T-nél, csak aztán váltottam Streamingre, amikor láttam, hogy sosem találkozik szinte a szabad időm, a műsor kezdéssel :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6558) bestyen

A HD minőség alatt mit értenek? 720p, vagy 1080p?

(#6559) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

A márciusi akcióban tervezem, hogy hosszú távon befizetek Max-ra.

Olvasgatom a Max felhasználási feltételeit, és a Jogosult Felhasználók köre némileg homályos: közvetlen családtag akkor is hozzáférhet, ha nem egy az IP címünk?
Hogyan tudom bizonyítani, hogy aki más IP-címről, más eszközről eléri a szolgáltatást, az valóban az én közvetlen rokonom (házas-/élettárs, szülő, gyerek, kutya/macska/hörcsög/guppi, stb.)?

És a Basic 1.590,- HUF-os csomaggal tényleg 3 eszközön tudok egyszerre streamelni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6560) Kaba válasza GoodSpeed (#6557) üzenetére


Kaba
veterán

Hívd újra a 1414-et. A szolgáltatón keresztül nem jár a 33%-os kedvezmény, így 1990 Ft-ot fizetsz(ezt az alkalmazásban is látod).

(#6561) Kaba válasza AxBattler (#6559) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell semmit sem bizonyítanod. Azzal osztod meg az előfizetésedet akivel csak akarod. Egyidejűleg 3 eszközön is működik.(csak egy csomag van).
Nem kell ezen elmélkedni. Rendeld meg. Bármikor lemondhatod, amennyiben nem felelne meg, mindenféle következmény nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6562) zseko válasza Kaba (#6560) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem így a szolgáltatón keresztül ingyen kapja hozzá a netet, a stream nem vesz le az adatcsomagból, ezért is drágább valamennyivel.

HR24.hu

(#6563) AxBattler válasza Kaba (#6561) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor márciusban belevágok! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6564) GoodSpeed válasza Kaba (#6560) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Igazad volt, le is mondtam ;) :R

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6565) Kaba válasza zseko (#6562) üzenetére


Kaba
veterán

Az árról volt szó. Az ügyintéző 1560 Ft-os árat közölt vele. A helyes ár viszont 1990Ft. Ezért javasoltam egy újabb hívást.

[ Szerkesztve ]

(#6566) erdey_a válasza AxBattler (#6563) üzenetére


erdey_a
őstag

március van... ;)

Vérboci

(#6567) Viktor0610 válasza erdey_a (#6566) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem írta, hogy március eleje idusa, esetleg vége. ;]

Samsung Galaxy A54

(#6568) prisz válasza blakey (#6550) üzenetére


prisz
aktív tag

30mbit az igazán szép. A kódolást is látod?

(#6570) Batib


Batib
őstag

Hali!
A farkas gyermekei 2. évad az nem szinkronos?
Most néztem bele és angolul beszél.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#6571) Viktor0610 válasza Batib (#6570) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy látszik, igen. Magyar felirat van.
Legutóbb a Szex és New York folytatását néztük rajta, ott pár hét után már volt szinkron is.

Samsung Galaxy A54

(#6572) Skillerz válasza newmoonlight (#6554) üzenetére


Skillerz
tag

Érdekes én tegnap este óta ps4-en nézem. :))

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#6573) Kaba válasza Batib (#6570) üzenetére


Kaba
veterán

A szinkronok késhetnek , néha a feliratok is új tartalomnál.

(#6574) DonDragonka


DonDragonka
őstag

létezik az HBO felületén olyan lehetőség mint mondjuk a Netflix-nél a CTRL + ALT + SHIFT + D ami megmutatja az aktuális stream paramétereit?
Vagy olyan test stream mint ez a netflix-en: [kép] Itt a jobb sarokban sárgával az aktuális stream infó kerül kiírásra nem a címe a stream-nek.

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#6575) Batib válasza Viktor0610 (#6571) üzenetére


Batib
őstag

Ok. Csak most ismerkedem a dolgokkal. Vagy két hétig volt , mielőtt lelőtték volna a Samsung tévémen. Most MI sticken nézem és keresem a dolgokat. Megtaláltam a feliratot, a hangsáv az angol.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#6576) AxBattler válasza erdey_a (#6566) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor még márciusban belevágok! :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6577) bolic


bolic
őstag

Friss Firefox 98-ban már működik a felirat beállítás teljes képernyőn is! :Y :R :C :K :P

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6578) blakey válasza prisz (#6568) üzenetére


blakey
titán

Csak Kodiban, bekapcsolható a hevc, így azzal mennek, de majd sima HD anyagokat is megnézek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6579) erdey_a válasza AxBattler (#6576) üzenetére


erdey_a
őstag

:) helyes :)

Vérboci

(#6580) erdey_a válasza Batib (#6575) üzenetére


erdey_a
őstag

remélem visszakerül a szinkron. a go-n néztem én is, ott még szinkronos volt :Y

Vérboci

(#6581) Alex91 válasza erdey_a (#6580) üzenetére


Alex91
félisten

A 2. evad?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6582) erdey_a válasza Alex91 (#6581) üzenetére


erdey_a
őstag

igen, úgy emlékszem, hogy a 2. évad első néhány része szinkronos volt.
vagy tévedek és csak beképzelem? :F

Vérboci

(#6583) GoodSpeed válasza erdey_a (#6582) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

tévedsz, nem volt

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6584) erdey_a válasza GoodSpeed (#6583) üzenetére


erdey_a
őstag

akkor bocsánat, keverem valamivel :B

Vérboci

(#6585) newmoonlight válasza Skillerz (#6572) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Jobb felső sarokban az nem egy PS5 felirat?
(Látom, az applikációk közt ott van a HBO GO is. Az sem volt PS4-en...)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6586) Roland18x válasza newmoonlight (#6585) üzenetére


Roland18x
tag

Volt PS4-en HBO Go. Én azon használtam. Konzolok közül csak PS4re volt app.

(#6587) newmoonlight válasza Roland18x (#6586) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Az enyémen is volt egy ideig, aztán (1-2 éve) megszűnt.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6588) bolic


bolic
őstag

PC-n teljes képernyős lejátszás során nem tűnik el automatikusan az egérkurzor! :W :U

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6589) RetepNyaraB válasza bolic (#6588) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jah ki kell húzni a szélére. Majd javítják remélhetőleg. Nekem már az is nagy szó, hogy nem ingadozik a képminőség (legalább is tegnap jó volt). Cserébe a hang szar lett, nagyon bénán keveri le a sokpontegyet a sztereómra. Zene üvölt, beszéd pusmog. Eddig ilyen gondom a GO-val nem volt (mivel talán az sztereóban adott csak):(((

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6591) eclipse19


eclipse19
senior tag

1 napja próbálgatom a Maxot, mit mondjak, olyan mintha még teszt fázisban lenne és mi lennénk a tesztelők.
Ami nem lenne baj, ha nekünk fizetnének érte és nem fordítva.

Az eddigi tapasztalatok dióhéjban:

Az Androidos app egy hulladék.
- A böngészést a kínálatban engedi, de ha megpróbálok lejátszani valamit 10-ből 8x minden szó és hibaüzenet nélkül kilép.
- Sokszor panaszkodik, hogy nincs internet, pedig nyilván van, mert minden más (pl. YouTube)működik. Ilyenkor átvált a "Letöltöttek" részhez és a vissza gombbal nem enged kilépni akárhányszor nyomom meg, csak a feladatkezelővel lehet kilőni.

Weboldal:
- A filmek címe nincs az oldalon kiírva, a (minimum 2 méteresre tervezett) plakát mini verziójáról kell megpróbálni kisilabizálni, hogy miről van szó. (Ahány film annyiféle betűtípus, betűszín, betűméret és háttér. Sokkal nehezebb így végigfutni szemmel, mintha minden cím ki lenne írva, ahogy pl a GO-n is volt.
- Egy film képe fölé vitt egér hatására nincs felbukkanó rövid ismertető
- Nincs feltüntetve sem az IMDB értékelés, sem semmi más hasonló
- Nincs Krimi és Thriller kategória (WTF?)
- Nem lehet a megjelenített filmeket semmilyen szempont szerint rendezni
- Egy film nyelve és hogy van-e szinkron csak úgy deríthető ki, ha elindítom és lejátszás közben megnézem. :W
- Lejátszási minőséget nem lehet választani

Összességében számomra eddig nagyon nagy csalódás az egész MAX dolog.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#6592) Toth_Jani válasza eclipse19 (#6591) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Szerencsére nem kötelező, és bármikor lemondható, várni kell vele amíg beáll, de akkor már nem lesz promóciós.

[ Szerkesztve ]

(#6593) eclipse19 válasza Toth_Jani (#6592) üzenetére


eclipse19
senior tag

Még szép, csak az a baj, hogy a sokkal használhatóbb GO viszont ezzel megszűnt. ráadásul az új app a tévémen sem működik, míg a GO ment rajta (ha nem is minden probléma nélkül).
Szerintem ők is érzik, hogy ez még nincs kész, azért van az, hogy csak akkor kapod a kedvezményt, ha fenntartod a meglévő előfizetést.
SZVSZ különben sokan lemondanák, hogy majd pár hónap múlva tegyenek egy újabb próbát, hátha addig kiforrja magát.
Én is csak ezért adok nekik még egy-két hónapot, hogy összekapják magukat, mert különben a mostani állapot alapján azonnal lemondanám.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#6594) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Előre-hátra-le-fel gombok Firefox alatt valahogy életre kelthetőek? Valóban működő plugint csak Chrome alá találtam.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6595) GoodSpeed válasza eclipse19 (#6591) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Mondjuk én azt nem értem, hogy 2020 óta az USA-ban elérhető úgy olvastam... szóval elég régóta vannak "tesztelők". Ami engem is zavar, hogy nincs leírva, hogy mi van szinkronizálva és mi nincs, illetve az IMDB pontszámok most, hogy mondtad tűnt fel. Mobilon még nem néztem csak laptopon.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6596) bepken válasza eclipse19 (#6593) üzenetére


bepken
veterán

ezen annyit pontosítanék, hogy 03.31-ig tök ugyanazt a kedvezményt kapja Kis Pista is, aki életében először keresett rá az HBO kulcsszóra - vagy legalábbis először szánta el magát, hogy előfizessen rá. ettől függetlenül persze a többi részével egyetértek :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6597) Kaba válasza bepken (#6596) üzenetére


Kaba
veterán

Eredetileg az volt a terv, hogy csak az új előfizetők kapják a 33%-os kedvezményt, amit végül kiterjesztettek a régi előfizetőkre is.

(#6599) Luissimo válasza Kaba (#6597) üzenetére


Luissimo
veterán

Az ujak ponthogy nem kapjàk, a règieket meg meg kell àm becsülni :DD

(#6600) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Sziasztok! Böngészőből nézem az HBO Max-ot (Edge vagy Chrome), de egyszerűen nem tudok 5.1 hangot varázsolni. A Netflix tökéletesen működik az első pillanattól fogva. A hardver: integrált hangkártya, Realtek HD audio és analóg bemenetű hangrendszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.