Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) Kaba válasza Harbinger85 (#6049) üzenetére


Kaba
veterán

Ugyanazt a tartalmat kapod,mint a nemzetközi porondon,kiegészítve magyar tartalmakkal.A normál havídíj az lényegesen olcsóbb lesz,mint 4000Ft,de lesznek kedvezményes ajánlatok is.

(#6052) Wasquez


Wasquez
senior tag

Nekem egy LG 49lh590v van, 2016-os modell, ezen sem megy már!
Az androidos TV boxon sem megy már!
Azt írták, hogy a jobb szolgáltatásnyújtás miatt volt erre szükség!
Én teljesen megértem!
Leugrom az áruházba és veszek egy új TV-t 300000-ért!

PC

(#6053) Statikus válasza Kaba (#6050) üzenetére


Statikus
senior tag

De ott egy olyan filmet mutat, amit hetekkel ezelőtt néztem, semmi mást, pedig most direkt kipróbáltam, abbahagytam egy filmet és mégsincs ott.
Ez így kevés. Nagyon kevés...

(#6054) Alex91 válasza Wasquez (#6052) üzenetére


Alex91
félisten

A megoldas egy AppleTV, igaz az se olcso…

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6055) Kaba válasza Statikus (#6053) üzenetére


Kaba
veterán

Nemsokára jön a MAX,lehet,hogy ezt is javítják.

(#6056) Kaba válasza Wasquez (#6052) üzenetére


Kaba
veterán

A legolcsóbb egy Chromecast kb.14K,vagy még olcsóbb egy Xiaomi mi stick kb.10K.

(#6057) Alex91 válasza Alex91 (#6054) üzenetére


Alex91
félisten

2015-ben vettem az enyemet, igaz csak fullHD, de meg mindig tamogatjak, mindig gyartjak, az iden kesz 7 eves…

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6058) azbest válasza Wasquez (#6052) üzenetére


azbest
félisten

androidos tv boxon hivatalosan sosem ment. A telefon / tablet rendszeres kínai kütyük mindig ilyen kókányok voltak. Az igazi androidtv boxokon megy a kifejezetten tévés app.

(#6059) honeypot válasza azbest (#6058) üzenetére


honeypot
tag

Android TV boxon mindig is ment hivatalosan. Na nem az olcsó "kínai" semmire sem jó tablet felületű androidos boxokon. Van androidot futtató tv box, meg van android tv-t futtató box. A kettő nem ugyanaz. Pl. a Mi Box-on android tv rendszer fut, azon működik is rendesen.

(#6060) azbest válasza honeypot (#6059) üzenetére


azbest
félisten

nekem nem kell bemutatni, pont azt írtam, hogy min megy.
Egyébként nem mindig ment androidtv -n sem, sokáig nem volt kliens.
2018ban még nem volt, akkor egy lengyeleknél kiszivárgott korábbi tévés app próbálkozás ment, míg le nem tiltották. Meg kodira fejlesztett valaki addont.

[ Szerkesztve ]

(#6061) Wasquez válasza azbest (#6060) üzenetére


Wasquez
senior tag

Nekem Slimbox TV fut rajta, nem a gyári android.
Nem te ajánlottad ezt véletlenül?

PC

(#6062) mm89 válasza Forchalad (#6046) üzenetére


mm89
őstag

Sajnos pont ez történt velünk is... Se egy értesítő, vagy felhívás.
:W

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#6063) LouiS22 válasza mm89 (#6062) üzenetére


LouiS22
veterán

Megkaptad az értesítést az indításnál. Nem kifejezetten elegáns, de tájékoztattak, hogy a jövőben nem lesz elérhető.

Egyébként az HBO GO GYIKben ez szerepel: Az HBO GO az összes olyan LG okos TV-n elérhető, ami 3.5-ös (vagy újabb) LG WebOS-t futtat.

Az sajnos nem látszik,hogy az oldal mikor frissült utoljára, de nekem gyanús, hogy ez egy ideje így volt már.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6064) Forchalad válasza Wasquez (#6052) üzenetére


Forchalad
tag

Nekem csak az elv amivel bajom van. Hogyha egy Netflix nem nyivákol emiatt és meg tudja oldani, akkor egy HBO miért csinálja ezt. Illetve mit nem tud a TV-m amiért ezt kell csinálni? 4K TV HDR támogatással és nem megy rajta az HBO…! No mind1, ezen már nincs mit rágódni.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#6065) LouiS22 válasza Forchalad (#6064) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem itt magával a webos2.0-val a van a gond: nincs benne valami olyan - és szinte bizotsan DRM-mel kapcsolatos - elvárás, amit a jogtulajdonos megkövetel. Majd valaki pontosít, de szerintem webos 2.0-n a Netflix appja sem fut (már).

Ez a rész nem neked szól, hanem általánosságban: a userek jelentős része nem fogja megnézni a vásárlásnál a tévé oprendszerét, és nem néz utána annak, hogy esetleg lehet-e következménye. Azt fogja mondani - elhangzott itt is - hogy dehát tavaly vett egy új tévét (valóban új abból a szempontból, hogy most vette meg), de ez a tévé állhat évek óta a polcon, lehet raktáron - a gyártója meg közben kitolt egy tucat új(abb) modellt.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6066) blakey válasza LouiS22 (#6065) üzenetére


blakey
titán

webOS 2-0-ban minden adott, HBO hülyesége, hogy nem támogatja, Netflix vígan működik, sőt, korábbi eszközökön is megy a Netflix, olyan hardveren és szoftverrel, hogy nem is gondolnád, régi logóval, régi felülettel, de működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6067) Wasquez válasza Kaba (#6056) üzenetére


Wasquez
senior tag

És melyik az ajánlott?

PC

(#6068) Luissimo válasza Forchalad (#6064) üzenetére


Luissimo
veterán

Számbol vetted ki a szót, szinténzenész.

Megy gondnélkül a Prime,a Ntflx, mert nekik a minéltöbb juzer a fontos,bizniszvan.
De a hbo elenged , hagy elvesziteni számos ügyfelet a világban.

(#6069) LouiS22 válasza Luissimo (#6068) üzenetére


LouiS22
veterán

Biztosan mértek, megnézték a userszám/oprendszer adatokat, elemeztek és úgy hozták meg ezt az üzleti döntést. Biznisz van és nekik nem éri meg marginális userszám miatt fenntartani és fejleszteni webos 3.5 alatt.

Ne K-Európából és pláne ne Magyarországból indulj ki.

Maximum te dönthetsz úgy, hogy ezentúl ezt a szolgáltatást nem veszed igénybe.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6070) LouiS22 válasza blakey (#6066) üzenetére


LouiS22
veterán

Rendszeresn érkezik hozzá frissítés, javítás is? A megy még és hivatalosan támogatott nem ugyanaz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6071) Kaba válasza Wasquez (#6067) üzenetére


Kaba
veterán

Mindkettő ajánlott.A Chromecast tudja a 4K-t ,a Xiaomi stick csak fullhd-t.A Chromecast külső áramforrást igényel,a Xiaomi nem,A Chromecast IR távos,a Xiaomi az Bluetooth-ot használ,hangtámogatása a Xiaominak jobb támogatja a DTS és Dolby adio szabványokat.A Chromecast drágább,mint a Xiaomi.Hasonlítsd össze őket és eldöntöd neked melyik felel meg jobban.Mindkét eszköz jó.

[ Szerkesztve ]

(#6072) l.skywalker válasza Wasquez (#6067) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A legújabb Chromecast már kapott Google TV támogatást, van hozzá távirányító és lehet rá app-okat telepíteni. Én már egy ideje CC-t használok minden tévében és nem kívánok változtatni vagy Smart TV-t venni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6073) blakey válasza LouiS22 (#6070) üzenetére


blakey
titán

"Majd valaki pontosít, de szerintem webos 2.0-n a Netflix appja sem fut (már)." - pontosítottam. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6074) LouiS22 válasza blakey (#6073) üzenetére


LouiS22
veterán

Én meg köszöntem a pontosítást :R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6075) Wasquez válasza Kaba (#6071) üzenetére


Wasquez
senior tag

Oculus megosztás miatt is lényeges lenne a választás! 4-es a leg újabb? 27e ft.
A bt távirányító viszont szimpatikusabb!

[ Szerkesztve ]

PC

(#6076) hellopeti


hellopeti
csendes tag

Tegnap este megnéztem az HBO MAX oldalát és nem a szokásos üzenet fogadott, hogy a régiómban nem elérhető, hanem egy új, ami mára sajnos eltűnt és képernyőképet sem készítettem, de ott az szerepelt hogy március 8-án indul, ugyan annyiba fog kerülni mint a GO és automatikus lesz az áttérés a Max-ra. Még valami akciót is írtak március 31-ig, de az nem igazán volt tiszta hogy mit jelent. Pár napon belül úgyis kiderül szerintem.

(#6077) Kaba válasza hellopeti (#6076) üzenetére


Kaba
veterán

Ez az eddig tapasztaltakat támasztja alá.A Március 8 kicsit fura,így lehet a szlovákoknál is csak akkor indul.
A régi előfizetők számára marad a régi ár.
Kedvezmény kétfajta van eddig Európában az éves egyösszegű fizetésre van egy kb.33%-os kedvezmény és új előfizetők számára is van egy kb.50%-os kedvezmény az első hónapban,de ez csak addig vehető igénybe,ameddig folyamatosan fizetve lesz(egyszer megszakítva elveszik és utána már semmilyen kedvezményt sem lehet igénybevenni).

[ Szerkesztve ]

(#6078) Somatom válasza Kaba (#6077) üzenetére


Somatom
veterán

Az az éves 33% nem hangzik rosszul. Főleg akkor, ha meglévő előfizetőként a mostani árból számolják.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6079) Kaba válasza hellopeti (#6076) üzenetére


Kaba
veterán

A HBO MAX bevezetése az valószínűleg Március 8-án lesz,így a korábban beharangozott Febr.22-es szlovák kezdés az nem valós írja a media1.hu,mivel a régióban egyszerre lesz bevezetve.

[ Szerkesztve ]

(#6080) Wasquez


Wasquez
senior tag

Okos TV-n nincs lehetőség másik firmware felrakására, ami támogatott?
Nem mókol ezekre senki ilyeneket, mint a telefonoknál?
Gondolom, a lehetőségekben van némi nehezítés a témában, de hátha!?

PC

(#6081) Kaba válasza Wasquez (#6080) üzenetére


Kaba
veterán

Tv okosítót vehetsz használtan is,többször van az aprón jóárasan(pl.a 4K-s Chromecast 15K körül stb.).

(#6082) Wasquez válasza Kaba (#6081) üzenetére


Wasquez
senior tag

Nem az árszenzivitás a lényeges!
Elegem van már a sok kütyüből, modemből, tv box-ból, tápegységből!
Nem tudok már annyi dugaljat csinálni, amennyi töltőt kell kezelni.
Szeretem a kompakt dolgokat, ha van más megoldás, akkor azzal foglalkoznék, az okosító a B terv.

PC

(#6083) Kaba válasza Wasquez (#6082) üzenetére


Kaba
veterán

Kérdezz rá a milyen tévés topikban is(és abban a topikban,amilyen tévéd van),biztosan kapsz tippeket más megoldásokra is.

[ Szerkesztve ]

(#6084) SanyiBácsi válasza LouiS22 (#6047) üzenetére


SanyiBácsi
csendes tag

Mától nekem sem megy az LG OLED WebOS 3.0-ás tévémen az app.

De az HBO Max kapcsán nem reménykedem semmiben sem:
HBO Max Compatible LG TVs | LG USA Support

Ez ugyan az USA weboldal és app leírás, de szerintem ez fog jönni hozzánk is. De ne legyen igazam. :(

(#6085) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Legújabb fejelmény az HBO Max kapcsán: március 8.

Ez elméletileg egy Google Cache-ből kinyert képernyőmentés.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6086) Kaba válasza SanyiBácsi (#6084) üzenetére


Kaba
veterán

A szlovák oldalon már jelezték,hogy a támogatott LG modellek a 2018-as évjárattól kezdődnek.

(#6087) erdey_a


erdey_a
őstag

van valahol valami összehasonlítás / leírás, hogy nekem, egységsugarú földi halandónak mennyiben lesz más az életem attól, hogy az HBO Go-t átmatricázzák HBO Max-ra?
Felületes guglizással az jött le, hogy HBO Max = HBO GO + exkluzív tartalom + régi filmek videotékája (bár ez utóbbi igazából most is megvan).
Mert ha ez így van, akkor azért - számomra - ez nem tűnik nagy durranásnak.

Nekem az az érzésem, hogy az utóbbi időben eltűntek a sikerfilmek az HBO-ról és csak a sorozatokat erősítik. Nekem meg arra sajna nincs "életvitelem", hogy több évados sorozatokat kövessek. Filmezni szeretek ókor ókor, de egyre nehezebben találok kedvemre valót.
Főleg a gyerekek nézik a meséket, de mostanában ott is kevés a friss tartalom.

Vérboci

(#6088) Kaba válasza erdey_a (#6087) üzenetére


Kaba
veterán

Több tartalom lesz mint eddig,minden Warner Brothers tartalom ,pl. DC Comics,lesz Cartoon Network, Sesam-Workshop,lesznek 4K-s tartalmak,új mozifilmek 45 nappal a megjelenésük után már láthatók lesznek stb.

[ Szerkesztve ]

(#6089) erdey_a válasza Kaba (#6088) üzenetére


erdey_a
őstag

új mozifilmek 45 nappal a megjelenésük után már láthatók lesznek stb.

na nálam ez a selling point. ha ez így lesz, akkor bontok egy mentes pezsgőt :D

Vérboci

(#6090) Batib


Batib
őstag

Nekem is lehalt a Samsung tv-n az HBO Go. Itt szerepelt egyszer -kétszer, hogy 10k-ért lehet venni Xiaomi Mi tv sticket. Segítsetek már, én 14 alatt nem találok. Köszi!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#6091) Kaba válasza Batib (#6090) üzenetére


Kaba
veterán

Jelenleg nincsen kedvezményes áron(mivel mindenki drágított mindenen).Az Emagon többször szokott akcióban lenni,de körülnézhetsz az aprón is.

[ Szerkesztve ]

(#6092) Batib válasza Kaba (#6091) üzenetére


Batib
őstag

Ok. Akkor az Alzás 14100 most a legjobb ár.
Más: Az Amazon fire stick- hez mekkora mókolás kell, hogy menjen rajta a Go.
Nem vok egy droid guru.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#6093) Kaba válasza Batib (#6092) üzenetére


Kaba
veterán

Az HBO GO app megszűnt az Amazon Fire Stick-hez,de elvileg működik a HBO MAX appal a Go-n is.

(#6094) azbest válasza Batib (#6092) üzenetére


azbest
félisten

A most kapható fire stickeken (fire os 6 és 7) a jelenlegi hbo go for androidtv app simám megy apkból telepítve. De, hogy max kapcsán lesz e változás az még a jövő zenéje.
A goból külön app van a régiónak.

(#6095) chaosmonger


chaosmonger
tag

Mától nálam is 3 tv-ből 2-őn letiltották a hbo go-t. Eddig is vacilláltam hogy megéri-e majd a Max, ugyanazért kétszer annyit fizetni, így megkönnyítették a döntést, 30 év előfizetés után viszlát HBO!
Logikailag se értem, a HBO érdeke az lenne hogy minél több előfizető legyen, tehát kvázi még a kávédarálón is lehessen futtatni, erre itt van egy hardver ami képes futtatni, meg is van rá írva a szoftver, működik évek óta, erre bejelölnek egy flag-et, hogy nehogy már fusson ezen mert régi...
Persze sejtettem hogy a MAX-nak külön kliense lesz és azzal lehetnek problémák, de hogy a meglévőt is letiltják addig..

(#6096) Kaba válasza chaosmonger (#6095) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet más oka is a műszakin kívül.Az előzetesek szerint a meglévő ügyfelek a régi tarifát fizetik,lehet az új ügyfeleknek magasabb lesz a díjuk pl.A részletek megjelenésekor kiderül majd.

(#6097) Batib válasza azbest (#6094) üzenetére


Batib
őstag

Köszi! Kaba neked is. Asszem megvárom a márc. 8-at. Utána döntök.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#6098) totron


totron
addikt

Mennyi lesz a Max ára? Lesznek-e csomagok? Viszi-e majd a mostani GO-s örökös VIP account a Maxot? Látom, a tv-s probléma még mindig sláger...

(#6099) Kaba válasza totron (#6098) üzenetére


Kaba
veterán

Nemsokára jönnek a részletek.

(#6100) Mezga Aladár válasza Kaba (#6099) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Te valami benfentes vagy?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.