Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) woodworm


woodworm
veterán

Végre megjelent a samu tv appok között is. A webes felületen hol van eldugva az aktiválás lehetősége, tényleg be kell írnom a linket a böngészőbe?

(#6403) Tin válasza Adama123 (#6399) üzenetére


Tin
veterán

Azután is, hogy a MAX-ba bejelentkeztél már?

(#6404) bepken


bepken
veterán

de fura... böngészve a kínálatot megörültem a South Park találatnak, mondom nézzünk bele... elindítom és kaptam egy csúnya hibaüzenetet + kidobott a fiókból.

újra bejelentkezve még keresővel sem találom :DDD

nyilván még frissítgetnek meg minden, csak fura élmény volt így rögtön "az első indításkor"

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6424) hadam98


hadam98
senior tag

Nagyon jó az új app. Szép a kép és jó a hang minőség is. Rengeteg tartalom van már most. Ja és… fent van az ODAÁT ráadásul szinkronosan! :C
Folyamatosan fogják tölteni az új tartalmakat.

(#6426) Tin


Tin
veterán

Egy kérdés: a mobil appban miért olyan ratyi a felbontás? Nem mondom, hogy SD, de biztosan nem HD, valahol szerintem még 720p-nél is rosszabb.

(#6427) Kaba válasza Tin (#6426) üzenetére


Kaba
veterán

A topikot is lassan át lehetne nevezni a HBO MAX bevezetésével.

(#6428) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Nincs aktív/új előfizetésem, csak az appot nézem. Pár kérdésem lenne, illetve személyes tapasztalatok:
Reggel még a telón szedtem le az appot. Egész szép ,egyedi, jobban áttekinthető, mint a GO. Kicsit zavart hogy a igaz USA-s tartalomból kiindulva kevesebb van. Pl. nem találtam a classic Az időgép filmet vagy a Doctor Who-t. Most nézzem LG TV-n, már van app és GO is! Kicsit bugos és sok címnél néha orosz vagy valami hasonló nyelven írja a címeket! :)) Egyébként szép és jó a felülete, de sok filmnek nem jön be az adatlapja! Ergo így gondolom nézni sem lehet. Új filmeké jobban működik Dűne, Mátrix 4, A farkas gyermekei.

A kérdésem az lenne nincs előfizetésem, van a régi GO-s fiókom, ami 12.-ével szűnne meg. Ha ezzel belépek és előfizetek akkor élni fog a szolgáltatás? Valamint várható még újabb tartalom vagy olyan film, sorozat, ami most nem elérhető?

(#6429) Joshi válasza Harbinger85 (#6428) üzenetére


Joshi
titán

A Max-hez jó a Go előfizetésed, lépj be vele és tovább él az előfizu. Sőt, az ár olcsóbb lesz 1590Ft/hó amíg vissza nem mondod.

(#6430) thomasvold


thomasvold
őstag

Ha paypal-os fizetést választok, akkor is 1590 ft-ot von le?

(#6431) Kaba válasza Harbinger85 (#6428) üzenetére


Kaba
veterán

Az USA tartalmat nem lehet az európaival hasonlítani, mivel ott több csomag van és drágábbak is.
A tartalmak feltöltése az folyamatos.

[ Szerkesztve ]

(#6432) Kaba válasza thomasvold (#6430) üzenetére


Kaba
veterán

Mindegy milyen fizetési módot választasz, a 33%-os kedvezményt addig kapod, ameddig folyamatos az előfizetésed.
Így jelenleg a régi és új előfizetőkre is az 1590 Ft-os ár érvényes a fizetés módjától függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#6433) thomasvold válasza Kaba (#6432) üzenetére


thomasvold
őstag

Értem, köszönöm.

(#6434) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Nálam még a honlap azt írja, hogy ebben a régióban nem elérhető. Magyarországon vagyon magyar SIMmel. Ennek nem kéne mindenkinek mennie ?

PSN: sirarcheer

(#6435) plömplöm


plömplöm
őstag

mindenkész! :D

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#6436) bepken válasza plömplöm (#6435) üzenetére


bepken
veterán

az a lényeg! :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6437) Viktor0610 válasza sirarcheer (#6434) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem simán ment (mondjuk, digis neten voltam).

Samsung Galaxy A54

(#6438) hadam98 válasza Harbinger85 (#6428) üzenetére


hadam98
senior tag

Még csak most jelent meg hazánkban a Max. Hivatalosan megírták, hogy a filmek és sorozatok feltöltése folyamatos mert egy csomó minden nincs meg. Hibák pedig elfogadhatók még hiszen most indult és biztos le is van terhelve a rendszer. Az Amerika tartalomról meg annyit, hogy hazánkban is rengeteg minden lesz és töredék áron. Amerikába az HBO Max 5 ezer forint körül van, te jelenleg 1590 Ft fizetsz havonta. Arról ne is beszéljünk, hogy Netflixhez képest is pofátlanul olcsó pedig sokan nem tudják, de ez a Max egy jóval komolyabb szolgáltatás lesz mint bármelyik.

(#6439) Harbinger85 válasza Joshi (#6429) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Nem jó. Próbálok a meglévő és működő GO-s fiókkal belépni, de hibát ír. kérek új jelszót, de nem jön e-mail. Vagy túlterheltek a szerverek az átállás miatt vagy mégis lejárt és újra kell reggelnem, de félek azt írja "már regisztrált e-mail cím". Mindegy, úgyis holnap jön a fizu és ezért amúgyis olyan napokra akarok az előfizetési napot belőni hogy legyen rá keret. Most is csak véletlenül lenne. Egyébként a családban úgyis mindenki Netflix, szóval...

(#6440) YarisTS


YarisTS
csendes tag

Kellemes meglepetés volt, hogy feldobta ma az 'öreg' webos 3.5-ös tévé, hogy elérhető a Max. Holott a korábbi minimum spec az volt, hogy 4.0 kell. Ránéztem a hivatalos oldalra és tényleg levitték 3.5-re.

Liberté, égalité ... sécurité

(#6441) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Sziasztok.

Az HBO Max nem elérhető nálam külföldről. Adott egy teljesen normális Digin keresztül használt előfizetés, ami eddig az HBO Go-val hibátlanul működött külföldről. Most viszont a Max nem hajlandó beengedni. Közli, hogy a tartózkodási helyen (Németország) nem elérhető a szolgáltatás, ami eddig rendben is van, de az EU-s szabályozás miatt itt is be kéne engednie ha már van fiókom. NordVPN-el is megpróbáltam csatlakozni (értelemszerűen magyar szerverről), ahol maga az oldal ugyan elérhető, de bejelentkezni itt sem tudok, mert hibát dob. Ez így ebben a formában nem optimális. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy ez így marad és IJ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#6442) Harbinger85 válasza hadam98 (#6438) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Ezt értem, ezért is gondoltam hogy TV-n a filmek címe hol magyar, hol angol, hol valamin lengyel/román. Még furább hogy sok filmet találtam TV-n, ami pl. Androidon nem látni. Az böngészőben meg csak angolul jön be.
Érdekes példa hogy az LG TV appján beadja mind a 4 Mad Max filmet, de a többin csaka z 1-4. A TV-s appban szerepel egy rakás film Resident Evil széira, transformers széria, A Scanner Darkly, Analyze This, Fresh Prince of Bel-Air, Ben Hur, Rendőrakadémia széria, A reményrabjai, Stanely Kubrick majd összes filmje, stb.
Ezek is elérhetőek lesznek vagy bugok?

(#6443) Joshi válasza hadam98 (#6438) üzenetére


Joshi
titán

Csak Amerikában az átlagfizu 2-3000$ ami azért jóval több mint kis hazánkban.

(#6444) Joshi válasza Elektrosokk (#6441) üzenetére


Joshi
titán

+(#6439) Harbinger85

Nekem is HBO GO előfizum volt és simán beléptem. Ráadásul már tegnap be tudtam lépni, igaz akkor egy idő után azt írta hogy még nem elérhető a régióban. Most már hibátlanul működik.

Ha esetleg külföldről nem tudtok belépni, akkor valami ismerőst/barátot keressetek meg és a magyarországi gépén keresztül (AnyDisk, TeamViewer) lépjetek be az HBO MAX-be. Szerintem onnantól már jó lesz külföldről is.

Ha sehogy nem jó, akkor mindenképpen hívjátok az ügyfélszolgálatot (természetesen a magyart). Konkrétan magyar elérhetőséget nem látok.

Elsőre mindenképpen PC-n webböngészőn keresztül lépjetek be, hiszen ott könnyebb létrehozni a felhasználókat (hbomax.com).

[ Szerkesztve ]

(#6445) koxx válasza Joshi (#6443) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Usaban 2k usd-bol ehenhalsz

(#6446) djnice válasza koxx (#6445) üzenetére


djnice
veterán

Pedig egy Big Mac menü csak $5.99

(#6447) Joshi válasza koxx (#6445) üzenetére


Joshi
titán

A kaja nem drágább, inkább a lakhatás költséges.

(#6446) djnice 6$ most több mint 2000Ft, itthon 1690Ft a Bic Mac menü.

[ Szerkesztve ]

(#6448) Tin válasza Elektrosokk (#6441) üzenetére


Tin
veterán

Nem elérhető az oldal németből, de van egy bejelentkezes gomb. Azon keresztül az email jelszóval menni fog.

(#6449) paisacha


paisacha
tag

Sziasztok!

TV okosító vásárlás előtt állok - mit javasoltok az HBO MAX-hoz?

AndroidTV vagy GoogleTV alapút? Én utóbbi felé hajlok, de nem látom a támogatott rendszerek között a honlapon...

További szép napot!

(#6450) Alex91 válasza paisacha (#6449) üzenetére


Alex91
félisten

Apple TV...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.