Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20910) Gabesz87 válasza Viperator (#20908) üzenetére


Gabesz87
veterán

Ezzel a kiterjesztett garancia dologgal kapcsolatosan van valami, ami nem teljesen tiszta nekem. Vettünk a Médiában egy Samsung mosógépet, szombaton hozzák majd ki. Alapból 2 év gari van rá, de a Samsungnál van most ez a "4 év alatt sok minden elromolhat" promóció, és 4 év garit adnak rá. Gondolom, ehhez be kell regelni a honlapjukon a mosógépet, és így lesz a 2-ből 4 év!? Viszont ezen felül a Médiában vennék még utána kiterjesztett garanciát is. Azt nem tudom, hogy ez a +1/2/3/4 év, amit veszek, akkor most a bolti 2 év garitól kezdve számít, vagy a 4 év letelte után? Illetve van egy ilyen rész a Garanci Plusz leírásánál: "A kiterjesztett garancia időtartama a vásárlástól számítva maximálisan 5 év lehet.". Na ezt nem egészen értem, mit jelent. Hogy akkor a 2+2 év gyári garin felül már csak 1 év kérhető pluszban a Médiánál?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.