Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) dark bit


dark bit
tag

Egyetértek @aMorf kijelentéseivel (remélem jól írtam a nevét)
Erősítőt építeni nem éri meg. Tekercseltetni kell, utánajárni alkatrészeknek, épp elfogyott, visszamenni később, stb.
Ha tényleg olyan frankó erősítőt építessz 30.000 Ft-ból ami fel tudja venni egy 100.000 Ft-os darabbal a versenyt akkor hazudsz. Ne haragudj, ez radikális volt, mondhattam volna az t is, hogy akkor te vagy az én emberem, de az igazság az, hogy 100.000 Ft-ért én olyan csiri-biri 5 vagy akárhány csatornás házimozival egybeépített erősítőt veszek polírozott alumínium házban több éves garival amit te soha nem fogsz tudni ilyen minimális összegért megépíteni.
Én Somogyis hangszórókból építettem nagyon sok hangládát, a tapasztalat az, hogy minden 10ik alkatrészük (mondjuk hangszóró) hibás, de vissza küldöd és kicserélik reklamálás nélkül postafordultával, és ügyelnek rá, hogy amire cserélték ne legyen szar.
Kis pénz kis foci. Nekem teljesen tetszik az a minőség amit a pénzemért kaptam. Itt azért megfordul a fejemben, lehet, ha egyszer építenék M.N.C.-ből akkor már csak abból vagy jobból.
Csöves erősítő az tényleg rózsafa a trabantban. Ehhez csak azt tenném hozzá, hogy csak akkor ér valamit, ha teljes rendszered ''csöves'' :)
És akkor már SACD és bakelit... mert, ha maradnánk az autós hasonlatnál: pakurával tankolt Merci effekt.
Műszaki lapokban vannak leírások csöves erősítő építésről, de ezekkel soha nem fogsz olyan szintet megütni mint egy több milliós hig-end cucc amik mellesleg szinte mindig 2 lépcsőből állnak.

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.