Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#572) @lbert


@lbert
tag

a mai hangyteknika nem áll meg a szobában. egyre inkább találkozok a kérdéssel mikor mondom, hogy hangtechnikávál foglalatoskodom, hogy -autó is?
én ilyenkor nagy szerénységgel és azt is halkan rá vágom,hogy igen.
de ami komoly gondot jelent, hogy valamire való autóba való erőlködő már kapcsoló üzemű táppal megy.
nos jó ideje - kb 5 éve - hogy mehkaptam a bizit a műszerész szakáról, de nem sokat foglalkoztam vele egy ideig. ha igen akkor is audió teknikailag.
amit ki akarok hámozni az az volna, hogy eme kis időben szinte egyáltalán nem foglalkoztam és tájékozódam e témában -kapcsüzemű tápok. most viszont egyre nagyobb szügségét látnám nagyobb tenderek megvalóstásában.
ajánlatok érdekelnének ezen témával foglalkozó szakirodalmakról -tankönyvek már nincsennek meg. ha neten meglelhető az még inkább frankó lenne.
vagy ha esetleg néhány ''algoritmust'' - képletet és teknikai megvalósításokat kozölnétek az is elég hasznosan hatna szegényes ismeretemre e témában.
valami halovány emlékeim vannak még a suliból, de nem állok oly jól anyagilag hogy kísérletek során frissítsem fel emlékeim.
ha segítetek gyér tudásom bővítésében azt előre is nagyon megköszönném!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.