Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17342) bigrock


bigrock
Topikgazda

Valamelyik modi törölte az E**g-os NVR-t ?
Egyébként, egy darab sincs készleten. Szerintem valaki elírta (vagy mindet felvásárolták...)

(#17343) huan válasza bigrock (#17342) üzenetére


huan
őstag

Biztos elkapkodták:

(#17344) vacs válasza bigrock (#17342) üzenetére


vacs
Topikgazda

Én töröltem, én vettem egyet 26-ért, utána rögtön felment 39K-ra az ára, és így már nem akkora deal. :D

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#17345) vacs


vacs
Topikgazda

A Reolink RLC-510WA kamerám gépjármű felismerés egész jól működik.
Videó.
Kb 40-45 mérerről simán felismerte az autót és küldte a telefonra az értesítést.
:))

Teszt hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#17346) sambenez válasza vacs (#17345) üzenetére


sambenez
addikt

Ezen a videón mit kell nézni? Azt látom hogy elhalad egy autó, de azt nem erre mit csinál a kamera.
Egyébként ennek a funkciónak mi az értelme?

(#17347) vacs válasza sambenez (#17346) üzenetére


vacs
Topikgazda

Lehet nem fogalmaztam elég egyértelmű, bocsi.
Tehát, a kamera felismeri a gépjárművet és push értesítést küldd a telefonra.
Én azon lepődtem meg, hogy 40-45 mérerről is felismeri az autót!
Én úgy állítottam be, hogy csak akkor jön az értesítés, ha autót észlel, mivel egy zsák utca végén van a ház, így ha autó jár arra, akkor arról jó ha tudok... :K
(mondjuk legutóbb a szomszéd fűnyíró traktorral ment, arról is jött az értesítés :D)
Emberi alakot is felismeri, de arra nem kapcsoltam be az értesítést.
Ezekkel az ai funkciókkal jóval kevesebb a téves riasztás.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#17348) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok srácok. Vannak Dahua ip kameráim+rögzítő. Beállítottam a mozgás érzékelést, nagyjából működik, jön a push, és meg tudom nézni a néhány másodperces videót.
Viszont véges az adatkeretem, és a sávszélesség is gyenge sok helyen.
Megoldható az, hogy mozgásra videót ne, csak 2-3 képet lássak, ha megjön a push üzenet?

[ Szerkesztve ]

-

(#17349) vacs válasza 7Sony7 (#17348) üzenetére


vacs
Topikgazda

Email értesítést állítsd be, akkor csak pár képet fogsz kapni, videót nem! :K

(^)(>.<)(^)

(#17350) 7Sony7 válasza vacs (#17349) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszönöm, de push kellene. Az email nekem nem jó.

-

(#17351) emca


emca
tag

Sziasztok SOS
Nem akarom összebarmolni az Onvif 21P kamerát, de nem tudom hol találom a reset gombot, mert leszakadt a kapcsolat és azt írja, hogy reseteljem le majd újra párositsam. Tud valaki segíteni? Köszi

(#17352) vacs válasza emca (#17351) üzenetére


vacs
Topikgazda

Az sd kártya fedelét vedd le és ott kell lennie egy pici lyuknak, azt nyomd meg egy tűvel.
Ha ott nincs akkor így elsőre passz kérnénk linket a kameráról!

(^)(>.<)(^)

(#17353) emca válasza vacs (#17352) üzenetére


emca
tag

Köszi szépen megnézem

(#17354) szetcsuszott


szetcsuszott
aktív tag

Sziasztok!
Adott 3 poe csőkamera, hiseeu és besder. A rendszer úgy néz ki, hogy a kamerák switchbe kötve, switch összekötve az NVR-el és egy wifi repeaterrel, ami egy régi mobilról kapja a wifit. Két kamerát látok az xmeye-ben, egyet nem. Amiket látok, azoknál villog az RJ csatlakozó a kameránál, és a kis lámpa a poe switchen. Amelyiket nem látom, annál nem világít a led a switchen, akármelyik portba dugom, és a kameránál a csatlakozó világít folyamatosan. Áramot kap, sötétedéskor infrára váltott, csak a hálózaton nincs. A kábelekre a csatlakozót én raktam, a teszter szerint oké (ilyen 8 ledes teszter, nem profi). Lehet ez csatlakozó hiba? Illetve arra gondoltam, hogy routerként ugye egy régi mobil van beállítva,és annak, mikor kilőttem róla a wifit, azt a beállítást adtam, hogy 2 eszköz csatlakozhat... ilyenkor mi számít csatlakozott eszköznek? a kamerák? vagy az NVR? Vagy a repeater? Lehet, hogy azért nincs a hálózaton a 3. kamera, mert nincs neki hely a "routeren"?

[ Szerkesztve ]

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#17355) markussandor válasza szetcsuszott (#17354) üzenetére


markussandor
senior tag

" azt a beállítást adtam, hogy 2 eszköz csatlakozhat... ilyenkor mi számít csatlakozott eszköznek? a kamerák? vagy az NVR? Vagy a repeater?"

minden eszköz, ami dhcp-n kér ip címet, kezdésnek vedd feljebb a limitet

(#17356) szetcsuszott válasza markussandor (#17355) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Na,nem ez a baj, feljebb vettem, de amúgy is 1 csatlakozott eszközt jelzett, gondolom az az nvr. Továbbra sem látom annak a kamerának a képét, viszont az xmeye azt írja, hogy current channel number:3 azaz-én úgy gondolom- valamilyen módon az xmeye app mégis érzékeli a kamerát, mégis csak látja az nvr? :F egy nvr reboot segíthet? Max annyit tehetek meg most, mert a nyaralóban van a cucc. Vagy van bárkinek egyéb ötlete?

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#17357) szetcsuszott válasza markussandor (#17355) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Nvr reboot xmeye appból sem oldotta meg. :(

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#17358) xxxx.x


xxxx.x
tag

Sziasztok!
Tegnap óta olvasom a fórumot, de csak jobban elbizonytalanodok a választásban :)
Bemászkálnak az udvarunkra, ezért sürgős megoldás kell.
Kellene egy 8 kamerás rögzítő és első kőrben 4 wifi-s kamera (vagy 2 wifi-s és 2 kábeles).
A képen a piros nyilak jelölik a kamerákat amiket első kőrben fel kell szerelnem. Piros csillag egy lehetséges router elhelyezést jelöl. A két közeli kamerát akár kábellel is be tudom kötni. A két távolabbi kamerát egyenlőre vezeték nélkül kell megoldanom. A tervek szerint egy éven belül lezajlik a felújítás, ekkor a piros kamerák kapnak kábelt az épületen lévő kékkel együtt. A hátsó kapuhoz kerülő kék továbbra is wifi-s lesz, viszont a router hátrébb kerülne (kék csillag).
Éjjellátó funkció mindenképp kell.
Hikvision rendszerben gondolkodom.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#17359) szitilevi


szitilevi
csendes tag

SOS!! Mi a teendő? nem találtam google-n semmit.. időközönként csipog a rögzítő.

[ Szerkesztve ]

A törpök természetüknél fogva rövidtávon veszélyesek!

(#17360) szitilevi válasza szitilevi (#17359) üzenetére


szitilevi
csendes tag

Az egyik hdd betelt lehet azért csipog és azért írja ezt? ha igen hogy lehet beállítani hogy újra elkezdjen rögzíteni csak felülírva a rajtalévő felvételeket?

A törpök természetüknél fogva rövidtávon veszélyesek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.