Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3648) fero02 válasza LOTR (#3647) üzenetére


fero02
veterán

''fero02-vel sem értek mindenben egyet, mert az emberi szervezet nem egy gép, nem egyformán reagál minden kiló fehérjére, és hosszútávon egyre kisebb a fejlődés mértéke, tehát azt én nem merném kijelenteni a helyébe, hogy 1 éven belül +10cm jön fel karban''

Tisztában vagyok vele, h az igazán látványos fejlődés az első 3-4 hónapban következik be és utána rendesen meg kell dolgozni minden centiért. És persze egyikőnk izma sem egyforma és nem is egyformán reagálunk.

De mint előttem többen is írták, h sikerült egy éven belül ennyit nőniük, és mivel én bízom magamban és a fejlődésemben, így ezért bátorkodtam ezt megjegyezni. De ha mégsem sikerülne ennyit nőnöm, akkor sem érintene olyan mélyen a dolog, mert én legalább megdolgoztam mindenért és nem használtam azokat a bizonyos készítményket, ergo szintén nyugodt lelkiismerettel állnék az illető mellé!

Természetesen a táplálkozás is egy rettentően fontos dolog, de még az sem minden.

A testépítéshez sztem hatalmas kitartás és sok akaraterő kell (nameg persze egy jó mentor).

Ha ezek nincsenek meg, akkor minden hiába...

Üdv!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.