Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) fLeSs válasza Integra (#3250) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1 kg csirkemell.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3252) LOTR válasza Integra (#3250) üzenetére


LOTR
addikt

csak, hogy lásd kivel van dolgod, de barátod a gugli meg a bádibilderhu ;)

[link]

közelítő értékek (a táblázatot korábban magamnak csináltam, pl: csmell 0,25 ==> 25%fehérje):
............... fehérje (%) ch (%) zsír (%)
tojás 0,135 0,006 0,12
puffasztott rizs 0,007 0,93 0
csirkemell 0,25 0,005 0,01
túró 0,14 0,038 0,005
kefír/joghurt 0,034 0,046 0,001
rizs 0,008 0,775 0,003

a disznóhús úgy 15-20g fehérjét tartalmaz, a pulykamell olyan 20g-ot/100g

most így átnézve a táblázatot megint, a pufirizs 93%-a ch ehh
a forrástáblázatot korábban beszéltük már, hogy kicsit pontatlan, de linkből ki tudod keresgetni ami kell

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3253) Norbo03


Norbo03
őstag

Azt akarom kérdezni h a 4X8-as széria nem kevés?

(#3254) LOTR válasza Norbo03 (#3253) üzenetére


LOTR
addikt

azt akarom mondani, hogy nem
pláne, hogy ha van mellette még 2-3 másik gyakorlat is

One Ring to rule them all

(#3255) Boxer001 válasza fLeSs (#3236) üzenetére


Boxer001
veterán

Oks...de most lepucolod magadról mondjuk ''teljesen'' a zsírt...és utána mi lesz? Hogy ne jöjjenek vissza a kilók ezt a kajálást fogod nyomatni örökké, vagy mi? Vagy utána meg tömegelésbe kezdesz lájtosan :F
Azért marha sok zsír már nem lehet rajtad. :F

[Szerkesztve]

(#3256) fLeSs válasza Boxer001 (#3255) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hát marha sok zsír télleg nincs rajtam. de ami van az qrvára nem teccik.
kb. 11-12 % lehet a testzsírom.
a kajálás tömegelés alatt meg marad ilyesmi, csak több ch-val.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3257) Antonio


Antonio
senior tag

hali ...

csak annyit kérdeznék, a (tengeri) halkonzervekben tulajdonképpen tápértékileg csak fehérje ill zsír található, na most ez a ''zsír'' igazából maga a halolaj? ami magas arányban tartalmaz az ember számára esszenciáis zsírsavakt? azaz bátran lehet enni? :F

a lényeg az lenne a kérdésemenek mennyire féljek ezektől az olajoktó zsíroktól!mert ugye elég magas arányban van a halacskákban, és sokszor eszem, gyorsan készvan :)

100 g os tengeri halban kb 20 g fehérje és kb 25-30 g zsír van nagyjából

köszi

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3258) bandus


bandus
veterán

Megvolt az edzés, de nem jött be igazán. Eddig külön edzettem a hátat és a bicepszet, most hogy együtt próbáltam a bicepsz gyaksiknál már alig bírtam tartani a súlyt. A fogásomon és az alkaromon muszáj erősíteni, ezt hogyan kivitelezzem?
Hazaérve elsóztam ezt a buzi rizst, és így marhaszar, de azé letolom, meg úgyse érdekel titeket :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3259) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3238) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Teljesen rendben van szerintem, remélem majd nézek ki valamikor így :R Lehet majd diétázni, de ha valaki így néz ki zsírosan, az már sejtet valamit :D

(#3260) God Vazzeg válasza Geli (#3245) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mit érveljek má megint?? Olvass vissza az előző topikokba, ezerszer leírtuk már mindenkinek egyesével, hogy miért vannak így a dolgok, nem fogom még neked is külön a szádba rágni. Nyílván oka van, hogy mindenki azt mondja itt, hogy nem jól gondolod, ideje utána nézni a dolgoknak, nem letámadni, aki ellentmond neked. Nem vagyok iqfighter, csak egy fasz, aki már pát éve gyúrogat, oszt lehet van tapasztalatom (ha más nem is), rám hallgatni nem kell, csak ajánlott. De már megint ott tartunk, hogy ''ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz'' :R

Ha jársz kecskemét fele, összefuthatunk, életben bebizonyítom, hogy nekem van igazam ;)

(#3261) Boxer001 válasza fLeSs (#3256) üzenetére


Boxer001
veterán

Hmm. Hát le a kalappal előtted, hogy ezt a kajálást bírod ilyen komolyan, én nem bírnám az tuti. Ez baromira unalmas lehet, így tuti nem tudnék élni. :U Max félig meddig tudnám ezt tolerálni. :U
bandus
Minek nyomod a háttal a bicepszet? Oszd fel máshogy. Fogást meg fogós gyakszikkal erősíthetsz. :D Vállvonogatás, felhúzás, stb...meg amúgy is folyamatosan erősödik az is.

(#3262) Manitou válasza Boxer001 (#3261) üzenetére


Manitou
addikt

Én is együtt csináltam eleinte a hátat és bicepszet. Aztán váltottam hát-tricre és így jobb szeruintem .Hátedzésnél kifárad akaratlanul is a bicepsz.

(#3263) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3259) üzenetére


Bubee82
őstag

Jah. Amúgy meg addig amíg a hasad nem lóg ki a melled alól - vagyis nem nagyobb a hasad mint a mellszélességed - addig nincs olyan nagy gond. Meg azért a széles váll-hát, vastag kar ellensúlyozza valamennyire a kövérséget. Nekem egyedüli problémám az h alacsony vagyok és rosszul oszlik el rajtam.. Nagyon szélessé teszi a derekam az úszógumi, meg a mellemen is van jócskán. Az nem is érdekelne h fedett vok, nem vok eres, de ez így nem jó optikailag. Az a jó h a vállaim elég fejlettek és kompenzálnak.

Én úgy 12-14% körül jól megvolnék. Nekem annyi kéne, nem több, nem kevesebb. Mivel szeretek finomat enni ezért nem lennék képes olyanra mint Fless.

(#3264) fLeSs válasza Bubee82 (#3263) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én is szeretem a finom kajákat ezért tartottam ott ahol 1 évvel meg 3 évvel ezelőtt... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3265) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3263) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hasonlóan gondolkodunk :D :R

(#3266) broni válasza Manitou (#3262) üzenetére


broni
csendes tag

Én mindig eggyütt csináltam a hátat a bicepszel, pláne az evezés után nagyon bejött a francia rudas bicepsz, utána meg egyenes rúddal állva!
Egyszer ilyen széria után sikerült a legtöbb súllyal bicepszezni! :DD
Úgyhogy szerintem nem roszz így sem!
Bár ez biztos mindenkinél másként van!

(#3267) Bubee82 válasza fLeSs (#3264) üzenetére


Bubee82
őstag

Jó de kettőnk között az a különbség h én nem tolok Vienettákat vagy miket meg édességet szinte semmit. Én ha szemetet eszek akkor az olyan szemét kaja ami talán nem is annyira az. Különben se ennék egész héten mindennap szemet, csak párszor, és akkor se az egész napi menü lenne junk food. Nekem az elég lenne.Szal nem híznék el nagyon az tuti viszont a mostani formát jó lenne enyhíteni, de amíg nincs pénz elég addig nem fogok semmibe se belekezdeni bármennyire is szeretnék.

Nameg valószínű h a diéta alatt nem naturálkodnék, hanem használnék valamit ami segít egy kicsit megtartani az izmot. Arra meg pénz kell. Hogy miért nem naturálba arra asszem jó indokom van de nem fejtem ki most...

(#3268) Manitou válasza broni (#3266) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor majd egyszer próbáld ki úgy hogy nem háthoz rakod, tuti mégtöbbet bírsz majd bicepszben. :D

(#3269) broni válasza Manitou (#3268) üzenetére


broni
csendes tag

Már nagyon sok mindent kipróbáltam, nekem így jött be! :R
Meg elég volt az a 60kb bicepszre. ;] (bár csak most is menne annyival,sok volt a kihagyás)

(#3270) Manitou válasza bandus (#3247) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg még 76 körül vagyok, bár délelőtt mértem egy 75,8 körülit is, aztán megint 76, szóval mérési pontatlanság is lehet.
A lényeg hogy a súlyom kevesebb ,de erőben tartom a szintet , meg méretekben is. Derékról ment le szerencsére egy része, de még mindig nem tetszik amit látok.

broni az 60 kiló akart lenni nem? :D Az nem rossz, persze az se mindegy mekkora voltál akkor. :)

[Szerkesztve]

(#3271) God Vazzeg válasza broni (#3269) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az már szép teljesítmény :R Én sem nyomom annyival :Y :D

(#3272) fLeSs válasza Bubee82 (#3267) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én sem tolok vienettákat, utoljára augusztusban ettem, előtte meg nemtom hány éve.
én csak édesszájú vagyok (épp elég az is, mert a cukor elég nagy ellenség), a zsíros kajákért viszont nem rajongok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3273) SzalaiG válasza broni (#3269) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jöhetsz hozzánk zsákolni... ;] Augusztusra mire betakarítás lesz nekem is ennyit, de legalább az 55kg-ot simán tudnom kell. :D

(#3274) Manitou válasza fLeSs (#3272) üzenetére


Manitou
addikt

én csak édesszájú vagyok

Bubi meg tejfelesszájú ;] :D

(#3275) Bubee82 válasza broni (#3269) üzenetére


Bubee82
őstag

Amikor erőm teljébe voltam akkor húztam 4et 60ba. Régi szép idők :( :D

Fless:

Okéj ;) :D

Manitu:

A tejföl elég nagy ellenségem úgyh nem fogyasztok már többet. Kikészíti a beleimet. Szal olyanszájú nem vok :P :D

[Szerkesztve]

(#3276) broni válasza Manitou (#3270) üzenetére


broni
csendes tag

60kg akart lenni, igen! :DDD
Akkor 79kg voltam és kb 40es karom volt!A srác akivel lejártam szinte teljesen ugyanakkora volt mint én!
De volt még két haver, akik állatok voltak és ők 75-80kg-val bicepszeztek, szóval volt motiváció!
Koksz nem volt, csak kreatin+nyavajgós kaja(szigorú diétás cucc).

Most 85kg körül vagyok +- 1, 2kg, de inkább+. :((
De a hasamon meglátni, nem olyan kockás mint volt!Bár a kockák még megvannak, csak elbújtak vmi zsír réteg mögé! :DDD

Úgy döntöttem megint elkezdem a gyúrást, 2év kihagyás után már elég sz@rul nézek ki!

Azért lenne jó ha Boxi is lejárna!!
A jó kis Dunaújvárosi gyúrásokat biztos hiányolja! :D
Lábtológép stb... :DDD :DDD




(#3277) Manitou válasza Bubee82 (#3275) üzenetére


Manitou
addikt

2x50kg @37-es karral :D vesztettem :Y :D

(#3278) Bubee82 válasza Manitou (#3277) üzenetére


Bubee82
őstag

:Y

(#3279) Antonio válasza Antonio (#3257) üzenetére


Antonio
senior tag

senki semmit ? :(

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3280) _Blank_ válasza broni (#3276) üzenetére


_Blank_
aktív tag

dújvba pég jó kis lábtológépek vannak, basztam ott el én is jópár órát bohóckodással, monnyuk lehet szart se ért:D

(#3281) broni válasza _Blank_ (#3280) üzenetére


broni
csendes tag

Melyik kondiba jártál?
Én már nem tom a kondi nevét de a fősuli felé van egy plusz bolt, az mögött vannak 10emeletesek én oda jártam le!
Boxi ha jól emlékszem nem nagyon szerette a lábtolót! :DDD
Én igen! :D :D

(#3282) _Blank_ válasza broni (#3281) üzenetére


_Blank_
aktív tag

béke téren az uszoda pincéjébe..4k-ért nem is rossz, sok gép, színvonal is jó, de járnak oda is emberfajták :DDD

(#3283) csudri


csudri
őstag

Na, ma elolvastam az utóbbi kb. 600hsz-t, amiből kimaradtam. Örülök, hogy Márk visszatért és új tagokkal bővült a topik. (penene hozzászólásait nem mindig bírtam cérnával, úgyhogy azokat nem olvastam mindet végig :DDD )

Jelentem végre elmúltak az ünnepek gyötrelmei, a visszaállás a tiszta kajára végre meghozta az életkedvemet. Nincs felpüffedés, nincs imádkozás reggel a mérlegre álláskor, hogy ügye nem vagyok zsírdisznó. Jelenleg 90kg vagyok, az edzések faszán mennek, asszony is hazajött végre külföldről úgyhogy kedv is van edzeni. :)

Időközben szakállat is növesztettem, úgyhogy akik emlékeznek még a pofámra, azok a rém faktort most szorozzák meg kettővel. ;]

Tudom nem érdekel senkit, amit írtam, meg ADKA, meg dózsásqrvaanyámat hogy fosom itt a szót, de lesz@rom. :) Nővekedjetek bazze sokat aztán nyáron mindenki villantsa majd a kockákat, hurkákat. :D

(#3284) broni válasza _Blank_ (#3282) üzenetére


broni
csendes tag

Na ott én egyszer se voltam. :D
Azt se tudtam, hogy ott van kondi. :F Mondjuk az semmit se jelent.
Menzához is jártam a koli mellé, meg a plusz mögé, főleg!
Mert a menzához is csak ilyen testépítő, beképzelt, milliomos csemeték jártak! :D

(#3285) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#3286) Antonio válasza broni (#3276) üzenetére


Antonio
senior tag

de ugye azt a ''60'' kg háttal falnak semmi lendítés nélkül csináltad :DD

csak vizuállisan elképzelem hogy egy 80 kg-os emberke egy 20 kg.os rudodn 2 db 20-as tárcsával bicepszezik :DD

na majd kipróbálom jövöhéten :)

jókat mosolygok azokon akik megpkolják a rudat mint Rozinéni a vékát aztán lendületből nyomják az egészet, a bicepszük szinte elíg mozog vagy legalább is a teljes mozgási tartománynak max az 1/3.át ... de az biztos ha rendesen akarnák csinálni meg se bírnák mozdítani ...

[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3287) bandus válasza God Vazzeg (#3285) üzenetére


bandus
veterán

:R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3288) God Vazzeg válasza God Vazzeg (#3285) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezt nézzétek meg: [link] ;)

bandus: nem az én érdemem, csak linkeltem :R Deniro2 berakhatná a GYIK-ba :R

[Szerkesztve]

(#3289) Antonio válasza God Vazzeg (#3285) üzenetére


Antonio
senior tag

:R :C

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3290) bandus válasza God Vazzeg (#3288) üzenetére


bandus
veterán

A múltkori verziót nem néztem meg, azthittem te tördelted és szerkesztetted meg :) Buni most télleg pöpecül összefoglalt mindent, grat neki. Jöhetne már új bbtv, jólenne egy újabb edzés Vörös Zolival :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3291) God Vazzeg válasza bandus (#3290) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is a Zoli az egyik kedvencem, a másik a Barna Robi, bár ő nagyon arcos az életben :(

(#3292) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3291) üzenetére


Bubee82
őstag

Zoli a Réka nagy kedvence :( ;] Már lassan bele van zúgva :( :D Bár nem is csodálom, van mit a tejbe aprítania :D Meg csábító a köcsögje, egyet mosolyog oszt olvadnak a csajok :D Mé nem vok én is ilyen szép szál legény :( ;] :D

(#3293) broni válasza Antonio (#3286) üzenetére


broni
csendes tag

Azt a 60kg szabályosan csináltam, nem falnál, de mondjuk falnál nem láttam még senkit bicepszecni!
Az, hogy neked mi hihetetlen, az egy dolog!
Nem szoktam lendíteni,mert csak a derekam szakadna le!
Meg nem csinálnám hülyének magam a kondiba! :D (Ennél hülyébbnek) :D
Akkor már 5éve edzettem, szóval nem olyan sok az a 60kg!

Fekvenyomni lehet 110kg-val, 79kg-os embernek?
Az nem lehetetlen?
Csak a 60kg bicepszre?

(#3294) Manitou válasza broni (#3293) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem sem lehetetlen a 60.
Van aki ebben erős, van aki másban.
Én sem szoktam lendíteni, eleve nem is tudnám, ekkora súlyt már nem lehet csak úgy lendíteni.

(#3295) Antonio válasza broni (#3293) üzenetére


Antonio
senior tag

jó lehet kicsit túlzásba estem de hirtelen 60 kg soknak tűnik ...

mondjuk lehet csak azért mert most kezdtem újra kb 2 hónapja 1 év kihagyás után :)

de tényleg kipróbálom mennyi megy rúddal, sajna ruddal állva valahogy sose szerettem, vazze lehet nekem is kimegy? :)

mostanában
én csigával állva csinálom ott nekem is megy 60 kg-al nade csiga az kicsit más mint szabadsúly
aztán ráfekszek szkotpadra, szkotpad rézsűjén van a hasam, leveszem az ülést és úgy emelgetem a rudat, csalás kizárva ... aztán szkotgépre megyek ... most ez a 3 gyakorlat ha rendesen csinálom, egyenlőre bőven elég ... aztán valamelyik gyakorlatott mindig variálom ...

na jóccakát :)

ja és ez tényleg genetika/alkat/edzésmult függő is ... mondjuk én 182cm vagyok és jelenleg 84-85 kg viszonylag vékony csontú ... egy ugyanekkora súlyú de 20cm-el alacsonyabb kötöttebb izmú vastagcsontú emberke valszeg jóval erősebb mint én ...

na a léyneg hülyeséget beszéltem :U nem leheteteln hiszen pont nekem is van ilyen haverom aki semi edzés mellet meg nagy izom nélkül is erősebb a legtöbb badisnál :)

na tényleg megyek aludni





[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3296) Boxer001 válasza broni (#3276) üzenetére


Boxer001
veterán

Azóta megszerettem a lábazást is. :D 2005. októberében kezdtem megvilágosodni, köszönhetően ennek a topicnak. :R Akkor fedeztem fel eleve a Fáradt gőz részt, megláttam Márkot, hogy írt ide, eh, ez mit keres itt, nézzünk csak be, jé van ilyen topic is. :D Aztán kaptam ám én is a sok oltást, ami a hasznomra vált. :R :D Kb. 2005. októberétől tudtam normálisan edzeni 2006. áprilisáig, bár a fehérje bevitelem elég fos volt, sajnos ott már anyagi okok miatt, de mindenképpen jobban ettem, mint előtte. Voltak is pozitív eredmények, akkor szerettem meg a lábazást is. :R Elsősorban a fekvenyomás volt az erősségem, 72-3 kg-osan 100-ba belement 3-4, ami nagyon motivált. :B (Csúcsom meg még 2005. nyarán volt, akkor volt egy kis kreatin+fehérje kiegészítés, így meglepődtem, amikor 70 kg alatt voltam igen csak, és kiment a 115 lazán. :Degyébként gyárban robotoltam, meg szokásosan alig ettem) Illetve a válledzésem is kezdtem eltalálni, nyak mögül is nyomtam egész jól sztem, 60 fölé mentem szériában, előtte elég gyengusz voltam abban is, meg hát az előreemelés ment még elég jól. De a többi gyaksiban se panaszkodtam. Ha végre sikerülne anyagiakban is ott tartanom, akkor igazán lehetne sztem látszatja az egésznek, úgy érzem még bennem igen csak akad tartalék. :)

(#3297) penene válasza Manitou (#3294) üzenetére


penene
őstag

fú vazze, akkor még nem láttad a 2 csávót nálunk a teremben.
2 féldagi, de nem is dagi, de rengeteg zsír.
Odakéredzkedtek scottpadhoz, hogy hányam van még (mondom 4 most kezdtem). Anyáznak picit, mondom, szálljatok be (jaj, az áldott jó szívem:D).
ők meg mondták, gyorsak lesznek, mondom ja ok...

Én csinálom a szép lassú ütememben, azok meg így nézik, hogy miafranc van, még mindig én nyomom?:D De csak látszott rajtuk. Na aztán végeztem 1 sorozattal (8 db), feldobtak 2 10est vagy nemtom mennyit többet is sokkal, odaült vaze vmi irdatlan gagyi pózba, és mintha dugná a scottpadot rángatta de olyan iramban, hogy tényleg így kb. mintha el akarna menni, és épp a határon van.
Aztán odaugrott másik, rakott még rá 2 5öst, ő keményebb volt, na az valamelyest normálisabban csinálta, de seperc végeztek vele... és ledobálták súlyokat és mondták mehetek. És nemtom, de szerintem 40-45 másodperc volt ez így együtt. :D
Én meg ott állok, pihennék még :DDD

Aztán lassúltak picit, mert nem bírták, de ugyanúgy rántogatták, meg segítettek egymásnak... De vicces volt, mert ők ketten hamarabb nyomták le cserével a sorozatot, mint én 1edül :D És nem az extra lassú kategóriában nyomom, hanem olyan normálisan.
1szómint100 szerintem fele annyi súllyal sem bírták volna csinálni, ha csak megpróbálják bicepszből nyomni. :D

Boxer: nyakból nyomás nekem is kedvencem volt. De mostanában inkább mellből nyomom, valamennyire az is tetszik. és így legalább vigyázok az amúgy is harmónika gerincemre.. :D

[Szerkesztve]

(#3298) Bubee82 válasza penene (#3297) üzenetére


Bubee82
őstag

mellből nyomom

Mit nyomsz mellből :F :U ;] :D :P

(#3299) LOTR válasza God Vazzeg (#3288) üzenetére


LOTR
addikt

most nincs kedvem végignézni mind az 50 percet, de értelmes dolgokról beszél, vagy inkább neki se kezdjek?

One Ring to rule them all

(#3300) Boxer001 válasza Bubee82 (#3298) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát a vállat nyomja mellből te! :W
;] :D
LOTR
Én végig sasoltam, hallgattam, nem rossz, érdemes sztem megnézni. Véleményem meg, háát, mittomén. :D Olyan izé-bizé. :D Nézzétek meg. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.