Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3201) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az úgy kezdődőtt, hogy reggel aerobozás előtt észrevettem, hogy megkattant az mp3-lejáccóm, úgyhogy kénytelen voltam mp3-lejáccó nélkül kimenni a lépcsőházba, és lépcsőzni.
ha már nincs zene - gondoltam - elgondolkodhatnék azon is lépcsőzés közben, hogy mi a faszért nem fogyok. a gondolatokat tett követte, és elgondolkodtam. :Y rájöttem, hogy valszeg túl sokat eszek. :D ezt a hibát már korábban is elkövettem párszor, és mindig csak sokára jöttem rá, úgyhogy többszörös balfasz vagyok, heteket qrtam el.
aerob után kaja közben számolgattam, és kiderült, hogy tényleg sokat eszek, úgyhogy kicsit alakítottam az étrendemen, és most ezt megosztom veletek. vki úgy is most készül épp diétázni ha jól emléxem. de ez már tényleg hardcore már nekem is ránézésre. :D
szóval.

edzésnap

kalória fehérje + ch
07:00 - 8 tojásfehérje + 0,5 sárgája + 3 szelet pufirizs + zöldség 336 32 + 29
09:00 - edzés
edzés után (10:00-10:15 között) 2 adag fehérje + G-BOMB 260 54 + 0
11:00 - 3 szelet pufirizs + csirkemell + zöldség 320 32 + 29
13:00 - csirkemell + zöldség 218 32 + 5
15:00 - csirkemell + zöldség 218 32 + 5
17:00 - csirkemell + zöldség 218 32 + 5
19:00 - 1 adag fehérje 130 27 + 0
20:00 - 1 adag fehérje 130 27 + 0
lefekvés előtt 150 gr alpa túró + 1 adag fehérje 230 42 + 0
------------ ------------
2060 310 + 73 (48 gr)

pihinap

kalória fehérje + ch
07:00 - 1 adag fehérje + 37 gr zabpehely 260 27 + 24
09:00 - 1 szelet pufirizs + csirkemell + zöldség 252 32 + 13
11:00 - csirkemell + zöldség 218 32 + 5
13:00 - csirkemell + zöldség 218 32 + 5
15:00 - csirkemell + zöldség 218 32 + 5
17:00 - 8 tojás (sárgája nélkül) + zöldség 194 32 + 5
19:00 - 1 adag fehérje 130 27 + 0
20:00 - 1 adag fehérje 130 27 + 0
lefekvés előtt 150 gr alpa túró + 1 adag fehérje 230 42 + 0
------------ ------------
1850 283 + 57 (32 gr)

ezt csinálom most 1 hétig, és ha nincs változás, akkor feladom. :(

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3202) Markgx10 válasza fLeSs (#3201) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem azt írtad, hogy 77kg vagy? :U Még innen is fogyni akarsz? Bár lehet, hogy le vagyok maradva pár hónappal :D

(#3203) fLeSs válasza Markgx10 (#3202) üzenetére


fLeSs
nagyúr

76 és 78 között ingázok már 3-4 hete.
de a centi alig változott...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3204) God Vazzeg válasza fLeSs (#3201) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y Asszem én meghalnék csendben ilyen kajálás mellett! :U Van benned kitartás :R

(#3205) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3199) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is ezt mondtam neki, de nekem sem hitte el :D

(#3206) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#3201) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

bazzeg te inkabb beteg vagy...
jobb lenne ha szerheznyulnal:d vagy az edzesed szar.. a testepitok ilyesmi etrenden vannak vagy 3-4 napig. sot akkor is tobb ch-t visznek be. szal nemhinnemhogy a kajaval van a gond :( te meg ilyenek csinalsz mar vagy fel eve kb..
szerintem kerdezz meg valami okosat, de ne levelben hanem ugy hogy szemelyesen is fel tudja merni mivan. szerintem itt az a gaz hogy nincs is eleg energiad ahhoz hogy lebontsd a feherjeket, es inkabb fogysz izombol..
meg ilyenek:DDD
nagy hulyeseget mondtam mi? :D mehet alairasba:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3207) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#3206) üzenetére


Markgx10
őstag

God meg az én felvetésemre nehogy reagálj, még a végén azt hisszük, hogy figyelsz ;] :D 140kg-os BÁ-t szeretnénk nem egy szál bél 100kg-osat :DDD

[Szerkesztve]

(#3208) Boxer001 válasza Markgx10 (#3207) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem is ez a véleményem. :U Bá is éces akar lenni :F De Fless-t se értem így látatlanba. :U Kitartása példás, de akkor se értem ez mire jó. Látom magamat a tükörben, éc ezerrel, hányinger...és ezt más meg akarja? :U Hihetetlen. :D

(#3209) Integra


Integra
titán

hi
komoly szénhidrát tartalmú kajákat mondjatok nekem plíz
kell az edzésemhez most nagyon a következő 3 hónapra:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3210) Boxer001 válasza Integra (#3209) üzenetére


Boxer001
veterán

Toljál rizst mindenhez. :) Meg egyél zabpelyhet, az még finom is. ;] :D Vagy rengeteg krumplit.
De Mekibe is mehetsz. :DDD

(#3211) Markgx10 válasza Integra (#3209) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja, rizs, zabehely, krumpli. A rizs 100gr-jában 70gr feletti szénhidrát van, annál jobbat sztem nem lehet mondani.

(#3212) Bubee82 válasza Boxer001 (#3210) üzenetére


Bubee82
őstag

Meg egyél zabpelyhet, az még finom is

Attól még faszányosan lehet eregetni, de olyanokat h.... ;] :DDD

(#3213) LOTR válasza Integra (#3209) üzenetére


LOTR
addikt

szőlőcukor :D

One Ring to rule them all

(#3214) deniro2 válasza Boxer001 (#3208) üzenetére


deniro2
senior tag

Gondolom megakarnak szabadúlni a zsírtól. :U Ha valakin annyi izom van, hogy 10%-os tzs-ral 70 kg, akkor minek futkosson plusz 15 kg zsírral? Az mire jó? Hogy ne érezze magát keszegnek? Ahhoz edzeni sem kell, te is nyomjál egésznap szalonnát és leszel 90 kg, jobb lesz neked?
Én is lenyomom a zsírt áprilisban, leszek vagy 75 kg, oszt akkor mivan? Ha csak ennyi izom van, akkor ennyi van, nem célom, hogy ruhában megtévesszem az embereket, hátha azt hiszik, hogy ez 10 kiló izom és nem 10 kiló zsír, közben meg egy paca vagyok a póló alatt.

(#3215) Boxer001 válasza deniro2 (#3214) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez igaz, rendben is van...
Csak nekem itt a topicban mindig az volt az érzésem, hogy a tömeg számít, az nem, hogy miből van. :UDe most ez a mondatom lehet félre értelmezhető, a tömegeléskor jön fel zsír, ez egyértelmű, max Moddingnak nem ugye. :D De úgy látom egyre többen térnek át egy másik nézetre...ami nekem azért jó, mert abból a nézetből már nem is vagyok olyan fos. :DDD :C
Bubi
Aki a galambokat szereti, rossz ember nem lehet. :D






[Szerkesztve]

(#3216) Markgx10 válasza deniro2 (#3214) üzenetére


Markgx10
őstag

A diéta végén kerültem kórházba, amikor kijöttem akkor voltam kb 80-82kg. Szörnyű érzés volt hidd el, 185 cm magassághoz. Soha nem akarnék 75kg lenni. A diéta végén egy picit voltam 90 alatt, az még pont jó volt (természetesen volt rajtam zsír, de 80-as volt a derekam, szóval annyira nem volt gáz). Az is igaz, hogy kevesebb zsírral sokkal jobban éreztem magam mint most. Viszont most (90kg simán megvagyok, valamivel több is, pedig múlt hét elején még kurva beteg voltam) borzalmas keszeg vagyok. Addig nem is fogok diétázni újra, amíg össze nem szedem magam. Terveim szerint megint 100kg felettről kezdem majd és majd meglátjuk hogy sikerül idén. Sajnos ezzel a beteges dologgal úgy tűnik egy évet vesztettem, de idén már több tapasztalattal rendelkezem, remélem jobban sikerül a dolog.
A lényeg, hogy ezt nem ellened vagy melletted mondtam, ez csak egy vélemény a témáról. 75kg nekem az nagyon gáz :D

(#3217) deniro2 válasza Markgx10 (#3216) üzenetére


deniro2
senior tag

Én most 85 kg vagyok 182 centihez (betegség, nem edzés, szar kaja meghozta az eredményt), most újrakezdem az edzést, gondolom kb. 2 kg felugrik a betöltés miatt, még egy 3-4 kilót tervezek áprilisig (némi gyószerrel :) ). Tehát 90-91 kilólól indulok majd lefele. Nem célom a 75 kg, csak hasraütöttem, de, ha annyi lesz a vége, akkor annyi lesz. 20 évesen 65 kiló voltam, szal túlélem szerintem, ha 7-tel kezdődik a testsúlyom egy kis ideig. :D
Viszont most... borzalmas keszeg vagyok
Ja, ezt már ismerjük. ;] :D Én meg 6 éves japán kislány vagyok. :D

[Szerkesztve]

(#3218) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#3217) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

komoly?
aszittem kinai ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3219) penene válasza Boxer001 (#3215) üzenetére


penene
őstag

fú, baromira örülök, hogy az ittenieknek sem a TÖMEG számít, hanem némi minőség. Kivétel erősíti a szabályt, ha van. :)

Én mindig jót röhögök az edzőteremben, hogy végigmegy a malaccsorda, és azt hiszik, hogy ők az istenek, teszik az agyukat, emellett olyan hihetetlenül hulladékul edzenek, mintha full kezdők lennének (szimplán buták:D). Mer oké, hogy dagadék, de azt hiszi, ez a jó. :D Ahelyett, hogy azon gondolkodna, hogy hogyan fogyjon.. ;) Pláne, ha kopasz is. :D

Semmi bajom senkivel, de ha még arcol is hozzá, az már sok.
Szóltak már be nekem ilyenek, sűlt belőlük az értelem... Konkrétumot nem mondok, lehet nézi a topikot, aztán nehogy kisebbségi érzése legyen. ;)

[Szerkesztve]

(#3220) Boxer001 válasza penene (#3219) üzenetére


Boxer001
veterán

Na várjál, azért ez egy kicsit erős, hogy nem a tömeg számít. :U Inkább lennék 90kg, abból mondjuk 15kg zsír :D , mint ahogy most nézek ki, mert úgy lenne önbizalmam, tutira jól érezném magam a bőrömben, most meg utcára se szeretek kimenni. :(
Meg azért a sok zsír alatt is lehet izmocska ám rendesen, nehogy benézd. :U :D

(#3221) God Vazzeg válasza penene (#3219) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Úgy látom Bubee és én maradtunk, akiknek még a tömeg számít :D Node sebaj ;]

(#3222) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3221) üzenetére


Markgx10
őstag

Csatlakoznék ha lehetne. :U Ideiglenes klubtagsági van? Féléveset vennék akkor saját részre :D Meg egyet a dózsás k. anyámnak ;] :D Kilencvenegykét kilóval most pálcikának érzem magam, szóval kell az a tömeg nagyon :D a diétáig mindenképp. Szóval? :U :D

[Szerkesztve]

(#3223) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3222) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Neked és kedves adkanak mindig van hely ;] :R :D

(#3224) Integra válasza Boxer001 (#3210) üzenetére


Integra
titán

rizs meg krumpli az király, azt tolom kétpofára is.
mekit rühellem, 3 óra után is azt a szart büfögi az ember:DDD
tésztákkal mi a helyzet?

nekem most kettős feladatom van az edzéssel, igaz nem gyúrok, hanem kettlebell-t nyomom mint az állat, de nem lényeges.

a lényeg, hogy egyszerre kell úgy megerősödnöm, hogy a májusi vizsgára teljesítsem a kritériumokat és közben tömeget is növeljek. igen magas intenzitású edzéseket csinálok, átl 50 percesek és sokszor 160-180-as pulzus számmal. ezek után van még 2-3 óra bunyó edzésem is naponta.
elég komoly égetés megy közben, különösen kettlebell-kor, tehát még többet kell bevinnem jóval. amúgy rendesen, sok főtt egészéges kaját eszem, húsok, zöldségek, gabonacuccok, gyümölcsök, de most a tömegnövelés miatt kifejezetten szénhidrátos kajákat kell ennem, aszonták.

az hogy rizs meg krumpli az azt jelenti hogy krumplihoz is krumpli, rizshez is rizs?!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3225) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3223) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszöntem szépen :R Boxi meg mint szimpatizáns, kültag csatlakozik, szóval gyarapodunk. :D

(#3226) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3225) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Maximum csendestagként, mert a minimum szintet tartanunk kell (14%tzs) :DDD

(#3227) Boxer001 válasza Integra (#3224) üzenetére


Boxer001
veterán

Sok rizst hússal, vagy még több krumplit hússal. :)
Tésztát is zabálhatod sztem orrba-szájba, de a rizs mindenképp favorit. :)
Márk
Jaja, ha lehet, akkor egy szimpatizáns klubot nyitnék is magamnak. :D Aztán addig úgy se pusztulok el, amíg valódi klubtag nem leszek. :D

(#3228) LOTR válasza Integra (#3224) üzenetére


LOTR
addikt

nézd meg a kezdő postban Bunny linkjét (alul van) jó 1 órás olvasmány, de a kajálós része segíthet
ha a sok rizst nem bírod ehetsz tésztát is, abban több a ch, mint a krumpliban, és sokkal kevesebb vesződség megcsinálni

One Ring to rule them all

(#3229) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3226) üzenetére


Markgx10
őstag

Szegény Boxi sose lehet tag akkor :D Ha minden igaz Janesznek hála :R holnap lesz fehérjém, már alig várom, én mindig nagy turmix fan voltam, :D de már hónapok óta nem ittam egyet sem. Jajj de jó lesz! :D

(#3230) Integra válasza LOTR (#3228) üzenetére


Integra
titán

na ezért kérdeztem:DDD
meg a tésztát könnyebb megenni egy idő után, rizzsal csak szenvedek, meg ízetlen, tésztából meg kurva jó dolgokat lehet csinálni, spagetti, penne... nyammm:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3231) Boxer001 válasza Markgx10 (#3229) üzenetére


Boxer001
veterán

Úgy az egész hozzászólásra: rohadj meg. :O :(( :D
Integra
A sertés nem a legjobb fehérjeforrás (engem mondjuk nem izgat, nem válogatok hús-hús között), de pl a sertéscomb v. karajban valamivel kevesebb a fehérje, több a zsír, mint pl a csirkemell filében.

[Szerkesztve]

(#3232) Integra válasza Boxer001 (#3227) üzenetére


Integra
titán

csirkét, pulykát és sertést szoktam enni, vegyesen, de szerintem talán a sertés van többségben. van nagy különbség?
na meg házikolbi, angol szalonna is dögivel:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3233) LOTR válasza Integra (#3230) üzenetére


LOTR
addikt

amikor elegem van a hús+rizsből, akkor én is darálthús+paradicsomszósz+tésztát eszek (ez a milánói ha jól tudom), hétvégén is azt ettem, de most megint egy jó ideig nem lesz

disznóhús zsírosabb, de fehérjetartalom szempontjából, nincs sok különbség főleg, hogy semmi diéta vagy hasonló nem lebeg a szemed előtt - gondolom, tehát úgyis a tömegnövelés a célod, mondjuk a marhahús jobb, mint a disznó, de nem lesz bajod ha azt eszed, meg azt hiszem a disznóhús a legolcsóbb, tehát ez még mellette szól
ja most nézem, ha a kolbi, meg a szalonna is megy, akkor tömjed csak a disznóhúst :D

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3234) penene


penene
őstag

Ma olyan finom csirkemell filét ettem, kis vmi sajttal a tetején rásülve + áfonya + vörösborosmártással... + rizs.
Mennyei volt. (még ha az áfonya és a sajt be is épül zsírként ;] )
Én miért nem tudok ilyen finomat csinálni?? :F
Rég ettem már ilyen finom csirkemellfilét, tuti tök jól pácolták is... wááááúúúú.

(#3235) deniro2 válasza LOTR (#3233) üzenetére


deniro2
senior tag

Az a bolognai, a milánói gomba-sonka.

(#3236) fLeSs válasza Boxer001 (#3220) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én már elég régen lesz@rom, hogy hány kg vagyok.
te meg örüljél, hogy nincs 15 kg felesleg zsírod...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3237) penene válasza God Vazzeg (#3221) üzenetére


penene
őstag

néddmár, most meg kiderül, hogy mindenkinek a tömeg számít?? :D

Én maradok izompárti. :D
Vagyis egyelőre csont és bőr :DDD

(#3238) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3221) üzenetére


Bubee82
őstag

Jeeee! [kép] [kép]

Tömeg rulez ;] A cingárlelkűeknek meg ezt: [kép]

Így kell ezt csinálni gyermekeim:

[kép]

[Szerkesztve]

(#3239) Manitou válasza Bubee82 (#3238) üzenetére


Manitou
addikt

[kép] :D

Én meg nyitok egy olyan klubbot , hogy se tömeg se izom. :D

(#3240) Bubee82 válasza Manitou (#3239) üzenetére


Bubee82
őstag

;]

Kúúúúl [kép]

(#3241) penene válasza Manitou (#3239) üzenetére


penene
őstag

Ezt már lekésted, én nyitottam.
De van még hely... :DDD

(#3242) Bubee82 válasza penene (#3241) üzenetére


Bubee82
őstag

Neked nem ilyen klubot kéne nyitnod, hanem egy teljesen másfélét :( ;] Nem segítek talán ki tudod találni ;]

(#3243) Integra válasza LOTR (#3233) üzenetére


Integra
titán

igen, semmilyen diéta nem lebeg a szemem előtt, mivel hájasodásra, elhízásra genetikailag alkalmatlan vagyok szerencsére:))
viszont nagyon gyors az anyagcserém, ezért van az, hogy mondjuk 65-66 kg vagyok a 178 centimhez és zabálok mint a disznó 24/7.
de most a kettlebell miatt még többet célzottan kéne szénhidrátot bevinnem, mert kidurranni sem egészséges és most többet kell a tömegnövelés miatt bevinnem mint amit elégetek ugye.

amit te mondasz az a húsos spagetti amúgy:)
a milánói, az tepsiben sül, és gomba, sonka vagy párizsi és reszelt sajt, majoranna, oregánó, só, kis hagymával, paradicsomos szószban (arany fácán konzerv a király hozzá), amit a végén összekeversz a spagettivel, be a tepsibe, majd megreszeled a sajtot is a tetejére és úgy be a sütőbe:))

egyébként a célom egy kb 75-80 kg közötti versenysúly, de lehet hogy inkább csak 75 körül, ami csak izom formájában tud úgyis rámjönni, de több nem kell, mert bunyónál belassítana már a túlzott izomtömeg, mert feleslegesen terheli csak a gerincvázam és az energiám nem arra menne el hogy odabasszak egyet villámgyorsan, hanem a testemhez képest túlzott izomtömeget mozgassam meg és bírjam el és ez nekem nagyon nem célom. nekem a relatív erőre van szükségem, az pedig így pont elég és ezt a relatív erőt utána már bőven tudom továbbfejleszteni a megszerzett testsúlyommal.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3244) LOTR válasza Integra (#3243) üzenetére


LOTR
addikt

áhh, jó hogy csak ennyi a célod :D
azért +10kiló izmot összeszedni nem megy hipp-hopp
próbálj 150, de inkább 200g fehérjét enni naponta, és annyi ch-t amennyit csak tudsz, a zsírt vedd minél kevesebbre, hogy az helyett is ch menjen, így nem telítődsz el annyira gyorsan kajától, ha a szalonna, meg kolbi helyett inkább húst ennél (árban még kevesebb is lenne, amennyiben nem házi az a szalonna), viszont minőségre sokkal jobb

One Ring to rule them all

(#3245) Geli válasza God Vazzeg (#3177) üzenetére


Geli
senior tag

NEM mondtam, hogy azt az állítást próbáltam védeni, amit olvastam a tesztón? NEM mondtam, hogy a fehérjeszintézissel flessnek igaza volt? Akkor ?!? Szeretnél még lovagolni rajta? Akkor szedd össze magad, és cáfold meg azokat amikben mindaddig igazam volt.
Mintha te vmi iqfighter lennél, de idáig egy épkézláb bizonyítást nem sikerült összehoznod. Tudod ez a fórum alapja, ezért van, hogy Érvekkel alátámasztva bizonyítsuk állításunk.

Ha nem lett volna egyértelmű, igen, fless bizonyításával bunnynak volt igaza, és nem a tesztonak.

[Szerkesztve]

(#3246) fLeSs válasza Geli (#3245) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a tesztón elég sokmindent írnak.
alapjában véve a hst-t favorizálják, amiben hetente többször edzel egy izmot, de nemrég voltak olyan cikkek is náluk, amiben a hit edzéssel és az azutáni regenerálódással foglalkoztak.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3247) bandus válasza Manitou (#3239) üzenetére


bandus
veterán

Csatlakoznék!
Most mértem egy 71,2 kg-os testsúlyt. ez a buzi vírus 4 kilót levitt, eddig úgyláccik 1 jött vissza. Most megyek és nyomok egy hát+bicó edzést, hátha segít valamit a reménytelen helyzetemen :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3248) Thom!


Thom!
veterán

[link]

Remzső Fecó picit összevan esve :DDD

Nyáron beszéltem vele azt mondta 2007ben újra akar versenyezni nahát tavaly a stradon egy ''átlagosan++'' kigyúrt faszi volt, most azért Janesz odabaszna neki. ;]

(#3249) LOTR


LOTR
addikt

pfffff
ennyire össze van esve mindenki?
én szerencsére csak erőben vagyok kicsit gyengébb, de ez a kevés edzés miatt van, majd ha vége vizsgaidőszaknak, akkor az úgyis gyorsan visszajön, legalább jól fel vagyok töltve ch-val :D
már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz így újrakezdeni a normális edzéstervet

One Ring to rule them all

(#3250) Integra válasza LOTR (#3244) üzenetére


Integra
titán

hát nézd, minden relatív:)
én vékony, szívós, szikár, szálkás alkat vagyok, soha nem leszek a felpumpált féle, nem megy. nekem minden egyes kilóért szó szerint vért kell izzadnom. de amit felszedek, az legalább frankón fent is marad. de valami irdatlan nehéz. mellettem meg azt látom, hogy cimbik pikkpakk híznak:DDD
200g fehérje mit jelent kajában? egy tojás, két tojás vagy hogy nézzem én ezt?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.