Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4451) Foglalt név válasza God Vazzeg (#4450) üzenetére


Foglalt név
addikt

Még a végén tényleg visszajön ;] :DDD

(#4452) BÁ Nutrition válasza Foglalt név (#4451) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te nem akarod kovetni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4453) csudri


csudri
őstag

Tegnap megvettem az MD 2. számát, kíváncsi voltam mit dobtak össze a srácok. (Az elsőt nem láttam) Baszki ez az egész újság egy nagy Scitec reklám, oldalakon át csak a kib. protein süti, meg Attack, meg blablabla. (najó volt egy oldal Cytogen meg egy oldal Universal ;] ). Mások nem hírdetnek? Vagy ez direkt a Scitec által szponzorált újság?

(#4454) Thom! válasza csudri (#4453) üzenetére


Thom!
veterán

mo szinte mindenhol scitec van

(#4455) Markgx10 válasza csudri (#4453) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez kifejezetten Scitec által szponzorált, pont úgy ahogy van az Extremefitnek is saját. Én egyébként még nem láttam, de most le is ugrok az újságoshoz és veszek egyet, mert kíváncsi vagyok rá.

(#4456) Boglya


Boglya
senior tag

Basszus, ez a Metyhl 1-Alpha elég durva cucc, 4 nap alatt 3 kiló jött fel :Y , kicsit ijesztő, még ha víz is. Erőben eddig nagy változást nem éreztem, de ennyi idő alatt fura is lenne.

(#4457) Boxer001


Boxer001
veterán

Szasztok skacok!
Softkoxerek ide topic lett már ebből. :D Még max fél év és az lesz a minimum, hogy ilyeneket tol mindenki, hiába, tudatára ébred a nép. :D Amúgy továbbra is no edzés, no kaja. Meló van. :U

(#4458) Thom! válasza Boxer001 (#4457) üzenetére


Thom!
veterán

én is ezt vettem észre sztem itten már a csirkemellet is injekciózni kell :C

(#4459) Boxer001 válasza Thom! (#4458) üzenetére


Boxer001
veterán

Csirkemell, ugyan már, mi a faxnak az. :D Vödrös fehérje + metilcsoport, oszt jól van. :D

(#4460) Foglalt név válasza Boxer001 (#4457) üzenetére


Foglalt név
addikt

A francokat, csak közeledik a tavasz(naptár szerint), aztán beijedtek, hogy idén nyáron is úgy néznek ki, mint egy bélférges 14 éves, úgyhogy elkezdtek szúrni és most mindenki a 3 napos vizihulla kinézetre hajt ;] :DDD

(#4461) Boglya válasza Boxer001 (#4459) üzenetére


Boglya
senior tag

Ez csak ízlés kérdése. Egyeseknek etil, másoknak meg methyl :DD .

(#4462) BÁ Nutrition válasza Boglya (#4456) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

majd nez meg Markot
ket het alatt egy tizest tuti rarak a naposim amibol 11 kilo vizlesz, es 1 kilo izmot veszit kozben:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4463) csudri válasza BÁ Nutrition (#4462) üzenetére


csudri
őstag

:C

(#4464) hummerdikk válasza God Vazzeg (#4450) üzenetére


hummerdikk
őstag

:P

(uncsimektol meg beneztem! No bye!)

(#4465) Foglalt név válasza BÁ Nutrition (#4452) üzenetére


Foglalt név
addikt

Látod követem, most is figyelemmel kisérem, hogy megszegte a szavát. :D

(#4466) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#4462) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Aztaqrva :))

(#4467) Vandit. válasza deniro2 (#4366) üzenetére


Vandit.
addikt

Erre csak annyit,hogy haverom bevizsgáltatott pár sciteces cuccot és +lepő erdmények születtek.pontos adatokat nem tudok,de qrvára nem annyit tartalmazott az összetevőkből,mint ami rá van írva. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4468) Geli válasza Vandit. (#4467) üzenetére


Geli
senior tag

gondolom 2szerannyit csempésztek bele ;]

(#4469) deniro2 válasza Vandit. (#4467) üzenetére


deniro2
senior tag

Érdekelne ez a dolog, ha esetleg tudnál pontosabb infókat szerezni erről, szerintem mind megköszönnénk.

(#4470) Vandit. válasza Norbo03 (#4415) üzenetére


Vandit.
addikt

Én azért teszem előre,mert jól bemelegít és felkészít az edzésre(pulzus,stb)másrészt,ha edzés végére hagyom akkor nem mindig abszolválom. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4471) Thom! válasza Vandit. (#4467) üzenetére


Thom!
veterán

tényleg jó lenne vmi infó :R

(#4472) Vandit. válasza deniro2 (#4469) üzenetére


Vandit.
addikt

oké.majd megkérdezem ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4473) Vandit. válasza Geli (#4468) üzenetére


Vandit.
addikt

ya.micsoda szemétség:DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4474) Geli


Geli
senior tag

Tudtok jó krémet bőrrepedésekre? :F Valamilyen bevállt márka/tipus kéne....azt tudom, hogy zsíros kell, de biztos van aki megtalálta már melyik a legjobb :U

(#4475) Norbo03


Norbo03
őstag

Van egy fura kérdésem amit az egyik ismerősöm kérdett.-Nem mondom néztem egyet, de én nem tudtam rá mit mondani hát gondoltam rá kérdek itt. Szóval azt mondta h kiderült h hererákja van, de egyenlőre nem mütettni(nem tom mé) tehát az volt a kérdése h így hererákosan ha elkezdi a testépítést fejlődhet-e? Vagyis szedhet-e fel izom tömeget. Mondjuk én sztem nem mert én nem rég meg voltam fázva és már egyből nem ugy ment az edzés ahogy kéne. Gondoltam ti jobban tudjátok mint én.

(#4476) Markgx10 válasza deniro2 (#4469) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja ugyanis én is hallottam ilyet, hogy az MLO és a Sctitec kölcsönösen bevizsgáltatták egymás termékeit, de közel sem volt bennük annyi (pl. 3x%-osak voltak a fehérjék) és azóta javítottak ezen, mióta tartanak egymás fejlentésétől. És pont ez a bajom, hogy az ember ezeket csak hallja, de semmi bizonyíték. Végtelenül kíváncsi lennék én is a konkrét adatokra, a kapott értékeléssel, mindannyiunk érdekében jó lenne tudni.

(#4477) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4476) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csatlakozom, ha tud valaki konkrétumokat, ossza már meg itt is :R

(#4478) Geli válasza Markgx10 (#4476) üzenetére


Geli
senior tag

nem tudja vki mennyibe kerülne 3-4 fehérje bevizsgáltatása? :U

elvileg van ilyen mérleg is, azt nem ismeri vki? :F

(#4479) Foglalt név válasza Geli (#4478) üzenetére


Foglalt név
addikt

Energiamérleg is van, aztán olyat sem kapsz a boltban :DDD

(#4480) Vandit. válasza Markgx10 (#4476) üzenetére


Vandit.
addikt

ja.csak bevizsgáltatni qrva drága.termékenként több 10ezer

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4481) Geli válasza Foglalt név (#4479) üzenetére


Geli
senior tag

csakhogy ezt kapni is lehet :P :DDD az már kérdéses mennyire is hiteles ez...[link]

(#4482) Norbo03 válasza Norbo03 (#4475) üzenetére


Norbo03
őstag

Erre vlki?

(#4483) Geli


Geli
senior tag

Akár mi is megcsinálhatnánk :DDD


3.2.4.2. Fehérjetartalom mérése

A kivonat fehérjetartalmát Bradford (1976) módszere alapján határoztuk
meg. A Bradford-reagens úgy készült, hogy 50 mg Coomassie brilliantkéket 25 ml 95 %-os etanolban feloldottunk, majd keverés közben 50 ml
85 %-os foszforsavat adtunk hozzá, végül 500 ml-re feltöltöttük desztillált
vízzel és átszűrtük 4 réteg szűrőpapíron. A küvettába 1,5 ml
Bradford-reagens, 1,5 ml desztillált víz és 20 μl felülúszó került, majd
595 nm hullámhosszon mértük a színreakciót Shimadzu UV 160A
(Kyoto, Japán) típusú spektrofotométerrel. Marha szérum-albumin felhasználásával
állítottunk fel kalibrációs görbét.

ki lesz a fődocens? ;] :DDD

(#4484) Foglalt név válasza Norbo03 (#4482) üzenetére


Foglalt név
addikt

Edzhet nyugodtan, az hogy az egyik here kiesik annyit jelent, hogy csökken a tesztoszteron szintje valamelyest, de ettől csinálhatja nyugodtan. Az más kérdés, hogy milyen kezelést kap, mert mondjuk egy kemo mellett az lesz a legkisebb gondja, hogy jár-e gyúrni :U Az, hogy nem műtik gondolom azért van, mert olyan szintű még a dolog, hogy megvan az esélye, hogy megmentsék a szervet. Ilyenkor persze nem árt mérlegelni, hogy fél herével ''vígan'' lehet élni, ellenben egy áttét geci dolog. Ha pedig bejut a nyirok rendszerbe, akkor ott aztán végigszánkázik bárhova, ráadásul jó eséllyel a nyirokcsomókat is végig kell kaparni, eh hagyjuk... Jobbulást neki!

(#4485) Foglalt név válasza Geli (#4481) üzenetére


Foglalt név
addikt

És ez mégis miből mér fehérjét? Vagy azért üveg mert difrakciós elven müködik? Hát persze :DDD

(#4486) Geli válasza Foglalt név (#4485) üzenetére


Geli
senior tag

azért üveg, hogy kigúvasszad azt a gnóm lézerszemed, és megszámoljad benne a fehérjéket ;] :DDD

(#4487) Geli válasza Foglalt név (#4485) üzenetére


Geli
senior tag

[link]
nesze :D

(#4488) bandus válasza Geli (#4483) üzenetére


bandus
veterán

Na, ezt majd Bubi doktor elintézi :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4489) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#4476) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezert eccerubb a hust bezabalni

kevesebb a csalodas..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4490) LOTR válasza Geli (#4481) üzenetére


LOTR
addikt

ez gramm pontosságú :D - tehát annyira hiteles

szerintem...

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4491) deniro2 válasza Geli (#4481) üzenetére


deniro2
senior tag

Ez valószínüleg annyit tud, hogy berakod memóriába: 1-es gomb-hús-20g/100g, aztán, ha mérsz, akkor benyomod az 1-es gombot és kiírja neked, hogy ez a 329 g hús mennyi fejérjét tartalmaz.

[Szerkesztve]

(#4492) GodHeart válasza Geli (#4474) üzenetére


GodHeart
senior tag

Ha jól emlékszem, ha cinket eszel rá az segít. Én napi 60mg cinket eszek, és nem is igen van rajtam.. :U

De ha mindenáron krémet akarsz akkor a nivea sztem elég jó.

(#4493) Markgx10 válasza GodHeart (#4492) üzenetére


Markgx10
őstag

:Y 60mg cink az bő :D Meg te amúgy mitől repednél, nem hízol 10-20 kilókat pár hét alatt. ;] Mondjuk az meg még durvább, hogy Gelinek kell :D , de gondolom ő a vazelint akarja helyettesíteni vele ;]

(#4494) GodHeart válasza Markgx10 (#4493) üzenetére


GodHeart
senior tag

hát alapból eszek 50mg-os cink tabit, meg ehhez jön hozzá ami elvileg a multivitaminos kacatban van.. Nem is attól repedtem anno.. hanem mikor melles napom volt akkor jól kikészült ott arrafele minden, és köv napokban mikor nyújtottam nem igen tetszett neki.. nem tehetek én erről kéremszépen :D

(#4495) fLeSs válasza Markgx10 (#4493) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:D :DDD

én már párszor lefogytam meg meghíztam, úgyhogy nincsenek már ilyen problémáim, a bőröm már egy szar. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4496) Geli válasza GodHeart (#4492) üzenetére


Geli
senior tag

kösz, kipróbálom :)

Márk: honnan tudod?csak nem ezt használod? :DDD ;] sajnos nem ez lesz nálam a célterület, szét van repedve a vállam meg a bicepszem már 2 éve, azóta nem nagyon javul, de legalább nem lett durvább...most meg tovább kezd fejlődni :( különben meg --- ADKAAA :D :D

(#4497) Geli válasza fLeSs (#4495) üzenetére


Geli
senior tag

neked már 3. x közelében úgyis minden...igaz, Márk? ;] :DDD koporsóban úgyis letakarnak :D

(#4498) fLeSs válasza Geli (#4496) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor most elkeserítelek, de a repedéseket nem lehet eltűntetni és megállítani sem.
egyrészt ezek egy idő után maguktól kifehérednek (de ott marad ahol volt), másrészt a stria akkor jön létre, amikor a bőr feszülése következtében a bőr alatti kötőszövetet alkotó rugalmas rostok a fokozott terhelésnek nem tudnak ellenállni és elszakadnak. ez genetikai adottság, ha neked ilyen rostjaid vannak, akkor beoptad.

érdekesség, hogy nem csak hízás esetén jöhetnek létre, hanem a mellékvesekéreg túlműködése esetén is, illetve szteroidtartalmú gyógyszerek hosszú időn keresztül való alkalmazásakor is, ugyanis ezektől a bőr szintén elvékonyodhat... ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4499) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ez is megvolt, nyomtam piramist. :DDD 80-85-90-85-80, hogy szokjam. Ami viszont úgy érzem, hogy hátráltatja a fejlődésem, hogy kb. 210ft-om van és ezért félek senki nem ad nekem holnap ebéd, de még vacsorát is neccesen szerzek belőle :( :D

(#4500) Markgx10


Markgx10
őstag

Na én is megvettem ezt a Muscular Development újságot és úgy gondolom egész jó. :U Bár tényleg egy nagy Scitec reklám az egész, de nem gáz, jó cikkek vannak benne.

Foglalt név: Az gáz :( Régebben többször voltam én is hasonló helyzetben, de nem kívánom vissza soha.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.