Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) Integra válasza Foglalt név (#3898) üzenetére


Integra
titán

nem tudnák megcsinálni vele. de könnyebbel sem a gyakorlatokat.
hidd el, nem 40 kg-ban kell gondolkodni. már jóval kevesebbel is meggyűlik az ember baja, mert teljesen más izomcsoportokat mozgat meg.
én is olyanokat kezdek érezni magamban, amikről eddig nem is tudtam hogy vannak:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3902) Foglalt név válasza Integra (#3901) üzenetére


Foglalt név
addikt

Érdekes lehet, bár kétlem, hogy a favágás és a lapátolás(főleg, mikor akkora gödörből szórod ki az agyagot, amiben eltünsz :D ) után annyiban új lenne. De ha azt mondod, egy próbát megér ;) Nézek vlhol ilyen csodát :D

(#3903) LOTR válasza Foglalt név (#3898) üzenetére


LOTR
addikt

eddig fogalmam nem volt róla mi az a kettlebell, de ezek a videók nagyon kemények
de ettől nem megy tönkre az összes ízület? mert hihetelen megterhelést kaphatnak
viszont, felmerül a kérdés, akkor lehet, hogy van értelme gyúrás közben rángatni a súlyokat?
az nem világos nekem, hogy ha rángatod, akkor jobban erősödsz, ha meg szabályosan csinálod, akkor inkább a tömeg jön? - ha igaz amit a kettelbellről írnak (ami végülis nagyon hasonlít a gyúráshoz, csak össze vissza rángatják azt a golyót :D)

én azért nem fogok erre váltani

One Ring to rule them all

(#3904) Integra válasza Foglalt név (#3902) üzenetére


Integra
titán

nincs ebben semmi csoda:)
egyedül viszont nem ajánlom, hogy elkezdd, mert sérülés veszélye simán fennál, ha nem csinálod megfelelő, pontos technikával a dolgot. én is csak most tanulgatom az alapokat és nagyon oda kell figyelni, természetesen mint minden más dolognál is, de mivel itt nincsen kötve semmihez a súly, ezért fokozottabban balesetveszélyes a dolog.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3905) Integra válasza LOTR (#3903) üzenetére


Integra
titán

nem. pont, hogy nem mennek tönkre az izületek, épp ellenkezőleg!
nekem pl megszűntek a meszesedések és recsegések a nyakcsigolyáimnál.
másnak a térdét rakta rendbe. másnak meg a derekát.

mondom, aki kifejezetten testépít, tehát a klasszikus bodybuilding-et csinálja, nem valószínű hogy váltana rá. nekik nem is kell, mert más a cél.
minden esetre mókás, ahogy egyre több embert kezd megfogni, akik eddig ferde szemmel néztek a dologra. most pedig ők jönnek, hogy csinálni akarják.

májusban találkozom a pavellal dániában, akkor majd személyesen is lerakom a hajam magam mellé, mikor megmutatja, hogyan kell pulzusszám növekedés nélkül 48kilós súllyal vihorászva szériázni... :DDD nagyon kíváncsi vagyok, hogy élőben mit fog mutatni a pali.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3906) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

Csak egy olyan infora lenne szükségem, hogy Fejér megyében merre lenne érdemes körülnéznem. Fek. padot szeretnék venni /csináltalni :F/ + 1 rúd, ill. tárcsák. Pl. Szvfávron van-e erre kifejezetten szakbolt...mert én béres fittneszben nem fogok műanyag szarokat venni 70-ért...

Jah..és kb. mennyibe kerülne szerintetek ez a mutatvány? Terembe járni nincs időm, de munka előtt és után minden nap lenne 40-45 percnyi időm egy kis ''mozgásra'' itthon.

Előre is thx :R

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3907) fLeSs válasza Vandit. (#3871) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1szerre az egészet.
próbálkozhacc az elosztással, de semmi értelme. egyrészt a clenbuterol-hydroclorid 48 óráig kering a vérben (vagy mi), másrészt ha kicsit később kapod be, akkor nem biztos, hogy menni fog az alvás. a qrák elején amúgyis van egy kis alvatlanság, sok szemnél meg tucc aludni, de nem az igazi, nincs kipihentség.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3908) bandus válasza Integra (#3895) üzenetére


bandus
veterán

:R

Viewsonicnak meg annyit, hogy nem értem hogy lehetsz ennyire begyepesedett. Már az autós topikokban is bizonyítottál párszor, de az itteni ténykedésed mindent felülmúl. A fenyegetőzésed meg szánalmas, de kíváncsi vagyok mi lenne, ha egyszer tényleg találkoznátok... :P :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3909) Primőr


Primőr
aktív tag

SzASzTok!

Lenne két kérdésem.

Az egyik az, hogy szerintetek, ha 100-szor csinálok súlyemelést egy 5 kilós súlyzóval, annak az izomra nézve ugyanolyan hatása lesz, mintha 50-szer csinálnék egy 10 kilóssal? Tehát a súlyt helyettesítheti a mozgások száma?


A másik, hogy a mellizmot azt csak fekvőtámasszal és azzal a bizonyos kondigéppel lehet erősíteni, vagy máshogy is?

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#3910) bandus válasza Primőr (#3909) üzenetére


bandus
veterán

Igen, ugyanolyan hatása lesz: semmilyen ;) Mellizmot meg fekvenyomással, tárogatással, áthúzással lehet erősíteni. Fekvőtámasz se rossz, de nem tömegnövelő módszer.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3911) Primőr válasza bandus (#3910) üzenetére


Primőr
aktív tag

Miért mondod hogy semmilyen? ha több napig csinálja az ember, az azért meglátszik. Bár sztem nagyon nagy izom egy 5 kilós súlyzóval nem lesz, (mert azt mondod hatása ua.) bár ne nekem legyen igazam.

Amúgy szted a fekvenyomás és fekvőtámasz nem ugyanolyan hatású? Sztem a kül. annyi, hogya fekvőtámasznál a vállizmok is erősödnek.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#3912) bandus válasza Primőr (#3911) üzenetére


bandus
veterán

Az izmok a stimulálástól fejlődnek. Ha valamivel 50 ismétlést tudsz csinálni, akkor az nem terheli, nem stimulálja őket a fejlődéshez. Olyan súllyal dolgozni, amivel 8-10 ismétlésnél többet tudsz csinálni szinte felesleges, inkább emelni kell rajta.A fekvőtámasz közel sem ugyanolyan minta fekvenyomás, de a vállak szerintem is jobban erősödnek tőle, dehát ezért kell külön vállazni. Majd jön vki és elmagyaráza részletesebben, nekem mennem kell suliba :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3913) God Vazzeg válasza fLeSs (#3869) üzenetére


God Vazzeg
veterán

4 szem volt a csutka, amit toltam, nekem elég volt :U

(#3914) Viewsonic válasza bandus (#3908) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

no comment...
jólenne ha befejeznetek az offolast
bárkinek problemaja van velem allok elebe !
ilyen jellegű hozzaszolasokat privatba nyomjatok nekem.

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3915) BÁ Nutrition válasza atus (#3882) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nos a baromsag tobb felol is arad:DDD
az oke hogy zsirvesztest a testepitok alacsony Ch es magas feherjebevitel mellett oldjak meg.. de ezeknek ki mondta hogy ez kizarolag izomepitesi celokkal van megspekelve???
a hat etkezes meg keves is talan..
szal az egesz iras egy agyrem. nagyon bele vannak keveredve..

szal neked azert nem keves a CH-d mert te izmot akarsz epitteni, nem zsirt veszteni.

dietakor orulsz ha nem vesztesz izmot. ami eleg nehez koksz nelkul.. sot neha azzal is..

ehh ha ennyi valosag van a kettlebell mogott is, vagy ennyire ertenek hozza mint a bodyhoz akkor eleg gaz. mondhatni sz@rt sem erhet az egesz..

jah azt meg ki nem sz@rja le hogy hisznek e benne??? kutyat nem erdekli.. en igy fogytam most 17 kilot. ha ez nem bizonyitek akkor mi az???
ugyanazt a kajat ettem mint eddig(csak a Ch-t csokkentettem le, plusz a brokkoli is megjelent lefekves elottre), ugyanugy edzettem, sot meg kevesebbet is.. es siman fogytam hasbol annyit mint az allat...

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3916) Integra válasza bandus (#3908) üzenetére


Integra
titán

semmi:)

mod
ja de, mégis, szóval kikell próbálni:))

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3917) fLeSs válasza God Vazzeg (#3913) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és volt vmi hatása is vagy csak úgy placebó? még épp te kérdezted tőlem, hogy van-e értelme egyáltalán szedni, mert szted nélküle is ugyanúgy megy a diéta. 4 szemnél (80 mcg) kezdődik a zsírégető hatás (elvileg).
jokerface mondta egyszer, hogy ha már kokszolsz akkor nincs olyan hogy kokszolgatás (kis mennyiséggel mert félek a mellékhatásoktól) hanem akkor rendesen nyomatni kell.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3918) Markgx10 válasza fLeSs (#3917) üzenetére


Markgx10
őstag

Gondolom, drága jó BÁ barátunknak is ez a jelszava ;] a 7 szem/nap Methyldrol után :D
én már megdöglöttem volna annyitól az fix :D

(#3919) deniro2 válasza Foglalt név (#3875) üzenetére


deniro2
senior tag

Egyébként bicóban is gyík vagyok koncentrált 27-el ha megy.

Ezt remélem viccnek szántad. :U De komolyan, valamit nagyon elcseszel. Godhearttal volt már régebben itt egy kis vitánk, ő 22 kg-mal csinálta és váltig állította, hogy szabályosan. Aztán berakott egy videót erről a ''szabályos'' gyakorlatról és kiderűlt, hogy egy szar, amit csinál, kb. a mozgástartomány felében mozgatta a súlyt.
Ja, még annyit, hogy elis hidd, amit írtam, hogy volt egy picike kis ember, aki semmi eredményt nem tudott felmutatni ebben a sportban és ő is pont annyival csinálta a koncentrált bicepszet, mint te, a neve Arnold Schwarzenegger.

(#3920) fLeSs válasza Markgx10 (#3918) üzenetére


fLeSs
nagyúr

annyiban igaza van, hogy ha már kiadtad a pénzt a szemesre ;], elkezded a qrát, akkor úgy szedd be, hogy legyen is vmi értelme, mert különben kib@szott pénz az egész + egészségkárosítás feleslegesen.
így is van egészségkárosítás, de legalább van vmi értelme is (zsírleadás).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3921) ithomas válasza deniro2 (#3919) üzenetére


ithomas
őstag

Ha jól emlékszem erről a bizonyos videóról valaki csinált vami paródia videót is...hát azon szarrá röhögtem magam...(Mondjuk az eredetin is... :P )

Real eyes realize real lies!

(#3922) Markgx10 válasza Viewsonic (#3914) üzenetére


Markgx10
őstag

Na akkor, hogy ne offoljunk, ugye ez a 3-ik hét, beszámolhatnál, hogy mennyit erősödsz, mert mindenhol azt hallottam, hogy a winstrol nagyon odabasz erőben. Többek között innen a fórumról myke19 is említette. Ja és milyen winstrolt tolsz, mármint milyen cégtől meg milyen kiszerelést?

(#3923) Versus82 válasza Integra (#3894) üzenetére


Versus82
aktív tag

hmm ha találka lenne egyszer feltétlenül szóljál lécci, szeretem nézni amikor valaki azt hiszi hogy kurva erős aztán miután párszor belenyúlnak az agyába átgondolja a dolgokat:DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#3924) Viewsonic válasza Markgx10 (#3922) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Tegnap este 9kor álltam neki eddzeni e még ígyis jól ment minden piramisba nyomtam fekve 62-be 15 72-be 12 77,5be 10 82,5be 8at és 85be 7et sikerült mindenféle segítség nélkül.Utána szűken 65kg val 4*10 Itt nem a súly a lényeg,hanem fáradtságot alig érzek és minimális pihenőkkel újra a súly alá tudok feküdni...
Hasamon volt 1 kis felesleg az újévben a kúra elött de már nyoma sincs szinte teljesen eltűnt! De minden eddzés után hasazok de nem viszem túlzásba de van látszata...

Ezen a héten kell,hogy megjöjjön az erőm tegnap kivetelesen eddzés után kaptam meg a winstrolt meg a nandorolt kivancsi vagyok,hogy a mai eddzés,hogy fog menni.
3605-ös hozzászólásba van kép amit szedek ott eltudod olvasni amire kiváncsi vagy

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3925) Foglalt név válasza Versus82 (#3923) üzenetére


Foglalt név
addikt

Remélem erről ez volt itt az utolsó post :(((

(#3926) Foglalt név válasza deniro2 (#3919) üzenetére


Foglalt név
addikt

Only human. ;] :DDD

(#3927) Versus82 válasza Foglalt név (#3925) üzenetére


Versus82
aktív tag

jaja, már én is be lettem fenyítve privátba... lépek is, nekem nincs ''nagy múltam'':DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#3928) LOTR válasza Versus82 (#3927) üzenetére


LOTR
addikt

ha így folytatod nem is lesz ;]

One Ring to rule them all

(#3929) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3922) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ugyanezek érdekelnek engem is :D

(#3930) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3929) üzenetére


Markgx10
őstag

Most néztem meg a képet, Zambonos 1ml-eset. Itt nálunk most valami 10ml-es kiszerelésű indiait emlegetnek, bár aki emlegette nekem, hogy jó, az is ezt a Zamobnosat nyomja :D szóval ki tudja. Ez a spanyol ha eredeti akkor biztos, hogy kurva jó lehet.

(#3931) Viewsonic válasza God Vazzeg (#3929) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Winstrol Depot Zambon S.A ha majd veszitek arra figyeljetek,hogy a hologram rajta legyen !
Tegnap este megjött a +10adag Nanóm :) márcsak 15db winstrol hianyzik a teljes kúrához,de megkell rendelni mer a sok koxos elvitte előlem :DD

szerk: olyan dúrva a hatása ha nem masszíroztatod el becsomósodik és iszonyatosan tud fájni én tudom mert az első szuri utan másnapra lebénult a fél hátsó féltekém járásomon is talan latszott :D de azóta rájöttem mi a gyógymód rá




[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3932) BÁ Nutrition válasza Viewsonic (#3931) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat ugye akinek nincs tapasztalata... :D egybol el kell kezdeni masszirozni, meg kesobb sem art neha neha mikor raersz:DDD

amugy rohadtul felesleges volt kokszolni ilyen bohoc sulyok mellet.....

ez nem csak az en velemenyem hanem vitathatatlan teny!
plane aszontad hogy 6 eve edzel.. hat akkor Bubbibol kiindulv az amolyan kis gyuras lehetett csak edzes helyett.. vagy nem tudom honnan akasztottad le ezeket a 80 kilos fekvenyomasokat... csak hogy legyen mihez viszonyittanod, Mark 1 ev alatt rendesnek tuno:DDD kajalassal es ''elvileg'' cucc nelkul 140 korul nyomott fekve..
namost te ezt meg sem fogod kozelitteni, es elveszted a lehetoseget hogy az elso qratol nagyot robbants onmagadhoz kepest.. mert most megy majd mondjuk 120 talan, de ha magadtol erned el a 120at akkor a 150 is menne egy qratol, igy meg lehet hogy 3 is kell hozza... mert minden cucc eloszor ut igazan.. utanna mar nem reagal ra annyira a szervezet...

jah kiveve amit Janesz ad el:DDD az mindig nagyon jol hat ugyhogy csak vegyetek, vegyetek:D
ez volt a reklam helye:D nem tudtam kihagyni:D
de amugy tenyleg

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3933) Viewsonic válasza BÁ Nutrition (#3932) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

sok dologba igazat adok de hányszor írjam le,hogy nem droid akarok lenni ?? nem célom 140kg al nyomni nem azért csinalom,hanem,hogy normális külsőm legyen +kocka has ami itt kevés gyúrósnak adataik meg :D
és már a csajok most is leoltanak,hogy minek eddzel full jó a tested nemfogsz senkinek se tetszeni.. lol na mind1
maszírozó gépem pedig van ilyen pantos szar 5perc alatt ugy elmsszírozza mintha nem történt volna semmi...

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3934) Foglalt név válasza Viewsonic (#3933) üzenetére


Foglalt név
addikt

Kicsit logikátlanul érvelsz. Ha nem akarsz 140-el sem nyomni, akkor tényleg tök felesleges volt. A kocka has meg nem tudom miért nem adatik meg nálatok a legtöbbeknek, erre felénk, annyira nem megy esemény számba.

(#3935) Markgx10 válasza Foglalt név (#3934) üzenetére


Markgx10
őstag

Nálunk azért eseményszámba megy, utoljára akkor láttam, amikor Janesz lejött ide edzeni :D Amikor én járok edzeni, még én is vékonynak számítok, az a pár ember aki hanalban jár, az mind 115-120 körül van és pocak is van egészséggel :D

(#3936) fLeSs válasza Foglalt név (#3934) üzenetére


fLeSs
nagyúr

tudjuk, te 10000 kcal-t eszel egy nap és kockás a hasad.
itt nem mindenki ilyen (van egyáltalán ilyen? :D)
talán Janesz ide sorolható.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3937) Foglalt név válasza fLeSs (#3936) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mondjuk én nem. De mondjuk nem is erről volt szó :P
Neked kockás a hasad? Nyomsz fekve 80al? Akkor? :DDD

(#3938) fLeSs válasza Foglalt név (#3937) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az első csak majdnem. gyakorlatilag kockás, de még az alján ott van egy kis zsír.
a 80 bármikor. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3939) Foglalt név válasza fLeSs (#3938) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az alján jó is ha van, az beépített ütközésvédelem, ha túl csontos lenne a leányzó feneke :DDD

(#3940) Vandit.


Vandit.
addikt

[link]
erről mi a véleményetek?jó lehet?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3941) Viewsonic válasza Foglalt név (#3934) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Nem azért koxolok,hogy minnél nagyobb legyen a karom <45 és verhessem a mellem,hogy 130al szériázok...
Azért csinálom,hogy minnél előbb elérjem azt a kidolgozott !! külsőt amit kitűztem célul ha a droiditás a cél akkor növekedési hormont vettem volna :DDD de az távol áll tőlem

szerk: 1hét mulva a 100-is menni fog mivel 85 be eröldödés nélkül nyomogattam este fél 10 kor :D



[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3942) Viewsonic válasza Vandit. (#3940) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Amiket tartalmaz az elég vicces.. :U

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3943) LOTR válasza Viewsonic (#3933) üzenetére


LOTR
addikt

attól, hogy nem akarsz ''droid'' lenni, még ugyan olyan komolyan kell(ene) csinálnod az egészet, mintha az szeretnél lenni

One Ring to rule them all

(#3944) Bubee82 válasza BÁ Nutrition (#3932) üzenetére


Bubee82
őstag

hat akkor Bubbibol kiindulv az amolyan kis gyuras lehetett csak edzes helyett

Ez mit akar jelenteni?

(#3945) LOTR válasza Bubee82 (#3944) üzenetére


LOTR
addikt

az hogy csak pnalegyezés volt nem pedig hc edzés :D

One Ring to rule them all

(#3946) Vandit. válasza Viewsonic (#3942) üzenetére


Vandit.
addikt

és melyik része vicces?a kazein v. a tejsavó v. az MCT? :F
610 kalória egy adag.edzés után pont jó szerintem

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3947) Markgx10 válasza Vandit. (#3940) üzenetére


Markgx10
őstag

Minőségre biztosan kifogástalan, mert az Universal kurva jó minőségű cuccokat gyárt. Viszont egy adag 600 ft felett van, ami szerintem nagyon drága, ha azt veszed ez max egy étkezést helyettesít. Szerintem... :U

(#3948) Bubee82 válasza LOTR (#3945) üzenetére


Bubee82
őstag

Baszki már totál nem fog az agyam :U Éjszaka nem aludtam ma meg 2 vizsgán vok túl úgy h szinte nem is ettem... :(((

(#3949) Vandit. válasza Markgx10 (#3947) üzenetére


Vandit.
addikt

De ha nem fogyasztok csak 3/4 adagot akkor elég jól kijövök belőle és még lenmagolaj is van benne :) .edzés után ez a többi időpontban meg sima wp+csirke rizs :DDD

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3950) Viewsonic válasza Vandit. (#3949) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Szerintem vannak sokkal jobb tápkiegek az árát nem néztem eddig...
én a Biotech-re esküszök
Mivel anno volt sajat termünk ezért bármelyik nagykerbe betudok menni vásárolni

Aprilia Mille R Factory rox! :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.