Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) Janesz válasza LOTR (#4246) üzenetére


Janesz
őstag

nekem mostanában a fekvenyomás közben a bal kulccsontom fáj..ott a vállizülethez közel..
remélem nem lesz vele gond,mert most eldöntöttem,hogy ha vége van a vizsgaidőszaknak felhozom magam egy 185kg-os fekvenyomásig 8 hét alatt..
ezt március végére kívánom teljesíteni és onnan diétázok egy lájtosat..nem versenyre,csak azért,hogy ha kitolom az arcom valami tópartra ne legyek már egy dömper.. :D

(#4252) Dr Bogáti válasza Janesz (#4247) üzenetére


Dr Bogáti
csendes tag

Hello janesz

(#4253) God Vazzeg válasza Dr Bogáti (#4248) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tavasszal és ősszel is próbáltam, de szart se ért :( Olyan inkább, mint amikor túl van erőltetve, és nem akar múlni a fájdalom :U

Azért lehet megpróbálom mégegyszer.. Nem egy nagy kiadás :R

(#4254) Janesz válasza Dr Bogáti (#4252) üzenetére


Janesz
őstag

egy kérdés..

a veersenyre való felkészülés ota teljesen lelassult az anyagcserém..de olyan szinten,hogy 300g ch az amitől még nem hízok ,és tavaly ilyenkor meg 1000-től sem híztam..szal ezzel mit lehet tenni??

(#4255) God Vazzeg válasza Janesz (#4251) üzenetére


God Vazzeg
veterán

185kg :Y Milyen gyakszikat csinálsz vállra és mellre? :U :O

(#4256) Dr Bogáti


Dr Bogáti
csendes tag

szerintem,ha nem erőemelő versenyre készül az ember,nem érdemes erőltetni a nagy súlyt,mert gyilkolja az izületeket,meg a csontozatot

(#4257) Janesz válasza God Vazzeg (#4253) üzenetére


Janesz
őstag

próbáld ki a flexit-et..az folyékony cucc és nagyon jó..megadózisban toljad és ha attól sem múlik akkor passz

(#4258) Janesz válasza God Vazzeg (#4255) üzenetére


Janesz
őstag

jelenleg kb 155kg amit tudok.. de december elején majdnem kiment a 175..és az a verseny után volt 6 héttel amikor is 100kg-ról indultam..szal visszajött hamar az erő..sztem kb 2-3 hét és újra 175 körül tudok majd nyomni..főleg most a mass-fx teszt is megy,szal a proteinszintézisem is elég jó lehet..vállra nyomásokat nem csinálok egy jóideje,de rá fogok állni,mert attól lehet fejlődni fekvenyomásban is ha gecierős az elsővállad..

(#4259) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Nem is olvasok inkább most, mert kezd hangulat lenni és a végén még megjön a kedvem és lemegyek mellezni, akkor meg holnap qrva mérges leszek magamra, mert még fele anyagot át kéne nézni vizsga elött :DDD

(#4260) Dr Bogáti


Dr Bogáti
csendes tag

Na,lépek mert még dolgozni is kell.
szasztok!

(#4261) GodHeart válasza God Vazzeg (#4250) üzenetére


GodHeart
senior tag

na nekem tök ugyanez volt, csak a lórugás nevű fantasztikus tricepsz gyakorlatnál.. amíg csináltam semmi baj, mikor teszem le a súlyt akkor meg megkell fognom a másik kezemmel a súlyt mert úgyérzem hogy kiszakad a vállam.. aztán pár mozdulat után rendbe jön, de én nem csinálom többet azt a gyakszit, van annál sokkal jobb tricepszre, ami még ráadásul nálam be is vállt :U

de persze ez neked nem megoldás, mert azt a gyaksit nem lenne célszerű kihagyni.. és egy alaposabb bemelegítést midnenképp javaslok.. :U

amúgy vizsgám.. meglett mindenem :P

[Szerkesztve]

(#4262) LOTR válasza Janesz (#4251) üzenetére


LOTR
addikt

jó én ebből most kiszállok
185kg
vazze........

élőben 190kgos nyomásnál nagyobbat még nem láttam, igaz, hogy egy koxmatyi volt, de legalább kiment neki
nekem nyáron volt a maximumom 90kg piramisban (el sem hittem, hogy abba többet tudok nyomni 1-nél), a mostani erőszintemet nem taglalnám, a december-január hónapot erőben csak az összeszakadás jellemezte (legalább egy kicsit lement hasból is, másból nem igazán), vizsgák miatt még kedvem sincs edzeni :(
élmény lesz február közepe-fele nekiállni újra

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4263) LOTR válasza GodHeart (#4261) üzenetére


LOTR
addikt

lórúgásnál nálam is ugyan ez van (szerintem), de ez csak izomfájdalom, tehát azért fáj, mert gyenge ennyi



látom bsc már büfé-szak lett, még infon is :(

One Ring to rule them all

(#4264) Agyzuzo válasza csudri (#4237) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezt hogy érted? Nem piszkáltam az iwiw regemet, meg kell annak lennie. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4265) Agyzuzo válasza csudri (#4237) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Duplázott hsz, törölve...

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4266) GodHeart válasza LOTR (#4263) üzenetére


GodHeart
senior tag

mér lett büfé szak? :F

nálunk villanykaron 50% legalább ''bukik'' szal az 5 tantárgyából jó eséllyel 2 van meg..

annyit tanultam mint az állat aztán 2.4-re sikerült kihoznom és aszondják infó szak durvább.. :]

(#4267) Janesz válasza GodHeart (#4266) üzenetére


Janesz
őstag

bsc nálunk is büfé lett...mondjuk az msc ugyanolyan kemény...''sajnos'' én még általános mérnöknek tanulok,szal szopok mint a torkosborz.. :D

(#4268) God Vazzeg válasza Janesz (#4258) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én nagyon macska vagyok nyomásban, mellem szerintem bírná, de a vállamat féltem, először mindenképp meg kell erősítenem a vállam, a nagy súlyok előtt :U Majd rámegyek az első vállra, mondjuk az nekem szerintem elég jól fejlett a többihez képest, mondjuk ez is csak viszonylagos :D

(#4269) LOTR válasza GodHeart (#4266) üzenetére


LOTR
addikt

hali
info harmad év [kép] - bár gyakorlatilag ... abba ne menjünk most bele
ez még éppen nem bsc

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4270) hummerdikk válasza Dr Bogáti (#4223) üzenetére


hummerdikk
őstag

Udvozletem! :R

Egyik osztalytarsam Csornan lakik! :DD

(#4271) Janesz válasza God Vazzeg (#4268) üzenetére


Janesz
őstag

az,hogy elég jól fejlett vagy erős nem ugyanaz..a bicepszem nekem is fejlett mégsem erős..

(#4272) Janesz


Janesz
őstag

(#4273) Stevee_bp válasza God Vazzeg (#4268) üzenetére


Stevee_bp
csendes tag

durva..

[Szerkesztve]

(#4274) Foglalt név válasza Janesz (#4272) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor idén hamarabb kell strandfazont összedobni? :DDD Búvárruháknak nem ad autogrammot ;] :D

(#4275) God Vazzeg válasza Janesz (#4272) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem szervezni kellene oda egy fórumtalit nem? :U Én speciel kíváncsi vagyok rá élőben, valszín utána évekig nem jön megint MO-ra :(

(#4276) Janesz válasza God Vazzeg (#4275) üzenetére


Janesz
őstag

én akárhol is lesz elmegyek mindenképp..

(#4277) Janesz válasza Foglalt név (#4274) üzenetére


Janesz
őstag

addigra egy Eötvenes-t össze kéne dobni.. ;]

(#4278) Viewsonic válasza Janesz (#4277) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

ha gondolod besegítek ezze-azza :DDD

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4279) God Vazzeg válasza Janesz (#4276) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is szeretnék :R

(#4280) Foglalt név válasza Viewsonic (#4278) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ahogy elnéztem nem sok segítségre van szüksége :C

(#4281) Viewsonic válasza God Vazzeg (#4275) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

beállítok oda egy 43-assal :DDD najo csak vicc volt :B

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4282) Foglalt név válasza Viewsonic (#4281) üzenetére


Foglalt név
addikt

Hozok centit ;]

(#4283) bandus válasza Janesz (#4272) üzenetére


bandus
veterán

:R
Akkor egy alkalom, hogy találkozzak veletek én is élőben. Flesshez ma volt szerencsém :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4284) Viewsonic válasza Foglalt név (#4282) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

hozhatsz a 43-al nem lesz problema legalabbis amire végzek a kuraval :D
de csak poennak szantam,hogy elmegyek ha elmegyek ilyenre akkor max a haverom versenyere ami tavasszal lesz
ja amugy mar god vazzeg nek ecseteltem privibe kezd megjönni a ''paraszt'' erőm :DDD
legalabbis amit tapasztaltam a mai eddzesen :B

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4285) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#4235) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:P
ma életemben először ér dülledt ki a fűrészizmomnál és a széles hátizmon... :D (szerk: vagyis a helyén...)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4286) Thom! válasza fLeSs (#4285) üzenetére


Thom!
veterán

képeket a sikerről :C :C

(#4287) fLeSs válasza Thom! (#4286) üzenetére


fLeSs
nagyúr

haggyámá...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4288) Thom! válasza fLeSs (#4287) üzenetére


Thom!
veterán

mer mi lesz? :DD

(#4289) Foglalt név válasza Thom! (#4288) üzenetére


Foglalt név
addikt

''(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)'' ;] :DDD

(#4290) LOTR válasza Foglalt név (#4289) üzenetére


LOTR
addikt

látom nálad is ''értelmes'' hozzászólásokat eredményez a vizsgaidőszak végi hajrá

Fless
az már kemény lehet, meddig akarsz még diétázni?

One Ring to rule them all

(#4291) Janesz válasza Foglalt név (#4280) üzenetére


Janesz
őstag

jah tegnap egy 49cm megvolt simán bicepsz edzés nélkül.. :B
de én már egyszer szeretnék egy 50-es hideg kart ami nem zala...

(#4292) Foglalt név válasza Janesz (#4291) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azért ahhoz még kell 1-2 bi, meg tricepsz edzés :) De lényegesen kevesebb, mint nekem, ha ez vigasztal :D
Az normális, hogy mióta eszem ezt a volumasst, még annál is többet kajálok, mint elötte? Komolyan egész nap zabáltam... Folyamatosan éhes vagyok. Bár így legalább jön a tömeg, csak félek, hogy megint inkább úszóba, mint a helyére. Holnap legalább vizsga után lesz időm lemenni, aztán pumpálni a vasat. Talán lesz vlki, aki leveszi majd rólam, bár péntek délután vizsgaidőszak végén nem sok sanszát látom :DDD

(#4293) Markgx10 válasza Janesz (#4291) üzenetére


Markgx10
őstag

Valami időpontot lehet már sejteni, hogy mikor lesz ez? :U Egyébként mindenképp ott leszek én is.

Mod: Ja tényleg, nem várok február 1-ig holnaptól tolom a fehérjét is, mert már csak 25 nap és belefogok szemetet (napost) enni ;] :D

[Szerkesztve]

(#4294) Viewsonic válasza Markgx10 (#4293) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

én se értelek téged? minek szeded azt a szar napot? mért szeretnél vizesedni ? :F

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4295) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Egy topik talit a helyszinre! Meg egy altalanos iskola szunetet! Amint vki megtud vmi idopontot pls irja be ide!

(#4296) Markgx10 válasza Viewsonic (#4294) üzenetére


Markgx10
őstag

Te tudod a legjobban, hisz olvasgatod az X-filest, hogy nem csak vizesít, de természetesen a hozott tömeg jó része az. Az utána úgyis kimegy, szóval nem gond egyáltalán. Szerintem olvasd át, hogy mit írnak róla, mert abszolút semmi rosszat nem találtam, 2 óránkénti kajálással, napi 300gr fehérjével és megfelelő mennyiségű és minőségű ch-val, úgy gondolom érni fog valamit, sőőőőt mivel God kivételével mindenki nagyon ellene van, azt mondom, be is bizonyítom, hogy nem olyan rossz cucc az. :U

Ha tévednék akkor úgyis elismerem és nektek adok igazat :R De nem fogok tévedni, ha más nem pszichés alapon fogok fejlődni tőle :D Mert fogok fejlődni, én ebben 100%-ig biztos vagyok.

Hummerdikk: Te általános sulis vagy? :Y

[Szerkesztve]

(#4297) Viewsonic válasza Markgx10 (#4296) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

bevallom,hogy a napo-t meg nem olvastam el mert ugy vagyok vele,hogy olyat sose akarok kiprobalni no szemes only szurka :DD
remélem eléred vele amit szeretnél ! :R

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4298) Foglalt név válasza Markgx10 (#4296) üzenetére


Foglalt név
addikt

Jaja, az elején kapta is az ívet, ha jól emlékszem, hogy inkább az iskolára figyeljen, de egyre értelmesebb(nyelvtanilag ;] :DDD ) mondatokat ír. Szóval örülök neki, hogy a szúrissal haverkodik...

(#4299) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

Szólok Ronnie-nak,hogy akkor jöjjön, mikor M.o.-on általános iskolába szünet van :DDD

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4300) Foglalt név válasza Viewsonic (#4299) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor már legyen annyi eszed, hogy akkor is jöjjön :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.