Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3101) BÁ Nutrition válasza Janesz (#3086) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

detto

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3102) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#3072) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

konkretan arra reagaltam hogy o irta lovese sincs hozza :F
ketto, nem hinnem hogy altalaban barmelyik cucchoz direkt raknanak barmilyen izuletvedot... hiszen kifelyezetten nem doppingolas miatt gyartjak oket.. hanem ugyebar orvosi celokra, es a javallott mennyiseg is ugyebar toredeke mint amit az elsportban vagy a bodyban hasznalnak.. pont ezert eleg furcsa lenne ha raknanak hozza. mivel kajakra nem ezert gyartjak hogy majd jol tulterheled vele a konyokod, vallad..

amugy annak hogy ket honapja bedagadt a bokam semmi de semmi koze nem volt a bodyhoz....
egyebkent pont azota nem fajnak az izuleteim ami ota nem tolok semmit, max vmi Janesztol szarmazo okossagot:D
sot mint te is tapasztalhattad szamos olyan cucc van ami kifejezetten b@ssza az izuleteket.
szal gyakorlatilag tavaly tavasszal ota nem volt izuleti gondom.. ja de, nyaron leserultem, ami egy rossz mozdulat miatt volt.. ami barmikor megeshet ha cuccolsz, ha nem..
meg az oreg mamikkal is mikor leveszik a malaczsirt a polcrol:DDD

a Norbonak meg egyet kell tennie, mast nem is tehet.. minthogy pihenteti par hetig ha faj neki vmije. legalabb azt a gyaksit amiben erzi. de akar az egesz edzest.

a hejesiiirassi hibakat kulon ajandekkent kuldom:D
ja es ADKA Boxinak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3103) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

erdekes ez a Bunny irasa. javaslom a gyurasgyikba! persze forras megjelolessel.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3104) Norbo03 válasza BÁ Nutrition (#3102) üzenetére


Norbo03
őstag

Egyenlőre még nem fáj semmim se :D ;) , de vigyázni fogok a felhuzásnál inkább kisebb sullyal fogom csinalni h kiméljem az izületeimet majd miutá megerősödtek fogok csak feljebb szökni a sullyal.

[Szerkesztve]

(#3105) Geli válasza fLeSs (#3083) üzenetére


Geli
senior tag

ezek nyáron nálam is befigyeltek :D de jó, hogy én most kezdem csak igazán a tömegelést ;] ...legközelebb júliusban lehet diéta, de az is csak akkor ha nagyon malac leszek és a növésben is megállok :D

(#3106) Norbo03


Norbo03
őstag

Nah most lehet hülyeséget fogok kérdezni. Tegnap vettem szőlőcukrot az edzések utánra a fehérjéhez. Erre az van írva h dextróz-monohidrát felhasználásával. A monohidrát az lassaban felszívódó szénhidrát nem?(lehet rosszul tom) Mondjuk eddig még soha nem néztem h mivan a szőlőcukor csomagolására írva. Tehát akkor mi a monohidrát mert én ugy tudtam h aszőlőcukor az tiszta dextróz.

(#3107) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#3103) üzenetére


deniro2
senior tag

Melyikre gondolsz? Valami támpontot azért adhatnál. :U :)

(#3108) JagdPanther válasza deniro2 (#3107) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

[link]szerintem erre ;)

(#3109) Bubee82 válasza Norbo03 (#3106) üzenetére


Bubee82
őstag

Szőlőcukor = tablettás dextróz, ízesítéssel vagy anélkül
Dextróz-monohidrát = por alakú dextróz

(#3110) Norbo03 válasza Bubee82 (#3109) üzenetére


Norbo03
őstag

:R

(#3111) deniro2 válasza JagdPanther (#3108) üzenetére


deniro2
senior tag

Oks, kösz. Felraktam a szöveget egy külön lapra, a gyurasgyik linkjei között megtalálható. Sima, teljesen fapados kivitel, nincs kéznél semmi szerkesztő program pillanatnyilag, úgyhogy ennyit voltam képes kódolgatni ma, így is félórán keresztűl tördeltem a szöveget, mert ez a nemnormális teljesen egybeírt vagy 5000 karaktert.
[link]

(#3112) Bubee82 válasza deniro2 (#3111) üzenetére


Bubee82
őstag

Majd lesz egy normálisabb forma is, ezt is írta. Ez csak ilyen előleg. Majd a Robiék megcsinálják és felteszik rendesen. Addig tökéletesen megfelel.

(#3113) God Vazzeg válasza deniro2 (#3111) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tökéletes így, köszönjük :R

(#3114) Geli válasza deniro2 (#3111) üzenetére


Geli
senior tag

Ez így jó, thx :R

csak a nyusziban van hiba :DDD a tricepsznek pont, hogy négy nap regenerálódás kell, neki kell a legtöbb, és a nagy izmokat lehet(NE) esetleg 2szer edzeni....

(#3115) fLeSs válasza Geli (#3114) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:F

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3116) God Vazzeg válasza Geli (#3114) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bolond vagy Gelike, vagy még nem edzettél egy normálisat ;)

(#3117) Thom!


Thom!
veterán

G-Bombbal van vkinek személyes tapasztalata?

(#3118) Geli válasza God Vazzeg (#3116) üzenetére


Geli
senior tag

Na miért is Godika? :DDD asszem tesztón olvastam, de már vagy 1,5éve...

[Szerkesztve]

(#3119) God Vazzeg válasza Geli (#3118) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A nagy izmoknak kell többet pihenni, logikailag gondold végig.. ;) Ha nem érted, hogy miért, akkor olvass utána :R

(#3120) Geli válasza God Vazzeg (#3119) üzenetére


Geli
senior tag

Több glikogént kell visszatölteni. De ez akkor fordítva is igaz, hamarabb fogy ki a kicsikből.
Ha heti kétszer edzed a tricepszet, plusz még a fekvenyomásnál és a hátnál is használod, akkor sokkal könnyebb túledzeni, mint egy mellet, amit másnál nem használsz.

(tudom, hogy ez is sántít, de a nyuszié se az igazi...meg próbálom védeni azt az írást amit anno szentírásnak vettem, hátha sikerül.... :DDD )

[Szerkesztve]

(#3121) God Vazzeg válasza Geli (#3120) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Úúú gecó, te nem vagy képben.. :( A glikogén nagyon gyorsan kiürül, de gyorsan vissza is töltődik. A regenerálódásnak semmi köze a glikogén raktárakhoz, hanem a sérült izomszövetet építed újra. Egy nagy izomban nyílván nagyobb ''kár'' keletkezik mint egy kicsiben, ezért tovább tart újraépíteni..

Csak hogy megértsd: mit tudsz hamarabb felépíteni: egy budit, vagy egy csarnokot? :DDD A budi a tricepszed, mielőtt megkérded az analógiát :D :R

;]

Ps: a Bunny nem hülye, nagyon képben van, csak sz@r a stílusa ;)

(#3122) LOTR


LOTR
addikt

ezt be kell raknom, hátha valaki nem olvassa, és pont tegnap volt téma

''Kérdés 2007-01-13 15:58:25
Bunny ennyit rólad meg a fehérjédről.http://golgotha.uw.hu/hetedik%20fej_.html, http://golgotha.uw.hu nézd meg a vitaminos cikket ,ja és még arra is kiváncsi lénnék hogy,hogy erősödik meg az izület.Ott nicsenek mikrosérülések,nicsen izomglikogén visszatöltés!Ez nem izom!Vagy igen?:)
Egy orvos a sok közül
Válasz 2007-01-13 21:31:33
berakom, addig is hadd röhögjetek. szerencsétlen hülye, nem tűnt fel hogy mi a sporttáplálkozéásról beszélünk? te benyalod ezt a meg nem nevezett fasz által ingyenes tárhelyen közzétett rizsa szart vegetáriánius butaságokról egy vallási fasz oldalról? a másik, szerencsétlen barátom, ugye az edzés hatására nincsenek olyan hormonális reakciók, amik pl kalcium beépitést segítenek elő a csontokba, vagy erősítik az ízületeket? ugye nem kimutatható sötétállat hogy a sportolók ízületei erősebbek az áltag punnyadéknál? ezek az orvosk, nem csoda hogy itt tartunk! miért nem hivatkozol élből istenre, isten barma? mond hogy jézus nem akarja hogy fehérjét együnk meg vitamint, rögtön bedőlök! :DDD
bunny''

One Ring to rule them all

(#3123) Manitou válasza LOTR (#3122) üzenetére


Manitou
addikt

Azért a stílusa elég ''érdekes''
Még ha igaza is van nem ilyen formában kéne tálalni, ezzel csak magát minősíti, meg valamilyen szinten azt a kialakult képet erősíti egy átlagember számára , hogy a gyúrósok mekkora bunkók......

(#3124) fLeSs válasza Manitou (#3123) üzenetére


fLeSs
nagyúr

már párszor leírta, hogy leszarja amit az átlagember gondol... valszeg ha szépen beszélne sem változna a gyúrásról kialakult vélemény. ezt igazolja, hogy Sztereó ideje alatt sem következett be ez a dolog, pedig ő szépen válaszolgatott...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3125) penene válasza Bubee82 (#3092) üzenetére


penene
őstag

Na, én remélem nem kell nagyon diétáznom!! :)

Amúgy nagyon lassan kezd múlni a könyökfájdalmam.. de még tuti 2 hét kihagyás kell... és akkor is kiújulhat, ha újra ''sokkal'' terhelem...
De olyan szinten nincs így kedvem edzeni a többi területre, hogy hihetetlen.. És az evés is kevesebb így, hogy nem dolgozom le a CHt... ami végülis nem baj, csak majd ha beindul újra, lehet újra kell szoknom a kaját. :D

[Szerkesztve]

(#3126) God Vazzeg válasza Manitou (#3123) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az viszont tagadhatatlan hogy iszonyat nagy baromságok vannak ott leírva, én már nyüszítve olvastam a vége felé :)) Tanúlságos olvasmány, de nem vesztetek vele ha nem olvassátok el :D

(#3127) Manitou válasza God Vazzeg (#3126) üzenetére


Manitou
addikt

Én csak ritkán nézek be abba az edző válaszolva, de szinte mindig ilyen lebaszásos duma van :DDD Persze a kérdezők meg elég alulinformáltak :DDD

Más:

Nem tudom hogy a tegnapi melledzéstől van-e, de a mellkasomban valami furcsát érzek.
Lehet valami lábon kihordott mellhártyagyulladás? :F A szegycsont ( talán így hívják :F )
szóval, ahol a két mellizom találkozik, azon a ponton, olyan mintha a csontom fájna :F
Fotelből kiszállva vettem észre, mert eléggé begörnyedten ülhettem, aztán amikor felálltam és széttágult a mellkasom egyből éreztem ezt a fájdalmat.
Már pár hete is előfordult, hogy észrevettem ilyet, de akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Más nem tapasztalt ilyet még ? Ez lehet a szokásosnál nagyobb terhelésű melledzés miatt? Mellesleg mellizmomban is van izomláz, de amiatt nem aggódok.

(#3128) God Vazzeg válasza Manitou (#3127) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ilyet még nem éreztem, szerintem nem izom fájdalom :( Bár ugye az én edzésem/akármim nem mérvadó, nincs is mellizmom :D

(#3129) LOTR válasza God Vazzeg (#3126) üzenetére


LOTR
addikt

melyikre gondolsz?

One Ring to rule them all

(#3130) God Vazzeg válasza LOTR (#3129) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:F 80%-a fasság :D Válogass :R

(#3131) LOTR válasza Manitou (#3127) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem csak izomláz
anno nekem is volt, főleg az úszás hozta ki, ott is a mellúszás
nagyon kegyetlen izomláz tud ott lenni (gondolom a mellizom közepén érzed ilyen szúró fájdalom) és még levegővételkor is fáj


God:
de most az edzőválaszolban a bunny válaszaira érted?
mert azért a most összeírkált egybeminden azért jól sikerült (a kapj el ha tudsz alatt sikerült végig érnem rajta :D)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3132) Markgx10


Markgx10
őstag

Jó reggelt!

Ma reggel mell-bicepsz volt, bicepszre talán fél éve edzettem utoljára :D Igazából reggeli up-nak szántam ezt a mindenki számára teljesen érdektelen bejelentést ;] :D

(#3133) penene


penene
őstag

Srácok, egy noob kérdés így hétfőre! De egész hétvégén ezen evett a fene. :D

Szal sokat ülök gép előtt, meló + még otthoni geekeskedés is, és ugye így görnyed az ember előrefele, a vállai sem egyenesen vannak, hanem kicsit begörnyedve. Na most ha felállok, akkor valamennyire kiegyenesedik, de szerintem lehetne egyenesebb is (ezt a tevékenységet, mármint a sok gépezést, már kb. 10-13 éve végzem:D).
Melyik gyakorlat az,amivel így lehetne dolgozni ezellen? Mert oké, nyomsz fekve, az lenyomja szépen, és ugye, ha vki aktívan edz, nem úgy mint az elmúlt 5évben, akkor az visszaáll szépen lassan??
Esetleg van vmi, amire komolyan érdemes odafigyelnem ezzel kapcsolatban,vagy az edzés szépen lassan visszahajlítja a gagyi csontozatom? :D
A gerinc általi előregörnyedés ellen vmi hasonló?? Nemtok úgy ülni egész nap, mint 1 karó... Ti is tudjátok. :D

Aztán most így el kezdett zavarni, amikor megláttam egy srácot full egyenes háttal, vállakkal. :D Jó 16 évnél nem volt több benne, de akkor is. :DDD

Köcc.

(#3134) deniro2 válasza LOTR (#3131) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem, szerintem erre gondolt: [link]
Azt magyarázzák benne, hogy milyen jó vegetáriánusnak lenni és együnk minél kevesebb fehérjét, mert az a frankó. A ca és fehérje kapcsolatában van valami, de a végkövetkeztetés, miszerint ezt alacsony fehérjebevitellel kell orvosolni... hát, enyhe kifejezés rá az irgalmatlan faszság.

penene : hátizom, odafigyelés.

[Szerkesztve]

(#3135) penene válasza LOTR (#3122) üzenetére


penene
őstag

lol mekkora szövegek. Mondjuk ilyen kérdésre ilyen választ is lehet adni. :D
Meg gondolom nem ez az első ilyen :D
Ez hol olvasható?? Ilyen izületi tanácsok érdekelnek engem is, a sallangot kiszűröm belőle, nem gond. :D

deniro2: Mire figyeljek oda? És a befelé irányuló vállakra? Vagy majd a fekvenyomás kilapít, mint amikor préselek a könyvekkel? :D Mert kb. ott érzem, hogy amikor lenn a súly, akkor szépen préselődöm, és egyenesedik vissza a vállam. :D

[Szerkesztve]

(#3136) Foglalt név válasza penene (#3135) üzenetére


Foglalt név
addikt

A tartásodra figyelj. A sport annyiban segít, hogy ott eleve szükség van rá és szokja a tested. De az igazi megoldás, ha tudatosan alakítod. Ha nem vagy kvazi, akkor 2 hét-1 hónap alatt egész jól rendbe lehet rázni. Addigra már érzed, hogy jobb neked így és egyre könnyebben megy. Az eleje a legnehezebb, mert megszokott, hogy olyan vagy, mint akit mellberúgtak.
Száz szónak is egy a vége. Figyelj rá, hogy úgy ülj, mint aki karót nyelt, edzésnél még jobban. A test tartó izmai megszokják, ráadásul a sportolás erősíti is őket, úgyhogy menni fog.

(#3137) penene válasza Foglalt név (#3136) üzenetére


penene
őstag

Értem, hát ezt elég nehéz lesz, de megpróbálom... :)
Legkönnyebben akkor megy, amikor hát edzés után vok, meg csinálok hiperhajlást.. Akkor minden tudatos erőfeszítés nélkül úgy mozgok 1 napig, mint aki karót nyelt.. Csak aztán visszaáll minden a régi állapotba, míg 1 hét múlva azt veszem észre, ugyanúgy görnyedek.. Bár amióta edzem , egyenesebben járok, de az ülés még mindig gáz. Ha próbálok karót nyelve ülni, akkor 3 perc után minden bajom van, ill. amint kiengedek, harmónikaszerűen összehajlok... Amúgy Shauermanos vagyok, tudjátok mi az...Meg eleve van gerincferdülés , de hát sok ülés miatt nem csoda, szal egyedül a hátizom segíthet...De alapból csak összehajlok mindig... :O
De majd igyekszem figyelni, csak 3 percnél tovább nem bírok, óriási az ellenállása a csontoknak, gerincnek, ha egyenesen ülök, állok, ennyire még nem vagyok erős, vagy emellett a gerincem van nagyon ferdülve. Egyébként a gerincben eleve van S, szal azt kiegyenesíteni nem is lehet, ill. az még természetes (csak az enyémben már 8as van :D).

Szal majd edzegetem.. nyakam is előrefele dől picit, meg az egész felső-felsőtest, az S felső része. Kitolom a mellem + törzsem egyenesítem, akkor jó, de ez nem sokáig megy, óriási az ellenállás...

[Szerkesztve]

(#3138) Markgx10 válasza penene (#3137) üzenetére


Markgx10
őstag

Bazzeg, ahogy így leírod, jó hogy még élsz :D Mire elolvastam, mindenem megfájdult. :D

(#3139) penene válasza Markgx10 (#3138) üzenetére


penene
őstag

:DDD
;]

Izé, amikor ülök ilyen jó kis székben, akkor hogyan üljek egyenesen. Nekidőljek a széknek azért? Olyan a szék, hogy deréktájon tart, és felfele meg hátrafele megy, szal ott nem is érintkezem vele. Ha kihúzom magam teljesen, akkor szinte hozzá sem érek a szék hátsó támlájához, csak nagyon picit. De így nem lehet hosszú távon ülni. :D fél percig se bírok. Viszont picit hátradőlve kihúzva már csöppet elviselhetőbb. :D Meg így legalább nem előrefele görnyedek.

Mondjuk állítható, szal ha nagyon előredöntöm, akkor úgy már szépen ráfekszik, szal olyan 80 fokos padnak tekinthető... ha ezt bírom tartani egész nap, akkor az már jó nem? csak nem szabadna előregörnyednem... :)

[Szerkesztve]

(#3140) Bubee82 válasza penene (#3139) üzenetére


Bubee82
őstag

:W :W :W :U

(#3141) God Vazzeg válasza penene (#3139) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Felső és oldalsó hátat edzed keményen, az hátrahúzza a vállakat ;)

(#3142) penene válasza Bubee82 (#3140) üzenetére


penene
őstag

:Y :R
Bírod még? Kell még? ;]

(#3143) penene válasza God Vazzeg (#3141) üzenetére


penene
őstag

na az király. :)

Én alapból húzóckodom nyak elé, ill. lehúzok nyak mögé (széles fogás) + evezek (szűk fogással) + 1kezes (vízszintes padon megtámaszkodva). Hiperhajlást mondjuk főleg hasnál szoktam, de néha beleviszem a hátnapba.
Emellé/helyett mit javasoltok?

(#3144) LOTR válasza deniro2 (#3134) üzenetére


LOTR
addikt

na ezt nem olvastam el, ezért nem értettem ezek szerint

One Ring to rule them all

(#3145) Boxer001 válasza penene (#3139) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt te ugye direkt csinálod? :W :( :O De most komolyan...ennyire unatkozol? Hihetetlenül fárasztó vagy. :W
:D
szerk.:
Sajnos most abba a nagy hibába estem, hogy elolvastam amit írtál. :Y :D

[Szerkesztve]

(#3146) Bubee82 válasza Boxer001 (#3145) üzenetére


Bubee82
őstag

Javaslom Penene-nek, hogy a közelgő új nikk gyártásánál a Szófosó nevet használja mert nagyon illik rá :U ;] :D

(#3147) LOTR válasza Boxer001 (#3145) üzenetére


LOTR
addikt

írd csak ki nyugodtam, te is ami a kicsi szíved bántja, hátha akkor megkönnyebbülsz



ui:
:D;]

One Ring to rule them all

(#3148) Markgx10 válasza Boxer001 (#3145) üzenetére


Markgx10
őstag

De azé bánnád ha nem írna, igaz? :U Ja és mikor mész edzeni? ;] :D

Mod: A kajálás stb. nem kifogás, én sem eszek egy kicsit sem normálisan, attól még lehet edzeni (tudom nem érdemes :D)

[Szerkesztve]

(#3149) Boxer001 válasza Bubee82 (#3146) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát kb. :Y :( :O :D
LOTR
Nekem semmi különös. :D
Márk
Nem aludnék rosszabbul, ha nem írna. ;] :D
Öööö azóta még nem voltam lent. :D Majd talán holnap, de ezt minden nap eljátszom. :D
Egyébként csirkét v kacsát (indiai futó)? ;] [link]

(#3150) deniro2


deniro2
senior tag

Nem ide tartozik, de a nőügyekbe nem mertem betenni, mert nagyon elsápadnának egy páran... :D [link]
Igényes, szép lányok, biztos gyúrnak is. :D
Szóval voltatok? ;] :D
Bubi hasára emlékeztető képződmény van az egyik képen. ;] :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.