Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4101) _Blank_ válasza Thom! (#4099) üzenetére


_Blank_
aktív tag

[link]szted? :DDD

(#4102) Viewsonic válasza _Blank_ (#4101) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

azóta megjött az ujabb 10adag nanóm is :P

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4103) Thom! válasza _Blank_ (#4101) üzenetére


Thom!
veterán

ehhez csak gratulálni tudok de mindenkinek szíve joga

(#4104) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Én meg ma végre 2 év után először olyat edzettem, hogy majdnem beszarok, úgy fáj a hátam :DDD Pedig még csak lóbáltam, meg cibáltam a súlyokat, ha eljutok odáig, hogy rendesen csinálom(akkor most gépelni sem tudnék :DDD )... Hú de messze van az még :U
Na, szóval ezúton is szeretném megköszönni :R

(#4105) Viewsonic válasza Thom! (#4103) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

köszi!
szted melyik a károsabb? aki dohányzik füvezik vagy akár drogozik? vagy a kox ?? ha ésszel csinalod nem lesz tőle semmi bajod én nem drogozok,nem dohanyzok,és nagyon ritkan iszok alkoholt! erről ennyit...
én meg gratulálok a sok alkesznak meg drogosnak :DDD

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4106) Foglalt név válasza Thom! (#4103) üzenetére


Foglalt név
addikt

Miért kell hozzá gratulálni? Felnőtt ember, tudja mi kell neki. Téged nem bánt vele. Nem is vizesedik tőle, szóval szavad sem lehet! ;] :DDD

(#4107) _Blank_ válasza Thom! (#4103) üzenetére


_Blank_
aktív tag

tőlem aztán csinálhatja, Nekem mindegy.. ha megnézi bunny prédikációját talán rájön egy-két dologra. ha nem nem

(#4108) Foglalt név válasza Viewsonic (#4105) üzenetére


Foglalt név
addikt

Szerintem mondjuk én beszólhatok, mert egyiket sem csinálom, te meg a hormonháztartásoddal szerintem nem. Ettől nyugodtan beszólhatsz csak nincs rá alapod szerintem. Ezzel együtt még mindig tartom, hogy azt csinálsz, amit akarsz, csak akkor vállald is fel. Van olyan, aki cigizik, saját döntéséből és tudja, hogy szar a tüdejének, de azt mondja, neki ennyit megér. Van olyan, aki iszik, mert. Te meg koxolsz, az egy dolog, de ne úgy add elő, mintha kb. az a szint lenne, mintha mekibe kajálsz(ez ugye onnan is látszik, hogy te is azt kérdezed, melyik a károsabb, nem azt, hogy melyik nem káros..). Ezt meg ne vedd beszólásnak, mert nem annak szántam. Azért nincs szmájli.

[Szerkesztve]

(#4109) LOTR válasza Markgx10 (#4091) üzenetére


LOTR
addikt

kezd érdekelni a téma (elméleti síkon), ha vége vizsgaidőszaknak el fogom olvasni, csak akkor is hihetetlennek tűnik
de feltételezem, ha vége a kúrának ismét mutat pár képet, és akkor majd meglátjuk
ezt le kell vezetni valamivel?

Viewsonic
ilyen hirtelen fejlődéstől nem repedsz vagy valami mellékhatás, konkrétan a tiedre gondolok, nem pedig arra, hogy mik lehetnek

One Ring to rule them all

(#4110) Thom! válasza Foglalt név (#4106) üzenetére


Thom!
veterán

hát ja :P

(#4111) Janesz


Janesz
őstag

nah visszaolvasva a napi hsz-okat..

BÁ nutrition végre bizonyítványainak megfelelően írt egy hsz-t.. ;]

stimulant-x mintám van itthon,ma vettem be az első szemet belőle a másik 4szemes mintát Márknaknak adtam...ha lesz még mintám szólok és odaadom akinek kell...

a masterdrol(md) methyldrol (md) ugyanazok a cuccok..hatóanyag ugyanaz,max egyikben van még plussz májvédő (masterdrol) vagy ami most az új favorit a methyl-vol amiben van májvédő és NO fokozó is..

sztem az md cuccok jobbak mint a phera-plex, phera-max termékek..de ez egyéni vélemény,és a kapott visszajelzések alapján mondom ezt..az extremefit-en egyszer andro bemásolt egy véleménysorozatot és ott jobbnak lett kihozva a phera..mindegy egyikkel sem fog csalódni a felhasználó..főleg ha először külön-külön szedi aztán meg egy lájtos stack-et tol a kettő kombinálásával..

aki nem akar beleugrani egy md szerű cuccba annak meg ajánlanám ezeknek az utókúra részét mert az is üt akkorát,hogy ihaj..pl. én a retain hatását jobban éreztem mint maga a kúra részét..egy novedex-xt ,retain vagy egy PCT-retain kombó nagyon ütős együtt magukban is..a novedex sztem jobb mint a PCT,de ugyanannyiba kerül és az csak 60 szemes a pct meg 90szemes és így jobb a pct mert az 50%-kal több és nagyon minimális a különbség a kettő közt..

(#4112) Viewsonic válasza Foglalt név (#4108) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

ennél jobban nemtudom felvállalni....

még nem repedtem meg csak nyáron a semmi től 1 kicsit de olyan helyen ahol alig latszik :((( de most nagyon figyelek erre...

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4113) Janesz válasza Viewsonic (#4105) üzenetére


Janesz
őstag

sokan ódzkodnak a koxtól..nem azt mondom,hogy kell,de nem feltétlenül kell elítélni..

akik nagyon ellene vannak,mert ilyen káros meg olyan káros azok a patikás gyógyszereket bezzeg beverik egy kérdés nélkül..
az algopyrint miért nem ítélik el?? az is belenyúl a szervezetbe,mert egy fájdalomcsillapító,vagy lázcsillapító se fasza dolog..sőt vannak akik rendesen gyógyszerfüggők..bármi bajuk van arra csak és kizárólag a gyógyszer jelent neki megoldást..
ugye minden gyógyszernek van hatása és mellékhatása! egy alap kis fájdalom és lázcsillapítónak ha elolvassátok milyen mellékhatásai lehetnek kiderül,hogy nem ártalmatlan cucc..mivel a koxok is gyógyászatban használatos cuccok így azoknál is fennál a mellékhatás lehetősége,de nem okvetlen lesz mellékhatás..egyénfüggő..szal ebből azt akarom kihozni,hogy ez olyan amikor a koxok mellékhatásait túlmisztifikálják,mintha a lázcsillapító mellékhatásaiból kiragadnának egyet és azt hangoztatnák..

de attól függetlenül,hogy fater is nyomta még nem feltétlenül jó,mert csak lett egy hülyegyereke aki akár normális is lehetett volna.. :DDD

(#4114) Viewsonic válasza Janesz (#4113) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

ez van... en nem titkolom a tarsasagba se a legtöbb csaj ismerösöm ahogy megtudja rosszul lesz mintha embert öltem volna :D és leolt,hogy minek mar most is jól nézel ki...
erre a szlogenem: ''de én nem nektek eddzek :D''

szerk: azé van mert ugy írok,hogy nem nezek a bill-re és néha félre ütök...

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4115) Thom!


Thom!
veterán

az utolsó sor :C

(#4116) Viewsonic válasza Thom! (#4115) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

1991óta van pc-m szerinted azóta nem sikerült megtanulnom írni,úgy nem nezek oda ? :U

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4117) hummerdikk válasza Viewsonic (#4100) üzenetére


hummerdikk
őstag

Megjonnek a ''nagyok'' ezert kapni fogok :U

(#4118) Markgx10


Markgx10
őstag

Na közben kitaláltam, tehát február 19-én kezdem és március 31-ig tart, tehát 6 hétig. :U

Hummerdikk: Nem tudom ki számít nálad ''nagynak'', de biztos nem fogsz kapni. Miért kapnál? Valakinek van köze ahhoz, hogy miről érdeklődsz? Sztem nincs... :U

(#4119) Thom! válasza Viewsonic (#4116) üzenetére


Thom!
veterán

hmm ez hogy jött ide? :F

(#4120) hummerdikk válasza Markgx10 (#4118) üzenetére


hummerdikk
őstag

Te mar nagyon nagynak szamitassz! :DDD
Ebben igazad van csak mivel osztalytarsak szivatnak a gyuras miatt (meg a feherje miatt is...) kicsit kezdek mar felni attol h ha valamit mondok vagy irok akkor annak lecseszes vagy leoltas lesz a vege.... Mivel sajnos nem tudok oltani. :W

(#4121) deniro2 válasza Janesz (#4113) üzenetére


deniro2
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy nem a legjobb példa volt egy lázcsillapítót összehasonlítani egy extrém adagban szedett hormonális gyógyszerrel, akkor már miért nem az aspirint meg a kemoterápiát vesszük egylapon, hiszen mindkettőnek vannak mellékhatásai.
Egy lázcsillapítónál 1 a millióhoz, hogy komoly mellékhatásokat tapasztalsz, szteroidoknál meg 1 a 10-hez, baromira nem mindegy. Főleg úgy nem, hogy a sok fasz ad egymásnak tanácsokat úy, hogy ő is hallotta valakitől akinek az anyja beszélt telefonon valakivel, akinek testépítő bajnok a szomszédja.
Nekem nem a koxolással van bajom, hanem azzal, hogy lassan annyira elkenjük a veszélyeit, hogy úgy tünhet jópár (iit is fellelhető) kevésbé érett korú arcnak, hogy negró helyett mehet a napos.
Igenis kibaszottúl meglehet szívni ezekkel a gyógyszerekkel, ha valaki nincs tisztában pontosan azzal, hogy mit csinál és hajlamos érzékenyen reagálni a hormonális változásokra, májbeteg, vesebeteg, etcetc.

(#4122) Thom! válasza deniro2 (#4121) üzenetére


Thom!
veterán

sok ember akart izmos lenni a bogyóktól h heti 1× lemegy edzeni kaja nuku, és aztán jött a krak...

(#4123) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4091) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Szteroidoktól IGENIS LEHET 3 hét alatt 3kg szárazizom növekedés, olvasd el a tanulmányt a Decáról a tesztoszteron.hu-n,''
Na most ehhez add hozzá, hogy az izom fehérjéből épül fel, és a szervezet igen pocsékul bánik a tápanyagokkal, kb 30%-a hasznosul a bevitt cuccnak.. Tehát optimális esetben 3 hét alatt be kellene juttatni a szervezetedbe cc 9kg fehérjét, a hozzá való 18kg CH-val, ha 1-2 arányban nézzük. Ted a szívedre a kezed, és jelentsd ki, hogy lehetséges.. ;) :D

(#4124) Markgx10 válasza deniro2 (#4121) üzenetére


Markgx10
őstag

... mondotta Deniro és bekapott két szem anapolont, majd nem írígységtől, de sárga szemmel, aludni tért, hisz a holnapi Deca+Susta adagra rá kell pihenni ;] :D

God: Öööö, izéé, hát nem is tudom :D

Na de hol van Boxer??? :F

[Szerkesztve]

(#4125) deniro2 válasza Markgx10 (#4124) üzenetére


deniro2
senior tag

Most megfogtál, asszony most szúrta a seggembe a napi betevőt. :D
God: azért az hozzátartozik, hogy az izom nem 100% fehérje, inkább 20, de igazad van ne erősítsük ezeket a legendákat. :)



[Szerkesztve]

(#4126) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4124) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Anapolon fasza cucc, azóta is nyalja a száját haver, akinek odaadtam a maradékot :D 8 killa röppent fel neki 2 hét alatt :D Ebből 8 hét múlva maradt 2 :DDD De aszonta nagyon sirály volt :DDD

(#4127) God Vazzeg válasza deniro2 (#4125) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Őőő lehet küldtem egy privit, mert nem jelent meg a hsz :B :DDD

(#4128) Markgx10 válasza deniro2 (#4125) üzenetére


Markgx10
őstag

Én is úgy tervezem, hogy 1 szem Napossal kiváltok egy étkezést, mert az úgyis tele van fehérjével, különben mitő nőne a karom? Így 6 szemnél legalább nem kell kajára költeni :U :D Na jó van, jóccakát mindenkinek, má bebolondulok estére, oszt még nem is szedek semmit :( :D

Thom: Én láttam az eredetit :DDD

[Szerkesztve]

(#4129) Thom! válasza God Vazzeg (#4126) üzenetére


Thom!
veterán

.

[Szerkesztve]

(#4130) God Vazzeg válasza Thom! (#4129) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon nagy az anapolon, nehéz lett volna belenyomni, meg lehet lett volna egy-két szava hozzá :D

Tanuld meg Thom!ika, szemes gyógyszert nem szúrunk be hímvesszőbe :D

Szerk: Ne szerkezd ki te aljas! :D

[Szerkesztve]

(#4131) Thom! válasza God Vazzeg (#4130) üzenetére


Thom!
veterán

ja hogy ezt orálisan kell bocs :DD

koxos témaba nem szolók többet mert a végén még engem is elkap az izomszag

(#4132) God Vazzeg válasza Thom! (#4131) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez az utolsó esélyed, mert az agyszag nem fog :DDD

(#4133) bandus válasza Markgx10 (#4128) üzenetére


bandus
veterán

Jaja, belebolondulsz, és a végén nem is szedsz semmit.. :( :DDD

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4134) atus válasza Janesz (#4113) üzenetére


atus
senior tag

Ilyen közegben hogy bírod kox nélkül? :U

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#4135) Janesz válasza deniro2 (#4121) üzenetére


Janesz
őstag

pl a bőrbetegségekre felírt gyógyszerek,vagy amit pl. körömgombára írnak fel az legalább annyira odabasz a májnak mint pl egy kőkemény naposim kúra..én szedtem körömgombára szemes gyógyszert ami véletlenül egybeesett egy vérvétellel és az orvos csak annyit mondott,hogy le kéne állni az ivással,mert nem lesz jóvége..mondom soha nem iszok egy kortyot sem..aszongya akkor mit szedek? mondom semmit..elkezdi az lehetetlen,mert a májértékeim igencsak gallyra vannak menve..aztán mondtam,hogy szedem azt a fost..jaaa szongya az más....megvan még valahol a vérvételes papír majd megkeresem..de milyen fasza,hogy orvosi rendeletre ilyet nyomhatsz és sejtésed sincs mennyire mérgezed a májad vele.. gondolom nem kevés ilyen cucc lehet forgalomban...aztán elmentem és levetettem a picsába a sebészeten..:D de ''szerencsére'' valamit megint összeszedtem valahol és ahogy nézem ennek is sebészet lesz a vége..az az érdekes,hogy itthon asszony nem kapja el tőlem ,meg senki,de akkor én,hogy a viharban szedem össze ezeket mindig...?


amúgy nem hinném,hogy a lázcsillapítónál 1 a millióhoz az esélye a dolgoknak,mert kb vagy 300 fős tesztcsapat lehetett akin tesztelték a gyógyszert és abból valamennyinek nyílván előjöttek azok amik mellékhatásként fel vannak sorolva..jó persze hülye példa volt,de csak érzékeltetni akartam,hogy a köztudatban a ''sima'' gyógyszereknek a mellékhatásai természetesek és elfogadottak..

(#4136) Janesz válasza atus (#4134) üzenetére


Janesz
őstag

úgy bírom koksz nélkül,hogy így naturálban elég közel vagyok ahhoz amit elérhetek ilyen szintű odafigyeléssel (kaja,pihenés,edzés stb..) és mivel nekem ez a szint elég nem látom értelmét annak,hogy kokszoljak..

(#4137) atus válasza Janesz (#4136) üzenetére


atus
senior tag

riszpekt! :R

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#4138) Foglalt név válasza Janesz (#4135) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mondjuk ezzel pont belenyúltál szerintem. A lázcsillapító a legnagyobb állatság, amit lehet szedni, ahogy ma az emberek 90%-a csinálja.
A láz azért van, mert a szervezet védekezik. Mivel nálunk mindenki ért a focihoz, a dinnyéhez és most már az orvosláshoz és a kokszhoz is, ezért az okostojás beveszi a lázcsillapítót. Ugyan nem segít magán, de eléri, hogy a szervezete se tudjon, mivel ez így gáz lenne, ezért minden lázcsillapító egyben fájdalomcsillapító is, így a szerencsétlen időlegesen jobban érzi magát és megvan győződve, hogy mekkora agy...

Én úgy vagyok vele, hogy azt szedem be, ami tudom mi és tudom, hogy kell. Kokszot például azért nem, mert így szar vagyok ugyan, de úgy meg egy nulla lennék.

A gombának meg az egyik trükkje, hogyha egyszer elkapod, akkor utána sokkal könnyebben összeszeded :U

(#4139) Boglya válasza Foglalt név (#4138) üzenetére


Boglya
senior tag

Jah a láz azért van, mert a szervezet védekezik, csakhogy néha a szervezet túlbuzgó és kicsapja a fehérjéidet és akkor bizony nem csak az izmaidnak lesz annyi ;] . Én is mindig úgy vagyok a gyógyszerekkel, h csak ha már muszáj és bekrepálok nélküle, de 42 fokos lázzal nem gondolkodtam azon, h kell-e lázcsillapító:D.
Gyúrásban is először nem gondolkodtam semmilyen kiegészítőn, de most, hogy 2 év után se fejlődtem olyan baromi sokat, pedig a kajámat már rendbe tettem, elkeseredettségemben methylhez fordultam:DDD. Majd meglátjuk ez segít-e.
Szteroidokhoz meg annyit, h mindenki azt szed amit akar és szerintem mind hatás, mind mellékhatás terén el van szállva a közvélemény. Nem leszel 1 szuritól nagy állat, de nem is fog lerohadni a heréd (ha ésszel csinálod :DDD ). Amúgy átnéztem milyen szteroidok vannak, mellékhatások terén hatalmas különbségek vannak, pl az Andriol nevű tablettás szösszenet a nyirokrendszerben szívódik fel, úgyhogy nem terheli a májat, Primobolan Depot-nál is minimális mellékhatásokat tapasztalnak, persze lehet omna-t vagy napost is szedni, de kinek ne érné meg kicsit mélyebben a zsebébe nyúlni, h ne barmolja szét a szervezetét.

(#4140) deniro2 válasza Foglalt név (#4138) üzenetére


deniro2
senior tag

A láz azért van, mert a szervezet védekezik. Mivel nálunk mindenki ért a focihoz, a dinnyéhez és most már az orvosláshoz és a kokszhoz is, ezért az okostojás beveszi a lázcsillapítót.

A láz és a fájdalom azért van mert a szervezet jelzi, hogy gáz van. Láz és fájdalomcsillapítót a tünetek enyhítésére szednek az emberek és nem pedig a betegség gyógyítására. Ha megvagy fázva azért veszel be algopyrint, hogy jobban érezd magad és nem azért, hogy meggyógyúlj. Egyébként minden stimmel. :U
Mondom ezt úgy, hogy semmilyen gyógyszert nem szedek, kizárólag különösen indokolt esetben, mint pl. legutóbb a heregyulladásom.
A végén még oda lyukadunk ki, hogy minden gyógyszer méreg és csak azért van, hogy a gyógyszergyárak megszedjék magukat a sok birkán. Ez dúrva sarkítás.
A penicilin is csak népvakítás, az a néhány millió ember, akinek az életét megmentette nem számít.
Na, de ez nem ide való.

(#4141) Markgx10 válasza Foglalt név (#4138) üzenetére


Markgx10
őstag

Tehát én 25 nap múlva egy nulla leszek :U :( :D

Mod: Ja, mondjatok már valamit a pulyka felsőcomb-filéről mert az ugye még itt is csak 700ft/kg és a fehérjetartalma gondolom ennek is 20gr/100gr (valaki mondta, hogy ennyivel lehet számolni), mert ráálnék arra, ha nem gázos. Itt ugyanis 1400 körül van a csirkemell és ebből meg pont 2 kilót kapok annyiért. Szóval véleményeket várok. Köszöntem :R

[Szerkesztve]

(#4142) Woodslave válasza Markgx10 (#4141) üzenetére


Woodslave
nagyúr

figyelj kokszos. Neked már mondjuk úgyis mindegy, mert már van gyermeked, de inkább visszaküldöm az md-t. :D Persze vmivel emeltebb áron, mint ahogy tőled vettem ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4143) Vandit.


Vandit.
addikt

Jó reggelt.
Ch gyanánt rizs mellé/helyett mehet a tarhonya is?Akkor összedobok egy jó pörit :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4144) Markgx10 válasza Woodslave (#4142) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekem nem kell, azt már próbáltam, nem akarok minden áron szedni valamit, hanem most ezt kitaláltam és ezt fogom :D Amúgy meg kabbe, rohadj meg és társai, hogy így hanyagolod a ''barátaidat'', köcsög. ;] :D Várhatlak én esténként MSN-en :(

(#4145) Foglalt név válasza Markgx10 (#4141) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem kell addig várnod ;] :DDD

(#4146) God Vazzeg válasza Boglya (#4139) üzenetére


God Vazzeg
veterán

2 év után tényleg el kell keseredni ;) :D A roidoknál meg nem úgy van ám, hogy ha van pénzed, akkor nincs mellékhatás, ha olcsót veszel, akkor kirohad a májad.. :U Ennél egyszerűbb: aminek minimális a mellékhatása, annak minimális a hatása is, és vice versa.. Nem kell omnát tolni mindenkinek, de az andriol nem tud annyit mint a fikázott napos, és 3x annyiba kerül :(

Te mire dobod ki a pénzt? Ami hat is, vagy ami nem is látszik? Mellesleg szerinted 6-8 hét alatt mekkora változást tudsz létrehozni a szervezetedben? Mert elárulom: minimálisat, még anapolonnal is.

(#4147) Foglalt név válasza deniro2 (#4140) üzenetére


Foglalt név
addikt

Látom félreérthető voltam. De azért így is jó volt, mert kicsit alátámasztottatok. 42 fokos lázzal illene kórházban lenni vagy meghalni és nem azon agyalni, hogy vegyek-e be lázcsillapítót.
Amit pedig te írtál az úgy lenne, de éppen ezt mondom, hogy 90% jobban érzi magát, tehát leszűri, hogy gyógyul, tehát nem megy orvoshoz vagy vesz be vlmi értelmeset, hanem elrág egy lázcsillapítót. :U

(#4148) Vandit.


Vandit.
addikt

Szerintetek melyik jobb?
Novedex xt v. animal stak?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4149) Vandit. válasza Foglalt név (#4147) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez így van.Némelyik ember tüsszent egyet és máris tolja magába a Coldrex és társait,közben gőze sincs róla mi van benne és hogy szétbassza a máját a paracetamollal,ami ezekben a szarokban van :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4150) God Vazzeg válasza Foglalt név (#4147) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem jelen pillanatban nincs tb-m, úgyhogy nem megyek kórházba, csak ha visznek, mert az már sürgősségi ellátás :D Nem akarom adósok börtönében végezni :( :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.