Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) LOTR válasza GodHeart (#4596) üzenetére


LOTR
addikt

most már én is áttértem tricepszezésnél a csigás lehúzásra, mint első gyakorlat, a homlokraengedés és a tolózkodás túl megterhelő bemelegítésnek, szerencsére így nem fáj amire a komolyabb gykorlatokhoz érek

One Ring to rule them all

(#4602) Vandit. válasza LOTR (#4601) üzenetére


Vandit.
addikt

csinálj pár fekvőt szűken attól elég jól bemelegszel v. integetést.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4603) LOTR válasza Vandit. (#4602) üzenetére


LOTR
addikt

ez a csigás ez teljesen jó, mert csak annyival melegítek amennysivel nem érzem, hogy fáj, aztán folyamatosan emelem a súlyt

One Ring to rule them all

(#4604) Vandit. válasza LOTR (#4603) üzenetére


Vandit.
addikt

okés.Te tudod. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4605) Manitou válasza LOTR (#4601) üzenetére


Manitou
addikt

Én is régen úgy csináltam hogy csigás letolással kezdtem, mert a tolódzkodás az hirtelen nagy terhelés volt, de mindig csak az első 3-4 ismétlés volt a kellemetlen, utána már jobb volt. Aztán egy ideje már áttértem a szűknyomásra, ezzel kezdek , kezdésnek egy közepes súly, majd megyek fel piramisban. Ezután jön csak a csigás.

(#4606) Vandit. válasza Manitou (#4605) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem a csiga a 3..Úgy szoktad hogy fordított fogással csinálod a csigás letolást.Nagyon baba gyakszi :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4607) God Vazzeg válasza Vandit. (#4595) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az kell a combodnak, hogy repedésre rátömegelj :D Vagy tavaszi vedlés lesz? ;]

(#4608) Vandit. válasza God Vazzeg (#4607) üzenetére


Vandit.
addikt

Az.Levedlem a zsírt magamról :DDD Amúgy nem vágom,mert csak a bal combomon reped :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4609) Jorus válasza Manitou (#4539) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jóvanna, annyi topic van itt, hogy 2 évembe telt megtalálni. :) A karozás jól sikerült tegnap, szépen ment 50-nel a bicepsz. Nem is rossz 4 hónap kihagyás utáni második karedzésen. :) Majd ma mell-hát szuperben.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4610) csudri válasza Vandit. (#4608) üzenetére


csudri
őstag

Nekem is szétrepedt a combom anno. Szép strigás lett, mind a kettő. :)

(#4611) Vandit. válasza csudri (#4610) üzenetére


Vandit.
addikt

gyorsan hatott a cucc mi? :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4612) Markgx10


Markgx10
őstag

Na megvettem. Épp most olvasgatom a román nyelvű tájékoztatót. :U Igaz semmit nem értek belőle, de nőttem tőle 4,5kg-ot szárazizomban :D Szóval még vagy 20 nap, de már alig várom. :)

(#4613) Boglya


Boglya
senior tag

Ma fotózkodás volt a konditeremben, bár nem tudom miért kellett ehhez a gymbe jönni, a hátteret letakarták fehér vászonnal és gépeket se használtak:D. Nah mindegy, legalább minden gyurmázónak kiosztottak egy-egy redbull-t (hátha szívrohama lesz mindenkinek ;] , azért mivel szép volt a néni, én is elfogadtam, gyorsan fel is hörpintettem...).

(#4614) Bubee82


Bubee82
őstag

UP!

Corn flakeset eszek tejjel és lekvárral ;] :D

(#4615) Vandit. válasza Bubee82 (#4614) üzenetére


Vandit.
addikt

az zsír :)
Én nesquik gabonapelyhet szoktam nyomni.most nyomtam be a mustáros pulykát :D
És megint linkelek.[link]
erről valaki?

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4616) Geli válasza LOTR (#4576) üzenetére


Geli
senior tag

de legalább esélyem van rá, hogy bentmaradhatok ;] :DDD

(#4617) Geli válasza Markgx10 (#4612) üzenetére


Geli
senior tag

Román :D télleg, miért nem dianabolt vettél? :F

(#4618) Foglalt név válasza Geli (#4616) üzenetére


Foglalt név
addikt

Kár idejönni, szutyok egy hely... :((( :(

[Szerkesztve]

(#4619) bandus válasza Vandit. (#4615) üzenetére


bandus
veterán

Bazz, te az olcsób cuccokra rá se nézel? :D

Foglalt: nemá, elveszed azt a csöppnyi kedvünket is :( :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4620) Vandit. válasza bandus (#4619) üzenetére


Vandit.
addikt

Ránézek,de valami újat akarok kipróbálni.kreatinból már próbáltam sokfélét,kíváncsi vagyok ez mit tud vagy mit nem. :F

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4621) bandus válasza Vandit. (#4620) üzenetére


bandus
veterán

Értem. Én talán jövő ilyenkor próbálok majd valami kreatint. Addigra megpróbálok majd minél normálisabban kajálni, és így fejlődni amíg lehet. Így elsőre attack-ot gondoltam mjd, vagy ehhez hasonló cucost.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4622) Vandit. válasza bandus (#4621) üzenetére


Vandit.
addikt

Én betöltök pump-fx-el aztán nézek valami újat.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4623) Janesz


Janesz
őstag

kapják be a brémet a tanárok...január 12 óta napi 8 órában tanultam a szigóra (utolsó héten átlagban napi 14 óra) és megkúpoltak..
az elmúlt 4 napban amit bevittem fehérjét azt porból vittem be és rendesen meg vagyok szakadva..de rátett gondolom egy lapáttal a stressz meg a nemalvás is..

(#4624) Viewsonic válasza Jorus (#4609) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

4hó szünet után 50el bicepsz? ez szabályosan ? mer ha igen az durva :DDD
milyen magas vagy és ?kg

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4625) etilin válasza Janesz (#4623) üzenetére


etilin
aktív tag

Hát nem adják ingyen a diplomát felénk. Rosz egyetemet és rossz szakot választottál ;]

Miskolcon vannak jó edzőtermek: [link]
Melyik van a városcentrumban vagy a Bosch-felé?

Vizsgákhoz meg kitartást. :)

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4626) Janesz válasza etilin (#4625) üzenetére


Janesz
őstag

van pár jó terem..de a bosch-hoz közel egyik sincs mivel a bosch a város legszélén van..

(#4627) Jorus válasza Viewsonic (#4624) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyszer már bicepszeztem a kihagyás után. :) Egyenes rúddal, szabályosan, igaz csak kétszer ment 6 ismétlés 50-be, aztán 4-szer 8-at húztam 40-be, elvégre még szokni kell az edzést. :B 185cm/112kg vagyok jelenleg, de ebből 8 kiló a 4 hónap alatt jött össze, amikor nem tudtam edzeni (költözés, felújítás, miegyéb).

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4628) Foglalt név válasza Janesz (#4623) üzenetére


Foglalt név
addikt

Holnap van az utolsó vizsgám. Végignyomtam több, mint 50 kreditet. Erre ma megbasztak szabtechből, ami vlmi picsa szakirányalapozó tárgy, olyan szakra, amihez közöm nincs. Következő félévben ez az egy tárgyam lesz, mert ugye diploma mellé semmit nem lehet felvenni. De jófej volt, mert hozzáfűzte: ''Sajnálom.''...
Ez volt az első alkalom, hogy eltudtam menni, meg az utolsó kiírt. Mondom neki, halasztottban nem lehetne reghéten? Nem. Így és utána a képembe mondja, hogy bocs, hogy nem tudott segíteni...
Jelzem, azóta kb. 3 tárgyat csináltam meg, ami elvileg erre épül, szóval akkor picsát nem ér a képzés, mert ugye tárgyi tudás nélkül is el lehet végezni...
Szóval no comment. Most lesz egy félévem, amikor verem a brét, diplomaosztó bukó, állambácsi fizeti a koleszom, a diákot a mittomén, ahelyett, hogy dolgoznék, qrvára megéri mindenkinek. De végülis megmutatták. :R
Sajnálom a Tied is, amennyit készültél rá :(

(#4629) Janesz válasza Foglalt név (#4628) üzenetére


Janesz
őstag

:( akkor van baj odaát is..

(#4630) Bubee82 válasza Foglalt név (#4628) üzenetére


Bubee82
őstag

Én is tudnék mesélni hasonló apróságokat. Olyan igazságtalanságok vannak és voltak és LESZNEK itt h legszívesebben az asztalt borítanám a tanárokra sokszor :((( Biokémiából nem sok kellett h megtegyem :((( Úgy remegett a kezem mint a picsa olyan ideges voltam a büdös kurvájára. A barátnőm miatta kellett h kitöltse a nyilatkozatot miszerint felveheti CV-sen és mellé ami ráépül, de ezt ugye csak 5 év alatt 1x lehet megcsinálni. Itt volt már olyan h megvertek egy tanárt mer tuskó fasz volt... Azóta kicsit normálisabban áll hozzá az egészhez...

Mellesleg ma volt ez első olyan előadás amit élveztem. Két és fél év után van egy tárgy aminek az előadásaira vétek nem bemenni, ráadásul szakmába vág és érdekel. Ez nem más mint az élelmiszer mikrobiológia és higiéne. Már ma is sok érdekes dolgot hallottam, arról nem is beszélve h az egész a táplálkozásról is szól ami engem ugye már a sportból kifolyólag is érdekel. Sok dologra fény derít, olyanokra amik valamilyen szinten evidensek de mégis ha hallgatja az ember akkor csodálkozik és csak bámul h mik vannak. Ilyen például a kóla. Ugye nem kell magyarázni h miért is szar meg minden, de amellett h tudjuk h tulképpen a legkárosítóbb ital amit ember kitalált érdemes megemlíteni h gyáraikban a csöveket 4 évente cserélni kell ugyanis azok akik kóláznak megisszák azt amit a kóla a csövekből beleoldott magába szépen. Toxikus nehézfémek... Fincsi. A lecsókolbász is megér egy misét. Azt a földről söprik fel pl. A másik oldal pedig a Hipp bébiétel gyár. Nekik itt a közelbe van az egyik gyáruk és ide hozzák beviszgáltatni az alapanyagokat. A tanár mondta h ez a cég nagyon ügyel arra h mikrobiológiailag patent legyen minden és valóban az, de viszont ezzel szemben ezeknek az ételeknek 0 a tápértékük. Szinte semmi nincs benne. Ez pedig végeredményben a túlzott minőségbiztosításnak köszönhető részben..

(#4631) LOTR válasza Janesz (#4623) üzenetére


LOTR
addikt

nekem volt egy igazán húzós 2 hetem január közepén, akkor -2-3 kiló :(

One Ring to rule them all

(#4632) God Vazzeg válasza Jorus (#4627) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te se vagy egy pici ember :R Akkora testtel lehet 50-el bicózni, bírják az izületek :D

(#4633) LOTR válasza Foglalt név (#4628) üzenetére


LOTR
addikt

infon szabtech nem is kell szakirányhoz
villanyon meg szabtech aláírás kell a szakirányhoz
vagy most már csak ezt a tárgyat kell megcsinálnod, hogy felvehesd a diplomatervezést?

One Ring to rule them all

(#4634) Janesz válasza God Vazzeg (#4632) üzenetére


Janesz
őstag

jah eddig jónak tűnt a teljesítmény,de így már csak bohóckodás számba megy.. :DDD

én állva rúddal erős vagyok scotton meg a finggal vagyok egyszinten..ez miért van??
példának: állva 50-be bármikor húzok 15-öt scotton meg kb 30-ba megy ugyanennyi...amikor a legerősebb voltam akkor állva 70-be ment 8 ,scotton 50-be 6 :F

(#4635) God Vazzeg válasza Janesz (#4634) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én meg jó, ha 8-akat bírok csinálni 50-el :U Scotton szabadsúllyal 40-42-vel csinálom szériában :F Haver is 70-el nyomja állva, scotton meg 30-al :U Ki érti ezt? :(

(#4636) Geli válasza Janesz (#4634) üzenetére


Geli
senior tag

állva mindig erősebb vagy...olvastam is vmikor egy cikket róla :U asszem a lábnak is szerepe van benne, bármilyen meglepő is..

(#4637) Janesz válasza Geli (#4636) üzenetére


Janesz
őstag

tudom,hogy állva erősebb az ember,de hogy ennyivel..

amúgy a törzs izmai segítenek be főleg állva..ha egy kicsit előredőlve csinálod rá is jössz,hogy milyen sokat..de nem is baj..mert így legalább feljut a gigászi súly ;] amit viszont leengedni csak karból engedek és az a lényeg..

[Szerkesztve]

(#4638) Manitou válasza Janesz (#4634) üzenetére


Manitou
addikt

Scotton én is gyengébb vagyok, de szerintem ezzel mindenki így van.. 1x kiváncsiságból kipróbáltam a 40-et 1x fel bírtam húzni, aztan KO. Nálunk az a szar hogy nem tudom növelni a súlyt csak így: 20kg 22,5, 25, 30, 32,5, 35 , 40 Van 2 pár 1,25-ös a többi 5 és 10 kilós tárcsa. A franciarúdra meg nem megy rá a többi csak ezek.
én így szoktam mostanában hogy 30( esetleg 25) , 32,5 , 35 ( ebbe 4-7 attól függ éppen milyen formában vagyok)
Ezzel szemben állva kétkezes bicepszet 40-45 el szoktam. 30-40-42,5(45)
De régebben emlékszem scotton sokkal gyengébb voltam, 30 -al alig bírtam, 25-nél nem tettem fentebb.
Ha azonos ismétlésszámot nézek : ~6x45kg állva( franciarúddal), scott meg ~6x 35kg így 10 kiló a difi.
Hogy 15 mennyibe menne maxra, azt nem tudom, mert még nem próbáltam :DDD 10-nél többet nem szoktam.

(#4639) Manitou válasza Janesz (#4623) üzenetére


Manitou
addikt

Ez mi? Tartó :F

(#4640) Foglalt név válasza LOTR (#4633) üzenetére


Foglalt név
addikt

Holnap van még 1 orvosi képfeldolgozásom(mellékszakos) és utána elvileg diplomatervezés lenne. Ha nem ütött volna be a szabtech :(

(#4641) Foglalt név válasza Janesz (#4637) üzenetére


Foglalt név
addikt

De azt múltkor megmondták, hogy a törzs támasztó izma a comb: [link]
Egyébként én meg úgy vagyok vele, hogy scotton szinte ugyanannyival megy, mint állva. Biztos ezt is túl szabályosan csinálom :DDD De scotton is ment a 40, állva is. Lehet emelni kéne, bár a csoffadt testemnek ez is elég :D

(#4642) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Becsábítottak lábazni, neki is készültem, aztán 60kg-nál úgy beállt a hátam, hogy alig bírtam hazajönni :F Úgy látszik ez már maradandó lesz a hátammal, rosszul mozdulok, már végem :O Faxom kivan :(

(#4643) GodHeart válasza God Vazzeg (#4642) üzenetére


GodHeart
senior tag

megnyugtatlak nekem egy húzósabb reggel egy sietősebb zoknifelhúzás és oda a hátam 3 napra :D szal no para

(#4644) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ezzel nem leszek népszerű, de én azt vallom, hogy ha nincs kapcsolatod, akkor hiába van papírod, sz@rt se érsz vele, viszont ha vannak kapcsolataid, akkor nem kell a papír. persze tapasztalat is kell. hiába van papírod, ha mákod van és felvesznek, akkor is retteghecc, hogy mikor jön a főnök haverjának a fia vagy a feleségének az ismerősének a gyereke, mert akkor búcsúzhacc az állásodtól.
az iskolákban az összes volt egyetemre/főiskolára jelentkezett osztálytársamból egy droid lett, az embereket rákényszerítik a magolásra meg a puskázásra, de a tudás és tapasztalat 0, innentől kezdve pedig bukó az életben. rengeteg diplomás vagy még iskolás volt osztálytársam van, és még sehol sem tartanak. többjük képtelen önnálló döntéseket hozni, szüleiknél laknak és a szüleik tartják el őket közeledvén a 30-hoz. vicces.
mostmár leülök. :D

szerk: ebből ki lehet találni, hogy nincs diplomám és nem is lesz (csak egy technikumpapírom van), viszont 2 idegennyelvet tok, 3 programnyelvet + hardverek elég beható ismerete + pár szoftver komoly kezelése.
egyébként ha vkinek van esze az elhúz Mo.-ról a picsába, és kint már mosogatással is jobban keres mint itthon programozóként.

szerk2: mégvmi. :D szakközépben és utána a technikumban qrvára meggyűlőltem a tanulást. utána jött a katonaság, aztán a meló, és most 27 évesen érdekes módon elkezdett érdekelni jópár dolog, amit szívesen meg is tanulnék. ezt sosem gondoltam volna. szerencsére olyan vagyok, hogy ha vmi érdekel, akkor az gyorsan rögzül, mert így nem olyan, mintha tanulnám.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4645) Foglalt név válasza fLeSs (#4644) üzenetére


Foglalt név
addikt

Sajnos igazad van. Hazajöttem és azon gondolkoztam, ha 5 éve elkezdek melózni, már lehet tartanék valahol. Sokmindent nem kaptam az iskolától, mert idióták gyülekezete, összesen 4 olyan emberrel találkoztam, akit tényleg tanárnak neveznék. Ami képem van a dologról, azt nem itt szereztem. Persze erre szokták mondani, hogy az egyetem alapot ad, a gyakorlatot utána tanulod. Ezzel 2 bökkenő van, hogy gyakorlat nélkül sehol nem kellesz, a másik meg hogy egyre soványabb ez az alap is, mert sikerült szétverni az oktatási rendszerünket...
Kinttel az a baj, hogy többet keresel, de drágább is az élet(ettől függetlenül még mindig megéri). Nem tudom, mit kezdjek magammal, mert unom ezt a semmit tevést, de diploma nélkül meg még kulibb munkát fogok szerezni...
Eh, el van ez baszva rendesen.

u.i.: holnap vizsga után kereslek, dobsz egy telszámot privibe? :R

[Szerkesztve]

(#4646) Markgx10 válasza Geli (#4617) üzenetére


Markgx10
őstag

Majd meglátod, hogy ez is fog hatni :D Ez biztos, 100%-ig hiszek benne, amit olvastam róla az nekem pont elég ehhez.

(#4647) fLeSs válasza Foglalt név (#4645) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a jobb helyeken úgyis azt nézik, hogy mit tudsz, letesztelnek. a papírt (diplomát) esetleg megnézik, de ha a teszten elvérzel, akkor nem vesznek fel.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4648) bandus válasza Markgx10 (#4646) üzenetére


bandus
veterán

Te mindenben hiszel, ami szemes ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4649) Markgx10 válasza bandus (#4648) üzenetére


Markgx10
őstag

Ha már kreatin, tribulus vagy egyéb természetes anyag van benne, akkor biztos, hogy szar :( :D De ha olyan képlete vagy hatóanyaga van, ami nagyon durván hangzik, akkor rossz nem lehet ;] :D

(#4650) Janesz válasza Manitou (#4639) üzenetére


Janesz
őstag

mechanika szigorlat..(statika,sziltan,rugtan,dinamika)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.