Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3851) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#3841) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

''jah meg azt vettem eszre hogy miota nincs mar akkora tomegem sokkal jobban es gyorsabban lereagalja a szervezetem hogy epp mit meg mennyit eszem''

aszittem lehet erteni:DDD

szal mikor 120-130 kilo voltam akkor nem befolyasolta annyira az eroszintemet az hogy mondjuk csak ket parizsis zsomit ettem vajaskenyerrel:D vagy mondjuk 600 gr rizst.
most meg baromira eszrevettem a kulonbseget a 300 gr rizs es a 100 gr kozott. mivel alapbol ki voltam merulve a dieta miatt es mar csak 100egypar kilo vagyok. nincs rajtam tul sok balnazsir hogy ugy mondjam:DDD szal nincsenek tartalekok amibol fedezni tudna a szervezet a szar kajalast, meg ilyenek. es ez erossen kihat az edzesen nyujtott teljesitmenemre. amugy egyebkent ismet durva volt a valtozas. edzes elott a tukor egy lerobbant BA nutritiont mutatott:DDD de utanna. vaaaaaa:D brutalis allat:D hatalmas kulonbseg.. szal nagyobbnak neztem ki mell vall edzes utan mint amikor 51es kezem volt meg 20-30 kilo pluszom.
legalabbis asszem. persze csak optikai csalodas amugy, de megis igy lattam.
asszem :U
ezert most Janesz tanacsara gyakrabban fogok tolteni, mert eddig miota dietazom igazabol egyszer se tettem meg. nem is gondoltam volna hogy kellene. gondoltam majd a vegen elkezdem mikor mar tomegelni akarok.
szal legalabb igy most nem kezdem el a tomegnovelest februar vegeig. mert ha 2-3 napot toltenek szerintem a 130 is kimenne. az meg megis sokkal jobb mint amikor multkor 90 utan azt ereztem hogy inkabb mas gyakszit kene csinalnom, es ugy is lett..
nah remelem mar erted.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3852) BÁ Nutrition válasza hummerdikk (#3846) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Janesztol vesszuk ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3853) troland26


troland26
őstag

hosszú és kitartó munkám eredménye 35kg -vel nyomok fekve :D :D

lehet gratulálni

(#3854) BÁ Nutrition válasza troland26 (#3853) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

''35kg -vel''

gratulalok!
:DDD
bar tolem nemigazan hiteles. de ez a 35kg -vel nagyon tetszett :DDD :P

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3855) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#3851) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mostmár értem.
tölteni szvsz is kell legalább hetente, alacsony (<100 gr) ch-nál meg 4-6 naponta. mondjuk én anyit már észrevettem, hogy az összevisszazaba nekem csak árt, szóval én simán a rizst megemelem és kész.
ez a betöltődés dolog is ismerős, ezért mondtam a múltkor, hogy ilyenkor a hasamon kívül nem is nézem magamat a tükörben. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3856) Geli válasza fLeSs (#3849) üzenetére


Geli
senior tag

:F nah mindegy,engem nem érdekel. te tudod...

(#3857) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#3855) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jaja, en is rizzsel operalok :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3858) hummerdikk válasza LOTR (#3847) üzenetére


hummerdikk
őstag

Tudom, csak kivancsi vok!
ez van :DDD

(#3859) Geli válasza hummerdikk (#3846) üzenetére


Geli
senior tag

piacon...a hentes és a krumpliárus között van, a 3. sorban...

(#3860) Markgx10 válasza fLeSs (#3855) üzenetére


Markgx10
őstag

Na én meg ma belenéztem a tükörbe. Megmondom őszintén nem kellett volna, van olyan úszógumim mint még sose :O :D Izom meg semmi, asszem most nem fogok egy évig tömegelni és onnan diétázni, a mai terv szerint júniustól megkezdenék egy 12 heteset, aminek a 2-ik hat hetébe jönne be a spiró meg még valami, amit egyelőre nem tudok. De előtte lesz egy 8 hetes kúra meg 4 hét visszaállítani ami elállítódott. Mindez március elsején kezdődik, kíváncsi vagyok idén mit ad a gép. :U

(#3861) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3860) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Qra közben is mehet provi a 3. héttől, kevésbé fogsz bezsírosodni.. ;) Ha gondolod :R

(#3862) fLeSs válasza Markgx10 (#3860) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én spirót valszeg többet nem szedek, sztem nincs értelme.

szerk: helyesbítek, vmi értelme biztos van, de nálam több a mellékhatás mint a hatás. és diéta nélkül ez sem ér szart se. jó diétával meg nem kell spiró.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3863) God Vazzeg válasza fLeSs (#3862) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mondjuk inkább így: jó diéta mellett igazán hasznos a spiro :R Neked meg azért volt sok mellékhatás, mert sokat szedtél belőle ;) Nekem sose volt kézremegésen kívül semmi, az is csak 2-3 napig :U És az én ''diétám'' mellett asszem bizonyított a spiro eleget :D

(#3864) fLeSs válasza God Vazzeg (#3863) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mellékhatások már 20 mcg-nél is vannak, később jön mégtöbb illetve a korábbiak felerősödnek. Fel van jegyzetelve minden. Az egész diétám. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3865) fLeSs válasza fLeSs (#3864) üzenetére


fLeSs
nagyúr

4 szemnél (80 mcg) a következőket jegyeztem fel

''clen mellékhatások: röhögésnél begörcsöl az egész hasam + oldalam, qrvaszar, alig tudok
megmozdulni; este alvás közben de néha nappal is bizonyos pózokban begörcsöl a lábfejem;
ráfeszítésnél begörcsöl a vádlim is; néhány kiütés az arcomon, gyógyszermérgezés?; a fogínyem nem tud begyógyulni már 3 hete, tuti a clen miatt; remegés ezerrel a bogyó bekapását követő 1-5 órában; erős szívdobogás a bogyó bekapását követő 1-5 órában''

8 szemnél (160 mcg) pedig ezeket:

''további clen mellékhatások: sok kis piros kiütés és/vagy pattanás az arcon, kis fehér kiütés
a kézfejen; nem akar múlni a torokgyulladásom; a fogínyem továbbra sem gyógyult be; izzadás, már nappal 22-24 fokban mozgás nélkül is; mostanában reggel folyósat fosok; lefekvés után és felkelés után közvetlenül gyors szívverés és melegségérzet; gyors torokkiszáradás és nagyon erős szomjúságérzet, muszáj napi 6-8 l vizet inni''

én így reagálok rá, ennyi.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3866) Vandit. válasza fLeSs (#3865) üzenetére


Vandit.
addikt

8 szem az nem sok egy kicsit?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3867) bandus


bandus
veterán

A bbshopból rendelt cucc nektek mennyi idő alatt szokott megérkezni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3868) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3861) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszöntem :R , jegyzetelek :D

(#3869) fLeSs válasza Vandit. (#3866) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ki hogy tolerálja. vki 10 vagy még több szemet szed. :DDD
kipróbáltam és kész. amúgy amit írnak róla, hogy 2 hét után elmúlnak a mellékhatások nálam nem jön be. a qra alatt végig megvan az összes mellékhatás.
én így szedtem (csak mert te nagyon érdeklődsz iránta :D)

112233-
444555-
66--66-
-77--77
--88---6

itt a végén azért van egy hatos, mert ennyi maradt a végére, úgyhogy azt beszedtem, hogy ne maradjon már meg. :D elég durva volt így a végén, 3 nap alatt a receptorok elkezdtek megtisztulni, mert 6 szemtől rosszabbul voltam, mint előtte 8-tól.

szerk: korábban próbáltam más módokat is (összesen 3-szor qrátal magamat), azok is hatottak, szóval ebből a szempontból jók voltak.

volt egy ilyen:

1122334
4556788

meg egy ilyen:

1112223
3344455
5--55--
66--66-
-77--77

talán az utolsó (legfelső) volt a legerősebb, a többinél nem voltak olyan erősek a mellékhatások és hatások sem.

szerk2: görcsölésre taurin, fejfájásra meg tirozin.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3870) Thom!


Thom!
veterán

sztem kéne 1 gyúrósok ide!(csak naturáloknak) :DDD

(#3871) Vandit. válasza fLeSs (#3869) üzenetére


Vandit.
addikt

És hogy szedted be?elosztva vagy 1szerre többet is?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3872) hummerdikk válasza fLeSs (#3869) üzenetére


hummerdikk
őstag

Mi ez a cucc amirol Ti beszeltek?

(#3873) BÁ Nutrition válasza hummerdikk (#3872) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

dobozos tej ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3874) Boxer001 válasza hummerdikk (#3872) üzenetére


Boxer001
veterán

Te figyu már, lesz még okos kérdésed ma? :DDD Siess a gyártással, alig több, mint egy órád van még ebből a napból! :Y
Vissza olvas, cuccot meglát, gugliba kikeres. ;) :P :D

Az durva anyag. :D De a kreatin az a cucc, ami a legdurvább. :DDD

[Szerkesztve]

(#3875) Foglalt név válasza Boxer001 (#3835) üzenetére


Foglalt név
addikt

Most ez nekem szólt vagy mit örül magadnak? ;] :DDD
Egyébként bicóban is gyík vagyok koncentrált 27-el ha megy.

(#3876) Foglalt név válasza Boxer001 (#3874) üzenetére


Foglalt név
addikt

Szerintem az elmúlt 2 hétben ilyeneket írt össze. Csak nem tudom miért lövi el egyszerre. Egész héten övé lehetne a nap kérdése kétes címe ;] :DDD

(#3877) hummerdikk válasza BÁ Nutrition (#3873) üzenetére


hummerdikk
őstag

:DDD :DDD
Az van a hutoben! :))

Boxer: Sietek!

(#3878) Foglalt név válasza hummerdikk (#3877) üzenetére


Foglalt név
addikt

Csak nehogy bevegyél belőle 8-at ;] :DDD

(#3879) Vandit. válasza hummerdikk (#3872) üzenetére


Vandit.
addikt

Update-cucc :))

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3880) hummerdikk válasza Foglalt név (#3876) üzenetére


hummerdikk
őstag

Az elmult 2 hetben a dogakat irtam, kilokat pakoltam, meg a betegszoba agyat nyomtam :DDD De ha kell majd irok hulyesegeket is ;]

(#3881) Foglalt név válasza hummerdikk (#3880) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mára elég lesz. Így folytatod sérvet kapsz. Aztán hogy nézel ki, ha kifolyik az agyad a füleden? ;] :DDD

(#3882) atus


atus
senior tag

Elnéztem a kettlebell.hu-ra, mert kíváncsi voltam hogy is megy ez a dolog. Őszintén érdekelt a dolog, sőt gondoltam ki is próbálnám. Olvasgattam, és hát elég TV shopos fílingem lett tőle.

Néhány idézet innen : http://kettlebell.hu/index.php?page=qa [link]

''Elsődlegesen a Kettlebell alkalmas arra, hogy a test törzsét erősítse, miközben extrém módon segít a zsir égetésében.''
A törzs erősítés jól hangzik. De mitől égetne már extrém módon zsírt? Eleve ez a kifejezés a legrosszab Ab King Pro Deluxe Fitness Ultra tvshopos borzadályokat idézi.

''Kettlebell edzések első két hetében, az erőnövekedés és a hirtelen zsirleadás. És ez akkor is igaz, ha mindenfélét összeeszel.''

''A magunk részéről nem hiszünk a testépitők által kedvelt követett étkezési módszerekben – napi 5-6 étkezés, igen magas fehérjetartalom, kevés szinhidrát – mert ez kizárólag az izomépitést tekinti céljának. A Kettlebell edzések célja az egészséges,erős és izmos test épitése - ebben a sorrendben - , tehát a cél a funkcionális erő és izom épitése.''
Kevés szinhidrát(sic!)? Én elég lájtosan kajálok, de a napi 100g zab + 500g rizs + edzés utáni turmixban lévő szénhidrátot nem érzem kevésnek. Namost aki komolyan veszi az ennél jóval többet eszik. Hol kevés ez? Meg nem hívei az 5-6 étkezésnek. Namost ha naponta háromszor összeesznek mindenfélét, akkor ebből hogyan lesz extrém zsírvesztés?

A helyesírás/fogalmazás elég gyatra. A webshop nem működik, árakat is egyetlen szál fekete pólónál láttam, az 7000 Ft volt, ami azért nem kevés. Eléggé vegyes érzéseim vannak ezzel az oldallal kapcsolatban. Pedig alapvetően lenne kedvem a dologhoz.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#3883) LOTR válasza hummerdikk (#3880) üzenetére


LOTR
addikt

ha kell ha nem írod ...

na tehát a kishummerdikkek meg igyanak tejecskét, büfizzenek egyet, majd fogmosás aztán jóéjszakát


atus
ja, elég marketingdumás szövegnek hangzik, kíváncsi lennék, hogy mibe kerül egy edzés
de ha azt nézed, ez az edzés erősít, és ha nem figyelsz a kajálásra, akkor tuti fogysz is
lehet, hogy a végére csontig lefogysz, dehát a testedhez képest attól még lehet, hogy erős leszel
na mindegy, engem az erő része nem igazán érdekel, inkább csak az esztétika
a strandon nem azt nézik, hogy ''húúú deerőőős'' :DDD

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3884) Bubee82 válasza LOTR (#3883) üzenetére


Bubee82
őstag

If jú vánt tú táccs dö szkáj fákk ö dákk end tcsráj tú flááááj :Y :P ;] :D

(#3885) atus válasza LOTR (#3883) üzenetére


atus
senior tag

Az igaz, hogy ott nem nézik, de ha valaki megtámad azt meg az nem érdekli, hogy hány centis a bicepszed meg mennyi a testzsírod. Szóval nem árt ez se. Meg elnézek szerdán egy krav-maga edzésre, van Pécsett is, juhhé.
Nézegetem a videókat [link] , nem rossz dolog ez a kettlebell. Mondjuk vannak páran akik iszonyat rángatják a súlyt, rossz nézni, meg belegondolni, hogy az izületeik mit szólnak hozzá.

Hogy legyen kicsit onabb is. Megyek is alpatúros elalvás előtti turmixot csinálni. A mai lábazás után megérdemik az izmaim a táplálékot meg a pihenést. :]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#3886) LOTR válasza Bubee82 (#3884) üzenetére


LOTR
addikt

látom tetszik, csodálkozom, hogy csak most vetted észre :D


atus
nekem van barátom aki csinált már egy-két fajta harcművészetet, és ha ilyen helyzet adódik, akkor csak a reflexszerű mozdulatok maradnak, tehát ezt 1-2 éves küzdősportos múlttal nem lehet megtanulni, tehát ez nem megy azért olyan gyorsan
amúgy meg ha választani kéne akkor a ju jit su -ra (vagy hogy kell írni) esne a választásom, a fentebb említett haver tapasztalatai alapján ez tűnik a legideálisabban ilyen önvédelmi célokra
ha jól tudom a rendőrök, meg a hasonló honvédelmisek is judot (vagy aikido) tanulnak -bár lehet, hogy választhatnak- és szerintem ez nem véletlen (bár nem értek a harcművészetekhez)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3887) Bubee82 válasza LOTR (#3886) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem most vettem észre jóvan?! :U :W :D

(#3888) bandus


bandus
veterán

Kik használják a Kettlebell® módszert?

Az USA elit fegyveres testületei, mint pl: Tengerészgyalogság, FBI Túszmentő egység, SWAT egységek.
• Boksz bajnokok, mint Kostya Tszyu
• Ausztrál Hadsereg és Tengerészet
• Fizikoterápiás szakemberek, a páciensek rehabilitációját segitve
• Testépitő bajnokok
• Amerikai futbal csapatok
• Személyi edzők
• Hirességek, Sylvester Stallone, Matthew McConaughey, Jennifer Lopez és Penelope Cruz.
• Izraeli Védelmi Erők Speciális Egységei
• Orosz speciális egységek, pl. Spetznaz

hm, vajon Cutler vagy Coleman edzésvideójában miért nem láttam? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3889) Viewsonic válasza LOTR (#3647) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

igen igazad van szarul eszek össze-vissza napi 2x de akkor elég sokat :D
ez van akitől szerezzük az profi testépitő és bajnok volt ! Ő azt mondta,hogy sokat fogok tőle fejlődni vizesedés nélkül persze ,és erőnlétben is sokat fog dobni.
Nagyon keményen eddzek a legtöbb dolgot super-set be meglátjuk mire lesz elég.

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3890) Viewsonic válasza Janesz (#3670) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Janesz :D
NEm vagyok agresszív de nem hagyom sose,hogy ''szarakodjanak'' velem..
Nem vagyok kox jani :D csak egy kis vinyo+nandrolont tolok mai estével 3. hete kereken :R

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3891) bandus válasza bandus (#3888) üzenetére


bandus
veterán

Azannya mik vannak még itt:
A Warrior Diet tizparancsolata

- Éhezz kontrollal napközben!
- A főétkezésed legyen este!
- Minden esszenciális tápanyagot adj meg a testednek!
- Az étkezésed során kombináld a az izeket, aromákat!
- A méregtelenitéshez pár napig ne egyél húst!
- Válaszd el az étkezések között amikor proteinben, zsirban vagy szénhidrátban gazdag az étel!
- Kerüld az olyan ételeket, amelyek gazgagok hormonban, kemikáliákban, cukorban, alkoholban, mesterséges édesitőben vagy fruktózban!
- Ne egyél szénhidrátot kizárólag magában!
- A következő kombinációkat kerüld el:
Gabonafélék és cukor
Keményitő, zsir, cukor
Magvak és gabonaféle
Szinhidrát és alkohol
- Végezz rendszeres testedzést az éhezési szakaszban!

Ráadásul milyen propagandája van:
Dorian Yates, testépitő, 6-szoros Mr Olympia bajnok
''A Kettlebell kiváló eszköz minden sportoló számára, aki erejét, állóképességét szeretné növelni. Az izmokat teljesen más módon dolgoztatják meg, mint a normál súlyzók, sokkal keményebb edzésre sarkallnak. Ha van valaki, én pedig tudom, mit jelent keményen edzeni…''

Joe Weider, Muscle & Fitness Magazine
''Megálltál a fejlődésben? Lépj túl ezen Kettlebell edzéssel. Ez a régimódi eszköz olyan messziről jött vissza, hogy sokan talán már nem is emlékeznek rá. De megismerve a jótékony hatását az erő és állóképesség fejlesztésre, bizonyosak vagyunk abban, hogy hamarosan ki fogod próbálni ezt az eszközt.''

Érdekes. Integra nem fog szeretni, de ez nekem kurvanagy hülyeségnek tűnik :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3892) LOTR válasza Viewsonic (#3889) üzenetére


LOTR
addikt

de nem véletlenül mondjuk -és kb minden hozzáértő kihangsúlyozza-, hogy ez étkezés dönt mindenben, tehát 50-70%-ban az számít, tolhatsz te bármilyen cuccost, ha nem eszel, nem tudsz mitől fejlődni, amíg nincs rendben az étrend, addig bszhatod az egész kúrát, mert csak pénzkidobás, azt az eredményt lehet, hogy egy fullos étrenddel is el tudtad volna érni
de természetesen azt csinálsz amit akarsz, és arra költöd a pénzed amire akarod

One Ring to rule them all

(#3893) LOTR válasza bandus (#3891) üzenetére


LOTR
addikt

''Mi a megfelelő Kettlebell® méret a számomra? (...)
A 32 kg már a haladóknak való. 40 kg-ot a mutánsok használják, 48 kg-os Kettlebellt pedig nem e bolygó lakóinak gyártják.''

:D

One Ring to rule them all

(#3894) Integra


Integra
titán

ezt megkell osszam veletek viewsonic barátunk privátban fenyegetőzik:))

''Tudod mi a véleményem rólad ?
Egy irigy kis csicska csóró vagy.
leszarom a véleményed nem tud valahogy meghatni írhatsz bármit csak nehogy találkozzunk 1x
gratulálok a 20000 körüli hozzászólásodnak látom nagyon ráérsz.. ahelyett,hogy ide post-olnal menjel el inkább dolgozni mert a nyálcsorgatással sokra nem fogod vinni.''

már nem először csinálja, meg nem csak nálam, minden esetre jól elkuncog rajta az ember :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3895) Integra válasza bandus (#3891) üzenetére


Integra
titán

tiszteletben tartom a véleményed, ha ezt gondolod róla, ezt gondolod. nincs ezzel semmi baj:)
én meg mást gondolok róla, joggal.
azt gondolom, hogy milliárdos ipar épül a testépítésre és mindenféle kiegészítőkre.
nem véletlenül rühellik a pavel-t az usa-ban és ő a public enemy no.1.

a két pali amúgy nem mond hülyeséget, bár lenézik, különösen a második, de tisztában vannak vele, hogy ha relatív erőre, állóképességre hajtasz akkor kettlebell, ha optikai tuning és minimális időre, de annál nagyobb erőkifejtésre hajtasz akkor meg gyúrás.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3896) Viewsonic válasza Integra (#3894) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Veled ellenttétben engem nem érdekel,hogy másoknak mi a véleménye,hidegen hagy !
Ide is beírtam volna,csak Racecam et szeretném megkímélni...
Amit írtam komolyan gondoltam és a többiek nem tudják az előzményeket te elvakult japán fan lol... jó lenne ha nem ide offolnál
mostis csak ''szarod'' a hozzászólásaid csak nem tudom minek...
Miazhogy nem csak nálad? honnan veszed ezt ? menjél dolgozni mert abból,hogy post- olgatsz nem fogsz megélni..

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3897) Foglalt név válasza Integra (#3894) üzenetére


Foglalt név
addikt

Bár kétségkivül mókás szösszenetet dobott össze barátunk, de privátot nem hozunk nyilvánoságra. Ha jól rémlik ez az alapelvekben is szerepel. Meg különben is. :U

View te is kicsit visszavehetnél az arcból, mert nem lenne jó megint tisztogatásra ébredni.

[Szerkesztve]

(#3898) Foglalt név válasza LOTR (#3893) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én a videókat néztem, de elég mókásak. Nem mondom, hogy könnyű csinálni, főleg 40kg felett, de olyan érdekes a mozgás(és változatos). Szóval ennyi erővel fát is vághatnának és annak van látszatja :DDD

Lehet kipróbálom, aztán beszámolok róla, bár úgysem lesz hiteles, mert...
A 48 kilósat akkor Janeszéknak gyártják, jól értem? :DDD

[Szerkesztve]

(#3899) Integra válasza Viewsonic (#3896) üzenetére


Integra
titán

mod: ok ;)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3900) Foglalt név válasza Integra (#3899) üzenetére


Foglalt név
addikt

:R

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.