Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3451) (Bundás) válasza Thom! (#3449) üzenetére


(Bundás)
addikt

Bogi, akkor még kiskorú volt, az a dúrva! :D Most meg teleshopos fitneszes lett. Nekem a csaj szüleit ismeri egy haverom... :))

Zabálsz rendesen? Az fontosabb, mint a por...

(#3452) Geli válasza Boxer001 (#3448) üzenetére


Geli
senior tag

msn? :DDD
Tom hogy erős visszaesés, de un baromidrága :( én is úgy vagyok vele ahogy te....egy bödön, ami 10700 alig elég 3hétre :( 1 vagy 2 turmixot akarok kiváltani egy ilyen gyengébbel :U

(#3453) Thom! válasza (Bundás) (#3451) üzenetére


Thom!
veterán

zabálgatok de én minőségi izmot akarok nem nagyot mint vörös zolinak :C

telefonos fitneszes muhahah ;]

(#3454) God Vazzeg válasza Boxer001 (#3448) üzenetére


God Vazzeg
veterán

UN-t soha nem nyomtam, meg szerintem nem is fogok. Jó nekem ez a gyengébb scitec minőség, még talán az is kár belém, de ennél (cytogen) már nem akarom lentebb adni :D Úgyis csak 3kg-ot vettem, jelenlegi fehérje fogyasztásom mellett elég lesz vagy 3 hónapig :D

(#3455) Boxer001 válasza Geli (#3452) üzenetére


Boxer001
veterán

Nincs net neki, legalább is akkor nem volt, amikor találkoztam vele legutóljára.
Minek veszel akkor UN-t, ha baromi drágának tartod? Kényszerítenek? :D Miért nem veszel egy alacsonyabb árút, aztán azt tudnád normálisabban nyomatni. :U
God Vazzeg
Nekem is elég ez a Cyto, meg a Szájtek Whey Protein, azok közül fogok vásárolgatni, bőven jó nekem is.

[Szerkesztve]

(#3456) God Vazzeg válasza (Bundás) (#3451) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nembaj, de dugták, mint a lopott biciglit :D Az a dolga.. :))

(#3457) Thom! válasza God Vazzeg (#3454) üzenetére


Thom!
veterán

én most direkt UN vettem banánosat, de majd veszek 1kg-os Pro360 kíváncsi vagyok arra is

(#3458) Geli válasza Boxer001 (#3455) üzenetére


Geli
senior tag

Telefon? :DDD
Most a kúrára vettem, és ez fog menni rendes mennyiségben, csak már gondolkodok az azutáni dolgokon is :D mégse lehet egész évben methylezni ;]
Kéne vmi meló :U :D

[Szerkesztve]

(#3459) God Vazzeg válasza Thom! (#3457) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y Pro 360-at ki se próbáld, izomsz@r :( 1 adagot kaptam, megkóstolni, majdnem behánytam, pedig Márk büdös G-Kick-ét (asszem az volt) is fogyasztottam jóízűen :D

(#3460) (Bundás) válasza Thom! (#3453) üzenetére


(Bundás)
addikt

Baszod, ez a Prostar burzsóá cucc! :D 11700 Ft 2.27 Kg? :F

Egyé csirkecsöcsöt, kondi alatt kakasvért hagymásan. Mióta gyúrsz amúgy? Azt ne mond, hogy porral kezded! ;]

God Vazzeg: szakadjunk le a témáról, mert ki leszünk végezve! :DDD

[Szerkesztve]

(#3461) Thom! válasza God Vazzeg (#3459) üzenetére


Thom!
veterán

akkor lehet marad a fehérje+G-bomb+zaba
habár a g-bomb várat magára, mert még nem látom értelmét bevetni, de majd hamarosan :DD

(#3462) Geli válasza (Bundás) (#3460) üzenetére


Geli
senior tag

a keletinél 10200 (állítólag :D előbb én is bb-ben vettem, mert akkor még 1k-val olcsóbb volt...)
Brázil Deniro kollega előkerülhetne, és megmondhatná, hogy ott emeltek-e újév örömére :U ;]

[Szerkesztve]

(#3463) L|zsidoboz válasza Thom! (#3457) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Pro 360 csak úgy iható, ha turmixgépben összeturmixolod egy banánnal, amúgy ihatatlan...
Sajnos volt hozzá szerencsém.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3464) fLeSs válasza Thom! (#3461) üzenetére


fLeSs
nagyúr

vigyázz a g-bombbal, mert ha elkezded használni, hirtelen fogsz megizmosodni tőle... :Y

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3465) Thom! válasza fLeSs (#3464) üzenetére


Thom!
veterán

mennyémá :DDD

volt hozzá szerencséd?

[Szerkesztve]

(#3466) Boxer001 válasza Geli (#3458) üzenetére


Boxer001
veterán

Hagyjá má, nem tudom a számát, azért nem fogom felhívni, hogy kikérdezzem erről a fosról. :DDD
Mit gondolsz én miért nem edzem...? :U Pedig már ott van a polcon a 17b-methoxy-trienbolone. :D

(#3467) Thom! válasza Boxer001 (#3466) üzenetére


Thom!
veterán

legális ez a cucc csak kérdezem?

(#3468) fLeSs válasza Thom! (#3465) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én használom már elég régen.
finom... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3469) Thom! válasza fLeSs (#3468) üzenetére


Thom!
veterán

mert finom az kevés főleg ennyi pénzé, de majdmeglátjuk ti már tudtok vmit amit én nem :Y

(#3470) Bubee82


Bubee82
őstag

Asszem nekem most ez a póvertrekk póverprotkó lesz az anyag. 9k-ért megkapom, 160 adag... Egy darabig elleszek vele a szűkös időszakban.

Egyébként még ezt érdemes megsasolni, sztem kurva jó árba van. A kérdés a minőség.. De csak nem olyan szar...

[link]

(#3471) Boxer001 válasza Thom! (#3467) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem tudom, Márk adta. :DDD Szerintem legalális, ha lehet kapni az Usába. :U :F
Bubi
Régebben szemeztem a California F. cuccokkal, de nálunk nem lehetett kapni, így hagytam a picsbe. Milyen lehet vajon :F

[Szerkesztve]

(#3472) God Vazzeg válasza fLeSs (#3468) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem azt hazudták, hogy fasza teltek tőle az izmok.. Ez mennyire igaz? :U

(#3473) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3470) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Istencsászár vagy! :Y :R Nagyon jó árban van, és nekem ebből a termékből még kedvezményem is van! Jöv héten veszek!

Ja, amúgy jó cuccaik vannak, a fehérjéjük nagyon ''semilyen'' állagra, de a kreatinjuk nagyon baba, az első kreatin mono, amit érzek is! :D

(#3474) Antonio válasza LOTR (#3409) üzenetére


Antonio
senior tag

ez baromság hogy kiürül 2-3 óránként , jó pr duma oszt enyi ...
az igaz hogy a szervezet olyan mint egy szivacs annyit vesz fel belőle amennyi kell ... és a többi valóban kiürül (de annyit sose fogsz bevenni hogy ne tudja felszívni)

nade 1 g az nem sok, az kellene hogy legyen a minimálsi napi adag mindenkinek felsőhatár nincs de 8 g nál többet nem érdemes már szedni)...
de ettől függetlenül persze logikusabb szétosztani a nap során ...

amúgy az összes állat a földön -kivéve ez embert meg 1-2 db szerencsétlen emlőst- saját maga állítja elő a szervezetében a C -vitamint pl a kutya olyan 5-10 g per nap ...








Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3475) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3473) üzenetére


Bubee82
őstag

Én is gondolkodom rajta. Ha normális körülmények között lennék akkor nem gondolkodnék rajta, de most meg kell néznem a költségvetést h belefér -e :(

Antonio:

Rátenyereltél az enter-re? :F :U

[Szerkesztve]

(#3476) Antonio válasza Bubee82 (#3475) üzenetére


Antonio
senior tag

rátenyereltem az enter-re ?:F

ezt fejtsd ki bővebben :) nem értem mire gondolsz ...

vagy a nagy hézagra gondolsz az irományom alatt? azt én sem értem :)


[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3477) Geli válasza Antonio (#3474) üzenetére


Geli
senior tag

''amúgy az összes állat a földön -kivéve ez embert meg 1-2 db szerencsétlen emlőst- saját maga állítja elő a szervezetében a C -vitamint pl a kutya olyan 5-10 g per nap'' :Y :Y
oltás...mindig tanul az ember... :DDD

[Szerkesztve]

(#3478) Bubee82 válasza Antonio (#3476) üzenetére


Bubee82
őstag

Ja arra értem.

(#3479) Geli válasza Geli (#3477) üzenetére


Geli
senior tag

nah meg is találtam...régen ( cirka 50millió éve :DDD ) az ember is termelt c-vitamint :U [link]

(#3480) Bubee82 válasza Geli (#3479) üzenetére


Bubee82
őstag

Linus Pauling (fönt) naponta 10-18 g C-vitamint fogyasztott, Szent-GyörgyiAlbert (középen) napi adagját 1 grammról 8 grammra emelte. Michael Colgan, (lent) a világ egyik leghíresebb táplálkozási szakértője 5 gramm C-vitamint fogyaszt naponta.

Szent-Györgyi Albert szerint nem is vitaminként, hanem élelmiszerként kellene fogyasztanunk. Azt mondja, tekintsük az aszkorbinsavat háztartási cikknek. Kilós kiszerelésben kellene árusítani, s az üzletekben egy sorban álljon a cukorral, a liszttel és a sóval. Szent-Györgyi naponta 1 gramm C-vitamint evett 84 éves koráig

Hmm...

Nagyon jó cikk!! Kösz Geli(ke) ;] :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#3481) Antonio válasza Bubee82 (#3480) üzenetére


Antonio
senior tag

ha érdekel a dolog
[link]

már máshol is ajánlottam itt a fórumban nézd át az oldalt videókat stb ...

én meg is rendeltem a cenzúrázott ill zenzúrázatlan egészség című könyvet szerintem mindenkinek kötelező lenne elolvasni, testépítőknak 2szeressen is :)

azóta kicsit másképp látom a világot, meg ezt a gyógyszer cécót kórházprivatizációt stb ...


a könyv nagyon kemény, de hatásos ... kicsit túl tömény és sok az infó benne ... többször is el kell olvasni az első kötetet ...

[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3482) Geli válasza Bubee82 (#3480) üzenetére


Geli
senior tag

Vajon károssá válhat-e a túlzott adagú C-vitamin?

A vesekőképződésről, a húgysavszint növekedéséről, a túladagolt C-vitamin okozta skorbut jellegű betegségről szóló jelentések egyelőre megalapozatlannak bizonyultak. A nagy dózisú aszkorbinsav igazából csak a bélrendszerre lehetne veszélyes, de erre sem találtak bizonyítékot. 14 éven keresztül vizsgáltak 11 000 pácienst, és megállapították, hogy a bélrendszer aszkorbinsavtűrő képessége egészséges emberekben 10-15 gramm C-vitaminig terjed, 30 és 60 gramm között van a közönséges náthában szenvedőkben, míg rendkívül súlyos fertőzés esetén 199 gramm fölé emelkedik. A legjobb gyógyulási eredményt akkor érték el, amikor legalább 3 vagy több gramm C-vitamint adagoltak minden negyedik órában.

Nm, Bubi(ka) ;] :DDD

(#3483) Bubee82 válasza Antonio (#3481) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem kell bemutatni, ismerem a témát :)

(#3484) Antonio válasza Bubee82 (#3483) üzenetére


Antonio
senior tag

:C :))

a könyvet is olvastad?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3485) Bubee82 válasza Antonio (#3484) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem, de tudom miről van benne szó.

(#3486) Boxer001 válasza fLeSs (#3468) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha már használod egy ideje, írhatnál róla bővebben. :U Mennyit tolsz belőle, hogyan hatott, stb. Néha úgy megindulsz, és kijön belőled némi élmény :D , de amúgy meg könyörögjünk, hogy írjál tapasztalatokat? :U :D Nem csak erre gondolok, biztos kipróbáltál már több mindent is, mert köztudott, hogy aki a legjobban hajtogatja a rizscsirke és semmi más témát, az tol mindent kétpofára a legjobban. ;] :DDD

(#3487) Manitou válasza Bubee82 (#3485) üzenetére


Manitou
addikt

Én ma összesen 50 mg C vitamint ettem, mi lesz velem :Y :DDD

(#3488) Boxer001 válasza Manitou (#3487) üzenetére


Boxer001
veterán

Te már nem sokáig élsz. :( Naponta legalább fél kg C-t kéne nyomni, sőt, kaja helyett is, csak azt. :DDD
Bubi
Akkor jó lesz vigyázni. :D

[Szerkesztve]

(#3489) Bubee82 válasza Manitou (#3487) üzenetére


Bubee82
őstag

Leszáradnak a füleid és az orrod, lesorvad a kukid és a zacsi benne golyókkal, összeszárad a bőröd és felreped a húsig, kiesik a bal szemgolyód, kihullik a hajad, üszkös lesz a lábad annyira h le kell vágni, kék színűre változik a véred, a májad szép lassan összezsugorodik és megáll a működése, a szíved egyre gyorsabban fog verni, olyan gyorsan h végül szétrobban és megdöglesz :U

Érdemes megemelni a C-vitamin dózist mindenképp szvsz :U

;] :DDD

Boxi:

Ja, nem árt :U Vagy szedni kell vmi gyószert hátha... :U :D

Manitunak még annyit h ADKA ;]

[Szerkesztve]

(#3490) Thom! válasza Bubee82 (#3489) üzenetére


Thom!
veterán

geci hát ezen beszarok :)) :))

(#3491) deniro2 válasza Geli (#3462) üzenetére


deniro2
senior tag

Mondtam neked, hogy nem vásárolok már a keletinél, mert soha nincs ott az a gyík fasz, mikor megyek.
Egyébként meggyőződésem, hogy még bbshopos áron is megéri az UN.
Scitec fehérjét én mostmár akkor sem ennék, ha fizetnének érte...
Ez nem sznobizmus, egyszerűen 4kg AW és 5 kg WP után úgy látom, hogy minőségben a legalja. Akkor már inkább cytogen, mert az szar, de legalább olcsó (meg szerintem ugyanaz, mint a szájtek, ha valakit érdekel, hogy miből gondolom, akkor majd leírom, most ehhez nincs türelmem).
Most hagyjuk a ''mi szintünkön mindegy'' dumát, mert mindenki szeretné a pénzéért a lehető legjobb minőséget kapni, ami a szájtekkel szerintem nem lehetséges, ennyi.
Komolyan mondom, egyetek inkább Biotech-et, az is jobb. A szájtek egy marketing kamu.
És most nem kell nekemesni, mert ez egy privát vélemény, ha valaki ad a szavamra, akkor figyelembe veszi, ha nem, akkor nem.
Felvetettem kb. 1 éve, hogy dobjunk össze pénzt és vizsgáltassuk be a cuccokat, akkor senki nem állt az ügy mellé, úgyhogy csak szubjektív véleményt tudok felmutatni.

(#3492) Bubee82 válasza deniro2 (#3491) üzenetére


Bubee82
őstag

Én már csak egyben hiszek, ami nem más mint:

[link]

Szal IGYATOK SPORTROBIT!!!

;]

Thom:


30k-s szalámi már nem szar :Y :W

[Szerkesztve]

(#3493) Thom! válasza deniro2 (#3491) üzenetére


Thom!
veterán

anyám vett a tescóba szalámit amit 1 hete gyártottak..anyám viszont látta az állaga nem kóser, 30K bevizsgáltatta aztán kaptunk a Picktől zsír új szalamit a gyárból nagyon fincsi volt

(#3494) Manitou válasza Bubee82 (#3489) üzenetére


Manitou
addikt

:Y

Köszönöm a jókivánságokat.
És PADKA ;]

(#3495) Bubee82 válasza Manitou (#3494) üzenetére


Bubee82
őstag

Szívesen egyetlen drága szerelmem [kép] [kép] [kép]

;] :D ;)

[Szerkesztve]

(#3496) Boxer001 válasza Bubee82 (#3495) üzenetére


Boxer001
veterán

jááááááááááááááááááj :Y
azt hittem csak az OT-ban bukkant fel egy homi :Y :( :DDD

Itt egy olcsó fehérje: [link] :D

(#3497) Bubee82 válasza Boxer001 (#3496) üzenetére


Bubee82
őstag

Itt egy olcsó fehérje

Az lócsöcs! Ezt nézd meg: [link]

Ez 1,8 kg :Y :W

3498:

Bubi féle tömegnövelő nem érdekel
-> Mé az mijen? :F :F

[Szerkesztve]

(#3498) Manitou válasza Boxer001 (#3496) üzenetére


Manitou
addikt

Én ilyet fogok venni :R Kössz hogy belinkelted :R
Várok véleményeket erről.

Továbbá keresek fehérjét, a lényeg hogy minél drágább legyen :D ( na jó nem baj ha olcsó, egye fene :D )
Jah és feltétel hogy aszpartám mentes legyen !

ui: Bubi féle tömegnövelő nem érdekel ;] :D

(#3499) Foglalt név válasza Bubee82 (#3497) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én meg ettem fasírtot, azt az még jó is. Aki pudingon él, olyan is. Még egy hátraszaltó sem megy ;]
Egyébiránt ha már ilyen nagy májerek a kajacsinálásban, akkor lehetne olyan, mint a mátrixban, hogy benne van minden és nem nekem kell összeválogatni, hanem leküldöm, mint amit mz/x küldött és túl vagyok a kaján, akkor még meg is venném. Így? Mi értelme? :DDD

(#3500) Boxer001 válasza Bubee82 (#3497) üzenetére


Boxer001
veterán

Gondoltam, hogy van ennél jóval drágább is. :D Nem árversenyt akartam elkezdeni, az ilyeneket oviban játsza az ember. :D
Amúgy meg arra a fehérjére: :Y
Manyitu
:R Bubi-féle link eddig a legtökéletesebb neked. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.