Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3644) üzenetére


Markgx10
őstag

Mikor tavaly a verseny előtt elkezdte a szálkásítást akkor úgy emlékszem 49,5-50 volt a karja meg oly 100kg volt. Rosszul emlékeznék? :F Majd Janesz beírja. Remélem...

(#3652) Bubee82 válasza Norbo03 (#3649) üzenetére


Bubee82
őstag

Cukrosbácsi... :W

(#3653) Norbo03 válasza Bubee82 (#3652) üzenetére


Norbo03
őstag

Én a nemrég csinálomot arra értettem h a gyúrást nem rég csinálom nem arra h koxolok ;)

[Szerkesztve]

(#3654) God Vazzeg válasza Andrew_ (#3650) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez így van, de a winstrol mellett ki lehet tolni 3-5 napra is, egyéntől függően ;) Amúgy csatlakozom, hogy nem sokat fog neki hozni, mondjuk vizesedni nem fog tényleg, bár ez is sokban múlik a kaján..

Én mondjuk szeretem a vizesedést, szerintem KELL a qrához, stimulálja a sejteket, védi az izületeket, nyújtja az ínhüvelyeket. Utána meg úgyis kimegy az emberből, szal nem zavaró.. :U De ez csak az én véleményem :R

(Én a koxkúrából rendszerint csak a mellékhatásokat szoktam érezni, szal próbálok abból profitálni ami van :D)

(#3655) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3651) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fúú vazze :R

(#3656) Bubee82 válasza Norbo03 (#3653) üzenetére


Bubee82
őstag

Én meg nem rád értettem hanem arra a bácsira aki ösztökéli a népet a napocska szopogatására. Tudniillik a napocska egy cukorféleség ami kétpofára kell zabálni :W :D

(De szigorúan vajaskenyérkével ;] )

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#3657) Norbo03 válasza Bubee82 (#3656) üzenetére


Norbo03
őstag

Jah oksa nem gondoltam végig még gyakorolnom kell a szövegértelmezést. ;) :)) ;] :D

(#3658) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Szevasztok!

Szep nagyot haladt elore a topik :)
En meg vettem sciteces feherjet! Kenytelen volt anya beletorodni :DDD
Ki is volt aki lehuzta a sciteces feherjeket? Csak mert par suli tarsam tolja mar egy ideje es eleg rendesen jon tole a tomeg!

(#3659) Andrew_ válasza God Vazzeg (#3654) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Szerintem is jó az a +víz az izületek miatt főleg.Ez a koxszal jár, aki nem bírja az ne koxoljon. :R

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#3660) Bubee82


Bubee82
őstag

[link]

Nem tudom olvasta -e már valaki ezt a versenyfelkészülést, de én tegnap olvasgattam és elég érdekes dolgokat találtam - ismét. Nem tudom miért de több profi felkészülését olvastam már és mindig megdöbbenek valamin. Általában az étkezésük az ami ellentmond a józan ész által diktáltaknak, meg annak amit mi alapelvekként ismerünk. Itt van például Cutler. Véleménye szerint ő 170-220(!!!) gramm fehérjénél többet nem kell egyen, mert ő kipróbálta a 700as mennyiséget és nem vált be - vagy valami ilyesmi. Az étkezése ránézésre nevetséges, sokunk komolyabb étkezést folytat mint ő. Arról nem is beszélve h szilárd táplálék túl sok nem fordul el - ha jól láttam. Lehet ezeknek hinni? Mert marhára kétségesnek találom. Aztán ott volt még Kris Dim vagy kinek a diétája, na az volt még röhej. Azt anno meg is említette itt valaki. Marhára nem tudom mit higyjek. Totál ellentmondásos.

Kinek mi a véleménye erről?

(#3661) Bubee82


Bubee82
őstag

UP mert marhapörit főzök ;] [kép][kép][kép]

(#3662) hummerdikk válasza Bubee82 (#3661) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ohhh!!!! Es nekem ilyenkor van virusos hasmenesem! :O
Jo etvagyat! ;]

(#3663) Bubee82 válasza hummerdikk (#3662) üzenetére


Bubee82
őstag

Kötyike! :D Lesz étvágy, abban biztos lehetsz ;] :D

Neked meg mielőbbi jobbulást!

[Szerkesztve]

(#3664) Integra válasza Viewsonic (#3640) üzenetére


Integra
titán

miután kilettél a többi topicból utálva, most itt ugrasz neki mindenkinek?
hogy egy kedvenc klasszikusom idézzem:
te nyaltad hegyesre a piramosokat?:))
szánalmas vagy..

ha olvasnád a topicot, tudnád hogy azért itt vannak jópáran akik tényleg konyítanak a dologhoz, erre jössz, kérdezel aztán ugatsz.
úgy tűnik téged még nem vertek jól szájon...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3665) Integra válasza Bubee82 (#3660) üzenetére


Integra
titán

fehérjéről jut eszembe.
ti mit mondtok? egy test kg-ra hány gramm fehérjét kell bevinni naponta?
1.5g vagy 2.5g / kg / nap?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3666) Bubee82 válasza Integra (#3665) üzenetére


Bubee82
őstag

2 max 2.5 tömegeléskor.

(#3667) JagdPanther válasza Bubee82 (#3666) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

ha pl 5g/kg-ot eszek akkor az káros vagy cask nem hasznosul?

(#3668) Bubee82 válasza JagdPanther (#3667) üzenetére


Bubee82
őstag

Kiszarod :D

(#3669) Thom! válasza JagdPanther (#3667) üzenetére


Thom!
veterán

vagy belédszárad

(#3670) Janesz válasza Markgx10 (#3651) üzenetére


Janesz
őstag

50-es soha nem volt hidegen a karom...de 49 megvolt hidegen.. :U 50,5cm volt bedurranva a max..
most olyan 47 körül van.. :O bedurranva meg 49..


amúgy viewsonic régebben is írt ide...akkor nem volt ennyire agresszor..lehet,hogy már most nyomja az anapolont... :D

(#3671) Bubee82 válasza Janesz (#3670) üzenetére


Bubee82
őstag

most olyan 47 körül van.. bedurranva meg 49..

Óóóó te szegény :( :U ;] :D

(#3672) Janesz válasza God Vazzeg (#3473) üzenetére


Janesz
őstag

én ettem már ilyen glutamint...jó!
de a legjobb a glutamine -sr az mhp-től...sima l-glutamine-ról váltottam a diéta alatt az mhp-sra és érezhetően faszább..Major Attilának is hoztam és ő is mondta,hogy ég és föld..

a california fehérje amúgy nagyon jó...ugyanaz mint a SNI ..izolátum koncentrátum kombó..az íze viszont nem fasza..

(#3673) JagdPanther válasza Bubee82 (#3668) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

aha jó akkor nem baj ha minél többet eszek :D

(#3674) hummerdikk válasza Bubee82 (#3663) üzenetére


hummerdikk
őstag

Koszi! Remelem meglesz!

Janesz: En is sajnallak! ;]

(#3675) SzalaiG


SzalaiG
addikt

FLP termékeket eszik itt valaki? :)

(#3676) Integra válasza Bubee82 (#3666) üzenetére


Integra
titán

aha, köszi.
én még a 1.5g-ra törekszem, most picit tömegelek, kb 12-15kg között, többre nincsen szükségem.
most vagyok 65 körül, akkor az azt jelenti, hogy ca. napi 100g fehérjét kell bevinnem?
bocs, teljesen ismeretlen nekem most az edzéseimet ilyen oldalról meglátni, de ez a 100g nekem valahol olyan kevésnek tűnik:) és miben van ennyi fehérje egy napra?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3677) Bubee82 válasza Integra (#3676) üzenetére


Bubee82
őstag

120 gramm kéne. Attól függően h milyen fajta vagy a szénhidrátnak meg olyan 4-5 g / tskg-nak kéne lenni.

(#3678) Foglalt név válasza hummerdikk (#3674) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem kell sajnálni, magának csinálta, meg is érdemli :DDD

(#3679) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Meg egy off. Az normális, hogy karban nőttem ~1,5centit, mellben megy ~10-et? Lehet csak engem zavar, mert bicepszben érzem magam leggyengébbnek és ezért fáj annyira...
Válasz úgysem lesz, úgyhogy vegyük költőinek :D

(#3680) Integra válasza Bubee82 (#3677) üzenetére


Integra
titán

az hogy milyen fajta vagyok a testalkatomra vonatkozik?
vékony, szálkás, inas, szívós alkat
elhízásra absz alkalmatlan vagyok, genetikai adottság, apám, nagyapám etc mind ilyenek voltak. azt ehetek és annyit és akkor amikor csak akarok:))
felfújódásra is alkalmatlan vagyok, szóval én soha nem leszek hatalmas pumpa izom csóka, igaz nekem ez csak ártana amúgy is, nem ez a célom.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3681) Bubee82 válasza Integra (#3680) üzenetére


Bubee82
őstag

Na pont ez az. Beléd akkor lehet tömni a szénhidrátot, csak győzzed megenni :D

Akkor számodra megvan a megoldás: töménytelen mennyiségben enni. Meg edzeni persze :D

(#3682) God Vazzeg válasza Janesz (#3672) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Miben faszább? Mit tud a glutamin? Komolyan kérdem, még sose toltam ilyet :R Az mhp-s mennyibe fájna ha veled hozatnék? Jöhet privibe is :R

(#3683) God Vazzeg válasza Janesz (#3670) üzenetére


God Vazzeg
veterán

49 már nekem is volt hidegen, most meg inkább meg se mérem :O Szerintem jó ha van 45 :D De gondolkodok, hogy bele kellene má csapni a lecsóba, most időm is lesz, ahogy látom, csak nem tudom meddig :U

(Hm, nézegetve magam, elég szép kis úszógumi felpattant itt a nagy ünneplésben, nemedzésben, valszín duplán is volna értelme az edzésnek má :DDD)

(#3684) LOTR válasza Foglalt név (#3679) üzenetére


LOTR
addikt

hál' Istennek, van aki nálam is kevesebbet fejlődött karban :D
nekem amúgy mell:kar fejlődési arány 2:1 körül van ;)

One Ring to rule them all

(#3685) Integra válasza Bubee82 (#3681) üzenetére


Integra
titán

hábakker ezt csinálom most is...:))
de van egy szint amikor már fizikailag nem bírok többet enni, meg azért rohanok keményen, mert sok a dolgom 3 felé kell figyelnem egyszerre.
és ezért gondolkodom, hogy mi az a megoldás, hogy bizonyos alkalmakkor sokkal koncentráltabban betoljak egy kevés szénhidrátot meg fehérjét.
most kaptam egy csokiszeletet, biotech usa, protein bar a neve, barna fényes csomagolású és kb 390ft/darab áron megy, ezt eszem minden 50 perces kettlebell után. aztán irány haza és zabbantás megint.
csak próbálom picit megfogni a ''tudományosabb'' oldaláról is az egészet meg megérteni, ezért is kérdezek, szkuzi, ha égbekiáltó hülyeséget kérdezek, ti vagytok ebben otthon, én lámer vagyok:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3686) hummerdikk válasza Foglalt név (#3678) üzenetére


hummerdikk
őstag

;]

(#3687) LOTR válasza Integra (#3685) üzenetére


LOTR
addikt

kezdetben szerintem tuti segítene ha felírnád, hogy mit eszel és mikor, aztán próbáld folyamatosan növelni az adagot
ez sajnos nem megy egyik napról a másikra

One Ring to rule them all

(#3688) Bibby válasza Integra (#3676) üzenetére


Bibby
addikt

Talán nem leszek meglincselve ha beírok a topikba. :B

Hús (csirkemell), tonhal(konzerv), tojás, túró. Ezekkel simán fedezni tudod azt a szükséges 120-130 gramm fehérjét.

Ελευθερια η θανατος

(#3689) Janesz válasza God Vazzeg (#3682) üzenetére


Janesz
őstag

este lefekvés előtt toltam a glutamint eleinte...az SR-rel reggel teljesen olyan érzésem volt mint tömegelésnél..telt voltam....glutamin nélkül meg úgy éreztem mintha soha nem edzettem volna és napok óta feküdtem volna..megfeszíteni nem tudtam semmit stb..
jó a sima glutamin is,de majdnem egy árban van az SR-rel..

(#3690) BÁ Nutrition válasza Janesz (#3689) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van valami link, vagy leiras hozza??

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3691) Integra válasza LOTR (#3687) üzenetére


Integra
titán

jót kérsz tőlem:DDD hát ez szinte lehetetlen, mert össze-vissza rohanok.
az tuti, hogy naponta legalább egyszer meleget eszem, ja nagy adagot.
és sokszor eszek, nem naponta 3x. de mivel az edzéseim is összevissza vannak, van hogy hétfőn 5től 10ig, kedden 6tól 10ig, szerdán 5től 10ig, csütörtökön 6tól 10ig, pénteken 5től 7ig, szombaton is sokszor 2 órát, attól függ, hogy épp golyós, vagy fegyveres edzésem van, és így tovább, teljesen változó. de mindig kajálok ha van időm és érzem, hogy már kéne, gyors az anyagcserém nagyon. ez viszont valahol gáz, de hát valamit valamiért, nem lehetek tökéletes, meg szép, meg helyes, meg ügyes, meg jólnevelt egyszerre:D
rengeteg húst, zöldséget, tésztát, krumplit, gyümölcsöt eszem, mivel komolyan főzök, ezért nagyjából talán tisztában vagyok azzal hogy mit eszem meg és igyekszem minél több minél frissebbet enni.
szóval ezért igyekszem úgy enni, hogy minden nap mindenből egyek egy adagnyit, gyümölcs, zöldség, tej, kenyér, hús, és vagy krumpli/tészta/rizs, mikor épp mit főztem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3692) LOTR válasza Integra (#3691) üzenetére


LOTR
addikt

pedig akkor is azt mondom, hogy nem eszel eleget
és az a baj
ezt komolyan mondtam, csak egy hétig minden este írd le (vagy egy fecnire mielőtt/után eszel/ettél), hogy aznap mit ettél és mikor, rá fogsz jönni, hogy kevés

One Ring to rule them all

(#3693) Integra válasza LOTR (#3692) üzenetére


Integra
titán

hát őőőő, khm, ok, megpróbálom... :))
de már így is annyit eszek, hogy így sem értik, hogy hova fér belém:)
közben megtaláltam, ezt rágcsálom most minden kettlebell után [link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3694) Geli válasza Bubee82 (#3660) üzenetére


Geli
senior tag

Ez összemérhetetlen velünk...ők annyi anyagot tolnak, hogy elképzelhető valóban nem kell neki több fehérje, mert a szervezete nem bontja le a régit (ugyebár cucc nélkül a szervezet fél év alatt a teljes izomzatot kicseréli, az mondjuk egy átlag gyúrósnál legalább 40kiló) :U
Avagy nem?

[Szerkesztve]

(#3695) Geli válasza Janesz (#3672) üzenetére


Geli
senior tag

Nekem anno ízlett a cf :D

(#3696) Geli válasza Integra (#3691) üzenetére


Geli
senior tag

Az elején mindenki azt hiszi, hogy hűderohadtsokat eszek...aztán amikor összeírja rájön, hogy más egy kajálásra megeszi azt, és egy nap 5ször :DDD
Van aki már akkor is rádöbben, amikor meghallja, hogy 1kiló csirkét,meg 300g rízst kéne ennie ;]
írd csak össze... ;)

(#3697) Foglalt név válasza Geli (#3696) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor ha ma elpörög a 2kg pulykamell, amit tegnap vettem, akkor nem állok annyira rosszul, úgy hogy elfogyott a tojás, a sajt, meg a palacsinta is, ugye? :DDD De ettől még nem lesz nagyobb a karom... :(((

(#3698) Boxer001 válasza Foglalt név (#3697) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem csak egyszerűen türelmetlen vagy, vagy nem vagy képes felfogni, hogy nem úgy működnek mindig a dolgok, ahogy te azt megálmodtad. :D

(#3699) Geli válasza Foglalt név (#3697) üzenetére


Geli
senior tag

beléd a párizsi is kár lenne ;] :DDD

(#3700) Integra válasza Geli (#3696) üzenetére


Integra
titán

annyit tuti nem fogok egy nap enni, mármint ilyet hogy 1kg csirkemell/nap:(
ezt anyagilag és egészségileg sem bírnám. én nem vagyok 80-90 kg, ezt se felejtsd:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.