Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4801) Foglalt név válasza Markgx10 (#4786) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nálam csak azért müködik, mert folyton megy az anaerob. Múltkor lementem atlétikára(futás). A harmadik 1 perces 400m után volt 80 a pulzusom. Azt hittem elás az edző rögtön :DDD
Ma már lesz annyi időm, hogy lemenjek végre megint edzeni, a múltkori mell óta nem volt semmi :( Az is csak ilyen pinalegyezés volt. Most viszont annyira off vagyok, hogy fexem egyet elötte. Aztán kajálok még egyet és megerőszakolom a hátam :DDD
Vasárnap meg nekifekszem a bicepsznek és bízom benne, hogy a ma esti dokk nem tesz 0ra :D
Különben láttam janesz is durván tolta szigorlat elött. Az utóbbi 3nap 3 vizsga kombóban minden 2. kajálásom volumass volt és elkezdtem tőle durván szálkásodni :C :DDD

[Szerkesztve]

(#4802) LOTR


LOTR
addikt

lobbizok a jó cél érdekében [link]
ja, és ez nem kérés, aki nem szavaz arra ráküldöm GodHeartot, meg Gelit (;]), ha ők kifeküdtek, akkor meg őt [link]:DDD

köszi :D;)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4803) Foglalt név válasza LOTR (#4802) üzenetére


Foglalt név
addikt

Jöhet egyből a csaj ;)

''(A rendszer azonos IP címről csak félóránként fogad el szavazatot!)'' Ezért.

[Szerkesztve]

(#4804) bandus válasza LOTR (#4802) üzenetére


bandus
veterán

Megyekmegyek gyúrni :DDD
Szép teljesítmény, amikor először szavaztam még csak 79 szavazata volt, mostmár ő vezet :DDD Hazajöttem szórom tovább a szavazatokat.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4805) Geli válasza deniro2 (#4795) üzenetére


Geli
senior tag

Maga is ilyen vén xar? ;] :DDD nem is gondoltam volna....még egész fiatalosan ír ;]

(#4806) Geli válasza LOTR (#4802) üzenetére


Geli
senior tag

ADKA kötsög ;] :D

(#4807) Vandit.


Vandit.
addikt

[link]
ez mennyivel rosszab,mint drágább társai?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4808) Foglalt név válasza Vandit. (#4807) üzenetére


Foglalt név
addikt

Vegyél tic-tac-ot az csak két kalória :P :D Mi vagy te inverz-termékismertető? ;] :DDD

(#4809) Vandit. válasza Foglalt név (#4808) üzenetére


Vandit.
addikt

Már mondtam.beépített reklámember. :D ;) Ha belinkelek 50 terméket kapok egy vödör proteint. :P

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4810) Foglalt név válasza Vandit. (#4809) üzenetére


Foglalt név
addikt

Rajtad az sem segít, ne fáraszd magad feleslegesen. :P :D és főleg kíméld a topicot ;] :DDD

(#4811) Vandit. válasza Foglalt név (#4810) üzenetére


Vandit.
addikt

mitől kíméljem busy? ;] nem fáradtság. :P

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4812) Bubee82 válasza Vandit. (#4809) üzenetére


Bubee82
őstag

[kép] [kép]

[kép]

[Szerkesztve]

(#4813) Vandit. válasza Bubee82 (#4812) üzenetére


Vandit.
addikt

húzzak a vérbe?Te egészen rendi vagy. ;) ya.amúgy elmentek otthonról. :DDD

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4814) bandus


bandus
veterán

Jöttem örülni! Súlyok terén jó szarul ment az edzés, fekve 70kilóba alig 4-et tudtam belepiszkálni..Mell-bicepsz volt ma. Edzés után következtek a mérések, ez okozza a jókedvet:
Mell: 104
Derék: behúzva 73, amúgy 79
Combok: 56-ez szar, de most álltam rá a gugolásra
Kar: bal 37,5 jobb 37. Ezeknek örülöka legjobban, még sosem voltak ekkorák, most nagyon sikerült őket bedurrantani. Nyárra mit lehetne ebből kihozni? Szeretnék egy formás 37-38-as pajszert, ez mennyire reális. Hidegen valamivel 36 alatt van.
Szavazat ment a kislányra ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4815) Bubee82 válasza bandus (#4814) üzenetére


Bubee82
őstag

de most álltam rá a gugolásra

;) ;]

(#4816) Vandit. válasza bandus (#4814) üzenetére


Vandit.
addikt

elkezdesz egy kreatin kúrát és 2. nap annyi lesz. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4817) bandus válasza Vandit. (#4816) üzenetére


bandus
veterán

No máni, sajnos.. Viszonylag tűrhető kajálással+fehérjével próbálok elérni valamit, érdekel, hogy reálisan nézve mennyi lehet ez a valami :)

mod:
Bubi:még az a kislányos beszólás ösztönzőleg hatott :DDD

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4818) Janesz válasza Foglalt név (#4801) üzenetére


Janesz
őstag

nem hinném,hogy 80 volt a pulzusod 1perces 400m után..
ugyanis futással megy fel a legjobban..kb 10 guggolás után felmegy a pulzusod 100 környékére,még ha 50 alatti a nyugalmi pulzusod akkor is..
egy lájtos kocogásnál amikor full edzett voltam akkor volt 110 körül,ha picit meghúztam 150 körül volt..
de ha nem hiszed elviszem a következő együtttedzésre a polar órámat,oszt ha 10-12 guggolás után 80 alatt marad hazafelé fizetek neked egy gyrost..nekem egy sorozat kemény guggolás után felmegy 160-180 körülire..

(#4819) Geli


Geli
senior tag

baxxameg, pont a mellnek kellett ilyen xarul mennie :( egyszerűen képtelen voltam bedurranni, pedig mindent megpróbáltam...végén 80ba ment 2, aztán visszafelé még rajtam is maradt az 5. 70 :(( 3-4et szoktam,de megpróbáltam, hogy be tudjak durranni...)és senki nem volt a teremben...megpróbáltam még kinyomni,de meg se mozdult, elszivta az erőmet amig a mellemen tartottam.aztan végiggörgettem magamon, amikor a hasamra ért el kellett vennem a kezem,hogy fogást tudjak váltani,és ledobjam magamról...qvaxar érzés volt :( vállamat bosszúból szétvágtam, de az se durrant...nemértem...

[Szerkesztve]

(#4820) Foglalt név válasza Janesz (#4818) üzenetére


Foglalt név
addikt

:)
Rendben ;) De látom én fogok fizetni, mert most eléggé nulla a kondim :DDD Ezt különben reggel 7kor produkáltam, szerintem a szervezetem nem volt képes felfogni az erőskifejtést, mert gyakorlatilag még fent aludtam a szobában csak a valóság ezt nem volt képes tolerálni :D

(#4821) bandus válasza Geli (#4819) üzenetére


bandus
veterán

Ment ma elég ch?


Hát, akkor majd mond valaki okosabbat, ez már meghaladja az én tudásom :DDD

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4822) Geli válasza bandus (#4821) üzenetére


Geli
senior tag

ma minden eddiginél több ment, még az edzés előtt 1órával csirke-rizs is volt, amit sose szoktam, mert most hazajöttem előtte.

(#4823) Foglalt név válasza Geli (#4822) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor az volt a baj. Leterhelted a nyomrod és a paraszimpatikus hatásnak köszönhetően az összes vér az ereidben volt :DDD

(#4824) BÁ Nutrition válasza Foglalt név (#4823) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szimpatikus az nem vagy. Para annal inkabb :DDD :DDD ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4825) Mems válasza Geli (#4822) üzenetére


Mems
csendes tag

Időjárás?

(#4826) Foglalt név válasza BÁ Nutrition (#4824) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mit kóstolgat mindenki :F Nagy falat vagyok én nektek, ha más nem, az arcom biztos megakad a torkotokon ;] :DDD

(#4827) Foglalt név válasza Mems (#4825) üzenetére


Foglalt név
addikt

Vagy az is lehet, hogy premenstruációs problémái vannak, nem? Esetleg szarul állnak a csillagok ;] :DDD

(#4828) Bubee82 válasza Foglalt név (#4827) üzenetére


Bubee82
őstag

Ennél egyszerűbb a probléma. Fejben nem volt ott és kész. Ennyi elég hozzá. Manapság sokszor átéltem és még mindig nem zökkentem ki belőle rendesen.

(#4829) Geli válasza Mems (#4825) üzenetére


Geli
senior tag

nem valószínű, ma szép idő volt, és kifejeztten jó kedvem volt ma :U már hétfó óta ezt a melledzést vártam...

Bubee: úgy tűnik ez lesz, neked van igazad :U suli után még másfél órát voltam bankban, tök üres volt az egész,20 csaj dolgozott,de azért ültem 40percet mig odahivtak, aztán a papirok...
telóm reggel kikapcsolt,pedig még volt rajta(faxa nokia :(( ), hogy védje az aksit,és vissza se lehet kapcsolni...közbe meg egy csajszi hivását vártam...ma akart bulizni menni, de lemondtam,most nincs buli...ugyanugy mint a multhetit...
hát asszem ezek után,hogy igy végiggondoltam, nincs is kérdés, tuti hogy nem voltam ott fejben :U

[Szerkesztve]

(#4830) bandus válasza Geli (#4829) üzenetére


bandus
veterán

Engem viszont megnyugtat, hogy nem csak én mellezek pénteken. MIfelénk a hétfő a hagyományos mell-bicepsz nap.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4831) Bubee82 válasza bandus (#4830) üzenetére


Bubee82
őstag

Alap dolog. Hétfői edzés nagy keményen fekvenyom, karhajlít azt' annyi volt a hét. Nekem a hét lábazással kezdődik és csütörtökön van mell...

[Szerkesztve]

(#4832) bandus válasza Bubee82 (#4831) üzenetére


bandus
veterán

A péntek a legjobb, felteszi a koronát a heti edzésekre. Kedden hát-tricepszem van, szerdán pedig láb-váll. Jövőhéten megnézzük mennyi guggsi megy 80ba :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4833) Boglya válasza bandus (#4830) üzenetére


Boglya
senior tag

Nálam a heti 4 edzésre 3 edzéstípus van (mell-hát, váll-bicepsz-tricepsz, láb és minden nap has), így mindig minden edzés más napra esik, de ez a legjobb elosztás.
Ma mentem fehérjét venni, végül nem ON-t választottam, mert az már sokba lett volna, helyette Prostar-t vettem, az is jónak tűnik. Kaptam mellé egy Protein Boost szeletet, oh jee:D.

(#4834) fLeSs


fLeSs
nagyúr

hwsw-n ilyen hsz a fórumban: '' Nem mondom, hogy a methyl 1 alpha miatt de kurva szarul vagyok.
Holnap lesz 2 hete hogy szedem, 3 napja kezdet kicsit fájni a bal vesém, most már alig tudok enni, a gyomrom folyamatosan fáj, görcsöl, enyhe hőemelkedés, este csak forgolódok, alig tudok aludni.
Nem kellene hogy a vesét bassza ez az anyag, valószínűbb hogy megfázott.
De most mit csináljak? Hagyjam abba? Még pct-t sem vettem de talán nem is lehetne így azt sem szedni. Vagy gyulladáscsökkentővel használjam tovább (10 nap van hátra) hátha elmúlik? Lehet összeütközés a két gyógyszer miatt?
Nem szívesen dobnák ki újabb 10 ezret de a vesém sem szeretném egy üvegben látni. Eddig nem rossz a teljesítménye az cuccnak, de a legtöbb centi hasra jött, rendesen megönt(elég tiszta a kajálásom). A karom pedig már egy kis pumpálástól is 46-os lesz.
Lehet holnap elmegyek orvoshoz. Vajon kel tudnia hogy mit szedek(dali one, 1200mg-os c vitamin1-2 szem, cytogen wp 2-4adag, g-bomb –csak edzés után, dextroz, methyl 1 alpha) ?
Most is már ennem kellene de nem tudok, lehet kihánynám(17.30-tól reggelig szerintem nem is eszek csak iszok).
Vizelet minta mutathat szteroidokat a methyil miatt, vagy vér kell hozzá?''


normális az ilyen? :U

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4835) bandus válasza fLeSs (#4834) üzenetére


bandus
veterán

Én ezt nem értem :B Mitől lehetnek ezek a tünetek?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4836) Thom! válasza fLeSs (#4834) üzenetére


Thom!
veterán

nem hát

habár engem ilyen soha nem fog érinteni

(#4837) Janesz válasza fLeSs (#4834) üzenetére


Janesz
őstag

emailezek az illetővel...
az m1alpha a legkárosabb cucc ezek közül a kiegek közül...de korántsem mérgez ez sem annyira mint egy naposim mondjuk..
a szemes cuccok meg általában a májat kúrják nem a vesét...sőt a vesét a szuris dolgok közül is csak pár basztatja úgy tudom.. :F
de a lényeg lényege,hogy én nem vennék semmiképp cuccot anélkül,hogy nem biztosítottak a pct (post cycle therapy) azaz levezetés feltételei..

(#4838) Janesz válasza Foglalt név (#4820) üzenetére


Janesz
őstag

ekkora hülyeséget ne írj,mert ezzel a bme-t minősíted..:D

a pulzus azért emelkedik,mert az izomnak több oxigénre van szüksége..ezekszerint a te izomzatod egy 1perces sprintet megold oxigén nélkül... :U
ami azért érdekes,mert a légzés gyorsításával változik a pulzus..és mivel régen atletizáltam tudom,hogy egy 1perces 400m-hez igencsak kapkodni kell a lábad..
szerintem mindez úgy történt,hogy tényleg fennt aludtál a szobában és álmodtad mindezt.. ;]

(#4839) Boglya válasza Janesz (#4837) üzenetére


Boglya
senior tag

Elvileg a vesét is rongálja mind, csak kis mértékben. Én szerencsére semmilyen mellékhatást nem észleltem, ellenben csoda történt, a bicepszem, ami 1,5 év alatt nőtt 1 centit, most 1,5 hét alatt ugyanezt produkálta! Múlt hét elején 38 volt hidegen, 39 beizzítva, most ugyanezek az értékek 39 és 40. Behalás:DDD.

(#4840) Foglalt név válasza Janesz (#4838) üzenetére


Foglalt név
addikt

:DDD
Mondja az ufó, akinek összeszakadva 50es a keze ;] :D
Különben nem voltam teljesen korrekt, mert az első 1:03 volt, akkor még teljesen aludtam. A másodiknál kezdtek leszakadni a többiek. A 3. volt a halál. Amit nem értettem, hogy miért lihegnek? :DDD A világcsúcs 4x, 'szal...

(#4841) bandus


bandus
veterán

Úgyláccik midenkinek jobb dolga van mint fórumozni-->up! :)
Jelenleg szoktatom magam a túróhoz. Valami spáros izét hozott anyu, 100g-ban 11g fehérje, 4g zsír. Ez a 4g mennyi számít soknak/kevésnek? Egészen ehető így mandarinnal. Szóval az utolsó étkezésem: 125g túró, 1db mandarin. :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4842) God Vazzeg válasza Janesz (#4837) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha azt mondom, hogy erre felénk cukorka számba megy a napos, akkor nem túlzok :U Minden idióta azt szedi, az is, akinek nem kellene, de még nem láttam hogy negatív hatást csak megemlítettek volna :F Nem favorizálom amúgy, mer sokkal jobb cuccok is vannak nála, de szvsz a veseprobléma felfázástól lesz, vagy kevés vagy sok folyadékot iszik.. Nekem a sok folyadéktól volt a vesefájdalmam, vissza vettem napi 3 lityóra a folyadékot, azóta kussol :U Van ilyen is :R

(#4843) Geli


Geli
senior tag

REggelt!
tegnap este fél kilóval kevesebb voltam,mint tegnapelőtt este (mondjuk jó nagy medve volt ;] )...ma reggel viszont, a szokásos 1,3kilós súlyingadozásom helyett csak 0,3at láttam, és elég durván be voltam száradva, mérlegen meg is néztem, (ugyan nem mérvadó) -5%ot mutatott (55). Mióta 3md megy,és elkezdtem a pct-t, elég érdekes dolgok történnek :D minden napra jut vmi új... ;]

(#4844) Janesz válasza Geli (#4843) üzenetére


Janesz
őstag

3szemtől jön majd úgy erő,hogy el se hiszed..

(#4845) BÁ Nutrition válasza Foglalt név (#4840) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem lehet hogy 200as palyan futottal??
az ifik kozul se nagyon futnak sokan 55on belul. ughyhogy ez az 1 perces 400 eleg kiralynak tunik.. plane 3 egymas utan.. vagy 4?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4846) BÁ Nutrition válasza Janesz (#4844) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annal csak 7tol jon jobban ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4847) Andrew_ válasza God Vazzeg (#4842) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Nekem meg 8-10 liter folyadék kell naponta.Ha nem iszom meg, minden bajom van.Minden szervezetfüggő, ki kell tapasztalni.A szemes cuccok meg tényleg nem nagyon basszák a vesét, szval a srácnak más gondja lesz.

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#4848) Superman válasza Andrew_ (#4847) üzenetére


Superman
nagyúr

10 liter naponta??? Hmmmm....ha én annyit innék, akkor felpuffadnék, mint a kólikás tehén. :D

De komolyan: van egy olyan leki eredetű betegség, amely arra készteti az embert, hogy naponta hihetetlen mennyiségű folyadékot igyon meg, ami 10 liter környékén van.

Persze remélem, hogy ez nálad tényleg testi adottság kérdése.

(#4849) Andrew_ válasza Superman (#4848) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Nem tudom.Én ha elkezdek inni, akkor 2 liter simán lemegy.Edzés alatt 2-3 liter...Ha nem iszok, akkor elkezd száradni a szám meg az arcom.Érdekes na :D :B :Y

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

(#4850) Boxer001 válasza Andrew_ (#4849) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem ez egyáltalán nem normális. Ez nem az érdekes kategória... :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.