Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#3599) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D :R A tapasztalat ;] :D

(#3602) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Most én sem értem, miért kell leugatni? Azért, hogy utána mondhassátok: ''én megmondtam''? Ez valami beteges elégtételt jelentene? Miért nem lehet a másikat békén hagyni? Aki hülye halljon meg. Én nem röhögök rajta se elötte, se közben, se utána(pedig tudnék). Ennyi ;] :DDD

(#3603) God Vazzeg válasza Foglalt név (#3602) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azé véleményünk lehessen má.. Kijafax vagy hogy megtiltod?? :((( Elégtételnek elég a belinkelt kép is :DDD ;]

(#3604) Boxer001 válasza Foglalt név (#3602) üzenetére


Boxer001
veterán

Mert van aki őszintén megírja a másiknak a véleményét...illetve engedélyt tőled nem fog kérni senki, hogy véleményt alkosson.
Ez neked miért fáj? :U
Ne válaszolj, lexarom. :DDD

(#3605) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

Elírtam elnézést nem Omnaderon hanem Nandrolone amit ''szedek'' !!
igazatok van omna vizesít persze olvastam róla de mingig összekeverem szal ez az ha mar annyira érdekel mindenkit :D
[link]

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3606) Integra válasza Viewsonic (#3592) üzenetére


Integra
titán

azt úgy írják hogy hangnembeN.
nem tudtam kihagyni:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3607) Integra válasza Boxer001 (#3574) üzenetére


Integra
titán

háááá
kihagyom asszem
maradok az igazi egészséges kajáknál, max a harangsúlyzós edzések utánra keresek valami fullos szénhidrát fehérje csokit, hogy azonnal benyomjam a megfelelő mennyiséget, aztán mikor hazaérek jöhet minden finomság:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3608) God Vazzeg válasza Viewsonic (#3605) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A deka is vizesít :D De az mellé még jobb a vinyó, nem volt hülye aki ajánlotta :R Tolj mellé valami szemest is, hamár lebeszélni nem tudunk ;)

(#3609) Viewsonic válasza Integra (#3606) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

örülök,hogy van köztünk egy bölcs nyelvész is
''Álljunk meg egy szóra !'' :DDD

de ez más mint a deka ! ez Nandrolone nekem pont azt mondtak,hogy ez nem vizesít viszont a deka igen!
Mint már írtam nem droid akarok lenni!Szemest meg nemszedek mert sokkal jobban károsít mint ezek..

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3610) BÁ Nutrition válasza Viewsonic (#3609) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van itt tobb is csak nem mindenkinek mernek beszolni
hogy szar a hejessiras:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3611) God Vazzeg válasza Viewsonic (#3609) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bocs, propi, most látom a képet :R 10ml/100mg :D :C Na, ez szerinted mennyire elég? :D Remélem legalább olcsón vetted :R

(Nem is tudtam, hogy lehet még kapni :D :B)

(#3612) Viewsonic válasza (Bundás) (#3597) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Haverom semmit aztmondja ''cápa leszek'' :DD amúgy ő az IFFB Pro 2006-os versenyen kategoriajaban a 3. lett :R
Sajnos emiatt ö is megvadult és elkezd hamarosan ő is tol vmit... de amit tisztán elért az derék !
tök mind1 mennyire elég hétfőn faterommal hozatom a következő adagot az mar kitart végig! 1500/ampulla a Winstrol a Nandrolone arat nem vagom...

3603: én legalább felvállaom magam :D amúgy már mondtam lefosom nagyívbe ki mekkora lehetsz bármekkora droid hozok Csernobil-ból 2x akkorát mint te és nézhetsz utana nagyokat :DDD




[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3613) fero02 válasza Viewsonic (#3581) üzenetére


fero02
veterán

Úristen ember!...

Eddig birtam ''ideggel''



Jelen pillanatban 23 éves vagyok, 65 kilo.

A nyáron volt egy elég súlyos bélproblémám, ami azóta halleluja helyreállt. Azelőtt sem voltam egy izmos gyerek, de akkor lefogytam 60 kiló alá. Magasságom ehhez 187 centi.

Mit nem mondjak elég sz@rul néztem ki...rossz volt rámnézni.

Ez lesz a 4. hete, h gyúrok. Semmi ilyen kox sz@rt nem szedek, csak fehérje+ipari szólya+szőlőcukor por keverékét. 3 púpos evőkanál egy bögre tejbe, amit edzés után azonnal fogyasztok. Nameg rengeteget kajálok!

Az eredmény már látható rajtam (igaz nem sok, de jó uton járok...)

Testsúlyom kb másfél kilót emelkedett.

Edzés előtt a bal karom 28,5 cm, a jobb 29 cm volt; ez mostanra mind2 karom esetében 30 fölé ment. Jó persze tudom, h ez nem mérvadó, de jót tesz a leki vlágomnak :DDD

Na asszem most igy hirtelen ennyi.

Ez minderre lett volna a reakcióm :
''pedig 1x rű: keményen le eddzettem 6évet és még mindig nincs ''sok'' hatása számomra jo 58kg voltam 18évesen 0 izommal de akkor is...
Remélem most elérem azt a szintet amit szeretnék és utana max csak feherjet szedek.. bár sokan modnják kox-ba nincs megallas én nem dohanyzok,ritkan iszok szal nagy az akaraterőm''


Ja! Én dohányzom (napi kb fél doboz lightosabb cigi) , de inni nekem sem szokásom...


UI.: amit irtam az nem kioktatás vagy észosztás vagy bármi más akart lenni, csupán a saját véleményem!!!

Üdv!

(#3614) God Vazzeg válasza Viewsonic (#3612) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Teljesen mindegy, mekkorát hozol, én is vállalom magam, nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy neked full felesleges ezeket tolni, nem lesz akkora a nyereség, hogy megérje, illetve akkora lesz kb, amit azzal is elérnél, ha a kajádat rendbe raknád, ráadásul azzal hosszú távon is rendbe lennél. Amúgy én se vagyok nagy, csak 6 év után, nem így kellene kinézned.. Én is picivel több mint 6 éve tolom már, nekem se így kellene kinéznem ahogy kinézek, de te nagyon elbaszol valamit, hidd el ;)

Winstrolt hogy fogod tolni? Illetve írd már le a qrádat, ha publikus, vagy legalább nekem privibe, mert komolyan érdekel, meg hátha tudok legalább segíteni ;)

Csak jóval később leszek, most el kell mennem :R

(#3615) Viewsonic válasza fero02 (#3613) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Igazán örülök a 30-as karodnak :DDD de az enyem mar 40cm hidegen kox nelkül is...
úgy,hogy lehet,hogy 6éve eddzek de azt azer hozzatenném,hogy nem folyamatosan vagyis voltak kisebb nagyobb kihagyasok és ''szintentartásos'' eddzes is...
most azt osztottad meg velem h a karod +2cm-t nőtt és híztál kb 1,5kg-t ami közel nem színtiszta izom ? :U

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3616) fero02 válasza Viewsonic (#3615) üzenetére


fero02
veterán

''Igazán örülök a 30-as karodnak de az enyem mar 40cm hidegen kox nelkül is...''->de nekem 4 hét alatt beteg hónapok után csinálta ezt a szervezetem és nem 6 évi edzés után, a fehérje meg nem kox...

''lehet,hogy 6éve eddzek de azt azer hozzatenném,hogy nem folyamatosan vagyis voltak kisebb nagyobb kihagyasok és ''szintentartásos'' eddzes is...''-> itt látszik, ami God Vazzeg kolega is mondd, h vmi rohadt sz@rul csináltál...

''most azt osztottad meg velem h a karod +2cm-t nőtt és híztál kb 1,5kg-t ami közel nem színtiszta izom ?'' -> igen ezt! de miért ne lenne szin tiszta izom? Amugy meg sztem ha 10% zsir (amit nem nagyon hiszek), sztem az nálam rohadtul nem jelent problémát! És ismétlem, ez nekem 4 hét alatt sikerült! Sztem ha igy haladok, akkor egy másfél év múlva nyugodt lelkiismerettel odaálnnék mélléd...

(#3617) Viewsonic válasza fero02 (#3616) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

uristen.... szerinted msáfél év alatt fog a karod nőni +10centit ? és felfogsz szedni minimum 20kg-t ? :DD hiszékeny vagy
6 éve már eddzettem de nem azt jelenti,hogy folyamatosan eddzek érted??Tanuljatok mar meg szöveget értelmezni.. voltak kihagyások és leépülés is.
igen szarul csinaltam de most behozom a lemaradast ö nem nandro-t tolt hanem dekat ami sok dologban különbözik,majd meglatjuk !
Olyan magyarazzon aki felvallaja magat és valamit elért akár így akár úgy ennyi mentem vasalni estére a ruhám :DDD

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3618) Boxer001 válasza Viewsonic (#3617) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem szólok már semmit, nem lehet hitelem előtted...de még annyit, hogy nagyon dícséretes, hogy fater hozza neked az anyagot, meg szúrja is, olyan szép ez a mai világ. :DDD Istenem, ha nekem ilyen faterom lenne. :DDD
Janesz mondjá má valamit. :D

[Szerkesztve]

(#3619) fero02 válasza Viewsonic (#3617) üzenetére


fero02
veterán

Igen, sztem fog...hanem is kereken 10-et, de fog!

Lelkiismeretesen csinálom! Tuti, h több eredményt fogok elérni, mint Te, ráadásul én nem mérgezem magam iylen sz@r injekciós kotukkal.

De nem szólok bele, mert nem az egészségemről és életemről van szó! Ha Neked az kell, hát használd!

De az tuti, h én inkább megeszek 30 vödör fehérjét, minthogy csak 1szer szurjam meg magam...

Amugy pedig ha felmegyek 70-75 kilóra nekem az full elég lesz, nem célom a profi testépítés (se időm, se pénzem), addigra lesz számomra kellően elég izomtömegem is és utána csak szinten kell majd magam tartani...

Számomra viszont a szövegértéssel sincs semmi problémám, felfogtam, h hagytál ki sok időt. Legyen mondjuk 2 év, vagy 3. Sztem akkor is jobban kellett volna h fejlődj, ha mindent normálisan csináltál volna...

És az uccsó gondolatom: Én felvállalom magam maximálisan, sztem abban nincs semmi szégyellnivaló , h kinek milyen az alkata (pláne h rohadtul senki nem tehet róla) és valszeg elég sokan pont emiatt kezdték el és fogják elkezdeni a testépítést.

Jó vasalást!

(#3620) fLeSs válasza Viewsonic (#3617) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én az elején kb. 10-11 hónap alatt növesztettem a karom 29-ről 41-re, amiben volt 2 hónap diéta is. ami poén, hogy a karom nem volt zsíros attól függetlenül, hogy amúgy malacka lettem. ez csak kaja.
szerlk: a fejlődésről anno raktam is be képet, de már nemtok linket adni, vissza kéne keresni. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3621) fero02 válasza Boxer001 (#3618) üzenetére


fero02
veterán

''nagyon dícséretes, hogy fater hozza neked az anyagot, meg szúrja is''<- ez sztem is nagyon dícséretes dolog! De mást inkább nem mondok, nehogy elfajuljanak a dolgok :DD

(#3622) Viewsonic válasza fLeSs (#3620) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

értem,tehát csak akarod lett izmos a tested pedig zsíros :D
Azt tedd hozz,hogy 120kg+ felett voltal ha jol emlekezek tudom,hogy fogytal azóta :D
mind1 ne vitatkozzunk prezentáld magad hiteles képpel és úgy elfogadok bármit.

Oviba vagyunk hol ?? Akkor mi fasz van ha ő hozza és adja be szakszerűen ? őis csinalta anno és megbízok benne

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3623) fLeSs válasza Viewsonic (#3622) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a karméretet te hoztad fel, én csak kontráztam.
és rosszul emléxel, mert 103 kg-ra híztam. :D izmosodtam is, de a sok szemét kaja miatt a zsír volt többségben.
képet magamról meg nem mutogatok, mert van önkritikám egy ideje, nem úgy mint egyeseknek... :U ;)
csak hogy köcsög legyek a szemedben elmondom, hogy a te testeddel én nem kokszolnék.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3624) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#3623) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en pont annyi vagyok most:D:D
ma mertem.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3625) fero02 válasza Viewsonic (#3622) üzenetére


fero02
veterán

hogy Te mekkora hülye vagy!!!.....


Már bocs

(#3626) I_Am válasza Viewsonic (#3617) üzenetére


I_Am
veterán

Én az általad leírtakat túlteljesítettem. :D

3 hónap 17 kilo és 10 centi a karon, 18 a melszélességben. Nem másfél év. Tudom ufo vagyok Janesszal együtt, de mégsem. :D
És nem volt kox, csak normális kaja és fehérje. Ja igen, mielőtt elmondanád a testzsírom sem ment 11% fölé. :)

Szóval az, hogy Neked valami nem ment az még nem lehetetlen. Én sem tudok (még) repülöt vezetni de nem tartom számomra lehetetlennek a megtanulását. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3627) Manitou válasza fLeSs (#3623) üzenetére


Manitou
addikt

Tényleg, most karban mennyi maradt, hogy lementél 77-78-ra ? :U


Kar témához szólva : 1,5 év alatt nem lehetetlen +10cm karban, de ehhez kajálni is kell elég rendesen. és nem 40-ről 50-re való változásra gondolok. Hanem pl 30-ról 40-re.
Eleinte nagyon jönnek a centik, csak később kezd belassulni a folyamat. Én is leplatóztam ennél a 37,-37,5-nél. I)gaz most nem is tömegelek inkább diéta, meg előtte is egy ideig csak szintentartás ment. De már kb fél éve is ekkora volt a karom , előtte 1 évvel pedig csak 29-30 körül. Ha nyomtam volna egy kreatinkúrát, könnyen meg is lehetett volna akár a 40 is, bár nem biztos :D , ez csak ilyen találgatás. 36,5-es karig meg még turmixot se ittam :DDD a kajától is nőttem.

(#3628) fLeSs válasza Manitou (#3627) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Fú, ezt majd megírom ha be leszek töltve egy kicsit, most 30 gr ch-val a hasamon kívül nem is nézem magamat a tükörben... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3629) Markgx10 válasza Viewsonic (#3617) üzenetére


Markgx10
őstag

Na én ugyan nem értem el semmit, de kicsit több mint egy év edzéssel lett 44,5 a karom (olyan 8 cm-t nőtt). Kép is van bőven, keress vissza ha érdekel, mindez ugye koksz nélkül. Tegyük hozzá aztán következett kórház stb., de azért most is, hogy újrakezdtem az edzést 43-as karról indulok.
Az dícséretes, hogy felvállalod, én is most pont valami kokszon gondolkodom, ha minden jól megy márciustól megnézek valamit, előtte még visszaszedem egy részét, ami a betegségek alatt elment. Azt bírom benned, hogy nem igazán a népszerűségre törekszel ;] fél nap alatt rendesen bemutatkoztál, sok barátot szereztél itt :D , de nekem ez nem gond, aki nem bírja a gyűrődést ugye az ne írjon ide. Ja láttam Goddal is beszélgettél, ő naturalban 47-es kart hozott össze a 6 év alatt, csak miheztartás végett, Janesz is összekapott natúrban egy hideg 50-est szóval vannak itt azért akik már letettek valamit. A kúrához sok sikert, majd várjuk a beszámolót. Tán így egyelőre ennyi...

(#3630) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#3624) üzenetére


Markgx10
őstag

Ne diétázzá már bazzeg, mondom, hogy 137kg-osan jobban mutattál :D

(#3631) Bubee82 válasza Markgx10 (#3629) üzenetére


Bubee82
őstag

Miért nevezed magad naturálnak? :F :U :U Te már szoftkór koxista vagy azzal, amennyi gyószert megettél már :( ;] :D

(#3632) Markgx10 válasza Bubee82 (#3631) üzenetére


Markgx10
őstag

Igaz, ha a Masterdrol-t koksznak vesszük akkor már kokszoltam, de én még mindig nem venném koksznak, az akkor bolti forgalomba lévő tápkieget. De most más kokszon gondolkodom, olyan kokszos kokszon, már ha érted mire gondolok :D

(#3633) Manitou válasza Markgx10 (#3630) üzenetére


Manitou
addikt

137kg-osan jobban mutattál

Bazzzeee :Y :D Tegyük hozzá , hogy bá csak 150 centi :U :D

(#3634) Bubee82 válasza Markgx10 (#3632) üzenetére


Bubee82
őstag

Mijazakoxoskox? :F :DDD

Ismét milyen ''népszerű'' lett a kox... :U Ha szabad kérdeznem benned miért merült fel h hozzányúlj?

[Szerkesztve]

(#3635) Markgx10 válasza Bubee82 (#3634) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez jó kérdés, ugye március még messze van, de most ezt néztem ki magamnak. :B :D Úgy mint amikor régen megtetszett az Attack, Masterdrol úgy most a Deca Durabolin. :D De mondom ez még a jövő zenéje, bár általában amit eltervezek azt véghezviszem, most ezt próbálnám ki, nagyon kíváncsi vagyok ugyanis mennyivel tud többet mint pl. a Masterdrol. Jobb indokot nem tudok, még csak rá sem beszélt senki, most ezt találtam ki :D

(#3636) Bubee82 válasza Markgx10 (#3635) üzenetére


Bubee82
őstag

Hát ez szomorcsi :(

[kép]

[kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép]

[Szerkesztve]

(#3637) Markgx10 válasza Bubee82 (#3636) üzenetére


Markgx10
őstag

De mé szomorú? :F Én nem vagyok annyira elkeseredve :D Ettől nem leszek rosszabb ember úgy érzem. A jelző meg jogos lesz márciusban, addig sztem nem igzán aktuális. :D

(#3638) fero02 válasza Manitou (#3627) üzenetére


fero02
veterán

''Eleinte nagyon jönnek a centik, csak később kezd belassulni a folyamat''<- erre mondják azt, h az első 3 hónap hozza a legnagyobb látványt, utána küzdeni kell a centikért.

Nekem ha lesz egy 40-45 ös karom, akkor bőven elég lesz :DD

Kicsit sem vagyok telhetetlen mi? :))

Üdv!

(#3639) fero02 válasza Markgx10 (#3637) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Bár nem ismerlek, de ha régebben is képes voltál ilyen király eredményeket elérni, akkor sztem is kár lenne ilyen szerekhez folyamodnod!

Tudja már a szervezeted, h mit kell tennie, ha elkezdesz gyúrni és tuti jól fogja lereagálni... ;)

Üdv!

(#3640) Viewsonic válasza fero02 (#3625) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Nehülyézzél te kiscsira mert megelszek reggelire és többet ne valaszoljal havalami problemad van privibe tudunk egyeztetni.
Fless: nem vagy a helyembe az a para és azt csinalok amit akarok nem ?
Na mentem bulizni jo kockulast

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3641) Bubee82 válasza Viewsonic (#3640) üzenetére


Bubee82
őstag

Örülnék ha visszavennél egy kicsit. Jó lenne ha ezt a tuskó, alpári stílust nem erőltetnéd itt. Teljesen ellentmondasz magadnak. Ez a sport nem neked való, az biztos. Ha az alapelvekre baszol rá akkor mit akarsz? Menj inkább sakkozni, az neked való.

(#3642) fero02 válasza Viewsonic (#3640) üzenetére


fero02
veterán

''Nehülyézzél te kiscsira mert megelszek reggelire és többet ne valaszoljal havalami problemad van privibe tudunk egyeztetni.''

Nyugodtan visszább vehetsz az arcodból...inkább tanulj meg helyesen írni! ;]

Remélem tisztában vagy vele, h pár óra alatt szépen elintézted magad...sztem itt a fórumon nem nagyon menő ez a stílus...

Jó mulatást!

Üdv!

(#3643) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#3630) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tom eldonteni mi lenne a jobb..
az alacsony ch sem visel meg idegileg meg ilyesmi, csak az ero tunt el mintha sose lett volna...
meg a meretek csokkentek, bar nem mertem semmit.
az is biztos hogy sokkal egyszerubben megy a dietazas meg csalassal is mint amikor nem ''ertettem'' ennyit hozza.
gondolom a tomegeles is jobban fog menni majd.
Janesz neked mennyi ido utan is allt helyre az eroszinted?
1 honap? masfel?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3644) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3629) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Janesz is összekapott natúrban egy hideg 50-est''
Mijafax, le vagyok maradva? :Y Már ennyinél jár? Lehet el kellene megint kezdeni edzeni normálisan? :D

(#3645) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3634) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Ismét milyen ''népszerű'' lett a kox..''
Jön a nyár... :D Évek óta ezt látom, tavasszal nyílnak a bimbók, jönnek a kiskoxosok edzeni, aztán szépen júniusban kikopnak a teremből. Persze minden tavasszal megkapom hogy gusztustalanul izmos vagyok, lassan elgondolkozok rajta hogy tényleg.. :D ;] A gusztustalant még értem.. :D Áááhh jó lenne már tényleg egyszer izmosnak lenni, de nekem a koxok is kiestek :O

Én má így halok meg :P

(#3646) I_Am válasza Viewsonic (#3640) üzenetére


I_Am
veterán

Én viszont itt reagálnék. Nyílt fenyegetőzés nem megtűrt a fórumon. A burkolt sem.
Következő ilyennél majd napközben is mehetsz bulizni. :))

És tényleg nem neked való ez a sport, ha már itt ennyire agresszív vagy, akkor a kúra közben már ölni fogsz az tuti. (már ugye a megemelkedett testo szinted miatt)

Amugy csak pár kérdés.

Azt irtad, hogy szín izmot fogsz felszedni a 70 napos kúra alatt és nem hízol majd be zsírba. És a vizet kifelejtetted? :D Nehogy lufu legyél. :DD (mosoly ahogyan te szoktál burkoltan alázatot mutatni mások felé átvitt értelemben)

Tudod egy baj van csak a hozzád hasonló koxosokkal. Hogy nulla háttérismeret nélkül ''okoskodnak''. (a hozzád hasonlót nem a stílusodra értettem, hanem az ismereteidre a témával kapcsolatban)

Meg az intramuszkuláris injekcióhoz aztán kell ám más ember is rajtad kívül, hogy szakszerűen benned legyen. ;) Egy 14 évesnek egyszer elmagyarázod és beadja magának. :C

De azért javaslom a témában a mélyebb háttérinformációk beszerzését mielőtt melled nőne és Rólad szólna a gyno második oktatófilmje a Discovery-n. :D (főleg a winstrol - hcg kombónak nézz utána. ;))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3647) LOTR válasza God Vazzeg (#3645) üzenetére


LOTR
addikt

na mivel ma este nem mentem sehova (tanulás címszó alatt aludtam :D), végre netközelbe kerültem

ha túlélünk, akkor a temetésedre egy egész grillcsirkét küldünk/viszünk, aminek a seggébe egy injekciós-tű lesz szúrva :D;)


Viewsonic
szerintem is bőven várhattál volna még a cuccossal, mert ez még olyan szint ahonnan simán tovább lehet lépni egy megfelelő étrenddel (nem hiszem, hogy neked extra szar genetikád lenne, ha meg az van, akkor szerintem úgyis felesleges lesz a kox - bár biztos vagyok, hogy csak a nem megfelelő táplálkozás miatt tartasz még ''csak'' itt)
lehet, hogy elmmondták, hogy melyik szuri mire jó meg hasonlók, de szerintem nem vagy teljesen tisztában az alapokkal - mondom ezt úgy, hogy semmit nem tudok a napi/heti étkezésedről, de a képekből ez jön le

fero02-vel sem értek mindenben egyet, mert az emberi szervezet nem egy gép, nem egyformán reagál minden kiló fehérjére, és hosszútávon egyre kisebb a fejlődés mértéke, tehát azt én nem merném kijelenteni a helyébe, hogy 1 éven belül +10cm jön fel karban,
186/82 vagyok jelenleg (vizsgaidőszak miatt fogytam 1 max 2 kilót, pedig csak 1 kajálással eszek naponta kevesebbet a szokásosnál, nincs edzés nincs étvágy :( -de legalább nem szorítanak a nadrágjaim :D)
sajnos félévente kb 2 hónap jóformán teljesen kiesik, vizsgaidőszak alatt nincs időm normálisan edzeni

One Ring to rule them all

(#3648) fero02 válasza LOTR (#3647) üzenetére


fero02
veterán

''fero02-vel sem értek mindenben egyet, mert az emberi szervezet nem egy gép, nem egyformán reagál minden kiló fehérjére, és hosszútávon egyre kisebb a fejlődés mértéke, tehát azt én nem merném kijelenteni a helyébe, hogy 1 éven belül +10cm jön fel karban''

Tisztában vagyok vele, h az igazán látványos fejlődés az első 3-4 hónapban következik be és utána rendesen meg kell dolgozni minden centiért. És persze egyikőnk izma sem egyforma és nem is egyformán reagálunk.

De mint előttem többen is írták, h sikerült egy éven belül ennyit nőniük, és mivel én bízom magamban és a fejlődésemben, így ezért bátorkodtam ezt megjegyezni. De ha mégsem sikerülne ennyit nőnöm, akkor sem érintene olyan mélyen a dolog, mert én legalább megdolgoztam mindenért és nem használtam azokat a bizonyos készítményket, ergo szintén nyugodt lelkiismerettel állnék az illető mellé!

Természetesen a táplálkozás is egy rettentően fontos dolog, de még az sem minden.

A testépítéshez sztem hatalmas kitartás és sok akaraterő kell (nameg persze egy jó mentor).

Ha ezek nincsenek meg, akkor minden hiába...

Üdv!

(#3649) Norbo03 válasza LOTR (#3647) üzenetére


Norbo03
őstag

Sztem is nagy hülyeség ez a koxolás mondjuk én még nem rég csinalom, de volt nálunk vagyis van a terembe egy koxos csávó állandóan ott mondja itt a naposim szedjük ezt mert ettől leszünk izmosak stb.... Nah ő is koxolt egy egy ideig és láccott is rajta h koxol, de csak víz volt :D miután abbahagyta a koxot totál leszállt. Jah meg ő is szurizott. :F

(#3650) Andrew_ válasza Viewsonic (#3640) üzenetére


Andrew_
csendes tag

Viewsonic kolléga:
A nandrolone phenylpropionate vagyis Durabolin nem keverendő össze a Deca-Durabolinnal.A Durabolin hatása rövid ideig tart, ezért gyakran kell szúrni a megfelelő hatás érdekében(2-3 naponta 50-100mg).Szval ne csodálkozz, ha nincs hatása 3 hét múlva se.A Winstrol meg ugye nem sokat lök rajtad ennyi idő alatt..Jobban járnál Deca + Winstrol + Proviron kúrával.Végülis te tudod mit akarsz, ez csak tanács :R

ASUS A8V Deluxe ; AMD Sempron 3000+ (E6) ; 512MB RAM ; ASUS GeForce 6200TD ; SAMSUNG S162L

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.