Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3701) fero02 válasza Integra (#3680) üzenetére


fero02
veterán

Amiket irtál...hú!

Mintha rólam lenne szó!

Infózhatnánk egymást majd néha, h kinek mi jön be (kajára gondoltam) :DDD :B

(#3702) Geli válasza Integra (#3700) üzenetére


Geli
senior tag

mondtam hogy keveset eszel :D ...ha anyagilag nem megy, ehetsz combot is, az se sokkal rosszabb.
70 körül vagy,nem? 70*2,5*20% =875g nem mondtam sokat... :U

(#3703) Integra válasza fero02 (#3701) üzenetére


Integra
titán

minden evő vagyok pár dolgo kivételével:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3704) fero02 válasza Integra (#3703) üzenetére


fero02
veterán

szintén!

mióta edzel rendszeresen?

vmi táplálékkiegészítőt eszel mellé?

(#3705) Integra válasza fero02 (#3704) üzenetére


Integra
titán

én nem gyúrok, mindig is rühelltem, bunyózok.
4 év judo, 2 év thai box, most meg már 3 év krav maga.
napi átlag 2x90 perc krav maga és most ehhez egy ideje jön napi átlag 1x50 perc kettlebell edzés.
vasárnap mindig pihenő nap, kivéve ha valami komoly képzés van, vagy vizsga.
szóval klasszikus értelemben én nem testépítek, mert nem jó dolog, teljesen mást csinálok, mint itt a srácok, de lehet tanulni tőlük okosságokat táplálkozásban, ezért olvasom, mert sok okosat mondanak.
soha nem poroztam semmit sem, és most sem fogom elkezdeni szvsz, eddig is annyit erősödtem nélkülük, hogy csak pislogok és most meg aztán pláne (kettlebell rulz). az igazi, valós erő, nem az izom fizikai méretőből jön szvsz.
nekem egy ok miatt kell tömeget növelnem picit, hogy a nálam 30 kilóval nehezebbek ne feszkózzanak, mert mindig az van, hogy megkell vernem őket egyszer, aztán utána nyugi van és elfogadnak és nem próbálkoznak be utána. és ezt nagyon utálom, mert utálom az erőszakot és az ilyen mentalitást. de az ilyen nagy darab izom gyerekek ilyenek, ilyen a természetük, a fizikailag gyengébbnek tűnőkkel így bánnak. extra nagy tisztelet a kivételeknek. ezért akarok a jelenlegi 65-ről kb 75-80 közé felhízni.
nagyon hosszú folyamat lesz, de ez nekem bőven elég, és ez még nem megy a gyorsaságom és reflexeim rovására és a gerincvázam még elbírja anélkül, hogy extra energia menne el csak az izomzat megtartására. mások a céljaim.



[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3706) Bubee82 válasza Integra (#3705) üzenetére


Bubee82
őstag

Pedig tömeget növelni csak az izom progresszív stimulálásával lehet. Ennek hatására fog adaptálódni, több tápanyagot felvenni és nőni. Súlyzós edzésre szükség van. A küzdősportok viszont pont az izmok ellen vannak ami nem túl kedvező, főleg ha nehezen építesz tömeget.

(#3707) Bubee82 válasza Integra (#3705) üzenetére


Bubee82
őstag

Nézd meg Kupcsik Lacit. Ő testépítő, erőemelő és emelett igen magas fokon űzi a judo-t. És nem 60-70 kiló...

(#3708) Geli válasza Integra (#3705) üzenetére


Geli
senior tag

''nem testépítek, mert nem jó dolog''
sztem ezt ne nagyon hangoztasd itt :DDD sok koxos rádugrik,aztán kravmadázhatod őket magadról ;]
Azt jól látod, hogy az erő nem CSAK az izom méretétől függ, de nem is teljesen független tőle...

(#3709) Integra válasza Geli (#3708) üzenetére


Integra
titán

nem érdekelnek a kokszbohócok, azok majd 20 év múlva úgyis megdöglenek, nem kár értük.
a többiek tudják rólam, hogy nem gyúrok, de egyáltalán nem nézem le őket sőt. mert valahol az ember, legalábbis én pozitívan irigykedve nézem őket, hogy milyen esztétikusan tudnak kinézni, ha ésszel csinálják.
én ezt az erősödés dolgot nagyon másképp vallom, mint a többi topiclakó, ezért sem szólok bele ebbe a statikus testépítő dologba, teljesen a másik oldaláról közelítem meg a dolgokat.
viszont kaja és egyéb tanácsokat szívesen meghallgatok, mert lehet belőle tanulni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3710) Integra válasza Bubee82 (#3706) üzenetére


Integra
titán

nézz utána a kettlebellnek miről szól:)
na de nem offolok tovább

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3711) Integra válasza Bubee82 (#3707) üzenetére


Integra
titán

én elhiszem, emilienko sem kis darab pali és félelmetesen gyors, durva ahogy pride-ban osztja a népet...
vannak szerencsés genetikával megáldott emberek, jó nekik.
én nem vagyok közéjük tartozó, ilyen egyszerű ez:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3712) BÁ Nutrition válasza Geli (#3708) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

inkabb csak annyit mondanek hogy ezt ne itt hangoztassa.. raugrani senki nem fog valszeg..
annyi hogy neki a kuzdo sport tetszik nekem meg az ero sport(fekvenyomas..) meg a horgaszat
ja mer elvileg az is sport am:DDD

szal az ok amiert nem kell hangoztatni hogy kepzeld el ha a kuzdosport topicba odaallittanank hogy milyen egy fosgiliszta volt a bruszli.. eleg undormany volt, nem csak a feje.. amolyan gnom
de hat ez van.. ezztol meg jol tudott verekedni..

csak ugy eszembejutott:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3713) BÁ Nutrition válasza Integra (#3711) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

bazze :D
miket beszelsz
:D
pride meg a tobbi
lassan szotar kell hozzad:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3714) Integra válasza BÁ Nutrition (#3713) üzenetére


Integra
titán

elnézést, nem állt szándékomban:)
szóval a pride hasonló mint a k1, csak van benne földharc, sub mission grappling. szvsz én annyira nem szeretem nézni, mert nem élvezhető annyira mint a k1 ahol mindig állni kell, képzeld el, hogy készülsz a nagy emilienko vs crocop meccsre és akkor a 80%-át egymást lefogva verik a földön és nem történik semmi.. csalódás. pedig az életükért küzdenek kb. csak épp nem látványos. de erőnléti edzésnek kíváló a földharc, disznó módon elfárad közben az ember és erősödik, imádom én is csinálni:)
[link]
de van hasonló még, az mma [link]
meg ketrec meg rakás másik.
na de ez itt tényleg offffff

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3715) Geli válasza Integra (#3709) üzenetére


Geli
senior tag

Ez a ''kox'' nem neked szólt :DDD...
Nyugodtan mond el a véleményed az izomerő kérdéséről. :)

(#3716) Geli válasza Integra (#3714) üzenetére


Geli
senior tag

a k1.-et imádom :D ernesto jól nyomta; kár, hogy visszavonult :U 1-2évet maradhatott volna még...

[Szerkesztve]

(#3717) Markgx10 válasza Integra (#3714) üzenetére


Markgx10
őstag

Bazzeg, tényleg jót tesznek ezek a harcművészetek, mert tök nyugodtan viseled, hogy egyesek mondják a baromságot :D (félreértés ne essék, nem a szakmai hsz-okról beszélek). Én má biztos megjegyeztem volna egy-két dolgot ''finoman'' ;] :D

Na, hogy ne csak off legyen, a mai 5 étkezésből már 3 csirkemell + rizs volt, ami ugyan még szánalmas, de a decemberi 2-3 étkezéshez (is az mind süti + kolbász szalonna :D) képest, kifejezett előrelépés. Eddig remekül megy a ráhangolódás, bulizni sem voltam már idén (tavaly év végén folyamatos volt már az is) és ugye már csak 11 nap és a tejsavó is visszatér az étrendembe. Remélem most nem baszom el egy darabig.

(#3718) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#3717) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mikor kerul mar az alairasba is be a visszaszamolas?
en ezt varom mar:DDD

amugy ma 400 gr CH megy:DDD
jeeee

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3719) LOTR válasza Markgx10 (#3717) üzenetére


LOTR
addikt

nekem köv héten kedden lesz utolsó vizsgám, utána vagy 1 hétig még biztos nem veszem komolyan, aztán had szóljon ;]

ha lesz lóvé még talán valami fehérjét is veszek

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3720) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#3718) üzenetére


Markgx10
őstag

A fehérjéig már csak nem számolok vissza ;] holnap eldöntöm, hogy pontosan mikortól nyúlok valami komolyhoz, aztán elkezdek visszaszámolni :DDD
A 400gr ch már végre jól hangzik :R én azt még nem számolom, A jövő hétre a terv, hogy legyen meg 6 étkezés/nap, meg a fehérjeadagom érje el a 150gr-ot, aztán újra emelem a tétet, tudod lényeg a fokozatosság. :D

(#3721) hummerdikk válasza Markgx10 (#3717) üzenetére


hummerdikk
őstag

A harcmuveszet sztem is jo dolog! Mivel 6 evig karateztam, csak a terdemet tonkretette ezert abba kellett hagynom.... Igaz meg most is iszom egy par mellekhatasat... tul gyorsan reagalok le dolgokat, nem nezek hatra ha vki hatbacsap hanem tamadok rogton hatrafele meg stb...

(#3722) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#3720) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem meg 3-4 het dieta elvileg..

osztan brutalisan elkezdek tomegelni:D
olyan szinten ahogy meg sose..
csak az zavar hogy majus kozepere(akkor megyek haza) meg nem leszek eleg jo szerintem, ahhoz most kene elkezdenem. de meg kell(kene) tudnom hogy hol is van a vege a dietamnak.. hogy lassam rendesen az eredmenyt:DD
ha nem csalnek akkor sikerulne.
vagy megoldas esetleg ha 2 hetig 1000 gr ch-t nyomnak utanna. az talan behozna az elvesztegetett idot:D bar nem tom. hatha vmi okos olvassa oszt hozza szol
pl a foUfo
:D ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3723) fero02 válasza Integra (#3705) üzenetére


fero02
veterán

''4 év judo, 2 év thai box, most meg már 3 év krav maga.''<- én kick-box_oltam évekig, de az edzőm múltja és jelen miatt abbahagytam :O :((( :(( . Pedig nagyon szerettem

''napi átlag 2x90 perc krav maga és most ehhez egy ideje jön napi átlag 1x50 perc kettlebell edzés.''<- nekem az anno heti 2* 120 perc volt (kb fél óra bemelegítés /pláne télen/ fél-3/4 óra formagyakorlatok utána küzdelem és levezetés).

''szóval klasszikus értelemben én nem testépítek, mert nem jó dolog, teljesen mást csinálok'' <- sztem ez is elmegy testépítés kategóriában, csak Te még közben a technikai tudásodat is fejleszted. Vagyis inkább a tudásfejlesztés közben edzed a tested. Kölcsönös dolog. :)

''de lehet tanulni tőlük okosságokat táplálkozásban, ezért olvasom, mert sok okosat mondanak.''<- igen, cask figyelni kell, h kitől mit tanulj! Mert pl viewsonic kolegától sok okosságot tuti nem hallottál volna/hallasz :DDD

''soha nem poroztam semmit sem, és most sem fogom elkezdeni szvsz'' <- sztem ha elkezdenél szedni Te is fehérjét, akkor tuti nem származna belőle károd, sőt...de ez természetesen hozzáállás kérdése is

''eddig is annyit erősödtem nélkülük, hogy csak pislogok'' <- ennek nagyon örülj/örülök! Nem sok ember rendelkezik ilyen ''tipusú testfelépítéssel'', h jóformán még a levegőtöl is fejlődjön :)

''az igazi, valós erő, nem az izom fizikai méretőből jön szvsz.'' <- sztem sem, de ezért a méretek soxor jelentenek vmit ;) (kivéve a koxosoké)

''nekem egy ok miatt kell tömeget növelnem picit, hogy a nálam 30 kilóval nehezebbek ne feszkózzanak, mert mindig az van, hogy megkell vernem őket egyszer, aztán utána nyugi van és elfogadnak és nem próbálkoznak be utána.'' <- nagyon ismerős a szitu! Első övvizsgám alkalmával a küzdelmeknél egy nálam kb 2-3 súlycsoprttal felettem lévő sráccal tettek össze. Mondták h félerő meg minden, de a gyerek nemnagyon tartotta magát az iratlan szabályokhoz. Olyanokat rugott belém, h alig győztem csúszkálni a parkettán. De aztán feltaláltam magam ;) :DDD

''és ezt nagyon utálom, mert utálom az erőszakot és az ilyen mentalitást.'' <- én is, de többen is vallhatnák ezt a nézetet.

''de az ilyen nagy darab izom gyerekek ilyenek, ilyen a természetük, a fizikailag gyengébbnek tűnőkkel így bánnak. extra nagy tisztelet a kivételeknek'' <- nekem is ez a tapasztalatom. :(( Pályafutásom alatt 2 ilyen kivételes emberrel találkoztam mindösszesen :O

''ezért akarok a jelenlegi 65-ről kb 75-80 közé felhízni.''<- én a 80 kg-al teljesen elégedett lennék :D (már magamra értem)

''nagyon hosszú folyamat lesz'' <- ez tuti

''extra energia menne el csak az izomzat megtartására'' <-folyamatos edzés ;)

(#3724) fero02 válasza Markgx10 (#3717) üzenetére


fero02
veterán

A harcművészetek egyik alapköve az önuralom!

''Én má biztos megjegyeztem volna egy-két dolgot ''finoman'' '' <-ezzel sztem nem vagy egyedül :DD :))

(#3725) Boxer001 válasza fero02 (#3723) üzenetére


Boxer001
veterán

Jól van, most már elég lesz a küzdősportokból, meg a harcművészetekből itt. :U Köszönjük. :D

Mi a faxnak diétázol most, ha hamarosan meg megint eldisznulsz. :F :D
Csak hogy legyen ON is és pont tőlem. :Y :D

[Szerkesztve]

(#3726) Markgx10 válasza Boxer001 (#3725) üzenetére


Markgx10
őstag

Tudod, ha hízékony vagy, akkor jó dolog tudni, hogy le tudsz fogyni ha akarsz és erre csak akkor derülhet fény, ha egyszer már megcsináltad. :U :) Meg a diéta alatt jobb érzés élni :D hogy nincs rajtad akkora zsírtömeg, meg csajozósabb is :D Meg minden :DDD

Mod: Én ezt magamra értettem :U

fero02: a többiek akik ismernek már, tudják, hogy én is lejártam egyszer egyszer ide-oda sportolgatni, de én mindig balhéztam ennek ellenére is :D Mióta gyerekem van(büszkén jelentem, pont most volt az 5-ik szülinapja) azóta már lenyugodtam, csak szépen öregesen éldegélek :)

[Szerkesztve]

(#3727) BÁ Nutrition válasza fero02 (#3724) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

''''az igazi, valós erő, nem az izom fizikai méretőből jön szvsz.'' <- sztem sem, de ezért a méretek soxor jelentenek vmit (kivéve a koxosoké)''

en meg a kokszosok nevebe: szal befejezhetned ma a szapulasunkat vazz. nem sok mindent tudsz rola, vagy ha igen akkor meg plane..
attol hogy valaki tol valamit meg nem valtozik meg a jelleme
ergo nem lesz bunko taho allat..
aki az az koksz nelkul is az!
max annyi hogy konnyebben kijon nehany emberbol az agresszio. de ez alapbol is bennuk van csak max nem meri kimutatni mert nem erzi magat annyira erosnek. de ettol meg benne van. szal ez jellem fuggo, nem koksz fuggo...

ugyhogy ne altalanosits!

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3728) fero02 válasza Boxer001 (#3725) üzenetére


fero02
veterán

OKok, vettem a lapot! Sorry :B ;)

MOD: :P

[Szerkesztve]

(#3729) Boxer001 válasza Markgx10 (#3726) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudtam, hogy ez lesz a válasz kb, csak nem téged kérdeztelek. :DDD :R

(#3730) Markgx10 válasza Boxer001 (#3729) üzenetére


Markgx10
őstag

Egy másik fórumon most kérdeznék egy csúnyát ;] :DDD

[Szerkesztve]

(#3731) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#3725) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1. ADKAAAAAAA
:D
nem disznulok el:DDD
2.NOVI!!!!
;] ;] ;]
nem disznulok el:DDD
3.RIZS
nem disznulok el:DDD
remelem ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3732) fero02 válasza BÁ Nutrition (#3727) üzenetére


fero02
veterán

''szal befejezhetned ma a szapulasunkat vazz''<- be van fejezve!

'' nem sok mindent tudsz rola, vagy ha igen akkor meg plane..'' <- tudok amennyit tudok, bőven sok, h elitéljem-e magamban a dolgot, vagy sem!


''attol hogy valaki tol valamit meg nem valtozik meg a jelleme''
<- nézőpont kérdése, h kinek mit takar a változás...

''max annyi hogy konnyebben kijon nehany emberbol az agresszio'' <- ez sztem pont elég...!

'' de ez alapbol is bennuk van csak max nem meri kimutatni mert nem erzi magat annyira erosnek'' <- pont ez az! Mást inkább ehhez nem fűzök hozzá...

''ugyhogy ne altalanosits!'' <- akinek nem inge, nem veszi magára!

Piece! :R

(#3733) fero02 válasza Markgx10 (#3726) üzenetére


fero02
veterán

'' a többiek akik ismernek már, tudják, hogy én is lejártam egyszer egyszer ide-oda sportolgatni, de én mindig balhéztam ennek ellenére is'' <- inkább az edzésen vezetted le volna a sok erődet :DDD

''Mióta gyerekem van(büszkén jelentem, pont most volt az 5-ik szülinapja) azóta már lenyugodtam'' <- ehhez pedig csak gratulálni tudok! Szép dolog a család... ;)

(#3734) BÁ Nutrition válasza fero02 (#3733) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a mondatok kiragadasa es kulon lereagalasa a pulitikusok szokasa.. eleg szar emberek

nem szivesen latjuk itt sem oket sem a szokasaikat. ugyhogy eztan mellozd szerintem
elore is koszi.

ugyhogy tovabbra is aszondom egyebkent a koksz csak abbol valt ki agressziot aki alapbol balhes, meg agressziv.. de beloluk a pia is eppugy kivaltja

ugyhogy ennek sok koze nincs a kokszhoz...

ugye MARK?
:DDD :DDD ;] ;] ;] :DDD :D :P

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3735) LOTR válasza fero02 (#3732) üzenetére


LOTR
addikt

jaj, nem kell mindent újra idézned amire válaszolsz, elég a válasz gomb, pláne, ha úgyis minden mondatra külön írsz választ

ui:
piece jelentése alkatrész, árucikk, darab stb ;]


[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3736) fero02 válasza BÁ Nutrition (#3734) üzenetére


fero02
veterán

Vettem a lapot! Akkor ezentúl csak a Te kedvedért ;) (amúgy mástól még halottam :P )

De sztem addig (még burkoltam se) sz@rozz le se engem, se a stílusom, amig nem ismersz!

Én se sz@roztalak le azért, amiért koxos vagy, csak nem értek Veled 1et ebben a témában! De attól még lehetsz jó ember!

De mondom: PEACE!

Egyébként pedig tény, h mindenkit fel lehet húzni (rövid időn belül is), csak rá kell tapintani a gyenge pontjára... :B :)

[Szerkesztve]

(#3737) fero02 válasza LOTR (#3735) üzenetére


fero02
veterán

Eddig is a válasz gombot használtam, de nem lesz több újraidézés :))

Ok, felcsapom azonnal az angol szótárt!

MOD: PEACE! :R

[Szerkesztve]

(#3738) LOTR válasza fero02 (#3737) üzenetére


LOTR
addikt

rohaggymeg
ebben a topikban ez a písz megfelelője


mod:
amúgy meg a koxosokat nem szabad elítélni, mert ugyan olyan kemény munka kell az ő fejlődéshez, mint a natúroknál (most a kox-szal szembeni handicapet ne nézzük), csak az a baj, hogy aki belekezd a koxolásba, annak mondjuk 70%ban foglama nincs mit miért csinál, csak mert mondták/hallotta/edzői utasítás, sajnos ez miatt van az az ellenszenv irántuk, amit Te is mutatsz, de azért nem mind ilyen

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3739) fero02 válasza LOTR (#3738) üzenetére


fero02
veterán

beléd is ;)

písz

(#3740) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#3734) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem tudom miről beszélsz, nem iszok. :F :U ;]

fero02: Ne foglalkozz ezekkel, hülye mind :D

[Szerkesztve]

(#3741) BÁ Nutrition válasza fero02 (#3736) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

teged nem szaroztalak le. csak megkertelek vmire

amugy a politikusokat utalom mint a sz@rt!!

Mark te balhes ujpesti adka:DDD
akkor meg plane
Lotr: ne hogy kikeresd hogy repulo, meg terv meg stb!
es adka teis:D

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3742) Foglalt név válasza fero02 (#3733) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azért ez az edzésen vezesd le az erőd, eléggé bagoly mondja verébnek, azután, amit az elöbb itt Integraval levágtatok. Érdekes, nekem sosem kellett azért nőnöm, mert köcsögöltek velem, mert ehhez is azért két fél kell. Kell az aki, kötözködik, meg kell az, akibe be lehet kötni, meg észre- és felveszi. Szerintem...

(#3743) fero02 válasza Foglalt név (#3742) üzenetére


fero02
veterán

Amit Integra-nak mondtam, ez évekkel ezelőtt volt és egy rossz emlékként maradt meg, ennyi.

Most viszont nem azért akarok nőni, h akibe csak tudjak belekössek és leabáljam.

Már sajnos évek ota nem mozogtam/sportoltam semmit, agy eljöttnek láttam az idejét és a testépítésre esett a választásom (hadne mondjam, h miért)

(#3744) Geli válasza Markgx10 (#3717) üzenetére


Geli
senior tag

Én két hónap alatt egyszer voltam bulizni :D tegnap volt egyik csajnak 18. szülinapja, 3szor hívott, és nem mentem...szal senki nem mondhatja, hogy nem veszem komolyan :DDD
havi egy,szigorúan... ;]

(#3745) fero02 válasza BÁ Nutrition (#3741) üzenetére


fero02
veterán

Ok! Viszont amire megértél, arra modtam, h ezentúl nem lesz idézgetés és részmondatonkénri válaszolás...

A másik dologgal is egyetértek :DDD

(#3746) God Vazzeg válasza fero02 (#3723) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''az igazi, valós erő, nem az izom fizikai méretőből jön szvsz.'' <- sztem sem, de ezért a méretek soxor jelentenek vmit (kivéve a koxosoké)
Ez érdekes, mert szerintem meg a koxxal lehet igazán erősnek lenni, nem azt mondom, hogy nélküle nem, hanem hogy ugyanaz az ember sokkal erősebb ha koxol, mintha nem.. Azt hiszem ez egyértelmű.. :R

(#3747) Markgx10 válasza Geli (#3744) üzenetére


Markgx10
őstag

Havi egy, de az 5 napig tart és 25-26 nap mire felépülsz, meg kialszod magad. Mindjárt gondoltam... ;] Ha már off akkor én meg szombaton leszek kerek 30 :( :D

(#3748) fero02 válasza God Vazzeg (#3746) üzenetére


fero02
veterán

nincs vita :R

(#3749) LOTR válasza BÁ Nutrition (#3741) üzenetére


LOTR
addikt

repülő plane
terv meg plan
:P
ezt megamtól is tudom, nem kell szótár
adka ;]

Márk
szombaton hívtak szülinapra, akkor a te egészségedre is iszok (pluszban!) egy-két pohárkával :D -legalább megvan az indok

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3750) Boxer001 válasza Markgx10 (#3730) üzenetére


Boxer001
veterán

Mit kérdeznél? :U Kérdezz bátran! :D

El fogsz disznulni. :D
Pont amikor szerettem volna megkérni a kollégát, hogy ne idézgessen, mert idegtépő...köszönöm nektek, hogy leállítottátok. :R :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.