Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3551) Foglalt név válasza Vandit. (#3550) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha azt veszed, hogy semmi szarra nem dobok ki pénzt, akkor erre is sok. Szerintem.

Ellenben 1199 a pulykamellfilé a soroksári tecsóban.

(#3552) Bubee82 válasza Vandit. (#3550) üzenetére


Bubee82
őstag

Amit és amennyit mondjuk te megeszel az kibaszott sok még köztünk is. Nekem a kiegészítőm kimerül egy tömegnövelőben és vitaminban már jó ideje. Mégis nem 38as karom van hanem 45ös, úgy h csak húst eszek meg rizst meg az említett kiegeket. Még így h kevesebbet kényszerülök enni - de még így is többet mint sokan mások - mint pár hónappal ezelőtt, még így is fejlődök, csak kicsit és lassan, leginkább az erőm nem az igazi. Azt a pénzt amit te pl kiegekre elcseszel abból én húst vennék. Teljesen felesleges, főleg a mi szintünkön.

Flessről nem beszélek mert ő végülis megteheti, illetve a rendes kaja mellett tud venni bármi mást.

(#3553) Markgx10 válasza Bubee82 (#3552) üzenetére


Markgx10
őstag

Az én álláspontom: ha rendben van nagyjából a kaja, akkor egy tejsavóf. + egy alap vitamin, ezen kívül meg kúraszerűen valami kieg. vagy koksz.
Első a kaja ez 100%-ig biztos, de én mivel egyedülélő, lusta disznó vagyok, nagyon fontosnak tartom a tejsavó turmixot is, mert egyszerűségben verhetetlen :D

(#3554) fLeSs válasza Boxer001 (#3548) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja, van egy főállásom meg egy mellékállásom, amit a főállás után csinálok. szóval 2 munkám van (ami napi 10-14 óra, emellé edzés, diéta, otthoni dolgok egyengetése, stb).
szóval mielőtt én lennék itt a milliomos kiccsávó: melózz, és lesz lóvéd... :U

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3555) Vandit. válasza Foglalt név (#3551) üzenetére


Vandit.
addikt

ez jó,de ki mondta hogy Te dobsz ki pénzt?Én általában mondtam.1 havi cigi kb. 18eFt az már egy vödör Volumass 35 ha heti egy buli van mondjuk 5eFt az havi 20 k.akkor mi a sok?ki erre költ ki arra.mondjuk én már leszoktam hála pont ilyen okból kifolyólag is.
Én 1300-ért vettem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3556) Boxer001 válasza fLeSs (#3554) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez nem így van sajnos. Nem mindegy, hogy mennyit keresel, meg mennyi a kiadásod. Azért ez nem jó megfogalmazás, hogy melózz, és lesz lóvéd. :U Na mindegy.

(#3557) Vandit. válasza Bubee82 (#3552) üzenetére


Vandit.
addikt

Honnan tudod mennyit eszek meg? :P energizálókat csak edzésnapon szedem és máris 2 hónapra elég és így 1általán nem sok.protein-t meg mindenki szed,ahogy Én is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3558) Thom! válasza fLeSs (#3554) üzenetére


Thom!
veterán

mi a fő és mi a mellékállás amivel foglalkozol? :R

(#3559) fLeSs válasza Boxer001 (#3556) üzenetére


fLeSs
nagyúr

jó, csak kicsit úgy jött le a dolog, hogy na én aztán ülök a picsámon és csak úgy hullik az ölembe a pénz. én magamat tartom el már jópár éve (kaja, ruha, mosás meg iylesmi) + rezsi fele + itthoni kiadások felét fizetem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3560) fLeSs válasza Thom! (#3558) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az egyik a ph, a másik meg titok... :P

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3561) Boxer001 válasza fLeSs (#3559) üzenetére


Boxer001
veterán

Neem, én nem gondoltam ilyenre. :U :R
;)

(#3562) God Vazzeg válasza fLeSs (#3554) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Respect :R

(#3563) Bubee82 válasza Vandit. (#3557) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem tudom, csak feltételezem. Egyet viszont tudok: sok szart vesznek itt sokan, de fejlődés az nincs. Akkor mégse bennem van a hiba...

(#3564) Bubee82 válasza fLeSs (#3560) üzenetére


Bubee82
őstag

másik meg titok

Koxdílerkedés. Eltaláltam? :Y ;] :D

(#3565) Thom! válasza fLeSs (#3560) üzenetére


Thom!
veterán

tisztáramosod a pénzt mint a haláli fegyverben mi? :DDD

(#3566) fLeSs válasza God Vazzeg (#3562) üzenetére


fLeSs
nagyúr

cserébe nincs kocsim és saját lakásom sem.
meg nőm sem már jóideje. :O :D
mondjuk nem is lenne rá időm.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3567) Thom!


Thom!
veterán

mikor akartok talit szervezni? vagy mikor volt utoljára?

(#3568) Vandit. válasza Bubee82 (#3563) üzenetére


Vandit.
addikt

ja az tuti.mondjuk Én szart nem szoktam venni és fejlődök is néha :)
a hiba a sok anyuci kedvencében van aki 16 évesen már anabolt akar nyomni és ha nem működik akkor bevesz többet.edzenni meg nem akar csak a teremben pofázik.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3569) God Vazzeg válasza fLeSs (#3566) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ja, ezek viszik a pénzt legjobban :( Mondjuk nekem most épp az összes van, nincs is pénz :D

(#3570) Integra


Integra
titán

a szóját tartalmazó dolgokról mi a véleményetek?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3571) Vandit. válasza Integra (#3570) üzenetére


Vandit.
addikt

Én úgy hallottam,hogy a szója tartalmú dolgok inkább nőknek valók,asszem az ösztrogén szintet befolyásolja de majd biztos kijavítanak :DDD

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3572) Bubee82 válasza Integra (#3570) üzenetére


Bubee82
őstag

Sportrobi jobb. Használd azt :U :DDD

(#3573) Vandit. válasza Integra (#3570) üzenetére


Vandit.
addikt

[link]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3574) Boxer001 válasza Integra (#3570) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha van kedved olvasni: [link]
Vandit.
Bááázmeg :DDD Pedig már egy ideje vágólapon volt a link, erre beelőzöl. :D

[Szerkesztve]

(#3575) Vandit. válasza Boxer001 (#3574) üzenetére


Vandit.
addikt

megelőztelek :DDD

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3576) fokukac válasza Integra (#3570) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hofi már megmondta... :D
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3577) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

Hi.

rég írtam ide :D
5év utan átléptem a sötét oldalra :U
2hete elkezdtem egy Winstrol depot(szuri)+Omnaderon(olajos szuri) kúrát mellé még szedek fehérjét amino tablettát és Glutamint + Spa pack ot
A kúra 70 napos meglátjuk mire jutok vele..
most 86kg vagyok 186cm
Ez a combo elsősorban minőségi izmot fog prezentálni és nemfogok tőle 10-15kg val több lenni.. tehát nemvállok tőle droiddá :DDD ami nekem szempont :U

Eddig még nem jött meg a hatása elvileg 3.hét végétől kell,hogy legyen pl:erőnlétben nagy változás és definiált tartós! izomot kéne hoznia
innen indulok meglátjuk,hogy meddig jutok :)
[link]
[link]
[link]
u.i: képeken azé vagyok sötét mert sokat szolizok közöm nincs a roma nemzethez :DDD

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3578) Boxer001 válasza Viewsonic (#3577) üzenetére


Boxer001
veterán

Kérdés:
minek léptél át a sötét oldalra? Mert véleményem szerint semmi értelme. :U Max. ha már úgy lennél, hogy érzed a platót, és minden áron feljebb akarsz lépni...bár én még akkor se csinálnám. :U Vannak már egész jó gyószerek is. ;] :D

(#3579) Viewsonic válasza Boxer001 (#3578) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

válasz: :D
Azért mert 6éve eddzek és 3.évembe már olyan szintet értem el,hogy majdnem megvoltam mindennel elégedve, erre télen snowboard balesetben -10kg-t fogytam...
Akkoriban még volt egy saját kondi termünk (fateromnak) ott eddzettem eddzővel szal szépen haladtam naturalban csak creatint feherjet meg tömegnövelöt szedtem 78kg-sam gond nelkül 100-ba tudtam nyomogatni segitseg nélkül.(Lehet vannak itt nalam it sokkal erősebbek de én a definiált külsőre hajtok elsősorban és versenyezni sem szeretnék..)

Testzsírszázalékom 10% volt szerintem ami számomra igen jó értéknek minősült.
Miután ujra elkezdtem eddzeni -10kg al kevesebb voltam vagyis 68kg.. eltelt 3év és most ha nem eddzek normalisan pl 1hónapban nem eddzek 3x mar ugy erzem össze estem satnyának találom magamat..

Elegem lett ebből az állapotból,ahogy megtudtam,hogy faterom is szurta ezzel magat azonnal megbeszeltem vele,hogy hozzon nekem és adja be szakszerűen.Ez így történt januar 8.an kezdtem el minden masnap 1 winstrol és heti egy nandrolone
Eddig még nem jött meg a hatasa de most is eleg jó erőben vagyok tőle kivancsi vagyok 2hét múlva mi lesz..
ja az elözö képeket most csinalatam 2oraja ugy hogy reggel 6kor feküdtem le és 11kor keltem és tegnap este volt csak eddzes..


[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3580) Boxer001 válasza Viewsonic (#3579) üzenetére


Boxer001
veterán

Még mindig nem értelek. Nem vagy versenyző sem, tökre felesleges, ilyen jellegű anyag nélkül is el tudnád érni, amit akarsz. De sok ilyen gondolkodású ember van, akinek hiába mondják, akkor is. Nem ítéllek el, csak nem látom értelmét. :U
Én tavaly tavasztól romboltam le magam, igaz nem voltam még olyan szinten, ami tetszett is volna, messze van az még...de -10 kg lement...és? Majd vissza jön, sőt, jóval több...attól még nem kell szúrni...vannak ütős bogyók is. ;] :D
Ha versenyző lennél, akkor megértenélek.

[Szerkesztve]

(#3581) Viewsonic válasza Boxer001 (#3580) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

pedig 1x rű: keményen le eddzettem 6évet és még mindig nincs ''sok'' hatása számomra jo 58kg voltam 18évesen :D 0 izommal de akkor is...
Remélem most elérem azt a szintet amit szeretnék és utana max csak feherjet szedek.. bár sokan modnják kox-ba nincs megallas :D én nem dohanyzok,ritkan iszok szal nagy az akaraterőm :R

Nagyon sok emberrel joba voltam a termünkel volt aki anno koxolt volt aki natural.. en lattam a különbségeket számtalan alkalommal..
Ha vki meg akar nőni akkor nincs mas kiút :( ... Janesz az 1etlen kivétel kb itt vagyis róla tudom,hogy nagy és nem koxolt :R

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3582) Vandit. válasza Boxer001 (#3578) üzenetére


Vandit.
addikt

Vagy ha versenyezni akar.max akkor.különben nem sok értelme van.amint leáll ott lesz ahol elkezdte. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3583) Boxer001 válasza Viewsonic (#3581) üzenetére


Boxer001
veterán

De figy, én akkor se értelek. :DDD Lehet én vagyok gyökér, de hiába magyarázod, nem látom értelmét. :D
Szerintem meg egyszerűen nem eszel annyit, amennyi elég lenne a fejlődésedhez. Szerinted én itt tartanék, ahol most, ha amióta edzem, ettem volna rendesen? Valszeg Janesszal versenyeznénk fekve, guggolva, stb. :D Nem biztos, de sztem így lenne...és nézd meg őt...oks, sokan a genetikára fogják. Szerintem marhára nem genetika (az is részben), hanem annyi kaja, amennyi kell, profin csinálva... :R
Szerk.:
jajj ne már ezt a szöveget, hogy nincs más út, ha izmos akar lenni az ember :(
Na jó, ezen nincs értelme vitázni, nem bírom kiverni az agyadból ezt a gondolkodást, tégy úgy, ahogy jónak látod. :R

[Szerkesztve]

(#3584) Viewsonic válasza Vandit. (#3582) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

leállni sose fogok amíg az egészségem engedi !!
de a kox al akarok leallni elvileg marcius 15. körül lesz vége utana naturalba tolom tovább is mivel ez nem VZESÍT nem fogok összeesni ja meg a végén kell szednem HCG-t :U

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3585) Vandit. válasza Viewsonic (#3584) üzenetére


Vandit.
addikt

pont a koxról beszéltem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3586) Viewsonic válasza Boxer001 (#3583) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

elég sokba van mar ez nekem kidobni biztos nem fogom :D nem lopom a pénzt megdolgozok 24-évesen mindenemér amim van,igaz saját cégben de akkor is!
Azt alá írom,hogy a kajálasom elég tréül csinalom .. ez van sok a dolgom napközben :)
A legfontosabb :D én iszonyatosan a kox ellen voltam anno és mégis hová fajultam :DD
na mind1 eredmenyre kivancsi leszek


szerk: Vandit: sose és semmibe se voltam függő mert van akaraterőm és hiszek magamban :)
Tablettás szteroid sokkal gázabb mint a szuri igaz van olyan ebben is aminek nagyon durva mellékhatásai vannak,amit en szedek ez nem az !!

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3587) fLeSs válasza Viewsonic (#3584) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és ha abbahagyod márc. 15-én utána mi lesz?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3588) Viewsonic válasza fLeSs (#3587) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

:F hogy-hogy mi ? HCG-t fogok szedni,hogy a hormonok vissza aljanak.

1.eddzés
2.sok kaja
3. feherje turmix
4.sok pihi

több kúrát nem szeretnék nem a pénz miatt hanem magam miatt.

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3589) Boxer001 válasza Viewsonic (#3588) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezeket most is csinálhatnád szuri nélkül. :U
Nem értelek, kiszálltam. :D

(#3590) Bubee82 válasza Viewsonic (#3586) üzenetére


Bubee82
őstag

Te szar kajálás mellett akarod csinálni? Hát eszed neked se sok van az biztos, már elnézést. Ez az én véleményem. Nem értem az ilyen embereket... Lehet én vok a fasz, nem tudom.

6 éve edzel? 6 éve edz Janesz is teljesen naturál. Nézd meg őt és nézd meg magad. Ha látsz valami különbséget akkor szólj.

:W :W :W

(#3591) fLeSs válasza Viewsonic (#3588) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és szted meddig marad meg az az izom, amit ezzel a qrával felszedtél ha többé nem koxolsz? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3592) Viewsonic válasza Bubee82 (#3590) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

öreg !
beszéljél velem normális hangnembe és ne oktassál ki !
ha tudnal olvasni vagy szöveget értelmezni 0-ra összeestem anno leszarom ki mekkora és milyen erős, nem érdekel.,és nemvagyok potya gyúrós se aki nyárra eddzene.
Most linkeljek be a 19éves haveromrol,hogy mekkora kox nelkül ?
[link]
[link]
[link]
Nekem nem ez az élet célom csak lightos hobby ! és még lofaszt se hatott,ugyhogy ne magyarázzá faszságokat nem akarok 90kg fölé menni érted ? !! hova kajaljak annyit....

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3593) Viewsonic válasza fLeSs (#3591) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

mit nemlehet érteni?? még semmi nem jött rám!!
ha normalisan eddzek es feherjet tolok minimum akkor minimalis veszteseg lesz +és ezek utan kell jol kajalnom.
EZ NEM VÍZ hanem minőségi izomzatot eredményez olvassátok el az X-Filest latom van meg mit tanulni/tanulnom...
szerk: eddzőm ist ezt tolta kb (deka+winyo) magyarán tapasztalat bár ő nagyon sokat kajalt..



[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3594) Bubee82 válasza Viewsonic (#3592) üzenetére


Bubee82
őstag

Én erre inkább nem írok semmit, csak azt h csinálj amit akarsz.

(#3595) Viewsonic válasza fLeSs (#3591) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Mire kiürül az olajos az még hosszabb idő nem a kúra végezetével fog,DE persze,hogy vmennyire visszább fogok esni ! de mindent megteszek,hogy amit magamra ''pakolok'' azt hosszútávra tegyem..
ennyi nem veszekedni jöttem,hanem normalis tapasztalat/eszmecserére
mentem eddzeni kellemes 7végét mindenkinek !

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3596) BobChemistry


BobChemistry
őstag

ajánlanátok vmi jó proteint?
a Cytogen Whey pro-t nyomom, de elég gáz íze van...

lehet tojás is, az nekem jobban bejön :)

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#3597) (Bundás) válasza Viewsonic (#3593) üzenetére


(Bundás)
addikt

Csak le tudjál állni! :D
Nekem is volt (váll) sérülésem, igaz nem 5 évig voltam inaktív, csak egy. Engem is zavart a nem kis visszaesés, gondolkodtam én is ezeken, de ''szerencsére'' láttam ismerős kárát rajta, még most is merevedési problémái vannak, szóval hanyagoltam. És tudod mit, e téren büszke is vagyok, hogy amit ''elértem'', azt mint úgy értem, hogy nem szedtem semmi ilyet, úgy ahogy a haverod! :R
Egyébként Ő mit szólt hozzá?

(#3598) etilin válasza Viewsonic (#3593) üzenetére


etilin
aktív tag

Azért a vízből a kox sem vonja ki az oxigént illetve az izmot.
Kajáljál a kox mellé és akkor ha nem hamis lesz eredménye. Legalábbis amíg szeded ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3599) BÁ Nutrition válasza Viewsonic (#3577) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az omna arrol hires hogy nem vizesit:DDD kiveve a fejedet;)
attol lesz szep nagy vizfejed:DDD
hallottal mar arrol a kifejezesrol hogy ''omnafej'' ??
hat nem nem a Toth Dani versenyformajara illik ;]

de a francer koll eroltetni ezt a gagyi kepfeltoltest... mindig csak 2 centit nyit meg a kepbol oszt csaa...
sose latom mivan :((

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3600) God Vazzeg válasza Viewsonic (#3595) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem vagy képben, azért csóválja mindenki a fejét. Ha azt hiszed, az omnadren nem vizesít, akkor tudok mesélni, viszont mellé a winyó nagyon jó ötlet, nem kell provi :R

Be fogsz vizesedni mint a szar, qra után meg össze fogsz szakadni. Én ezt most megmondom, nem beugatni akarok, de a logikád alapján ez lesz, igaza van flessnek, és bubinak.. Tapasztalatból mondom, asszem itt a topikban egyedül nekem van azekkel az anyagokkal :B :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.